Bu uygulamayı kullanabilmek için Adobe Flash Player yüklemeniz veya programı güncellemeniz gerekmektedir. ŞİMDİ YÜKLE
RADYONU SEÇ RADYONU SEÇ
Play
Yükleniyor
Tekrar Dinle Özelliği
--:-- / --:--
  Mustafa Kemal Pehlivan HAKKINDA

  Gerçek adı Mustafa Kemal Pehlivan olan Bigman 17 Ekim 1978 yılında İstanbul’da doğdu.

  İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra lise son sınıftan itibaren tiyatro eğitimi aldı ve ardından 1994 yılında radyo programcılığına başladı. Birkaç özel radyoda programlarını sürdürdükten sonra 2004 yılında Metro FM’deki yayınlarına başladı ve hali hazırda hafta içi her gün saat 17:00 – 20:00 arası yayınlarına devam etmektedir.

  Aynı zamanda televizyon belgeselciliği de yapan Bigman, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi - Heykel mezunu olup aktif sanat yaşamına Galata’daki atölyesinde tasarım ve heykel yaparak devam ediyor!

  Yükleniyor!
  Hata! :
   değilim!
   Facebook'tan çıkış yapmak için tıkla.
   ya da
   Hata! :
    Karnaval.com

    Karnaval.com; tüm sanatçı, müzisyen, besteci, söz yazarı ve prodüktör telif haklarının en güçlü destekçilerindendir.

    Karnaval.com, kuruluşundan bu yana servis verdiği tüm platformlarında meslek birlikleri ile hareket ederek içeriğini adil ve yasal olarak kullanmaktadır. Karnaval.com platformlarının tamamı için MÜ-YAP, MESAM, MSG ve MÜYORBİR meslek birlikleri ile anlaşmalar yapılmış olup, bu anlaşmaların gereği tüm telif bedelleri, ilgili birliklere ödenmektedir.

    Karnaval.com is a strong supporter of the rights of copyright owners including artists, musicians, composers, producers, lyricists, and others.

    Since our launch, Karnaval has prided itself on supporting fair and legal use of music on its various platforms.
    All of the music streamed on the Karnaval platform is the subject of a multi-year agreement with the major rights associations in Turkey: MÜ-YAP, MESAM, MSG and MÜYORBİR.

    Video Kapat Fix Chat
     140
     Kapatmak için tıkla.
     Kapat
     SON DAKİKA: