Aranıyor...
Kapat

Diğer Röportaj Videoları

4,133 kez izlendi

Röportaj: Lenka

Lenka Küçükçiftlik Park'taki konseri öncesi karnaval.com'un sorularını yanıtladı.

Yayın Tarihi: 01.12.2013
Babasının doğum gününde, onunla birlikte İstanbul'a özel bir konser verecek Lenka, bu akşam Küçükçiftlik Park'ta sevenleriyle buluşuyor. Everything at Once şarkısıyla Türkiye'de tanınan Lenka konser öncesi karnaval.com sorularını yanıtladı.

İlginizi Çekebilir

Çal
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Kısır, Sigara Böreği
27.06.2016
Bu hafta katılımcılarımıza kısır ve sigara böreği denettik. Katılımcılarımız kısır ve sigara böreği hakkında ne dediler? Hangi yemeğin görüntüsünü sevmediler ama tadına bayıldılar? Türkiye'ye hoş geldin dedirten yemek hangisi?
483 kez izlendi
04:23
Play Video
Çal
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Tavuk Dürüm
21.06.2016
Bu hafta katılımcılarımıza tavuk dürüm denettik. Katılımcılarımız tavuk dürüm hakkında ne dediler? Tadını sevdiler mi? Hangi katılımcı tavuk dürüm için Türkiye'de kalmaya karar verdi? Tüm bunların cevabı için videoyu izleyin!
850 kez izlendi
02:58
Play Video
Çal
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: İmam Bayıldı, Bamya
13.06.2016
Yemek yemekte bu hafta katılımcılarımıza imam bayıldı ve bamya tattırdık. Katılımcılarımız yemeklerimiz hakkında ne yorum yaptılar? İmam bayıldıyı onlara nasıl anlattık? Bamya yemeğini sevdiler mi? Tüm bunların cevabı için videoyu izleyin!
997 kez izlendi
04:27
Play Video
Çal
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Enginar, Zeytinyağlı Fasulye
06.06.2016
Bu hafta katılımcılarımıza enginar ve zeytinyağlı fasulye tattırdık. Katılımcılar hangi yemeğimizi yavan buldular? Esa neden isyan etti? Zeytinyağlı fasulye için katılımcılar ne yorumlar yaptı? Tüm bunların cevabı için videoyu izleyin!
1,045 kez izlendi
03:37
Play Video
Çal
Hayatını Kolaylaştıracak Kıyafet İpuçları
01.06.2016
Bu hafta sizler için hayatınızı kolaylaştıracak kıyafet ipuçları hazırladık. O çok sevdiğin kazağın tüylendiğinde ne yapmalısın? Ya da biraz kırışmış gömleğini ütü kullanmadan en hızlı nasıl düzeltirsin? Ter ve deodorant lekelerinden nasıl kurtulursun? Çok daha fazla ipuçları için videomuzu izleyin...
827 kez izlendi
00:46
Play Video
Yükleniyor!
Hata! :
    değilim!
    Facebook'tan çıkış yapmak için tıkla.
    ya da
    Hata! :