Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
player_minimize
btn_menu_close Senin İçin Değer Koray Avcı
Görür görmez yeşerdi tüm umutlarım
Henüz hazır değilse kalbin anlarım
Yetim bir yalnızlık içinde kor gibi
Geçer zaman, senin olmadığın her an

Rüyalarında özlemim
Hayallerimde nefesin
Bekliyor kalbim inan

Her mevsim bu hasretin hazin hikayesi
Yalansız gönlümle sabır taşı içi keder
Masal değil vaad ettiğim bir aşk efsanesi
Neyim varsa alıp götür, senin için değer

Yetim bir yalnızlık içinde kor gibi
Geçer zaman, senin olmadığın her an

Rüyalarında özlemim
Hayallerimde nefesin
Bekliyor kalbim inan
btn_menu_close Koray Avcı
1 Ocak 1984 doğumlu Türk müzisyen, şarkıcı ve söz yazarı.

Gerçek Adı: Koray Avcı
Doğum Yeri: Ankara
Doğum Tarihi: 1 Ocak 1984

Hakkında:
- Profesyonel müzik kariyeri 2015 yılında yayımladığı "Aşk İle" isimli albümle başladı.
- 2016 yılında "Hoş Geldin" adlı single çalışması piyasaya çıktı.

İlk Albüm: Aşk İle
saniye sonra kapanacak.
Paolo Angeli
Paolo Angeli (1970- ) gitar sanatçısı ve besteci.

“Paolo Angeli gitar için yaptığı tasarımsal yenilikler ile bu enstrümana çok önemli, yeni bir yol açtı. Onu gitar çalarken ilk kez dinlediğimde, solo konseri sadece ürettiği kendine has seslerle değil, aynı zamanda yaydığı yaratıcı doğal enerji de çok etkileyiciydi. Paolo’ya birden fazla sebepten dolayı hayranım.” Pat Metheny 1970’te doğan Angeli, gitar çalmaya dokuz yaşında başladı. Müzikal açıdan çok teşvik edici bir çevreye sahip olan Palau’da büyüdü. 1993’te, gitarist Giovanni Scanu ile karşılaşması bir dönüm noktası oldu ve ondan Sardinya Adası’nın Gallurese ve Logudorese gitar ve şarkı tekniklerini öğrendi.

Hem çağdaş müziğe hem gelenseksel Sardinya müziğine ilgisi, hazırlanmış Sardinya gitarına yönelmesine yol açtı: 18 telli, çekiçleri, pedalları ve değişik hızlarda dönen pervaneleri olan; gitar, bariton gitar, viyolonsel ve davul karışımı bir orkestra enstrumanı. Francesco Concas tarafından üretilen bu tek enstrümanla, Paolo, free jazz, folk noise ve minimal pop türlerini kapsayan sınıflandırılamaz bir müzik tarzında doğaçlamalar ve besteler yapmaktadır.

Paolo Angeli DAMS, Bologna’dan etnomüzikoloji derecesine sahiptir. 1997’ten bu yana, Mario Cervo Arşivi’nin oluşturulması için ISRE ile işbirliği yapmaktadır (En önemli Sardinya Adası müzik kayıtları ve geleneksel müziği koleksiyonu). Sanatçı aralarında Avrupa, ABD, Kanada, Rusya ve Brezilya’nın bulunduğu çeşitli ülke ve kıtalarda yılda ellinin üzerinde konser vermektedir. Radio Rai 3, Radio Rai 2, BBC 3, NPR (ABD), Bayerisher Rundfunk düzenli olarak kayıtlar yapmakta ve canlı yayınlara katılmaktadır.

Birlikte çaldığı sanatçılardan bazıları: Pat Metheny, Fred Frith, Jon Rose, Enkhjargal Dandarvaanchig, Antonello Salis, Hamid Drake, Evan Parker, Ned Rothemberg, Takumi Fukushima, Zeena Parkins, Otomo Yoshide, Nuno Rebelo, Lukas Simonis, Andy Ex, Verian Weston, Robert Dick, Lukas Ligeti, Phillip Greenlief, Shoko Hikage, Alex MacSween, Gino Robair, Tim Perkins, Frank Schulte, Carlo Actis Dato, Gianni Gebbia, Alberto Masala, Audrey Chen, Mike Evans, Neil Feather, Katt Ernandez, Dan Breen, Janet Fader, Camel Zekri.

Sanatçının Albümleri

  • S'U2015
    S'U
    icon_bio S'Uicon_open_down

Sanatçıyı Dinleyebileceğin Radyolar

Benzer Sanatçılar

icon_fikirFİKRİNİ BİZİMLE PAYLAŞMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! icon_close