Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  'İKİNİN BİRİ' PERDELERİNİ AÇTI

  Tamer Karadağlı, Zeyno Günenç ve Volkan Severcan’ın oynadığı ‘İkinin Biri’ oyunu tiyatroseverlerle önceki akşam buluştu.

  Oyun öncesi, basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İkinin Biri ekibi, ilk sezonu çok güzel geçirdiklerini ve yeni sezonu heyecanla beklediklerini dile getirdi.
   
  Tamer Karadağlı, "Benim için yoğun iş temposunun içinde tiyatro yapmaya karar vermek çok zordu. Ama uzun yıllar sonra beni ikna eden kişi yakın arkadaşım Volkan Severcan oldu. Hemen her oyunumuzda da ‘iyi ki tiyatroya dönmüşüm’ dedim. Bu ekiple sahneden olmaktan çok mutluyum.Yeni sezonumuzun da bol kahkahalı geçmesini diliyorum" dedi.

  Volkan Severcan ‘Bu oyunu sahneye koymak için çok emek verdik. Özellikle bu ekibi bir araya getirmek hiç kolay olmadı. Ama her oyunumuzda emeğimizin karşılığını fazlasıyla aldık. İlk sezona çok geç başladığımız halde çok kısa bir zaman diliminde 30 küsür oyun oynadık ve seyircilerimiz bizi hiç yalnız bırakmadı. Tüm tiyatroseverlere teşekkürler’ dedi
   
  Zeyno Günenç ‘Uzun zaman sonra sahnede olma fikri beni fazlasıyla heyecanlandırmıştı. Hala her oyunda aynı heyecanı ve mutluluğu yaşıyorum. Geçtiğimiz sezon her oyun benim için ayrı bir mutluluk oldu. Özellikle Tamer ve Volkan ile sahnede olmaktan ayrı bir keyif alıyorum.Yeni sezonda da seyircilerimizle aynı mutluluğu yaşamayı diliyorum’ dedi
   
  Bakan yardımcısının eşiyle birlikte  kaldığı otelde bakanlıktaki sekreter ile yaptığı aşk kaçamağına  özel kalem müdürü, otel çalışanları ve beklenmedik misafirlerin dahil olmasıyla yaşanan karmaşayı komik bir dille anlatan oyun, salonda yine kahkaha fırtınası estirdi.
   
  Yönetmenliğini Bora Severcan’ın üstlendiği oyunun sonunda, salonu hınca hınç dolduran tiyatroseverler oyuncuları dakikalarca ayakta alkışladı.
   
  Volkan ve Bora Severcan kardeşlerin kurucusu olduğu Tiyatro Sahnekarlar’ın dev kadrolu oyunu, Kasım ve Aralık ayında Türkiye turnesine çıkacak.

  Benzer Haberler

  FOTO

  GALERİ

  • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
  • TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
   TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
  • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
  • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
  • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
  • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
  • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
  • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1