Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  '24 SAAT BİRLİKTEYİZ, ÇOK EĞLENİYORUZ'

  Aynur Aydın ve Damla Yıldız, dün akşam Süper FM frekansıyla aynı anda Duygu Atakan'ın instagram hesabından canlı yayınlanan 'Duygu Atakan'la #EvdenYayındayız' yayınına konuk oldu.

  Canlı yayın boyunca eğlenceli açıklamalarda bulunan Aynur Aydın ve Damla Yıldız, karantina günlerini nasıl geçirdiğinden bahsetti.

  İşte ikilinin açıklamalarından satır başları… 

  - Aynur Aydın: Karantinada temizlik yapıyoruz, yemek yapıyoruz en son giyinme odamı düzenledim ama daha tam bitmedi. Damla ile 24 saat birlikteyiz, çok eğleniyoruz. Bazen kavga ediyoruz, küsüyoruz ama çok samimiyiz arkadaşlıktan ziyade kardeş gibiyiz o yüzden küslüğümüz uzun sürmüyor. Arkadaşlığımızın özünde saygı ve sevgi var.

  - Damla Yıldız: Aynur Aydın, çok vicdanlıdır, iyi kalplidir kimsenin ayağına taş değsin istemez.

  - Aynur Aydın: Şarkılarım dinlenmeye başladığında ilk röportajımı büyük bir gazeteye verdim. O zaman da bana 'Eurovision'a katılmak ister misin?, Sertab Erener çok başarılı oldu siz olsanız ne yapardınız?' sorusu geldi. Ben de 'Sertab Erener döner ben suşi'yim' cevabını verdim. Yani herkesin tarzı farklı anlamında, iyi niyetli bir cevaptı. Ama kendimi demek ki doğru anlatamadım ertesi gün manşetlerde 'Sertab Erener döner ben suşi'yim' başlığı atıldı. Yanlış anlaşıldım.

  - Damla Yıldız: Ben daha önce havaalanında çalışıyordum. Ancak Atatürk Havaalanı kapatılınca çoğu arkadaşım gibi ben de işsiz kaldım. O dönemlerde sektörle ilgiliydim ancak işsiz kalınca yoğunlaştım. Bir şekilde Aynur Aydın ile yollarımız kesişti ve şu an çok mutluyum. 'Derler ya bir kapı kapanır diğeri açılır' işte öyle oldu.

  - Aynur Aydın: Evde kostümlerimizi giyip, birbirimize konser veriyoruz. İkimizin de hayali arabayla Avrupa'yı dolaşmak. Altın Kelebek'te sahne alacaktık bu olaylar oldu.

  - Aynur Aydın: Bu süreçte sadeleşmeyi öğrendik. 70 gündür evdeyiz. Annemi, ailemi çok özledim. Yeğenimin sünnet düğünü vardı o ertelendi. İnsallah bu günler geçtiğinde her şeyin değerini daha iyi anlamış olacağız.

  Benzer Haberler

  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1