Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
DURUM LEYLA AYŞEGÜL ALDİNÇ
Karşımda hayalin masamda
Keşkelerle dolu bu kadehler
Kalkar tüm anılara

Sussan da kalemi kırsan da
Mucize seni bekler büyümek

Senden vazgeçmez asla

Sorma durum Leyla
O sesler yok aslında
Birden çıkagelse
Yok yok olmaz asla Leyla
Sorma durum Leyla
O sesler yok aslında
Birden çıkagelse
Yok yok olmaz asla Leyla
Ray ray ra ra ray ray ...
Karşımda hayalin masamda
Keşkelerle dolu bu kadehler
Kalkar tüm anılara
Sussan da kalemi kırsan da
Mucize seni bekler büyümek
Senden vazgeçmez asla
Sorma durum Leyla
O sesler yok aslında
Birden çıkagelse
Yok yok olmaz asla Leyl
saniye sonra kapanacak.

'DİSKALİFİYE OLDUĞUMU TELEVİZYONDAN ÖĞRENDİM'

MasterChef'ten olumsuz davranışları nedeniyle diskalifiye olan Murat, "Diskalifiye edildiğimi televizyondan öğrendim, bana haber vermediler." dedi.

Masterchef yarışmasından diskalifiye edildikten sonra öfkeden deliye dönen ve isyanını sosyal medyada dile getiren Murat Özdemir, 2. Sayfa programına telefonla bağlandı. Özdemir, merak edilenleri canlı yayında anlattı. Fenomen yarışmacı, diskalifiye olduğunu söylemek için kendisini kimsenin aramadığını söyledi.

"TROL YAPARKEN İŞİN DOZUNU KAÇIRDIM, ÖZÜR DİLERİM"

Sunucuların 'Neden bu kadar agresif, etrafa bağıran biri haline geldin?' sorusuna "Ben böyle biri değilim trol yapmaya çalıştık ama dozunu kaçırdık herkesten özür dilerim. Benim bir kızım, bir ailem var siz de böyle yapıyorsunuz. Benim için hiç sorun değil ama ama çocuklara yazık okulu, arkadaşları var." dedi. Sözlerine 'Küfür ettiğin videoları yayınlarken hiç ailenin düşünmedin mi?' sorusuna şöyle cevap verdi: "Ben bunu yaparken düşünmedin de belki bir söz hakkı verirler de özür diler, geçmişi kapatırız, sünger çekeriz, efendi oluruz, yayınınıza gelir bir yemek yaparım. Sizden başka izlenmez diye düşünüyorum. "

"DİSKALİFİYE EDİLDİĞİMİ TELEVİZYONDAN ÖĞRENDİM"

Yarışmadan diskalifiye edildiğine dair bilgilendirilmediğine sitem eden Murat sözlerine şöyle devam etti: "Ben şok oldum zaten ben diskalifiye olduğumu televizyondan izledim. Salı günü çekim vardı normalde ama beni aramadılar biraz bana kapak gibi oldu. Ben evde çekime gideceğim bekliyordum, insan en kötü diskalifiye oldun diye haber verirdi, hoş olurdu.

"ACUN ABİ VAZGEÇTİYSE BİLDİĞİ VARDIR"

Survivor'a katılma konusunda hiç haberim yok ama Acun abi vazgeçtiyse bir bildiği vardır. Acun babayı çok severim. Doğru yapmıştır. Ben bu camiaya çıktığıma bin pişman oldum ben normal aşçıyım yani. Ben telefon kullanmasını bile bilmem.

"MASTERCHEF'TE JÜRİ OLACAKTIM, YARIŞMACI OLDUM"

Benim aşçılığımda üstüme kimse su dökemez, bak oradaki jüriler bile dökemediler. Ben 32 yıldır bu işi yapıyorum Bolu'dan geldim. Ben cumhurbaşkanlarının elçilerin aşçılığını yaptım geldiğimiz yere bak. benim Fransızcam ve İngilizcem var çok kültürlüyüm. Ben MasterChef'te jüri olacaktım sonra yarışmacı ol dediler bende oldum yoksa benim o kadar çaylağın içinde ne işim var. Benim amacım şöhret olmak değildi, ben şu an şöhret değilim benim bunlar umurumda değil."

Benzer Haberler

FOTO

GALERİ

 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
 • KORKUNÇ VOLKANLAR!
  KORKUNÇ VOLKANLAR!Endonezya yapısı itibariyle volkanik dağlardan oluşur. Çoğu sönmüş yaklaşık 150 civarında volkan bulunmaktadır.
  KORKUNÇ VOLKANLAR!
  KORKUNÇ VOLKANLAR! icon_go
 • PHOTOSHOP KULLANMADAN ÇEKİLEN EN İYİ FOTOĞRAFLAR
  PHOTOSHOP KULLANMADAN ÇEKİLEN EN İYİ FOTOĞRAFLARProfesyonel ya da ciddi olarak fotoğrafçılık ile uğraşanların çok daha iyi anlayacağı üzere doğada zaman zaman öyle anlar vardır ki, fotoğrafını çektiğinizde ömür boyu mükemmel bir anı olarak kalırlar.
  PHOTOSHOP KULLANMADAN ÇEKİLEN EN İYİ FOTOĞRAFLAR
  PHOTOSHOP KULLANMADAN ÇEKİLEN EN İYİ FOTOĞRAFLAR icon_go
icon_close
icon_fikirFİKRİNİ PAYLAŞ
PARTİYİ KAÇIRMA!
icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1