Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
saniye sonra kapanacak.
CANLI RADYO

CEMİL DEMİRBAKAN'DAN YENİ ALBÜM

Cemil Demirbakan, yepyeni bir mini albümle müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.Cemil Demirbakan Gülden Mutlu imzalı yepyeni şarkılarla müzikseverlerle buluşuyor!

2007 yılında 'Yüksek Sadakat'tan ayrılmasının ardından, 2012 yılında bir albüm yayımlayan, sonrasında da yaptığı düetlerle adından söz ettiren Cemil Demirbakan, yepyeni bir mini albümle müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Çıkardığı solo albümün ardından, müzisyenlik ile iş hayatını bir arada götürmeye devam eden Cemil Demirbakan, geçtiğimiz sene 17 yıllık kurumsal kariyerine son verdi ve tamamen albüm çalışmalarına yoğunlaştı.

Son iki senedir, ruhuna uyan, hissettiği şarkıları yaratmak için yoğun çalışmalar yapan Cemil Demirbakan, Gülden Mutlu ile tanışmasıyla beraber mini albüm için son aşamaya gelmiş oldu. Gülden Mutlu'nun, kendisi için yazıp bestelediği 'Ceviz Ağacı' ve "Kırk Gün" isimli eserlerde istediği samimiyeti, duyguyu ve müzikaliteyi bulan Demirbakan, bu şarkıların üzerinde uzun süre çalıştı.

"Ceviz Ağacı"nın dört versiyonunun ve "Kırk Gün" isimli eserin bulunduğu mini albüm, bu hafta içinde yayımlanacak.

Uzun yıllardır yılmadan müzik yapan, hayatı müzikte bulan Cemil Demirbakan, kendisini dinlemekten vazgeçmeyen tüm dostlarına, bu albüm ile tekrar 'merhaba' diyor.

Cemil Demirbakan bu mini albümünde, Haluk Kurosman, Hüseyin Çebişçi, Aşkın Arsunan ve Kaan Gökman gibi önemli müzisyenlerle çalıştı.

Albümün çıkış parçası olan 'Kırk Gün'ün klip yönetmenliğini Hasan Kuyucu üstlenirken, albüm ve imaj fotoğraflarını Mehmet Turgut çekti.

Benzer Haberler

FOTO

GALERİ

 • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
 • TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
  TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
icon_close
icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1