Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
GİDEMİYORUM GÖKSEL
Gemilerini kaldırmış gidiyor hayat
Ve ben sahildeyim
Kaçırmış olma telaşı içindeyim
Çağırıyor uzaklar ısrarla
Neden seninleyim
Bağlanmış olma korkusu içindeyim

Gidemiyorum, kalamıyorum
Baş edemiyorum
Teslim olamıyorum

Yüzün gökyüzünden, bakamıyorum
Havada nefesin var, boğuluyorum
Ben sana bağlarımı çözemiyorum
Başka bir dünya yok, gidemiyorum…


Varlığın yanına hapsediyor beni sana
Olduğun yere
Ben sende kaybolmuşum hissindeyim
Yüzdüğümüz deniz ne güzeldi bir zamanlar
Gel gör ki şimdi yoruyor dalgalar

Gidemiyorum, kalamıyorum
Baş edemiyorum
Teslim olamıyorum

Yüzün gökyüzünden, bakamıyorum
Havada nefesin var, boğuluyorum
Ben sana bağlarımı çözemiyorum
Başka bir dünya yok, gidemiyorum…
saniye sonra kapanacak.
CANLI RADYO

VİRGİN RADİO TATİL KAMPANYASI

Katılım Koşulları:

1. Virgin Radio Tatil Kampanyası (bundan böyle kampanya olarak anılacaktır) Maslak Mah. AOS 55. Sok. no:2 Aksoy Plaza Kat:2 34398 İstanbul adresinde mukim Haliç Televizyon Radyo Yay. A.Ş. (bundan böyle Virgin Radio Türkiye olarak anılacaktır) tarafından gerçekleştirilmektedir. 

2. Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılmakla bu koşulları kabul etmiş sayılır. 

3. Kampanya 25 – 27 Şubat 2019 tarihleri arasında Virgin Radio Türkiye kanalı ve bu radyo kanallarının Instagram sayfası olan “virginradiotr” isimli hesaplar kanalıyla gerçekleştirilecektir. 

4. Kampanyaya 18 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir. 

5. Kampanya katılımcıları kampanyaya katılarak, kazanmaları durumunda kendilerine ait isim, soyisim ve iletişim bilgilerini vermeyi kabul eder. 

6. Erciyes Magna Hotels’de çift kişilik 2(iki) gecelik kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama kazanan katılımcılar, bu haklarını 2-3 Mart 2019 tarihlerinde kullanabilir. Kazanan katılımcılar kazandıkları gün içinde, rezervasyon ve uçak biletleri için gerekli olan talep edilen tüm bilgileri vermekle yükümlüdür. 

7. Kazanılan uçuş ve konaklamada tarih değişikliği yapılamaz. Rezervasyon tarihinde otele giriş yapılmaması durumunda, rezervasyon iptal olacak ve yenilenmeyecektir. 

8. Uçak biletleri ve konaklama bedeli dışındaki tüm şehir içi, şehir dışı ulaşımı, alan transferleri ve ekstra harcamalar kazanan katılımcılara aittir. 

9. Virgin Radio Türkiye, kampanya kapsamında vereceğini duyurduğu ödülü, kapsamını, kampanya kurgusunu, yapısını ve koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Karnaval, ayrıca kampanyayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.

10. Katılımcıların yarışmaya katılırken verdikleri tüm kişisel bilgilerin (ad, soyad, doğum tarihi, cinsiyet, adres, sabit ve/veya mobil telefon vb.) doğru olması gerekmektedir. Verilen bilgilerde eksiklik veya yanlışlık olduğunun tespit edilmesi halinde Karnaval rezervasyonu işleme almayacaktır.

11. Ödül kazanma ve alma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.

12. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır. 

13.  Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablolu ya da kablosuz Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanya kapsamında kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile katılımcının zarar görmesi sebebiyle Karnaval  hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

14. Kazanan katılımcının ve/veya katılımcı ile birlikte işbu Kampanya kapsamında seyahat eden kişinin bu seyahat sebebiyle herhangi bir şekilde zarara uğraması veya seyahat esnasında ülke mevzuatı uyarınca resmi veya idari makamlar tarafından haklarında işlem yapılması ve bu doğrultuda hukuki veya cezai sorumluluklarının oluşması halinde Virgin Radio Türkiye’nin hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. Kazanan katılımcı bu haller sebebiyle Virgin Radio Türkiyedan tazminat da dahil olmak üzere herhangi bir ödeme talep edemeyeceği gibi, işbu Kampanya kapsamında kendisi ile birlikte seyahat eden kişinin böyle bir talepte bulunması halinde de bu taleplerden tek başına sorumlu olacaktır. Bu durumda kazanan katılımcının Virgin Radio Türkiyea rücu hakkı bulunmamaktadır.

15. Kazanan katılımcı ve/veya katılımcı ile birlikte işbu Kampanya kapsamında seyahat eden kişinin, söz konusu seyahat sırasında herhangi bir şekilde üçüncü kişilere zarar vermeleri durumunda söz konusu zarardan Virgin Radio Türkiye’nin hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. 

16. Virgin Radio Türkiye, ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. 

17. Bu kampanyaya Virgin Radio Türkiye’nin çalışanları ile bu çalışanların birinci dereceden yakınları katılamazlar. Katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.

18. İhtilaf vukuunda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasır yetkilidir.

Benzer Haberler

 • GELECEĞİN AYAK İZLERİ – İLK 1000 GÜN ZİRVESİ!
  EtkinlikGELECEĞİN AYAK İZLERİ – İLK 1000 GÜN ZİRVESİ!İnsan hayatının ilk 1000 günü bu yıl da nisan ayında mercek altına alınacak...
  GELECEĞİN AYAK İZLERİ – İLK 1000 GÜN ZİRVESİ!
 • KIZLAR SAHADA 2019 TURNUVA KAYITLARI AÇILDI!
  EtkinlikKIZLAR SAHADA 2019 TURNUVA KAYITLARI AÇILDI!Metro FM sponsorluğunda bu sene 27-28 Nisan ve 4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde ENKA Spor Kulübü, İstinye’de gerçekleşecek Kızlar Sahada 2019 turnuvası kayıtları açıldı!
  KIZLAR SAHADA 2019 TURNUVA KAYITLARI AÇILDI!
 • ENERJİ SEKTÖRÜ İSTANBUL'DA TOPLANIYOR!
  EtkinlikENERJİ SEKTÖRÜ İSTANBUL'DA TOPLANIYOR!Süper FM sponsorluğunda gerçekleşecek olan ICSG İstanbul 2019’a 50’den fazla ülkeden 10 bin kişinin katılımı bekleniyor.
  ENERJİ SEKTÖRÜ İSTANBUL'DA TOPLANIYOR!
 • TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK SAĞLIKLI YAŞAM FESTİVALİ BAŞLIYOR!
  EtkinlikTÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK SAĞLIKLI YAŞAM FESTİVALİ BAŞLIYOR!2018’de binlerce ziyaretçinin katıldığı Türkiye’nin en büyük sağlıklı yaşam festivali Diyet Fest, Süper FM sponsorluğunda Ece Seçkin ve Berkay konserleriyle 13-14 Nisan’da Küçükçiftlik Park’ta sizlerle...
  TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK SAĞLIKLI YAŞAM FESTİVALİ BAŞLIYOR!
 • SÜPER FM SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞECEK OLAN MOTOBİKE İSTANBUL FUARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!
  EtkinlikSÜPER FM SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞECEK OLAN MOTOBİKE İSTANBUL FUARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en önemli etkinliği Motobike Istanbul, 21 - 24 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.
  SÜPER FM SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞECEK OLAN MOTOBİKE İSTANBUL FUARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!
 • UNUTULMAYACAK BİR GECE SİZİ BEKLİYOR!
  EtkinlikUNUTULMAYACAK BİR GECE SİZİ BEKLİYOR!Türkiye’nin ilk dress-code’lu festivali olma özelliğine sahip Moda ve Müzik Festivali,Virgin Radio sponsorluğunda Vintage Disco ile geçmişin ruhunu günümüze taşımaya devam ediyor.
  UNUTULMAYACAK BİR GECE SİZİ BEKLİYOR!

FOTO

GALERİ

 • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
 • TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
  TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
icon_close
icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1