Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
saniye sonra kapanacak.
CANLI RADYO

2019 YILINA ÇİZMELİ VE ŞAPKALI GELİNLER DAMGASINI VURACAK!

Gözler Avrupa'nın en büyük Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nda. 1-3 Şubat 2019 tarihleri arasında Süper FM sponsorluğunda İstanbul Lütfi Kırdar'da düzenlenecek olan fuar her yıl yeni sezonun düğün trendini de belirliyor.

Düğün hazırlığı yapan çiftlerin yakından takip ettiği, merakla beklenen Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nın bu yılki konsepti tüm dünyayı kasıp kavurmaya başlayan “Country Wedding.”

Gelinlikten, damatlığa, masa süslerinden, ayakkabılara, davet mekanından organizasyona kadar, düğüne dair her türlü fikrin bulunabileceği fuarda üç gün boyunca birbirinden renkli etkinlikler yapılacak. Günlerce sürecek hazırlık aşamalarını en kısa sürede bitirmeye imkan tanıyan fuar,  8 bin 500 metrekare kapalı alanda, 130’a yakın katılımcıyla gerçekleştirilecek.

GELİN VE DAMAT ADAYLARI, 2019 TRENDLERİYLE İLK KEZ BU FUARDA BULUŞACAK

Radyo sponsorluğunu Super Fm’in üstlendiği Evlilik Fuarı’nda çiftler yeni sezonun düğün trendleri ile buluşacak…Hayatlarının en özel organizasyonunu yapacak gelin ve damat adaylarını, aradıkları konseptle buluşturan fuar, binlerce çifte rehberlik yapmayı sürdürüyor. 

Trendler dışında klasik düğünleri arzulayanlar için de her türlü fikrin yer alacağı fuarda ilk etkinlik, 1 Şubat Cuma saat 14:00'de Seren Moda'nın yeni gelinlik modellerini sergileyeceği ve baş mankenliğini Özge Ulusoy’un yapacağı defile olacak. Bu yılki defilede sürpriz isimler de gelinlik giyerek podyuma çıkacak. 
Fuarın ikinci günü 2 Şubat'ta ise ziyaretçiler adeta defilelerle sihirli bir yolculuğa davet edilecek. White House By Özge Yılmaz, Ricchezza ve Moda Perisi’nin yeni sezona damga vuracak gelinlikleri gelinlerin hayallerini süsleyecek.

EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI'NDA BİR İLK!

Fuarda bu yıl bir ilk yaşanacak. İlk kez bir ülke fuarda katılımcı olarak yer alacak. Endonezya, Türk çiftleri balayına davet etmek ve hafızalara kazınmak için Evlilik Dünyası Fuarında olacak. Tanıtım şovları ve açılan stantla çiftler Endonezya’yı yakından tanıma fırsatı bulacak. 

İşte Fuarın Etkinlik Takvimi:

1 Şubat 2019

Cuma : 14.00 Seren Moda Gelinlik Defilesi
             16:00 Endonezya Tanıtım Dans Şov

2 Şubat 2019

Cumartesi :    12.00 Whithouse by Özge Yılmaz Defilesi
                      14.00 Ricchezza Defilesi
                      16.00 Moda Perisi Defilesi

Evlilik Dünyası, Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nı ziyaret etmek isteyenler www.evlilikfuari.com adresinden online davetiye alabilirler. www.gelininajandasi.com adresinden de evlenecek çiftlere rehberlik edecek birçok yazıya ulaşabilirler.  
 

Benzer Haberler

FOTO

GALERİ

 • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
 • TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
  TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
icon_close
icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1