MENÜ
RADYONU SEÇ
00:00
30:00

Şifre hatırlatma

Hatırladın mı? Giriş yap!
Biz kimiz

Biz Kimiz?

Karnaval Media Group sadece bilgisayar ve kablolardan ibaret değil. Ekibimizde insanlar da var. Siz ve markalarınız için en etkili kampanyaları tasarlamanıza yardımcı olmak için burada.

Ekibimizi tanıyalım:

Pazarlama Departmanı

Karnaval Media Group ile konuşmak istediğiniz bir projeniz mi var?

Reklam Satışları

Spot satışları, banner satışları, fiyatlandırma ve özel projeler.
• Kampanyalarınızın sorunsuz bir şekilde yürümesini sağlamak için tüm detaylarla ilgilenecek olan kişiler.

Prodüksiyon Hizmetleri

Elinizde yaratıcı bir radyo spotu yok mu? Endişelenmeyin, bu konuda ekibimizde tecrübeli uzmanlarımız var. K-Studios’un stüdyo teknolojisine erişim imkânı sayesinde, Karnaval Media Group radyo reklamları ile ilgili tüm prodüksiyonlar size özel ve ücretsiz olarak üretilebilir.

Sponsorluk

Case Studies

Case Studies

Yayınlanan örnek reklam çalışmalarından bazılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 • NOKIA LUMIA 820

  "Şimdi değişim zamanı"

 • FORD FIESTA

  Ford Fiesta’nın "Sync" teknolojisi

 • VODAFONE

  Vodafone Freezone

 • DANKEK 8Kek

  "Yeni çıkardığı lezzet hangisi olacak?"

İstatislikler vs Araştırmalar

İstatistikler ve araştırmalar

Rakamlar, rakamlar, rakamlar. Rakamlar yalan söylemez.

Dijital radyo yeni bir araçtır, dolayısıyla istatistikler ve araştırmaların her pazarlamacının karar verme sürecinin temelini oluşturduğunu anlıyoruz. İşte bu yüzden, araştırma ihtiyaçlarınız ile ilgili olarak en iyi resmi elde edebilmeniz için sadece bir veri kaynağına değil, çeşitli veri kaynaklarına bakmak gerektiğini şiddetle savunuyoruz.

 • Triton Dijital Sıralayıcı – WebCast Metrics

  ABD merkezli WebCast Metrics (WCM), dünyanın en güçlü internet radyolarının dinlenme istatistiklerini yayınlamaktadır.

  WCM, internette ses içerikli dinlenme ölçümleri için en önemli standarttır. Bu istatistikler aylık olarak yayınlanmakta, ABD ve dünyada bulunan en güçlü 20 internet radyo yayıncılarının dinlenme istatistiklerini içermektedir.

  En Son Triton Digital WCM Sıralayıcı için Tıklayın
 • Reel Dinlenme İstatistikleri

  Dijital radyoların en önemli özelliklerinden biri, dinleyicilerini gerçek zamanlı olarak ölçebilme yeteneğidir. Bu yüzden, her ay sunucu kayıtlarımızdan alınan ölçümleri bildirebiliyoruz. – Tekil kullanıcılar, toplam ve ortalama dinlenme süreleri, aktif bağlantılar ve istasyonlarımız ile ilgili ihtiyacınız olan tüm verileri inceleyebilirsiniz.

  En Son Aylık Canlı Dinlenme Süresi İstatistikleri için Tıklayın
 • NIELSEN - RİAK REYTİNG ÖLÇÜMLERİ SONUÇLARI

  Radyo Reyting Ölçümleri RİAK yönetiminde Nielsen tarafından yürütülmektedir. Araştırmanın yürütüldüğü panel, 30 il dahilinde yaşayan haneler ve bu hanelerde yaşayan 12 yaş ve üzeri radyo dinleyen bireylerden oluşmaktadır. Panel örneklem büyüklüğü 8.000 hane ve 9.000 bireydir. Araştırma bilgisayar destekli telefonla arama (CATI) yöntemi ile yürütülmektedir.

  Mart 2017 Sonuçları için Tıklayın
 • Karnaval Media Group Tanıtım Sunumları

  Karnaval Media Group satış ekibimiz tarafından düzenli olarak güncellenen ve Karnaval Media Group’a ait istatistiki bilgileri de kapsayan tanıtım sunumumuzla Karnaval dünyası hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

  Karnaval Medya Grubu-Sunum
Şimdi siz bizi bilgilendirin

Şimdi siz bizi bilgilendirin

Markaların yaratılmasına ve güçlendirilmesine yardımcı oluyoruz!

Karnaval Media Group'ta reklam yayınlamak, hedef kitlenize kolayca ulaşmanızı sağlar. İçeriği birbirinden farklı radyolara reklam vererek her yaş grubundan ve farklı gelir seviyesindeki kitlelere anında mesajınızı verirsiniz.

Aşağıdaki formdan hemen bize ulaşın ve örnek kampanyanızı gönderin.Mesajınız değerlendirilmek üzere ilgili kişilere ulaştırılmıştır.
İlginize teşekkür ederiz.
Lütfen aşağıdaki hataları düzeltiniz!
Dijital Radyo Spotları Hakkında Daha Fazlası

Dijital Radyo Spotları Hakkında Daha Fazlası

Anlıyoruz. Dijital radyo spotları sizin için yeni bir kavram. Dijital radyo spotları tüm dünyada hızlı bir şekilde dijital reklamcılığının en önemli araçlarından biri haline dönüşüyor. Bu yüzden, sizi ve ekibinizi dijital radyo spotlarının markanız için faydaları konusunda bilgilendirmek amacıyla birkaç kaynak biraraya getirdik. Bu konuda sadece bizi dinlemeyin. Bakın bu konuda dünyanın geri kalanı neler geliştirmiş:

SON DAKİKA:
<-->
saniye sonra kapanacak. Reklamı Kapat
Kapat