Bu uygulamayı kullanabilmek için Adobe Flash Player yüklemeniz veya programı güncellemeniz gerekmektedir. ŞİMDİ YÜKLE
RADYONU SEÇ RADYONU SEÇ
Play
Yükleniyor
Tekrar Dinle Özelliği
--:-- / --:--
  Türkiye'nin Resmi Müzik Listesi HAKKINDA
  iTunes Türkiye’nin hafta boyunca gerçekleşen satış verilerini baz alarak hazırlanıp yayınlanacak radyo programı “Türkiye Top 40” 28 Eylül’den itibaren her Cumartesi Süper FMMetro FMRadio MydonoseKantin ve Jeton radyolarında yayınlanmaya başlıyor.
   
  Karnaval.com/turkiyetop40 adresinden de takip edilebilecek olan haftalık liste, iTunes Türkiye’nin sağlayacağı satış verileri doğrultusunda Türkiye’nin en güncel ve en güvenilir liste programı olacak. Listedeki en popüler 40 şarkının geriye sayılmasının yanı sıra, yeni çıkan albümler, yerli ve yabancı sanatçılarla röportajlar, eğlence dünyası ile ilgili güncel haberlerin hepsi yine bu programda yer alacak.
   
  Türkiye Top 40 her Cumartesi 17:00-19:00 arasında Süper FM, 12:00-14:00 arasında Metro FM, 10:00-12:00 arasında Radio Mydonose, 14:00-16:00 arasında Kantin ve 19:00-21:00 arasında Jeton’da yayınlanacak.
  Yükleniyor!
  Hata! :
   değilim!
   Facebook'tan çıkış yapmak için tıkla.
   ya da
   Hata! :
    Karnaval.com

    Karnaval.com; tüm sanatçı, müzisyen, besteci, söz yazarı ve prodüktör telif haklarının en güçlü destekçilerindendir.

    Karnaval.com, kuruluşundan bu yana servis verdiği tüm platformlarında meslek birlikleri ile hareket ederek içeriğini adil ve yasal olarak kullanmaktadır. Karnaval.com platformlarının tamamı için MÜ-YAP, MESAM, MSG ve MÜYORBİR meslek birlikleri ile anlaşmalar yapılmış olup, bu anlaşmaların gereği tüm telif bedelleri, ilgili birliklere ödenmektedir.

    Karnaval.com is a strong supporter of the rights of copyright owners including artists, musicians, composers, producers, lyricists, and others.

    Since our launch, Karnaval has prided itself on supporting fair and legal use of music on its various platforms.
    All of the music streamed on the Karnaval platform is the subject of a multi-year agreement with the major rights associations in Turkey: MÜ-YAP, MESAM, MSG and MÜYORBİR.

    Video Kapat Fix Chat
     140
     Kapatmak için tıkla.
     Kapat
     SON DAKİKA: