Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  STARTUP İSTANBUL İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

  Türkiye’nin önde gelen hızlandırıcı programı ve erken aşama yatırımcısı Etohum’un düzenlediği Startup İstanbul, bu yıl 18 – 21 Ekim tarihleri arasında Uniq Istanbul’da gerçekleştirilecek.

  ABD, Avrupa ve Asya’dan gelen yüzlerce girişimci ve yatırımcı Startup İstanbul çatısı altında buluşacak. Dünyanın en önemli girişimcilik etkinliklerinden biri olarak gösterilen Startup İstanbul etkinliğinde yer alarak dünyanın dört bir yanından gelen yenilikçi girişimleri ve yeni ekonominin vizyoner isimlerini yakından tanıma fırsatını yakalayabilirsiniz.

  Tüm dünyadan gelen girişimcileri, farklı iş modelleri, içerisinden çıkardığı yeni internet girişimleri ve internet sektörünün geleceğine yön veren konuşmacılarıyla  dünyanın en önemli girşimcilik etkinliklerinden biri olarak gösterilen Startup İstanbul bu yıl yedinci kez dünyanın en önemli internet vizyonerlerini bir araya getiriyor. 

  18 Ekim Cuma günü başlayacak olan etkinlikte girişimcilik ekosisteminin önde gelen isimleri bilgi ve tecrübelerini katılımcılar ile paylaşırken bu ekosistemin daha da gelişmesi için yeni çözüm önerileri de ortaya konulacak. 

  Startup İstanbul’a katılmak, ekosistemde yarattıkları farklarla öne çıkan isimleri bizzat yerinde dinlemek için ve Startup İstanbul Challenge yarışmasında başarılı internet girişimlerinin yatırımcı jüriye yapacakları ilham verici sunumları dinlemeniz için  tek yapmanız gereken, http://startupistanbul.com/register adresi üzerinden kaydınızı yaptırmak. 

  Radyo sponsoru Joy FM
   

  Benzer Haberler

  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1
  icon_close