Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down

Radyo dinlemek için
ADBLOCK
eklentisini kapatıp sayfayı yenilemen gerekiyor.

TAMAM
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  JoyTurk
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  KATILIM KOŞULLARI

  Karnaval.com Üyelik - Aerosmith Konser Davetiyesi Kampanyası Katılım Koşulları

  1. Karnaval.com Üyelik - Aerosmith Konser Davetiyesi Kampanyası (Bundan böyle Kampanya olarak anılacaktır.) Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi N.23 K.4 Şişli İstanbul adresinde mukim Spectrum Medya Labs İnternet Hizmetleri Tic. A.Ş (Bundan böyle Karnaval.com olarak anılacaktır.) tarafından gerçekleştirilmektedir.
  2. Karnaval.com Üyelik - Aerosmith Konser Davetiyesi Kampanyası aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar bu koşulları kabul etmiş sayılır.
  3. Kampanyadan yararlanmak isteyen katılımcıların, Karnaval.com’a üye olmaları ya da üye girişi yapmaları gerekmektedir. 
  4. Kampanya 02.04.2014 tarihinde saat 07.00’da başlar, 22.04.2014 tarihinde saat 20:00’da sona erer. Katılımcıların 02.04.2014 saat 07:00 – ve 22.04.2014 20:00 saatleri dışında gerçekleştirilen üye girişleri ya da yeni üyelikleri geçerli olmayacak, kampanya dahilinde değerlendirmeye alınmayacaktır.
  5. 02.04.2014 tarihinde saat 07.00 ile  22.04.2014 arasında her gün Karnaval.com’a üye olan ya da üye girişi yapan katılımcılardan bir kişi, 14 Mayıs 2014 tarihinde Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirilecek olan Aerosmith Konserine 1 çift (2 adet) davetiye kazanma şansı yakalayacaktır.
  6. Kazanılan davetiye katılımcıya, Büyükdere Caddesi Cem İş Merkezi No:23 Kat 4 adresinden katılımcının bizzat teslim alması ya da  kazanan katılımcının iletmiş olduğu açık adrese kargo ile ulaştırılarak teslim edilecektir. Her iki durumda da kazanan katılımcıya davetiyesinin teslim edilebilmesi için katılımcının resmi kimlik ibrazı zorunludur. 
  7. Katılımcılar kampanyaya yalnızca bir kez katılabilirler. Farklı isimler ile aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
  8. Kampanya kapsamında hediye edilecek olan 14.05.2014 tarihli Aerosmith Küçükçiftlik Park konserinin iptali, değiştirilmesi, ertelenmesi vb. hallerinde Karnaval.com’un sorumluluğu olmayacaktır.
  9. Katılımcıların üyelik oluşturuken verdikleri tüm kişisel bilgilerin (ad, soyad, doğum tarihi, cinsiyet, adres, sabit ve/veya mobil telefon vb.) doğru olması gerekmektedir. Verilen bilgilerin eksik veya yanlış olması durumunda Karnaval.com kampanyaya katılan üyelerinden  belirleyeceği 2. katılımcıya ödülü verme hakkına sahiptir. Kazanan katılımcının ismi, resimleri ve görüntüleri kampanya düzenleyici firma tarafından tanıtım ve reklam amacı ile basın ve yayın araçları ile internet ortamında yayınlanabilecektir. Ayrıca kampanya düzenleyici firma tarafından bütün katılımcılara her türlü bilgilendirme, reklam ve kampanya SMS ve e-mail yolu ile gönderilebilecektir. Kazanan katılımcılar kampanyaya katılmakla bu izinleri vermiş sayılırlar.  
  10. Katılımcılar, üyelik bilgilerinin hukuki açıdan kendilerine ait olduğunu, herhangi bir şekilde 3. kişilere ait fikri mülkiyet, özel ve kamu hukukundan doğacak haklara ya da uygulanacak genel kanun, tüzük veya yönetmelik ve ilgili mevzuata aykırılık teşkil etmeyeceğini aksi halde doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükten sorumlu olacaklarını kabul eder. Katılımcılar üçüncü şahısların haklarını ihlalden kaynaklanan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğun münhasıran kendilerine ait olduğunu kabul ederler. Böyle bir durumun tespiti halinde kazanan katılımcının ödül kazanma hakkı elinden alınır.
  11. Bu kampanyaya, kampanyanın yapıldığı gün itibariyle katılan 18 yaşının altındaki tüm katılımcılar kazandıkları takdirde davetiyelerini bizzat teslim alamazlar. Kazanmış olan 18 yaş altı tüm katılımcılar 18 yaşını doldurmuş ve kimlik ibrazında bulunmuş bir kişi ile birlikte davetiyesini teslim almak zorundadır.  18 yaşını doldurmuş ve kazanmış olan tüm katılımcıların davetiyeleri kimlik ibrazları ile kendilerine teslim edilecektir. 
  12. Kampanyaya katılan ve kazanmış olan katılımcıların adları katıldıkları ve kazanmış oldukları günden bir gün sonra Karnaval.com’da açıklanacaktır. 
  13. Karnaval.com, kampanya kapsamında vereceğini duyurduğu hediyeyi, kapsamını, kampanya kurgusunu, yapısını ve koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Karnaval.com ayrıca kampanyayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.
  14. Hediye kazanma ve alma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.
  15. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.
  16. Bileti teslim alabilmek için, geçerli bir kimliğin ibrazı gereklidir. Kazanan katılımcıya konser bileti tesliminde tüm sorumluluk Karnaval.com’a aittir. 
  17. Kampanya esnasında, ödülü kazanmak amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin yarışma kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir. Karnaval.com, hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
  18. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablolu ya da kablosuz Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanya kapsamında kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile katılımcının zarar görmesi sebebiyle Karnaval.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  19. Karnaval.com, ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. 
  20. Bu kampanyaya Karnaval.com ve grup şirketleri ve işbirliği yaptığı diğer firmaların çalışanları ile birinci dereceden yakınları katılamazlar. Katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.
  21. İhtilaf vukuunda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasır yetkilidir.

  Benzer Haberler

  • CAN BONOMO'DAN PANDEMİ SONRASI İLK KONSER!
   MüzikCAN BONOMO'DAN PANDEMİ SONRASI İLK KONSER!Can Bonomo, pandemi nedeniyle ara verdiği canlı performanslarına 7 Ağustos Bodrum Antik Tiyatro ve 8 Ağustos Çeşme Açıkhava yaz konserleri kapsamında tekrar başlıyor.
   CAN BONOMO'DAN PANDEMİ SONRASI İLK KONSER!
  • HANDE YENER'DEN SEVENLERİNE MÜJDE
   MüzikHANDE YENER'DEN SEVENLERİNE MÜJDEHande Yener hayranlarının merakla beklediği 20.yılına özel Carpe Diem albümünü iki parçaya böldü.
   HANDE YENER'DEN SEVENLERİNE MÜJDE
  • ZİYNET SALİ’DEN YAZA ÖZEL SİNGLE
   MüzikZİYNET SALİ’DEN YAZA ÖZEL SİNGLEBaşarılı isim Ziynet Sali, 'Kalbim Tatilde' single'ını sevenleriyle buluşturdu.
   ZİYNET SALİ’DEN YAZA ÖZEL SİNGLE
  • KAŞ’TA KLİP!
   MüzikKAŞ’TA KLİP!Soner Arıca’nın geçtiğimiz hafta müzikseverlerle buluşturduğu, söz ve müziği kendisine ait ‘Çözelim Düğümü’ single’ı kliplendi.
   KAŞ’TA KLİP!
  • ‘KİMİSİ ADIMI HATIRLAMAZ, DİNLE HATIRLANIR…’
   Müzik‘KİMİSİ ADIMI HATIRLAMAZ, DİNLE HATIRLANIR…’'Dinle' şarkısıyla 1997 yılında Eurovision’da ülkemizi temsil eden ve üçüncü olan Şebnem Paker yıllar sonra o süreci anlattı.
   ‘KİMİSİ ADIMI HATIRLAMAZ, DİNLE HATIRLANIR…’
  • SEZEN AKSU’DAN SİMGE’YE UĞUR HEDİYESİ
   MüzikSEZEN AKSU’DAN SİMGE’YE UĞUR HEDİYESİPop müziğin başarılı temsilcilerinden Simge, 5 Ağustos’ta gerçekleşmesi planlanan Harbiye konseri öncesi Sezen Aksu’dan uğur hediyesi aldı.
   SEZEN AKSU’DAN SİMGE’YE UĞUR HEDİYESİ
  icon_close
  icon_close