Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
player_minimize
btn_menu_close Maazallah Atiye
O yakıcı bakışlar, kor gibi yanışlar
Yıkılmış gönlüm, ne adaklar adar
Boşuna kaçışlar, sel gibi yaşlar
Çileli ömrümde doldu sayfalar

E daha dur daha dur
Daha dur daha dur
E daha dur daha dur

Hak yazarsa olur
Hem kul hem de pul
Bir de aşk çifte kavrulur

Yananı görür allah
Görür inşallah
Çaresi yoktur maazallah
btn_menu_close Atiye
22 Kasım 1988 doğumlu, Türk şarkıcı ve söz yazarı.

Gerçek Adı: Deniz Atiye Yılmaz
Doğum Yeri: Bremen, Almanya
Doğum Tarihi: 22 Kasım 1988

Hakkında:
- Profesyonel müzik kariyeri 2007 yılında yayımladığı ve hem Türkçe hem İngilizce şarkılara yer verdiği "Gözyaşlarım" isimli albümle başladı.
- "Don't Think" adlı şarkıyla Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde en iyi çıkış yapan kadın sanatçı ödülünü aldı.
- Teoman, Sultana, Ozan Doğulu, İskender Paydaş ve Mirkelam ile yaptığı düetlerle büyük beğeni topladı.
- 2012 yılında "Bring Me Back" ve 2013'te "Soygun Var" albümleri piyasaya çıktı.
- MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde en iyi Türk sanatçı ödülüne layık görüldü.

İlk Albüm: Gözyaşlarım
SÜPER FM
saniye sonra kapanacak.

Her Salı yeni bölüm!

Didar Üstün'ün sunumuyla Sosyal Medya Anneleri, annelerin sosyal medya mecralarındaki paylaşımlarına ve yazılarına yer veriyor. Blogger nedir? Influencer ile fenomen arasındaki fark nedir? Sosyal medyada bir anne olarak varlık gösterebilmek için ne tür yollar izlenmeli? Sosyal medyada anne olmanın anne ve çocuk üzerindeki etkileri neler? Her hafta farklı konukları ağırlayacak podcast serisi; fenomen annelerin kişisel başarı hikayelerini, deneyimlerini ve tavsiyelerini her Salı dinleyici ile buluşturuyor olacak.

Tüm Bölümler

 • 18.09.2018 10:00Sosyal Medya Anneleri 01133:47

  İnteraktif bir eğitim metodu olan yaratıcı drama, yaparak ve yaşayarak öğrenme olarak da tanımlanır. Çocuklarımızın yaratıcılığı ve hayal gücünü geliştirmek, kendini tanıma ve başkalarıyla iletişim becerilerini geliştirebilmeleri için önemlidir. Müzik, ritim ve anneliği ile sosyal medyada Dramatik Anne olarak tanıdığımız Tülin Albayrak bu haftaki konuğumuz.

 • 11.09.2018 10:00Sosyal Medya Anneleri 01051:06

  Her çocuk biricik, eşsiz, dünyaya harika tatlar bırakma potansiyeliyle gelen ve asla başkalarıyla kıyaslanamayacak kadar kendine özgü bir hamur. Yanlış okumadınız, “hamur”. Ebeveynlerin en zorda kaldıkları konu ise, bu hamura şekil verip onun pişmesine ve içinde barındırdığı lezzetleri ortaya çıkarmasına yardımcı olmak. Çocukların kariyer seçimleri ile ilgili çalışmalar ve gökyüzünde neler olduğu, doğduğumuzda yeteneklerimiz ile mi doğduğumuz gibi konuları bu haftaki konuğumuz Sare Palaska ile konuştuk.

 • 04.09.2018 10:00Sosyal Medya Anneleri 00956:41

  Bebeklerin kişilik gelişimi nasıl oluşuyor? Güvenli bağlanma nedir ve çalışan annelerde güvenli bağlanma nasıl gerçekleşiyor? Bebeklerde oral dönem ve anal dönemde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Lohusalık depresyonu nedir, neden oluşur? Bebeklerimizin gelişim döneminde neler yapmalıyız ve daha birçok sorunun cevabı Psikolog Ayşe Suna Dülgerli ile bu haftaki programımızda.

 • 28.08.2018 10:00Sosyal Medya Anneleri 00842:45

  Hayatı dolu dolu yaşamayı felsefe haline getiren sunucu Simay Özyiğit bu haftaki konuğumuz. Blog işindeki kararlılığı, bakış açısı, yaklaşımları; renk ve görselliğe olan düşkünlüğü ile başarı kapılarının nasıl açıldığını konuştuk. Bu işe yeni adım atacak olanların izlemeleri gereken yollar bu haftaki programımızda.

 • 14.08.2018 10:00Sosyal Medya Anneleri 00745:09

  Sosyal medyadaki varlığı ile özellikle anne olmak isteyen skolyoz hastalarına güç veren, onların yaşamlarını değiştiren bir blogger. Prematüre ve kolik bebeği ile yaşadıkları, sosyal medya deneyimleri ve bu mecralarda yer almak isteyen annelere tavsiyeleriyle Meltem Mete bu haftaki konuğumuz.

 • 07.08.2018 10:00Sosyal Medya Anneleri 00639:38

  İstanbul tabanlı bir fotoğrafçı, blogger ve üç kız annesi; Türkiye’de ve hatta dünyada öncü olmuş bir blog sahibi Yeşim Mutlu, YSM Photo Blog ve çok daha fazlası hakkında bizlerle deneyimlerini paylaşıyor.

 • 31.07.2018 10:00Sosyal Medya Anneleri 00541:17

  Sosyal medyadaki varlığı ile bütün kanser hastalarına güç veren, onların yaşamlarını değiştiren bir blogger. Sosyal medyada bir anne olarak varlık gösterebilmek için ne tür yollar izlediğini ve sosyal medyada anne olmanın anne ve çocuk üzerindeki etkilerini konuştuğumuz Nur Parlak bu haftaki konuğumuz.

 • 24.07.2018 10:00Sosyal Medya Anneleri 00451:59

  Biz anneler gerçekten neye ihtiyacımız olduğunu biliyor muyuz? Emzirme danışmanına ihtiyacımız var mı? “Anne-bebek koçu ne yapar?” sorusunu en güzel ve ayrıntılı bir şekilde anlatan Gözde Engin Çıray bu haftaki konuğumuz.

 • 17.07.2018 10:00Sosyal Medya Anneleri 00334:50

  İnternet, artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası. Peki, interneti neden güvenli kullanmalıyız? Çocuklar için güvenli internet kullanımı nedir, aileler bu konuda neler yapabilir? Sosyal medya annesi Esra Oruç, şimdi 13 ve 15 yaşlarındaki iki kızını yetiştirirken öğrendikleri, uyguladığı yöntemleri ve yaşadıklarını anlatırken kendi deneyimleri çerçevesinde internet kullanımı, sorumluluk sahibi ve kendine yetebilen çocuklar yetiştirme konularında aileleri bilgilendiriyor.

 • 10.07.2018 10:00Sosyal Medya Anneleri 00251:37

  Doğacak bebeğin odasını hazırlamak anne baba için en zevkli işlerden biri. Bu hazırlıkları yaparken güvenli ve sağlıklı bir çocuk odası dekore etmenin tüyoları sosyal medya annesi Zeynep Bozkurt ile kişisel deneyimleri, kızı Mira ve sosyal medya yolculuğunun konuşulduğu bu bölümde sizlerle.

 • 03.07.2018 10:00Sosyal Medya Anneleri 00152:32

  Serap Oğuz Tan'ın konuk olduğu ilk bölüm hayallerini yaşayıp yaşatan bir annenin hayatı, başarı hikayesi, sosyal medyadaki varlığı ve geliştirip katkıda bulunduğu sosyal sorumluluk projelerini anlatıyor.

En Güncel Podcastler

icon_fikirFİKRİNİ BİZİMLE PAYLAŞMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! icon_close