Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
KALBE KÖRDÜĞÜM GECE
En güzel hikayemin içinde çırpınırken
Merhamet çiçekleri ellerimde yanarken
Paylaştık sessizliği, hasreti, ihaneti
Şimdi sana ne söylesem bildiğini okur gibi

Senin içini, dışını, her halini gördüm
Düşündüm yok ki senden başka şu dünyada
Kalbe kördüğüm

Baharı gördüm gözlerinde
Kış ortasında İstiklal’de
Senin haberin bile yoktu
Ben seni her şeyden çok
saniye sonra kapanacak.

'İLK EŞİME EVLENME TEKLİFİ ETTİM'

Kısa süre önce ikinci evliliğini noktalayan Yaşar Alptekin, kızının annesi olan, kendisinden 8 yaş büyük ilk eşiyle yeniden evleneceğini duyurdu.

Yaşar Alptekin, aşk hayatıyla ilgili gelişmeleri 2.Sayfa' programına anlattı. 56 yaşındaki oyuncunun açıklamaları şöyle:

"BU YAŞTAN SONRA HAYATIMDA AŞK OLMAZ"

"Kalabalık karşısında tek başıma kalamam ama TV karşısında farklı oluyorum. Modellik teklifi gelirse çıkarım, ama iç çamaşırı reklamlarına çıkmam. Kendimi çok yakışıklı ve yetenekli bulmuyorum. Hayatım çok yoğundu. Mutlu muyum mutsuz muyum anlayamadım. Ben denize haşema ile girerim. Artık eskisi kadar da plaja gitmem. Allah aşkı ve kızıma duyduğum aşktan başka bir aşk yok hayatımda. Bu yaştan sonra hayatımda aşk olmaz."

"ESKİ EŞİME EVLENME TEKLİFİ ETTİM"

"Kızım Ayris Alptekin (25) mutlu olsun diye, eski eşime geri döndüm. Kısa bir süre önce kızımla birlikte eski eşimin evine gittim. Kendisine yeniden bir araya gelmeyi söyledim ve evlenme teklifi ettim. Eşim ilk başta bana inanmadı ama sonra çok mutlu oldu. 'Kızım mutsuz oluyor bu durumdan, seninle birlikte yaşlanalım mı?' dedim. Boşandığım eşimle yeniden nikah masasına oturmayı planlıyorum. Onun yüzünden sinemayı ve mankenliği bıraktım ancak artık beni kıskanacağını düşünmüyorum, çünkü artık seçtiğim yaşam tarzı yüzünden çapkınlık ve zina yapmayacağımı bilir. Evlilik teklifi ederken sürpriz bir şeyler yapabilirim. Mesela yaprak sarmanın içinden çıkabilir yüzük."

Alptekin (56), eski eşinin kendisinden 8 yaş büyük olduğunun hatırlatılması üzerine, "Aşkta yaş belirleyici bir şey değildir" dedi.

Benzer Haberler

FOTO

GALERİ

 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
 • KORKUNÇ VOLKANLAR!
  KORKUNÇ VOLKANLAR!Endonezya yapısı itibariyle volkanik dağlardan oluşur. Çoğu sönmüş yaklaşık 150 civarında volkan bulunmaktadır.
  KORKUNÇ VOLKANLAR!
  KORKUNÇ VOLKANLAR! icon_go
 • PHOTOSHOP KULLANMADAN ÇEKİLEN EN İYİ FOTOĞRAFLAR
  PHOTOSHOP KULLANMADAN ÇEKİLEN EN İYİ FOTOĞRAFLARProfesyonel ya da ciddi olarak fotoğrafçılık ile uğraşanların çok daha iyi anlayacağı üzere doğada zaman zaman öyle anlar vardır ki, fotoğrafını çektiğinizde ömür boyu mükemmel bir anı olarak kalırlar.
  PHOTOSHOP KULLANMADAN ÇEKİLEN EN İYİ FOTOĞRAFLAR
  PHOTOSHOP KULLANMADAN ÇEKİLEN EN İYİ FOTOĞRAFLAR icon_go
 • 'YERYÜZÜ GÜZELİ' ADAYLARI TANITILDI
  'YERYÜZÜ GÜZELİ' ADAYLARI TANITILDIBirleşmiş Milletler (BM) tarafından düzenlenen 2018 Miss Earth (Yeryüzü Güzeli) yarışmacıları basına tanıtıldı.
  'YERYÜZÜ GÜZELİ' ADAYLARI TANITILDI
  'YERYÜZÜ GÜZELİ' ADAYLARI TANITILDI icon_go
icon_close
icon_fikirFİKRİNİ PAYLAŞ
PARTİYİ KAÇIRMA!
icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1