MENÜ
RADYONU SEÇ
Just Say KDA
01:56 /03:50
00:00
30:00

Şifre hatırlatma

Hatırladın mı? Giriş yap!
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Künefe
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Kısır, Sigara Böreği

  Bu hafta katılımcılarımıza kısır ve sigara böreği denettik. Katılımcılarımız kısır ve sigara böreği hakkında ne dediler? Hangi yemeğin görüntüsünü sevmediler ama tadına bayıldılar? Türkiye'ye hoş geldin dedirten yemek hangisi?
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Tavuk Dürüm

  Bu hafta katılımcılarımıza tavuk dürüm denettik. Katılımcılarımız tavuk dürüm hakkında ne dediler? Tadını sevdiler mi? Hangi katılımcı tavuk dürüm için Türkiye'de kalmaya karar verdi? Tüm bunların cevabı için videoyu izleyin!
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: İmam Bayıldı, Bamya

  Yemek yemekte bu hafta katılımcılarımıza imam bayıldı ve bamya tattırdık. Katılımcılarımız yemeklerimiz hakkında ne yorum yaptılar? İmam bayıldıyı onlara nasıl anlattık? Bamya yemeğini sevdiler mi? Tüm bunların cevabı için videoyu izleyin!
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Enginar, Zeytinyağlı Fasulye

  Bu hafta katılımcılarımıza enginar ve zeytinyağlı fasulye tattırdık. Katılımcılar hangi yemeğimizi yavan buldular? Esa neden isyan etti? Zeytinyağlı fasulye için katılımcılar ne yorumlar yaptı? Tüm bunların cevabı için videoyu izleyin!
  Play Video

TÜM YEMEK YEMEK VİDEOLARI

 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Etli Ekmek, Katmer

  Bu hafta katılımcılarımız etli ekmek ve katmer denedi. Katılımcılarımız etli ekmeği ilk gördüklerinde ne sandılar? Katmerin börek olduğunu düşündüler ama tatlı olduğunu anladıklarında nasıl tepkiler verdiler? Hangi katılımcımız katmeri beğenmedi? Tüm bunların cevabı için videoyu izleyin!
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Adana Dürüm

  Yemek yemekte bu hafta katılımcılarımız Adana dürüm denedi. Katılımcılarımız Adana dürümü tattıktan sonra nasıl yorumlar yaptılar? Sevdiler mi? Kendi ülkelerindeki dürümlerle nasıl karşılaştırdılar? Tüm bunların cevabı için videoyu izleyin!
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Kumpir

  Yemek yemekte bu hafta katılımcılarımız kumpiri denedi. Kumpiri ilk gördüklerinde ne düşündüler? Hangi katılımcımız bunu ülkesinde yapıp satmak istiyor? Kumpiri yedikten sonra "En sevdiğim Türk Yemeği artık kumpir" dedi? Tüm bunların cevabı için videoyu izleyin!
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Kavurma, Hünkar Beğendi

  Yemek yemekte bu hafta kavurma ve hünkar beğendi tattırdık. Katılımcılarımız hangi yemeğin görüntüsünü beğenmedi ama tadına bayıldı? Bazen hayvanın gözünü bile yiyen katılımcımız kim? Eti en çok seven katılımcılarımız hangileri? Tüm bunların cevabı için videoyu izleyin!
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Kaymaklı Ayva Tatlısı

  Yemek yemekte bu hafta kaymaklı ayva tatlısı tattırdık. Katılımcılar kaymağın ne olduğunu anlayabildiler mi? Yediklerinin ayva olduğunu nasıl anladılar? Hangi yabancı katılımcımız "Ayvayı yedik" dedi? Çok daha fazlası için videoyu izleyin...
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Mumbar Dolması, Kelle Paça

  Bu hafta katılımcılarımıza mumbar dolması ve kelle paça tattırdık. Yedikleri yemeklerin içeriğini öğrendiklerinde nasıl tepki verdiler? Kelle paçanın kokusunu neye benzettiler? Mumbar dolmasını ilk gördüklerinde ne düşündüler? Hepsi ve daha fazlası için videoyu izleyin...
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Hamsili Pilav, Kuymak (Muhlama)

  Bu hafta katılımcılarımıza Karadeniz Bölgesi'ne ait hamsili pilav ve kuymak tattırdık. İlk defa karşılaştıkları bu yemekleri tahmin etmekte zorlandılar. Sen bu yemekleri ilk gördüğünde ne düşünmüştün? Çorba ve sütlaç bekleyen yabancılar kuymak ile karşı karşıya geldiklerinde nasıl tepkiler verdiler?
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Türk Kahvaltısı, Dilli Kaşarlı Tost

  Yorumlarda en çok istenen yemeğin Türk kahvaltısı olduğunu fark ettik ve yabancılara kahvaltı tattırdık. Onları bir de bu bölümde bir sürpriz bekliyordu: dilli kaşarlı tost. Yedikleri tostun içinde dil olduğunu öğrendiklerinde ne yaptılar? Türk kahvaltısını beğendiler mi? Tüm bunların cevabı için videoyu izleyin!
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Simit, Çatal

  Bu hafta katılımcılarımıza simit ve çatal denettik. Katılımcılarımız simiti kendi ülkelerindeki hangi yiyeceğe benzettiler? Çatalı ilk defa deneyen katılımcılar sevdiler mi? "Belki Türkler bu yüzden çok çay içiyor" diyen katılımcımız kim? Tüm bunların cevabı için videoyu izleyin!
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Nasıl Yiyip İçiyorsun?

  Bu hafta küçük bir karakter analizi yapıyoruz. Yemek yerken ya da bir şeyler içerken hepimizin tercihleri farklı oluyor. Peki sen çay içerken, yemek yerken hangi davranışları sergiliyorsun? Yemek yerken en çok çatal mı, kaşık mı kullanıyorsun?
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Ev Baklavası, Aşure, Ekmek Kadayıfı

  Bu hafta katılımcılarımıza Türk tatlılarını tattırdık. Ev baklavası, aşure ve ekmek kadayıfı tadan katılımcılarımızın tepkileri ne oldu? Baklavayı gördüklerinde nasıl tepki verdiler? Aşurenin içindekileri tahmin edebildiler mi? Ekmek kadayıfını hangi tatlı sandılar? Bu ve daha fazlası için videoyu izleyin...
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Patlıcan Kebabı, Ali Nazik Kebabı

  Bu hafta katılımcılarımıza patlıcan kebabı ve ali nazik kebabı tattırdık. Katılımcılarımız yemeklerimizi tattıklarında tepkileri ne oldu? Hangi yemeğimiz için ''yediklerimizin en iyi'' dedi?
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Pilav Üstü Kuru Fasulye, Kadınbudu Köfte

  Katılımcılarımıza bu hafta pilav üstü kuru fasulye ve kadınbudu köfte tattırdık. Pakistanlı ve Rus katılımcılarımız sizce bu yemeklerimizi beğendiler mi? Hangi yemeğimizi kendi ülkelerinden bir yemeğe benzettiler? Bir daha yemeyecekleri yemek hangisi?
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Tantuni, Kokoreç

  Yeni katılımcılarımız Maria, Mihaela, Asad ve Hajira ile ''Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse'' serimiz devam ediyor.
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Hoşmerim, Saray Helvası, Pişmaniye

  Bu hafta katılımcılarımıza bazı Türk tatlılarını tattırdık. Hoşmerim, saray helvası ve pişmaniyeyi tadan katılımcılarımızın sizce tepkileri ne oldu? Höşmerim tatlısının içerisinde ne olduğunu anlayabildiler mi? Pişmaniyeyi neye benzettiler? Bu soruların cevabı ve çok daha fazlası için videoyu izleyin...
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Yorumlarsa: İsviçre/İspanya & İsviçre

  Onlara Türk mutfağı hakkında sorular sorduk. Türk yemekleri hakkında ne düşünüyorlar? Ülkelerindeki yemekler nasıl? Asla yemem dedikleri bir Türk yemeği var mı?
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Burun ve Gözler Kapalı Tat Testi

  Katılımcılarımızın gözlerini ve burunlarını kapatıp onlara soğan, karabiber, mayonez, domates gibi baskın tatları olan yiyecekler tattırdık. Peki tattıkları yiyecekleri doğru tahmin edebildiler mi?
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Türkler Karadeniz Yemeklerini Denerse: Hamsikoli, Turşu tavalısı, Laz böreği

  Geçtiğimiz hafta yabancı konuklarımıza tattırdığımız Karadeniz yemeklerini bu hafta da Türklere tattırdık. Hayatlarında ilk kez Hamsi Koli, Turşu Tavalısı ve Laz Böreği tadan Türkler nasıl bir tepki verdi? Bu yöresel lezzetleri yabancılar mı Türkler mi daha çok beğendi?
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Hamsikoli, Turşu tavalısı, Laz böreği

  Hamsikoli, turşu tavalısı ve laz böreğini tadan katılımcılarımız sizce nasıl tepkiler verdiler? Peki siz bu yöresel lezzetleri denediniz mi?
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Yorumlarsa: Kanada/İran & Hindistan

  Bu hafta yeni katılımcılarımızla röportaj yaptık. Hindistanlı ve Kanada/ İranlı katılımcılarımızı daha yakından tanımak için onlara Türk mutfağı hakkında sorular sorduk. Türk yemekleri hakkında ne düşünüyorlar? Ülkelerindeki yemekler nasıl? Hindistan'da gerçekten fare yiyorlar mı? Bu soruların cevapları ve daha fazlası için videoyu izleyin...
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Mücver, Yaprak Ciğer

  Sizce konuklarımız yaprak ciğere nasıl tepki verdi? Mücveri beğenmiş olabilirler mi?
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Akşamdan Kalma: Ramazan Pidesi

  Bu hafta Ramazan ayının gözdesi Ramazan pidesini konu aldık. Her akşam bir sürü pide satın alınıyor, bir çoğu yenilemiyor ve kuruyup kalıyor. Peki bu pidelere sonra ne oluyor? İşte iftar saatini iple çekmenize neden olacak akşamdan kalma pide...
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: İçli köfte, Gözleme

  "Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse" serisinde bu hafta Jeremiah, Elena, Sparsh, Adam, Ahana ve Peter ile vedalaşıyoruz... Bu serinin son bölümünde neler tattırdık?
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Midye Dolma, Boza, Patlıcanlı Meze

  "Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse" serisi devam ediyor: Midye dolmasını hiç bıçakla yemeğe çalıştınız mı? Ah Jeremiah ah! Bozaya Hintli katılımcılarımız sevdi mi? Bir de şok haber: bu hafta Elena tabağı sıyırmak için ekmek istedi!
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Sarma, Lahmacun, Karnıyarık

  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Tavuk Göğüsü, Helva

  Play Video
 • Yemek Yemek

  Türkler Dünya Mutfağını Denerse: Suşi

  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: İşkembe Çorbası, Şalgam, Ayran

  Yabancılara işkembe çorbamızla birlikte bize özgü olan içeceklerimiz şalgam ve ayran tattırdık.
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Mantı, Dolma, Çiğ Köfte

  Sizce bu haftaki menü onları tatmin etti mi?
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Şırdan

  Türkiye'ye gelen Harvard Business School öğrencilerine Türk yemeklerini tattırdık. Bakın nasıl tepki verdiler :) Bu haftaki menüde Adana’nın meşhur yemeği şırdan var...
  Play Video
 • Yemek Yemek

  Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Cevizli Sucuk

  Türkiye'ye gelen Harvard Business School öğrencilerine Türk yemeklerini tattırdık. Bakın nasıl tepki verdiler :) Bu haftaki menüde cevizli sucuk var...
  Play Video
SON DAKİKA:
saniye sonra kapanacak. Reklamı Kapat
Kapat