Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
HER ŞEY FANİ TARKAN
Ne olur böyle yapma, yapma
Boynumu bükme, kesip atma
Yol bu belirsiz, benden sapma
Aşk öyle bitmez ki, bizi yakma

Nedir bu kavgan kendinle be belalım
Rahat bırak kalbini o sevdalı
Bi soluktan bi dinle bi bak ne söylüyor
Bi duy içimdeki feryadı

Giderim bende gitmek ne ki
Daha anlamadın sen git, peki
Yalnızız zaten dünya hali
Ben ona yanarım her şey fani

Nedir bu kavgan kendinle be belalım
Rahat bırak kalbini o sevdalı
Bi soluktan bi dinle bi bak ne söylüyor
Bi duy içimdeki feryadı

Gelmişler, gitmişler kimler kimler
Ya seçmişler firarı, ya kalıp ısrarı
Ya semah bi salih dönmüşler ışığa
Ya şaşıp elden ele düşen pula

Nedir bu kavgan kendinle be belalım
Rahat bırak kalbini sevdalı
Bi soluktan bi dinle bi bak ne söylüyor
Bi duy içimdeki çığlık feryadı
saniye sonra kapanacak.
CANLI RADYO

BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Pazartesi sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

14-20 Ocak 2019 Haftası Burç Analizleri;

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Haftaya Merkür Neptün pozitif etkileşimiyle başlıyoruz. Bu etkileşim ile bir süredir gizlilikle yürüttüğümüz, planladığımız, hayalini kurduğumuz iş ve projeleri gerçekleştirmek üzere gereken şans ve fırsatları elde edebileceğiz. Hafta sonuna doğru bu konuda geliştirdiğimiz düşünceleri otorite pozisyonundakilerle patronlarla ya da büyüklerimizle paylaşmak, onları buna ikna etmek konusunda şanslı bir zamanda olacağız fakat bunu aşırı takıntılı ve hararetli bir şekilde yapmak yerine onları ikna etmeye ve bu kararın doğruluğunu anlatmaya odaklanmamız daha doğru olur. Yine aynı süreçte Venüs Mars arasındaki pozitif etkileşimde yetenek ve becerilerimizi motive bir şekilde ortaya koyabilmek adına harika destekler getiriyor, özellikle yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler medya iletişim yayıncılık konuları, eğitim almak ya da vermek hususlarında girişimlerimizde daha etkin sonuçlar elde edebiliriz. Hafta sonunda Güneş Uranüs etkileşimi ile bize haksızlık yapıldığını düşündüğümüz konularla alakalı biraz agresif ve sert çıkışlara müsait bir zamanda olacağız. Buradaki isyanımızı akıllıca kullanmaya çalışmak, önümüzdeki engelleri aşmak için bir durup nefes almak ve sakinleşmek iyi gelebilir, akımıza ilk gelen tepkiyi vermek adına doğru bir zaman değil maalesef. Pazar günü ise Güneş Kova burcuna geçiyor, yani önümüzdeki bir aylık süreçte ilgimizi daha çok sosyal çevre ve arkadaşlıklarımıza, kariyer kazançlarımıza odaklayacağız, yeni gruplara dahil olmak, organizasyon ve davetlere katılma fırsatı, çevremizi genişletmek, sosyal ve toplumsal olay ya da konularla ilgili çalışmalar yapmaya adayabiliriz. 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Haftaya Merkür Neptün pozitif etkileşimiyle başlıyoruz. Bu etkileşim ile medya, iletişim ve yayıncılık alanında sosyal çevrenizden destek alarak yeni işlere girişmek, sosyal medya kullanımı ya da internet vasıtasıyla kanal açmak, manevi eğitimlere katılmak ( yoga vs ) uygun olabilir ya da yemek kanalı açın  Hafta sonuna doğru bu konuda ortaya koyacağınız ya da hayalini kurduğunuz iş ve projeleri uygulamaya geçirmek üzere planlama yapmak bu konuda beraber hareket edeceğiniz kişileri ikna etmek, anlatmak ve fikirlerinizi aşılamak konusunda güzel fırsatlar yer alıyor.  Hatta Venüs Mars pozitif etkileşimiyle maddi anlamda ihtiyacınız olan desteği de elde edebileceğiniz unsurlar mevcut durumda. Hafta sonunda Güneş Uranüs etkileşimi ile kendimizi biraz depresif içine kapanık hissedebiliriz, bazı içsel endişeler dışarı akma eğilimi gösterebilir, hırçınlık ve duygusal dalgalanmalara yol açabilir, hayatımızda bir şeylerin değişeceğini hissediyor ve bundan dolayı huzursuzluk duyuyor olabiliriz, kendimizi akışa bırakmaya çalışmakta fayda var, değişim kaçınılmaz çünkü. Pazar günü ise Güneş Kova burcuna geçiyor, yani önümüzdeki bir aylık süreçte ilgimizi kariyer konularına odaklayacağız, burada beklediğimiz bir yükselme, zam, terfi prim konuları varsa gündeme gelebilir, belki istediğimiz bir pozisyon açılabilir ya da daha iyi şartlarla yeni bir iş imkanı karşımıza çıkabilir. 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Haftaya Merkür Neptün pozitif etkileşimiyle başlıyoruz. Bu etkileşim ile kariyerimizde yeni bir yola yönelmek üzere ihtiyaç duyduğumuz kredi ya da finansal desteği elde edebilme şansımız olacaktır. Hatta hafta sonuna doğru finansal anlamda toparlanmak, üzerimize yük olan maddi yükümlülükleri yeniden düzenlemek ve organize etmek üzere oldukça aktif bir süreçte olacağız, elbetteki karşılığını da bulabileceğimizi düşünüyorum. Bu konuda eşimizle ya da sosyal çevremizden arkadaşlarımızla yeni ortaklık fırsatları ön plana çıkabilir, beraberce hayalini kurmuş olduğunuz fikirleriniz, iş ve projelerinize destek geliyor diyebilirim. Hafta sonunda Güneş Uranüs etkileşimi ile yine arkadaşlık ortamımızda bazı yeni gruplara dahil olmak ya da bazı arkadaşlıkları sonlandırmak yönünde bir etki ortaya çıkabilir, kendimizi daha özgür ve rahat hissedeceğimiz arayışlara yönelebiliriz. Geride bırakmamız ya da bize yük olduğunu düşündüğümüz ağırlıklarımızdan kurtulmak için güzel bir fırsat aslında. Pazar günü ise Güneş Kova burcuna geçiyor, yani önümüzdeki bir aylık süreçte ilgimizi medya, iletişim ve yayıncılık alanlarına, yeni eğitimlere ve imkanımız varsa tatil planlarına kaydıracağız. Vize pasaport ya da benzeri akışlarımı varsa halletmek için uygun bir zamandayız. 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Haftaya Merkür Neptün pozitif etkileşimiyle başlıyoruz. Bu etkileşim iki türlü etki bulabilir ilki, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işler medya yayıncılık alanlarıyla bağlantılı yeni iş ve ortaklıklar kurma imkanını verir, diğer taraftan yeni başladığınız bir eğitimde veya katıldığınız bir seyahat vasıtasıyla yeni bir ilişki fırsatını verebilir. Hafta sonuna doğru bu veya benzeri gelişmelerin sadece hayallerde kalmayacağı ve ayaklarının yere basacağı ek fırsat ve destekleri elde edebiliriz. Yani bu bir ortaklıksa otorite pozisyonundakilerden finansal onay ve destek almak, işi kurmak üzere neticeye bağlamak; Bu bir aşk fırsatı ise de birbirimizi yakından tanımaya çalışmak daha ciddi bir ilişki haline sokmak üzere hareket etmek gibi düşünebiliriz. Hafta sonunda Güneş Uranüs etkileşimi ile kariyer konularında bizi sıkan daraltan konularla alakalı isyan moduna geçme ihtimali ön plana çıkıyor olsa da beraber çalıştığımız arkadaşlarımızla ortaya koyacağımız pozitif performans ve başarılar nispeten bizi dizginleyecek ve huzuru ve egoyu kazandıracak modu ortaya koyacaktır. Pazar günü ise Güneş Kova burcuna geçiyor, yani önümüzdeki bir aylık süreçte ilgimizi ortaklaşa kazanç ve gelirler, kredi başvuruları veya ekstra kazanç elde edebileceğimiz finansal gelişmelere ayırmaya başlıyoruz. 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Haftaya Merkür Neptün pozitif etkileşimiyle başlıyoruz. Bu etkileşim iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle beraber ortaya koyacağımız performans sayesinde ek gelir ya da kazanç imkanlarını ön plana çıkarıyor. Hafta sonuna doğru iş yerimizde yeni bazı sorumluluklar almak ya da daha farklı projeleri üstlerimize anlatmak ve aktarmak suretiyle başarılarımızı perçinleme fırsatı elde edebileceğiz. Burada ayrıca hobi olarak gördüğümüz ve kişisel gelişimimizle alakalı alanlarda eğitimler almak, yeteneklerimizi geliştirmek ya da becerilerimizi artırmak konusunda güzel fırsatlar ortaya çıkıyor. Hafta sonunda Güneş Uranüs etkileşimi ile öncelikle fiziksel sağlığımıza dikkat etmemiz gereken bir zamanda olduğumuzu hatırlatayım, bunun yanı sıra yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işlerimizde medya iletişim ve turizm konularında veya süregelen davalarımız varsa bazı sıkıntı ve zorlanmalar, bizi isyan moduna getirebilecek tatsız sürprizler gündeme gelebilir, fakat pes etmeden mücadelemizi sürdürmemiz gerekiyor. Pazar günü ise Güneş Kova burcuna geçiyor, yani önümüzdeki bir aylık süreçte ilgimizi ortaklıklar, ikili ilişkiler ve danışmanlık konularına kaydırıyoruz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Haftaya Merkür Neptün pozitif etkileşimiyle başlıyoruz. Bu etkileşim ile Oğlak tutulmasıyla gündeme gelen aşk fırsatlarının artık sürekliliği olabilecek bir ilişkiye dönemsi yönünde bir etki ortaya çıkmasını bekleyebilirim. Aşk konusunda bir beklentisi olmayan arkadaşlarımız ise hobi olarak gördükleri konuları ortaklık kurmak suretiyle kalıcı bir işe çevirmek konusunda fırsatlar elde edebilirler. Hafta sonuna doğru gerek aşk, gerek iş konusunda hayal ettiğimiz konuları daha gerçekçi ve ayakları yere basan bir modele çevirmek üzere daha etkili fikirler ortaya koyabileceğimiz karşımızdakileri zorlayıp kendi lehimize sonuca bağlayabileceğimiz bir zamana giriyoruz. Hafta sonunda Güneş Uranüs etkileşimi ile finansal anlamda daha önceden ön göremediğimiz bazı masraflar ve beklenmedik harcamalar canımızı sıkabilir ama fazla takılmamak ve haftanın pozitif büyüsünü bozmamak gerekiyor. Pazar günü ise Güneş Kova burcuna geçiyor, yani önümüzdeki bir aylık süreçte ilgimizi sağlık konuları ve beraber çalıştığımız kişiler ve iş ortamı konularına kaydırıyoruz. 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Haftaya Merkür Neptün pozitif etkileşimiyle başlıyoruz. Bu etkileşim ile öncelikle fiziksel sağlığımız konusunda kendimizi kontrolden geçirmek, imkan varsa check up vs gibi sağlıksal durumlara zaman ayırmak iyi gelebilir, bunun yanı sıra iş yerimizde hayal gücü ve yaratıclığımızı kullanarak ortaya koyacağımız projelerin üstlerimiz ve otorite pozisyonundakiler tarafından fark edilmesi ve onların dikkatini çekebilmek konusunda etkili bir gündem ortaya çıkabilir, hafta sonuna doğru aile büyüklerimizle ilerleyen süreçteki fikir ve projelerimizi paylaşmak, taşınma yer değiştirme ve kendi yolumuzu çizmek konusundaki olası gündemlerimizi paylaşmak adına güzel bir zamanda olacağız. Bunun yanı sıra bekar olan arkadaşlarımız yakın çevrelerinin desteği ile yeni bir aşk  ve ilişki fırsatını elde edebilirler ek olarak yetenek ve becerilerimizi sergileyeceğimiz projeler vasıtasıyla gündeme gelebilir, danışmanlık ve ortaklık kurmak suretiyle finansal anlamda kendimizi toparlayabileceğimiz imkanları elde edebiliriz. Hafta sonunda Güneş Uranüs etkileşimi ile özellikle ikili ilişkilerimizde evliliğimizde ani çıkışlar ve aşırı baskı altında hissetmek kaynaklı duygusal patlamalar söz konsu olabilir, sakinliğimizi korumakta ve orta noktayı bulmaya çalışmakta fayda olacaktır. Pazar günü ise Güneş Kova burcuna geçiyor, yani önümüzdeki bir aylık süreçte ilgimizi aşk, çocuklar ve hobilerimizle alakalı konulara kaydırıyoruz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Haftaya Merkür Neptün pozitif etkileşimiyle başlıyoruz. Bu etkileşim ile yetenek ve becerilerimizi ön plana çıkarabileceğimiz, kendi hobimiz gibi gördüğümüz hayalini kurduğumuz plan ve projelerimizi ortaya koyabileceğimiz fırsatlar akmaya başlıyor. Hafta sonuna doğru ise hayal gibi gözüken bu projeleri ayakları yere basan bir modele dönüştürebileceğimiz ve özellikle yakın çevremizdekileri ikna ederek desteklerini alabileceğimiz fırsatları elde edebiliyoruz. Aynı süreçte Venüs Mars pozitif etkileşimi finansal anlamda da ek destekler elde edebileceğimiz fırsatları da beraberinde getiriyor ama buradaki kazanç daha ziyade iş yerimizde ortaya koyduğumuz performans kaynaklı prim ya da zam konulu temaları barındırıyor gibi. Hafta sonunda Güneş Uranüs etkileşimi ile başta belirttiğim yeteneklerimizi ortaya koyacağımız hayallerimizin işi konusu mevcut işyerimizdeki ortamda biraz daralma ve sıkılma yaratabilir, kendimizi daha özgür hissetmek isteyebiliriz . Pazar günü ise Güneş Kova burcuna geçiyor, yani önümüzdeki bir aylık süreçte ilgimizi ev aile yerleşim ve taşınma konulara kaydırıyoruz.

YAY VE YÜKSELEN YAY BURCU

Haftaya Merkür Neptün pozitif etkileşimiyle başlıyoruz. Bu etkileşim ile finansal kazançlarımızı toparlamak, düzenlemek, ailemizden destek almak, hatta evimizle alakalı konularda yeni bazı değişiklikler hayalinizi kurduğumuz dekoratif yenilikleri uygulamaya sokmak için ideal bir haftadayız. Taşınmak ve yer değiştirmekte buna dahil. Hafta sonuna doğru finansal durumumuzu ayakları yere basacak halde toparlamak ( bizim için zor olsa da ) mümkün olabilecek hatta bu konuda üstlerimizden otorite pozisyonundakilerden destek görebileceğiz, belki kredi ya da benzeri destek argumanlarını da devreye sokabiliriz. Ayrıca Venüs Mars pozitif etkileşimi ile etrafımızca fark edileceğimiz ve bekar olan arkadaşlarımız için güzel aşk fırsatları öne çıkıyor artı kendimizi ön plana çıkarabileceğimiz hobilerimizi ortaya koyabileceğimiz fırsatlara yönelik motivasyonumuz yerinde diyebilirim. Çocuk sahibi olmak isteyen arkadaşlarımız içinde bereketli bir süreçte olduğumuzu hatırlatalım. Hafta sonunda Güneş Uranüs etkileşimi ile yatırım konularında ya da eğlence veya kumar olarak nitelendirebileceğimiz faaliyetlerden uzak durmalıyız, finansal anlamda beklenmeyen kayıplar söz konusu olabilir. Pazar günü ise Güneş Kova burcuna geçiyor, yani önümüzdeki bir aylık süreçte ilgimizi yakın çevremize, yeteneklerimizi parlatacağımız konulara, blog açmak, dijital projeler ve seyahatlere ayırıyoruz. 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Haftaya Merkür Neptün pozitif etkileşimiyle başlıyoruz. Bu etkileşim ile yeteneklerimizi ön plana çıkarabileceğimiz konularda ve kendimizi kişisel anlamda destekleyip gelştirebileceğimiz alanlarda yeni eğitimler almak yönünde kararlar ortaya çıkabilir, veya hayalini kurduğumuzun yererli ziyaret edip küçük kaçamak bir tatil planı yapabiliriz. Hafta sonuna doğru bu hayalini kurduğumuz konuları ayakları yere basan bir hale getirmek ve organize edip bir düzene sokmak fırsatını elde ediyoruz. Aynı süreçte içsel anlamda iç huzuru yakalayabileceğimiz güzel fırsatları ortaya koyabileceğimiz bir zamandayız. Çok fazla oğlak gezegen yükselen alanında bulunuyor bunların baskısını biraz kendi kendimize kalarak, dışarıdan kendimize bakarak objektif bir şekilde değerlendirmeye çalışmak iyi gelebilir. Güneş Uranüs etkileşimi ile ailemizle alakalı konularda özellikle aile büyükleriyle alakalı varsa fikir ayrılıklarını iyi yönetmemiz gereken bir zamandayız. Onların belki üzerimizde kurmaya çalıştığı displin veya kurallar bizi fazla daraltıp isyan noktasına getirebilir. Ortalığı dağıtmadan kırmadan dökmeden geçirmeye çalışmalıyız. Pazar günü ise Güneş Kova burcuna geçiyor, yani önümüzdeki bir aylık süreçte ilgimizi finansal kazançlarımıza parasal dengelerimizi yeniden düzenlemeye gedikleri kapatmaya ayırıyoruz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Haftaya Merkür Neptün pozitif etkileşimiyle başlıyoruz. Bu etkileşim ile içsel anlamda bizi rahatsız eden gizli endişelerimiz için belki destek almak, yeni eğitimlere yazılmak, yoga mediatsyon veya benzeri konulara vakit ayırmak söz konusu olabilir. Ruhsal anlamda biraz yorulduğumuz bir süreçten geçiyoruz bu tarz bir destek gerçekten uzun süredir beklediğimiz ferahlığı verebilir. Finansal kazançlarımızla alakalı ise pek borç vermemek yönünde hareket etmemiz gereken zamanlardayız. Hafta sonuna doğru bizi rahatsız eden gizli düşmanlarımız arkamızdan dönen dolaplar içsel kaygılar konusunda daha ayakları yere basan ve toparlanıp kendimize geleceğimiz kararları alabileceğimiz bir zamanda olacağız. Venüs Mars pozitif etkileşimi ise bize hem yakın çevremizin hem de arkadaşlarımızın desteğini arkamıza alabileceğimizi gösteriyor. Güneş Uranüs etkileşimi ile yeteneklerimizi ortaya çıkarmak konusunda bazı tatsız sürprizlerle ve beklenmedik olaylarla karşılaşıp yine biraz tadımızın kaçması yönünde bir etki ortaya çıkarsa da Pazar günü ise Güneş Kova burcuna geçiyor, yani önümüzdeki bir aylık süreçte ilgimizi tamamen kendimize, yaşam hedeflerimize, fiziksel görünüşümüze çeviriyoruz. Artık bizim zamanımız başlıyor. 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Haftaya Merkür Neptün pozitif etkileşimiyle başlıyoruz. Bu etkileşim ile sosyal çevremizde ve arkadaşlık ortamlarında daha fazla konuşulacağımız, hayal ettiğimiz etrafımızı genişletebileceğimiz ve yeni ve farklı fikirlerimizi paylaşabileceğimiz bir sürece giriyoruz. Hafta sonuna doğru bu fikir ya da projeleri daha ayakları yere basan ve daha somut bir hale dönüştirebileceğimiz imkanları ya da etrafımızdakileri ikna edebileceğimiz motivasyonu yakalıyoruz. Venüs Mars pozitif etkileşimi ise aynı süreçte kariyerimizde yetenek ve becerilerimizi paraya dönüştürebilme imkanını sağlıyor. Burada içimizdeki güvensizlik ve teyit ihtiyacını bir kenara bırakarak sadece kendimiz olmaya çalışmamız yeterli olacaktır. Hafta sonunda Güneş Uranüs etkileşimi ile sosyal çevremizde harcayacağımız zaman veya katılacağımız davet ve orgazinasonlardaki harcamalarımıza dikkat etmemiz gerekiyor, hesabımızı bilmeden ilerlemek beklenmedik mali kayıplara yol açabilir sonradan canımızı sıkabilir. Pazar günü ise Güneş Kova burcuna geçiyor, yani önümüzdeki bir aylık süreçte ilgimizi tamamen içsel anlamda huzuru elde edebilmek, gizli endişe ve korkularımızdan kurtulmak üzere yönlendiriyoruz diyebilirim .

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)

Benzer Haberler

FOTO

GALERİ

 • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
 • TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
  TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
icon_close
icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1