Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
NERDESİN? (AKUSTİK) HANDE ÜNSAL
Al beni götür sana
Sal bırak akışına
Mantığa akla sığmaz
Sana bir deli kanar anca

Böyle ağır ceza olmaz
Beni sensizlikle sınama

Nerdesin öbür yarım
An be an zarardayım
Halimi alime sor
Yarına çıkar mıyım?

Nerdesin öbür yarım
An be an zarardayım
Eller ağlatır seni
Ben sana kıyar mıyım?
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  BU HAFTA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR!

  Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Pazartesi sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

  01-07 Temmuz 2019 Astroloji Gündemi; 

  •    02 Temmuz Mars Aslan Burcuna geçiyor; Savaşma, mücadele, hırs motivasyon ve cesaretimizi temsil eden Mars, 18 Ağustos’a kadar bu burçta kalacak. Ateş elementi olan Aslan burcundaki Mars özelliklerini nispeten daha güçlü ve etkili bir şekilde ortaya koyabilir, hırs motivasyon ve enerjiyi daha olumlu ve faydamıza olacak şekilde kullanmamız mümkün olabilir, liderlik özelliklerimizi göstermek ve kontrolü elimize almak konusunda başarılı bir profil çizebiliriz. Sabit nitelikteki Aslan burcundaki Mars, başlattığı hareketi sonuca ulaştırmak üzere hareket edebilir, çabalar saman alevi gibi fütursuzca değil sağlam ve ayakları yere basan şekilde ortaya dökülebilir. Gölge yönleri olarak ise aşırı gurur ve ego kaynaklı zorlamalar ve karşımızdakileri yıpratıp kendimizden nefret ettirircesine baskılar uygulama durumu ortaya çıkabilir. Mars Aslandayken cömert yanımızı ortaya koyabilmeli, liderlik özelliklerimizi olumlu şekilde yansıtmayı tercih edebilmeliyiz.  

  •    02 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş tutulması; Yengeç Burcu Astroloji Ev kurmak, Aile olmak, çocuk sahibi olmak ve beslemek, büyütmek, sahip olduğumuz çember içindekileri savunma ve koruma içgüdüsünü temsil eder.  Öncü bir burçtur, pasif değildir harekete geçme enerjisini yansıtır. Sahip olduğumuz değerler, kökenler öne çıkar. Hayal gücümüz ve içsel dünyamız daha aktif çalıştığı için duygusal duyarlılığımız artar. Normalde tepki vermeyeceğimiz, üzerinde düşünmeden geçeceğimiz konular karşısında tepkisel davranışlar gösterebiliriz. Ailemize, sevdiklerimize, milletimize karşı daha duyarlı olup, aidiyet duygumuz gereği korumacı tavırlarımızı ortaya koyabiliriz. Ancak bunun yanı sıra içine gireceğimiz duygusal derinliğin boyutları bizi zaman zaman zorlayabilir, alınganlık göstermemize, tepkilerimizin duygusal yönde ortaya çıkmasına ve mantık çerçevesinin ortadan kalkmasına yol açabilir. Mücadele ve motivasyonumuzu direk yansıtmak yerine daha dolaylı yollardan gösterme eğilimi gösterebiliriz. Tutulmalar astrolojik olarak kadersel durum ve döngüleri ifade ederler ve hayatın bizleri yönlendirmek istediği yola doğru yönlendirmesini, bu konuda hızlı gelişmeleri karşımıza çıkarırlar ve bu noktada olayların gidişatını değiştirmek üzere elimizden çok fazla şey gelmez, bunlar hayatlarımızda deneyimlememiz gereken ve bu sayede doğru olana doğru yönelmemizi sağlayan gelişmelerdir. Güneş tutulmalarını etkileri çok güçlü yeni aylar gibi düşünebiliriz ve gerçekleştiği tarih itibariyle 6 aylık süreci etkileme özelliğine sahiptirler. Tutulma Kuzey Ay Düğümü tarafında olduğu için daha iyimser etkiler ortaya çıkmasını, elde etmek istediklerimize daha kolay ulaşabilmemizi destekler bir nitelik yer alıyor. Yengeç tutulmasının temasında ise özetle daha sistematik, disiplinli, kontrolcü ve kuralcı eğilimler yerine duygulara yer vermeyi ve aile olgusunu pekiştirmeyi, köklerimize duyduğumuz saygı ve güveni ortaya çıkarmayı deneyebiliriz. 

  •    03 Temmuz Venüs Yengeç Burcuna geçiyor; Hayattan zevk aldığımız ve haz duyduğumuz konuları simgeleyen Venüs 28 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda ilerleyecek. Yüceldiği ve kendini iyi hissettiği bu burçtaki Venüs oldukça verimli ve güçlü çalışır. Çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlar için ideal bir zamandır. Bunun yanı sıra ev kurmak, aile kurmak, kendimizi ailemize ve sevdiklerimize adamak ait olduğumuzu düşündüğümüz köklerimizle birlikte bir gelecek kurgulamak adına müthiş keyifli ve hayattan zevk alacağımız bir süreçte oluruz. Gayrimenkul konuları, yatırım ev almak yönünde istekleri olanlar içinde yine güzel fırsatlar karşımıza çıkabilir. Aşk konusunda durumu ele alırsak elbette Su elementinde ilerleyen Venüs oldukça duygusal ve içsel aşkı beraberinde getirebilir. Gölge yönleri olarak alınganlık ve adeta bir çocuk gibi ilginin sürekli üzerimizde olması eğilimi taşıyabiliriz. Duygu sömürüsü yapmaya daha meyilli bir hal alabiliriz. Venüs’ün yetenek ve becerilerimizi sergileme şeklimizi ifade ediyor olması da yine çocuklarla ilgili konularda yapacağımız girişimlerden, projelerden başarı ile çıkabilmeyi, sanatsal ve ilham gerektiren mesleklerde büyük başarıyı hayal gücü ve yaratıcılığı etkili bir şekilde kullanabilmeyi beraberinde getirebilir.  

  01-07 Temmuz 2019 Koç ve Yükselen Koç Burçları; 

  •    02 Temmuz Mars Aslan Burcuna geçiyor; Savaşma, mücadele, hırs motivasyon ve cesaretimizi temsil eden Mars, 18 Ağustos’a kadar bu burçta kalacak. Ateş elementi olan Aslan burcundaki Mars özelliklerini nispeten daha güçlü ve etkili bir şekilde ortaya koyabilir, hırs motivasyon ve enerjiyi daha olumlu ve faydamıza olacak şekilde kullanmamız mümkün olabilir, liderlik özelliklerimizi göstermek ve kontrolü elimize almak konusunda başarılı bir profil çizebiliriz. Aslan burcu bizim adımıza aşk, çocuklar, hobiler, yatırım konuları ve bize hayattan zevk aldığımız haz duyduğumuz içerikleri ifade ediyor. Mars gibi mücadeleci bir gezegenin bu alana geçmesi, aşk beklentisi olan arkadaşlarımız için güzel fırsatları, risk alıp cesaret gösterme olgusunu öne çıkarabilir, ortaya koymak istediğimiz bir hobimiz ya da sanatsal bir içeriğimiz varsa parlatıp ortaya çıkarmak üzere güzel bir zamanda oluruz. Borsa yatırım konularında ise biraz riskli durumlar ortaya çıkabilir, Mars gibi savaşçı bir gezegen acelecilik ve sabırsızlık kaynaklı kayıpları tetikleyebilir. Çocuk sahibi isek onun eğitimi ile ilgili konularda da araştırmalar yapmak ve mücadeleler vermek durumunda kalabiliriz.    

  •    02 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş tutulması; Yengeç Burcu Astroloji Ev kurmak, Aile olmak, çocuk sahibi olmak ve beslemek, büyütmek, sahip olduğumuz çember içindekileri savunma ve koruma içgüdüsünü temsil eder.  Sahip olduğumuz değerler, kökenler öne çıkar. Hayal gücümüz ve içsel dünyamız daha aktif çalıştığı için duygusal duyarlılığımız artar. Normalde tepki vermeyeceğimiz, üzerinde düşünmeden geçeceğimiz konular karşısında tepkisel davranışlar gösterebiliriz. Ailemize, sevdiklerimize, milletimize karşı daha duyarlı olup, aidiyet duygumuz gereği korumacı tavırlarımızı ortaya koyabiliriz. Ancak bunun yanı sıra içine gireceğimiz duygusal derinliğin boyutları bizi zaman zaman zorlayabilir, alınganlık göstermemize, tepkilerimizin duygusal yönde ortaya çıkmasına ve mantık çerçevesinin ortadan kalkmasına yol açabilir. Tutulma Kuzey Ay Düğümü tarafında olduğu için daha iyimser etkiler ortaya çıkmasını, elde etmek istediklerimize daha kolay ulaşabilmemizi destekler bir nitelik yer alıyor. Yengeç tutulmasının temasında ise özetle daha sistematik, disiplinli, kontrolcü ve kuralcı eğilimler yerine duygulara yer vermeyi ve aile olgusunu pekiştirmeyi, köklerimize duyduğumuz saygı ve güveni ortaya çıkarmayı deneyebiliriz. Bizim adımıza ev aile taşınma ve yer değiştirme konuları, evlenmek, aile olmak üzere harekete geçme fırsatları, gayrimenkul alım satım işleri ve taşınma ve değişiklikler bu tutulma sürecinde daha aktif bir şekilde ortaya çıkacaktır. 

  •    03 Temmuz Venüs Yengeç Burcuna geçiyor; Hayattan zevk aldığımız ve haz duyduğumuz konuları simgeleyen Venüs 28 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda ilerleyecek. Yüceldiği ve kendini iyi hissettiği bu burçtaki Venüs oldukça verimli ve güçlü çalışır. Çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlar için ideal bir zamandır. Bunun yanı sıra ev kurmak, aile kurmak, kendimizi ailemize ve sevdiklerimize adamak ait olduğumuzu düşündüğümüz köklerimizle birlikte bir gelecek kurgulamak adına müthiş keyifli ve hayattan zevk alacağımız bir süreçte oluruz. Gayrimenkul konuları, yatırım ev almak yönünde istekleri olanlar içinde yine güzel fırsatlar karşımıza çıkabilir. Aşk konusunda durumu ele alırsak elbette Su elementinde ilerleyen Venüs oldukça duygusal ve içsel aşkı beraberinde getirebilir. 

  01-07 Temmuz 2019 Boğa ve Yükselen Boğa Burçları; 

  •    02 Temmuz Mars Aslan Burcuna geçiyor; Savaşma, mücadele, hırs motivasyon ve cesaretimizi temsil eden Mars, 18 Ağustos’a kadar bu burçta kalacak. Ateş elementi olan Aslan burcundaki Mars özelliklerini nispeten daha güçlü ve etkili bir şekilde ortaya koyabilir, hırs motivasyon ve enerjiyi daha olumlu ve faydamıza olacak şekilde kullanmamız mümkün olabilir, liderlik özelliklerimizi göstermek ve kontrolü elimize almak konusunda başarılı bir profil çizebiliriz. Aslan burcu bizim adımıza ev aile taşınma yer değiştirmek, evde değişimler, tadilat konularını ifade ediyor. Mars gibi mücadeleci bir gezegenin bu alana geçmesi, yaşadığınız yer ve şehir değişikliği konusunda planlarınız varsa rahatlıkla yerine getirmenize yardımcı olur. Evinizde yapacağınız değişiklikler tadilat konuları eşya alım satım ileri için masrafları kontrol altında tutmaya çalışmalıyız. Mars’ın savaşçı içeriği buradaki değişimleri isteklerimiz doğrultusunda değil, mecburiyetler sebebiyle yapmak durumunu ortaya çıkarabilir. Bunun yanı sıra evde birlikte yaşadığımız kişilerle diyaloglarımıza dikkat etmeli, evdeki liderliği elimize almak adına kırıcı, sert, baskıcı tavırlardan uzak durmaya çalışmalıyız.     

  •    02 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş tutulması; Yengeç Burcu Astroloji Ev kurmak, Aile olmak, çocuk sahibi olmak ve beslemek, büyütmek, sahip olduğumuz çember içindekileri savunma ve koruma içgüdüsünü temsil eder. Sahip olduğumuz değerler, kökenler öne çıkar. Hayal gücümüz ve içsel dünyamız daha aktif çalıştığı için duygusal duyarlılığımız artar. Normalde tepki vermeyeceğimiz, üzerinde düşünmeden geçeceğimiz konular karşısında tepkisel davranışlar gösterebiliriz. Ailemize, sevdiklerimize, milletimize karşı daha duyarlı olup, aidiyet duygumuz gereği korumacı tavırlarımızı ortaya koyabiliriz. Ancak bunun yanı sıra içine gireceğimiz duygusal derinliğin boyutları bizi zaman zaman zorlayabilir, alınganlık göstermemize, tepkilerimizin duygusal yönde ortaya çıkmasına ve mantık çerçevesinin ortadan kalkmasına yol açabilir. Tutulma Kuzey Ay Düğümü tarafında olduğu için daha iyimser etkiler ortaya çıkmasını, elde etmek istediklerimize daha kolay ulaşabilmemizi destekler bir nitelik yer alıyor. Bizim adımıza Yengeç burcu iletişim eğitim yeteneklerimizi fikir ve düşüncelerimizi ortaya koyduğumuz alanı simgeliyor. Bu süre zarfında dijital anlamda bir yatırıma imza atabilir, hatta bu konu çocuk büyütmek, çocuk sahibi olmak, çocukların eğitimi konusunda benzer içerikleri taşıyabilir. Belki bu hedef doğrultusunda eğitimler alabilir, araştırmalar yapabiliriz, seyahat trafiğimiz de bu süreçte artacaktır. 

  •    03 Temmuz Venüs Yengeç Burcuna geçiyor; Hayattan zevk aldığımız ve haz duyduğumuz konuları simgeleyen Venüs 28 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda ilerleyecek. Yüceldiği ve kendini iyi hissettiği bu burçtaki Venüs oldukça verimli ve güçlü çalışır. Aşk konusunda durumu ele alırsak elbette Su elementinde ilerleyen Venüs oldukça duygusal ve içsel aşkı beraberinde getirebilir. Ama Venüs’ün bizim eğitimleri ve dijital teknolojik yatırımlar ile yeteneklerimizi ortaya koyduğumuz alanda ilerleyecek olması Yengeç tutulmasıyla başlayan süreçte gerçekleştirmek istediğimiz idelalleri hızlıca ve başarıyla yerine getirmek konusunda huzur veren destekleyici bir etki de getiriyor. 

  01-07 Temmuz 2019 İkizler ve Yükselen İkizler Burçları; 

  •    02 Temmuz Mars Aslan Burcuna geçiyor; Savaşma, mücadele, hırs motivasyon ve cesaretimizi temsil eden Mars, 18 Ağustos’a kadar bu burçta kalacak. Ateş elementi olan Aslan burcundaki Mars özelliklerini nispeten daha güçlü ve etkili bir şekilde ortaya koyabilir, hırs motivasyon ve enerjiyi daha olumlu ve faydamıza olacak şekilde kullanmamız mümkün olabilir, liderlik özelliklerimizi göstermek ve kontrolü elimize almak konusunda başarılı bir profil çizebiliriz. Hırs ve motivasyonumuzu hayal gücü ve yaratıcılığımızı bu süreçte yakın çevremiz, eğitimler, yeteneklerimizi ön plana çıkaracağımız alanlarda ortaya koymak isteyeceğiz. Bu noktada seyahat trafiğimiz artabilir, medya yayıncılık konularında yeni projeler için harekete geçebiliriz. Ortaya koymak istediğimiz bir eser varsa, kitap yazmak, dijital teknoloji ve platformların desteğiyle yetenekli olduğumuz alanlarda kendimizi göstermek, bunları ortaya çıkarabiliriz. ama aynı zamanda Mars’ın savaşçı özelliği yakın çevremizle agresyonu ve iletişim dilimizi iyi kontrol etmemiz gerektiğini ifade ediyor ve trafikte çok dikkat etmemiz gereken bir süreçte olacağız.      

  •    02 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş tutulması; Yengeç Burcu Astroloji Ev kurmak, Aile olmak, çocuk sahibi olmak ve beslemek, büyütmek, sahip olduğumuz çember içindekileri savunma ve koruma içgüdüsünü temsil eder.  Sahip olduğumuz değerler, kökenler öne çıkar. Hayal gücümüz ve içsel dünyamız daha aktif çalıştığı için duygusal duyarlılığımız artar. Normalde tepki vermeyeceğimiz, üzerinde düşünmeden geçeceğimiz konular karşısında tepkisel davranışlar gösterebiliriz. Ailemize, sevdiklerimize, milletimize karşı daha duyarlı olup, aidiyet duygumuz gereği korumacı tavırlarımızı ortaya koyabiliriz. Tutulma Kuzey Ay Düğümü tarafında olduğu için daha iyimser etkiler ortaya çıkmasını, elde etmek istediklerimize daha kolay ulaşabilmemizi destekler bir nitelik yer alıyor. Bizim adımıza Yengeç burcu finansal kazanç alanımızdır. Bu süre zarfında hem kendimizin hem de sevdiklerimizin geleceği adına alternatif kazanç yolları konusunda fırsatlar yakalayabiliriz. Kişisel kazançlarımızı artırmamız adına karşımıza istediğimiz beklediğimiz gelişmeler gelecektir. Bu durum eğer bir kariyer beklentisi ise yeni bir iş imkanı veya iş yerinden elde edilebilecek zam terfi prim haberleri, kendi işinizi yapmak ve daha fazla kazanç elde etmek için ortaklık fırsatları olarak ortaya çıkabilir. Temmuz Ayının en şanslı burçlarından birisisiniz.  

  •    03 Temmuz Venüs Yengeç Burcuna geçiyor; Hayattan zevk aldığımız ve haz duyduğumuz konuları simgeleyen Venüs 28 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda ilerleyecek. Yüceldiği ve kendini iyi hissettiği bu burçtaki Venüs oldukça verimli ve güçlü çalışır. Aşk konusunda durumu ele alırsak elbette Su elementinde ilerleyen Venüs oldukça duygusal ve içsel aşkı beraberinde getirebilir. Ama Venüs’ün bizim finansal kazanç alanımıza geçiyor olması elbette Yengeç tutulmasıyla birlikte bizleri bekleyen güzel finansal haberleri teyit eden bir nitelik ortaya koymakta özellikle hayal gücü ve yaratıcılık gerektiren konulardan elde edilebilecek ek kazanç fırsatları da yine gündemde yer alabilir.. 

  01-07 Temmuz 2019 Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları; 

  •    02 Temmuz Mars Aslan Burcuna geçiyor; Savaşma, mücadele, hırs motivasyon ve cesaretimizi temsil eden Mars, 18 Ağustos’a kadar bu burçta kalacak. Ateş elementi olan Aslan burcundaki Mars özelliklerini nispeten daha güçlü ve etkili bir şekilde ortaya koyabilir, hırs motivasyon ve enerjiyi daha olumlu ve faydamıza olacak şekilde kullanmamız mümkün olabilir, liderlik özelliklerimizi göstermek ve kontrolü elimize almak konusunda başarılı bir profil çizebiliriz. Hırs ve motivasyonumuzu bu süreçte finansal kazançlarımıza odaklıyor olacağız. Maddi kazanımlarımızı artırmak daha fazla kazanç elde etmek üzere savaşımızı hızlandıracağız, liderlik özelliklerimizi ve kontrolü bu alanda ortaya koymaya çalışacağız. Ancak Mars’ın kontrol edilmesi zor bir enerji olduğunu ve dolayısıyla bir yandan kazançlarımız konusunda savaşırken diğer taraftan masrafların artması yönünde bir etkiyi de ortaya çıkarabileceğini hatırlatalım.      

  •    02 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş tutulması; Yengeç Burcu Astroloji Ev kurmak, Aile olmak, çocuk sahibi olmak ve beslemek, büyütmek, sahip olduğumuz çember içindekileri savunma ve koruma içgüdüsünü temsil eder.  Sahip olduğumuz değerler, kökenler öne çıkar. Hayal gücümüz ve içsel dünyamız daha aktif çalıştığı için duygusal duyarlılığımız artar. Normalde tepki vermeyeceğimiz, üzerinde düşünmeden geçeceğimiz konular karşısında tepkisel davranışlar gösterebiliriz. Ailemize, sevdiklerimize, milletimize karşı daha duyarlı olup, aidiyet duygumuz gereği korumacı tavırlarımızı ortaya koyabiliriz. Tutulma Kuzey Ay Düğümü tarafında olduğu için daha iyimser etkiler ortaya çıkmasını, elde etmek istediklerimize daha kolay ulaşabilmemizi destekler bir nitelik yer alıyor. Bizim adımıza bu tutulma yaşam hedeflerimizi ve ideallerimizi gerçekleştirmek konusunda beklediğimiz şans ve fırsatları beraberinde getiriyor. Etrafımızca fark edilmek, ön plana çıkmak, kendimizi göstermek, fark edilmek bu süre zarfında mümkün olacaktır. Gerçekleştirmek istediğimiz konularda net kararlar alabilir, kendimize güvenimizi tam yerinde hissedebiliriz. Evlenmek, aile kurmak, ortaklık kurmak, kendi işimizi yapmak, kariyer hedefleri parasal kazançları artırmak gibi tüm genel ihtiyaç ve beklentilerimiz konusunda güzel gelişmeleri elde edebileceğimiz etkili kararlar alabileceğimiz bir sürece giriyoruz.   

  •    03 Temmuz Venüs Yengeç Burcuna geçiyor; Hayattan zevk aldığımız ve haz duyduğumuz konuları simgeleyen Venüs 28 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda ilerleyecek. Yüceldiği ve kendini iyi hissettiği bu burçtaki Venüs oldukça verimli ve güçlü çalışır. Aşk konusunda durumu ele alırsak elbette Su elementinde ilerleyen Venüs oldukça duygusal ve içsel aşkı beraberinde getirebilir. Venüs’ün burcumuza geçiş yapması kendimize güvenimizi maksimuma çıkaracak bir etki ortaya koyar, etrafımızdakilerce fark edilmek, yeteneklerimizin ön plana çıkarılması ilgi ve talep gören bir hale gelmek Venüs’Ün bu transiti ile öne çıkacaktır. Kendimizi fiziksel görünüşümüzü değiştirmek, estetik ve güzellik konularına odaklanmak, kendimizi şımartmak ve hayattan zevk aldığımız konulara yönelmek daha kolay olacaktır. Bu süreçte biraz daha kendi çıkarımıza yönelik olacak şekilde fikir alışverişleri ve bilgi paylaşımları öne çıkacaktır, yeni ortaklıklar kurmak, ticari anlamda kendimizi geliştirebileceğimiz iş ve projelere odaklanabilmek, daha fazla kazanç elde edebileceğimiz kişilerle bir araya gelmek, anlaşmak, fikir alışverişinde bulunmak daha kolay olur ve daha  büyük kazanç sağlayabilir. 

   01-07 Temmuz 2019 Aslan ve Yükselen Aslan Burçları; 

  •    02 Temmuz Mars Aslan Burcuna geçiyor; Savaşma, mücadele, hırs motivasyon ve cesaretimizi temsil eden Mars, 18 Ağustos’a kadar bu burçta kalacak. Ateş elementi olan Aslan burcundaki Mars özelliklerini nispeten daha güçlü ve etkili bir şekilde ortaya koyabilir, hırs motivasyon ve enerjiyi daha olumlu ve faydamıza olacak şekilde kullanmamız mümkün olabilir, liderlik özelliklerimizi göstermek ve kontrolü elimize almak konusunda başarılı bir profil çizebiliriz. Hırs ve motivasyonumuzu bu süreçte kendimizi ön plana çıkarmak, etrafça fark edilmek, yaşam ideallerimizi ve hedeflerimizi gerçekleştirmek konularına yöneltebiliriz. Ancak Mars’ın kontrol edilmesi zor bir enerji olduğunu ve dolayısıyla yaşam hedeflerini gerçekleştirirken biraz agresif baskıcı ve sert bir profil çizebiliriz. Atarlı giderli veya fazla “ben” içerikli cümleler kurabiliriz. Bu da karşımızdakilerle diyaloglarımızda veya dışarıdan algılanmamızda negatif, itici, kibirli ve ukala algılar yaratabilir. 

  •    02 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş tutulması; Yengeç Burcu Astroloji Ev kurmak, Aile olmak, çocuk sahibi olmak ve beslemek, büyütmek, sahip olduğumuz çember içindekileri savunma ve koruma içgüdüsünü temsil eder.  Sahip olduğumuz değerler, kökenler öne çıkar. Hayal gücümüz ve içsel dünyamız daha aktif çalıştığı için duygusal duyarlılığımız artar. Normalde tepki vermeyeceğimiz, üzerinde düşünmeden geçeceğimiz konular karşısında tepkisel davranışlar gösterebiliriz. Ailemize, sevdiklerimize, milletimize karşı daha duyarlı olup, aidiyet duygumuz gereği korumacı tavırlarımızı ortaya koyabiliriz. Tutulma Kuzey Ay Düğümü tarafında olduğu için daha iyimser etkiler ortaya çıkmasını, elde etmek istediklerimize daha kolay ulaşabilmemizi destekler bir nitelik yer alıyor. Bizim adımıza bu tutulma manevi alanımızda gerçekleşiyor. Hayatlarımızda pek müdahale edemediğimiz bu alanda gerçekleşecek tutulma özellikle kendi içimize dönmeyi, dışarıdan bakan birisiymiş gibi kendimizi değerlendirmeyi, gizli gizli bizi endişelendiren konu ve hususlara odaklanmayı, manevi huzuru elde edebilmek için karşımızdaki engellerle mücadele edebilmeyi beraberinde getiriyor. Bu süre zarfında bizi çekemeyen kötü niyetli kişilerin gizli saklı arkamızdan çevirecekleri işler canımızı biraz sıkabilir, tadımızı kaçırabilir ancak manevi yüklerden kurtulabilmek için bunlar kaçınılmaz tecrübeler olarak karşımıza serilecektir. Unutmayalım ki tutulmalar kadersel olaylardır ve hayatın bizleri yönlendirmek istediği yola doğru gelişmeleri ve yönlendirmeleri hızlıca karşımıza çıkarırlar.    

  •    03 Temmuz Venüs Yengeç Burcuna geçiyor; Hayattan zevk aldığımız ve haz duyduğumuz konuları simgeleyen Venüs 28 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda ilerleyecek. Yüceldiği ve kendini iyi hissettiği bu burçtaki Venüs oldukça verimli ve güçlü çalışır. Aşk konusunda durumu ele alırsak elbette Su elementinde ilerleyen Venüs oldukça duygusal ve içsel aşkı beraberinde getirebilir. Venüs’ün Yengeç burcunda ilerlemesi sürecinde biz de aradığımız beklediğimiz istediğimiz manevi huzuru elde edebilmek konusunda daha şanslı bir durumda olabiliriz. İçsel anlamda kendimize dönüp iç sırgulamalarımızı yaparken, bize haz ve mutluluk verebilecek farklı şeyleri keşfedebiliriz. Özellikle ruhsal rahatlama tekniklerine ilgimiz varsa yoga meditasyon vb eğitimlere başlamak almak ve bu konulara yoğunlaşmak, bir taraftan o manevi yükselrden kurtulma şansını bize verirken diğer taraftan bundan mutluluk duymak ve evk almak yönünde bir etki de ortaya koyabilir. Diğer taraftan hayal gücü ve yaratıcılığımızı yetenek ve becerilerimizde birleştirerek güzel projelere imza atma şansını da yakalayabiliriz.  

  01-07 Temmuz 2019 Başak ve Yükselen Başak Burçları; 

  •    02 Temmuz Mars Aslan Burcuna geçiyor; Savaşma, mücadele, hırs motivasyon ve cesaretimizi temsil eden Mars, 18 Ağustos’a kadar bu burçta kalacak. Ateş elementi olan Aslan burcundaki Mars özelliklerini nispeten daha güçlü ve etkili bir şekilde ortaya koyabilir, hırs motivasyon ve enerjiyi daha olumlu ve faydamıza olacak şekilde kullanmamız mümkün olabilir, liderlik özelliklerimizi göstermek ve kontrolü elimize almak konusunda başarılı bir profil çizebiliriz. Hırs ve motivasyonumuzu bu süreçte kendimizi ön plana çıkarmak, etrafça fark edilmek, yaşam ideallerimizi ve hedeflerimizi gerçekleştirmek konularına yöneltebiliriz. Fakat Aslan burcu bizim adımıza hayatlarımızda çok da müdahale edemediğimiz gizli saklı işler, gizli düşmanlar, psikoloji bilinçaltı ve gizli endişelerimizin yer aldığı bir alandır. Mars gibi savaşçı bir gezegenin bu alanda ilerleyecek olması biraz içsel mücadelemizi tetikleyebilir, gizli düşmanların aktiviteleri veya kurguladıkları oyunlar ile savaşma ihtiyacı ön plana çıkabilir, içsel anlamda biraz huzursuz hissedebiliriz. Ancak Aslan burcundaki Mars’ın “ben yapabilirim, üstesinden gelebilirim, bu sorunlarla da mücadele edebilirim, çünkü ben güçlüyüm” vurgusu kontrolü elimizde tutabileceğimizi ve bu mücadeleden galip ayrılabileceğimizi gösteriyor. 

  •    02 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş tutulması; Yengeç Burcu Astroloji Ev kurmak, Aile olmak, çocuk sahibi olmak ve beslemek, büyütmek, sahip olduğumuz çember içindekileri savunma ve koruma içgüdüsünü temsil eder.  Sahip olduğumuz değerler, kökenler öne çıkar. Hayal gücümüz ve içsel dünyamız daha aktif çalıştığı için duygusal duyarlılığımız artar. Normalde tepki vermeyeceğimiz, üzerinde düşünmeden geçeceğimiz konular karşısında tepkisel davranışlar gösterebiliriz. Ailemize, sevdiklerimize, milletimize karşı daha duyarlı olup, aidiyet duygumuz gereği korumacı tavırlarımızı ortaya koyabiliriz. Tutulma Kuzey Ay Düğümü tarafında olduğu için daha iyimser etkiler ortaya çıkmasını, elde etmek istediklerimize daha kolay ulaşabilmemizi destekler bir nitelik yer alıyor. Bizim adımıza bu tutulma sosyal çevre ve arkadaşlık ortamlarımızda gerçekleşiyor, ayrıca aynı alan kariyer kazançlarımızı da ifade eden büyük şans evimizdir. Bu alanda bir tutulma olması finansal anlamda kariyerimizde yeni şans ve fırsatları elde edebileceğimizi zam, terfi, yükselme, prim vb kazanımlarımızda artış olabileceğini ifade ediyor. Bunun yanı sıra yeni arkadaşlıklar kurmak, yeni çevrelere katılmak, davet veya organizasyonlara katılım trafiğimizin artması, burada tanışacağımız yeni birileriyle bir aşk beklentimiz varsa, evlilik yolunda atılabilecek adımları da beraberinde getirecektir. Unutmayalım ki tutulmalar kadersel olaylardır ve hayatın bizleri yönlendirmek istediği yola doğru gelişmeleri ve yönlendirmeleri hızlıca karşımıza çıkarırlar.    

  •    03 Temmuz Venüs Yengeç Burcuna geçiyor; Hayattan zevk aldığımız ve haz duyduğumuz konuları simgeleyen Venüs 28 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda ilerleyecek. Yüceldiği ve kendini iyi hissettiği bu burçtaki Venüs oldukça verimli ve güçlü çalışır. Aşk konusunda durumu ele alırsak elbette Su elementinde ilerleyen Venüs oldukça duygusal ve içsel aşkı beraberinde getirebilir. Venüs’ün Yengeç burcunda ilerlemesi yani sosyal çevre ve arkadaşlıklar ortamımızda yer alması, tutulmayla birlikte olası aşk fırsatlarını ve yeni çevrelere katılma durumunu teyit eder niteik ortaya koyuyor. Diğer taraftan hayal gücü ve yaratıcılığımızı yetenek ve becerilerimizde birleştirerek arkadaşlarımızla birlikte güzel projelere imza atma şansını da yakalayabiliriz, onları kendimize hayran bırakabileceğimiz işlere imza atabiliriz. Bunun yanı sıra Venüs’ün finansal temsiliyeti yine kariyer kazançları konusuna bir vurgu yapmakta ve buradaki kazanımlarımızı artırabilmek adına fırsatları beraberinde getirecektir.   

  01-07 Temmuz 2019 Terazi ve Yükselen Terazi Burçları; 

  •    02 Temmuz Mars Aslan Burcuna geçiyor; Savaşma, mücadele, hırs motivasyon ve cesaretimizi temsil eden Mars, 18 Ağustos’a kadar bu burçta kalacak. Ateş elementi olan Aslan burcundaki Mars özelliklerini nispeten daha güçlü ve etkili bir şekilde ortaya koyabilir, hırs motivasyon ve enerjiyi daha olumlu ve faydamıza olacak şekilde kullanmamız mümkün olabilir, liderlik özelliklerimizi göstermek ve kontrolü elimize almak konusunda başarılı bir profil çizebiliriz. Aslan burcu bizim adımıza sosyal çevremiz arkadaşlık ortamlarımız, kariyer kazançlarımızı da içeren büyük şans evimizdir. Mars gibi mücadeleci bir gezegenin bu alana geçmesi, arkadaşlık ortamlarında liderlik özelliklerimizi ortaya koyabilmeyi, onlarla beraber girişeceğimiz işlerden başarıyla çıkabilmeyi beraberinde getirebilir.  Kariyerimizde kazançlarımızı artırmak adına mücadele ve motivasyonumuzu da etkili bir şekilde ortaya koyabiliriz. Ancak Mars gibi savaşçı bir gezegen aynı zamanda arkadaşlarımızla bazı konularda tartışmaları ve agresyonu tetikleyebilir, liderlik edeceğim derken fazla ben odaklı hareket etme eğilimi verebilir, bu da tatsızlıklara ve kırgınlıklara yol açabilir.    

  •    02 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş tutulması; Yengeç Burcu Astroloji Ev kurmak, Aile olmak, çocuk sahibi olmak ve beslemek, büyütmek, sahip olduğumuz çember içindekileri savunma ve koruma içgüdüsünü temsil eder.  Sahip olduğumuz değerler, kökenler öne çıkar. Hayal gücümüz ve içsel dünyamız daha aktif çalıştığı için duygusal duyarlılığımız artar. Normalde tepki vermeyeceğimiz, üzerinde düşünmeden geçeceğimiz konular karşısında tepkisel davranışlar gösterebiliriz. Ailemize, sevdiklerimize, milletimize karşı daha duyarlı olup, aidiyet duygumuz gereği korumacı tavırlarımızı ortaya koyabiliriz. Tutulma Kuzey Ay Düğümü tarafında olduğu için daha iyimser etkiler ortaya çıkmasını, elde etmek istediklerimize daha kolay ulaşabilmemizi destekler bir nitelik yer alıyor. Bizim adımıza kariyer alanımızda gerçekleşecek tutulma yeni kariyer ve iş fırsatlarını beraberinde getirecektir. İş sahibi olmaya çalışan arkadaşlarımız iş bulabilirler, işi olanlar daha iyi şart ve koşullarda yeni iş fırsatları elde edebilirler, burada karşımıza çıkacak fırsatlar Yengeç teması gereği ailemizi ve sevdiklerimizi korumak kollamak onlara daha iyi şart ve koşullar sunabilmek üzere değerlendirilecektir. Unutmayalım ki tutulmalar kadersel olaylardır ve hayatın bizleri yönlendirmek istediği yola doğru gelişmeleri ve yönlendirmeleri hızlıca karşımıza çıkarırlar.    

  •    03 Temmuz Venüs Yengeç Burcuna geçiyor; Hayattan zevk aldığımız ve haz duyduğumuz konuları simgeleyen Venüs 28 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda ilerleyecek. Yüceldiği ve kendini iyi hissettiği bu burçtaki Venüs oldukça verimli ve güçlü çalışır. Bizim kariyer alanımızda ilerlemeye başlayacak olan Venüs, iş ve kariyer konularında yetenek ve becerilerimizi etkili bir şekilde ortaya koymaya ve hayalgücü ve yaratıclığımızla birleştirebilmeye olanak sağlar. Eğer bir aşk beklentimiz varsa kariyerimizde tanışacağımız birileriyle yeni aşk fırsatları gündeme gelebilir. Finansal tarafından konuyu ele alırsak kariyerimizde karşımıza çıkabilecek yeni fırsatlar ek kazanç veya sahip olduğumuzdan daha yüksek kazançlı iş fırsatları gündeme gelebilir, yaptığımız imza attığımız işlerden zevk alacağımız, çalışmalarımızın bize haz vereceği bir döneme giriş yapıyoruz.  

  01-07 Temmuz 2019 Akrep ve Yükselen Akrep Burçları; 

  •    02 Temmuz Mars Aslan Burcuna geçiyor; Savaşma, mücadele, hırs motivasyon ve cesaretimizi temsil eden Mars, 18 Ağustos’a kadar bu burçta kalacak. Ateş elementi olan Aslan burcundaki Mars özelliklerini nispeten daha güçlü ve etkili bir şekilde ortaya koyabilir, hırs motivasyon ve enerjiyi daha olumlu ve faydamıza olacak şekilde kullanmamız mümkün olabilir, liderlik özelliklerimizi göstermek ve kontrolü elimize almak konusunda başarılı bir profil çizebiliriz. Aslan burcu bizim adımıza kariyer alanımızdır. Mars gibi mücadeleci bir gezegenin bu alana geçmesi, kariyerimizde iş yerimizde liderlik özelliklerimizi ortaya koymak veya etrafımızdakilerin bizden bu yönde bir talepte bulunması, kendimizi göstermek daha çok ön plana çıkarmak konusunda hırs ve motivasyonu etkili bir şekilde kullanabilmeyi beraberinde getirir. Bunun yanı sıra Mars’ın savaşçı niteliği kariyerimizdeki rekabet ortamında mücadelenin kızışması ancak karşımızdaki rakipleri ekarte edebilmek yönünde pozitif faydayı da bize sağlar. Gölge yanları olarak kendimizi ön plana çıkaralım ve liderlik özelliklerimizi kullanalım derken emreden veya karşımızdakileri aşağıda gören bir rol modelden uzak durmalıyız.   

  •    02 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş tutulması; Yengeç Burcu Astroloji Ev kurmak, Aile olmak, çocuk sahibi olmak ve beslemek, büyütmek, sahip olduğumuz çember içindekileri savunma ve koruma içgüdüsünü temsil eder.  Sahip olduğumuz değerler, kökenler öne çıkar. Hayal gücümüz ve içsel dünyamız daha aktif çalıştığı için duygusal duyarlılığımız artar. Ailemize, sevdiklerimize, milletimize karşı daha duyarlı olup, aidiyet duygumuz gereği korumacı tavırlarımızı ortaya koyabiliriz. Tutulma Kuzey Ay Düğümü tarafında olduğu için daha iyimser etkiler ortaya çıkmasını, elde etmek istediklerimize daha kolay ulaşabilmemizi destekler bir nitelik yer alıyor. Bizim adımıza yurt dışı yabancı bağlantılı işler medya iletişim yayıncılık konuları akademik kariyer, eğitim ve yüksek öğrenim ve davalar alanında gerçekleşecek tutulma bu alanlarda yeni başlangıçları ortaya çıkarabilecek etkileri de getiriyor. Yabancı dil eğitiminden, medya kariyerine, akademik eğitim girişimlerimizden, ithalat ihracat ve turizm konularına kadar saydığım alanlarda girişimleri hızlandırabiliriz. Karşımıza çıkan fırsatların da bu alanlardan veya bu yönden gelmesini bekleyebiliriz. Unutmayalım ki tutulmalar kadersel olaylardır ve hayatın bizleri yönlendirmek istediği yola doğru gelişmeleri ve yönlendirmeleri hızlıca karşımıza çıkarırlar.    

  •    03 Temmuz Venüs Yengeç Burcuna geçiyor; Hayattan zevk aldığımız ve haz duyduğumuz konuları simgeleyen Venüs 28 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda ilerleyecek. Yüceldiği ve kendini iyi hissettiği bu burçtaki Venüs oldukça verimli ve güçlü çalışır. Bizim kariyer alanımızda ilerlemeye başlayacak olan Venüs, yurt dışı yabancı bağlantılı işler medya iletişim yayıncılık turizm, akademik kariyer yüksek öğrenim ve eğitim alanlarında yetenek ve becerilerimizi etkili bir şekilde ortaya koymaya ve hayalgücü ve yaratıclığımızla birleştirebilmeye olanak sağlar. Eğer bir aşk beklentimiz varsa bu alanlarda tanışacağımız birileriyle ( veya yabancı ) yeni aşk fırsatları gündeme gelebilir. Finansal tarafından konuyu ele alırsak özellikle yurt dışı bağlantılı işlerden, Turizm ve eğitim konularından karşımıza çıkabilecek yeni fırsatlar ek kazanç veya sahip olduğumuzdan daha yüksek kazançlı iş fırsatları ve ortaklıkları gündeme getirebilir, yaptığımız imza attığımız işlerden zevk alacağımız, çalışmalarımızın bize haz vereceği bir döneme giriş yapıyoruz.  

  01-07 Temmuz 2019 Yay ve Yükselen Yay Burçları; 

  •    02 Temmuz Mars Aslan Burcuna geçiyor; Savaşma, mücadele, hırs motivasyon ve cesaretimizi temsil eden Mars, 18 Ağustos’a kadar bu burçta kalacak. Ateş elementi olan Aslan burcundaki Mars özelliklerini nispeten daha güçlü ve etkili bir şekilde ortaya koyabilir, hırs motivasyon ve enerjiyi daha olumlu ve faydamıza olacak şekilde kullanmamız mümkün olabilir, liderlik özelliklerimizi göstermek ve kontrolü elimize almak konusunda başarılı bir profil çizebiliriz. Aslan burcu bizim adımıza yurt dışı yabancı bağlantılı işler medya iletişim yayıncılık turizm, din felsefe ilahi konular, akademik kariyer, yüksek öğrenim ve eğitim alanımızdır. Mars gibi mücadeleci bir gezegenin bu alana geçmesi, ilgili konularda üzerinde çalıştığımız veya yeni başlayacağımız işlerde liderlik özelliklerimizi ortaya koymak veya etrafımızdakilerin bizden bu yönde bir talepte bulunması, kendimizi göstermek daha çok ön plana çıkarmak konusunda hırs ve motivasyonu etkili bir şekilde kullanabilmeyi beraberinde getirir. Davaları da simgelediği için davalarla alakalı gündemlerinizde de Mars’ın bu alandan geçmesi işinize yarayabilir. Bunun yanı sıra Mars’ın savaşçı niteliği bu alanlarda rekabette olduğunuz kişilerle mücadelenin kızışması ancak karşımızdaki rakipleri ekarte edebilmek yönünde pozitif faydayı da bize sağlar. Yurt dışı tatil veya seyahat programlarımız varsa ufak tefek yaralanma ve kazalara karşı dikkatli olmak gerekiyor.  

   •    02 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş tutulması; Yengeç Burcu Astroloji Ev kurmak, Aile olmak, çocuk sahibi olmak ve beslemek, büyütmek, sahip olduğumuz çember içindekileri savunma ve koruma içgüdüsünü temsil eder.  Sahip olduğumuz değerler, kökenler öne çıkar. Hayal gücümüz ve içsel dünyamız daha aktif çalıştığı için duygusal duyarlılığımız artar. Normalde tepki vermeyeceğimiz, üzerinde düşünmeden geçeceğimiz konular karşısında tepkisel davranışlar gösterebiliriz. Ailemize, sevdiklerimize, milletimize karşı daha duyarlı olup, aidiyet duygumuz gereği korumacı tavırlarımızı ortaya koyabiliriz. Tutulma Kuzey Ay Düğümü tarafında olduğu için daha iyimser etkiler ortaya çıkmasını, elde etmek istediklerimize daha kolay ulaşabilmemizi destekler bir nitelik yer alıyor. Bizim adımıza ortaklaşa kazançlar alanıdır. Bu alanda bir tutulma olması kişisel kazançlarımızın dışında elde edebileceğimiz gelirler konusunda güzel fırsatları şansları ve kazanımları beraberinde getirebilir, bu durum yeni ortak bir işe girmek sayesinde gelebilir, miras nafaka, süregelen davalardan elde edilen gelirler, sponsorluk gelirleri, eş veya partner gelirleri olarak öne çıkıyor. Unutmayalım ki tutulmalar kadersel olaylardır ve hayatın bizleri yönlendirmek istediği yola doğru gelişmeleri ve yönlendirmeleri hızlıca karşımıza çıkarırlar.  

   •    03 Temmuz Venüs Yengeç Burcuna geçiyor; Hayattan zevk aldığımız ve haz duyduğumuz konuları simgeleyen Venüs 28 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda ilerleyecek. Yüceldiği ve kendini iyi hissettiği bu burçtaki Venüs oldukça verimli ve güçlü çalışır. Bizim ortaklaşa kazanç alanımızda ilerlemeye başlayacak olan Venüs finansal temsiliyeti sebebiyle zaten ortaklaşa kazanç alanında etkisini daha güçlü bir şekilde kazanımlarımızı artırmak yönünde yanstabilir, özellikle çocuklarla, ev aile gayrimenkul yatırım konularıyla, hayal gücü ve yaratıclık kullanılarak gerçekleştirilen işlerden bu süre zarfında daha yüksek gelir elde edebilir hem de yaptığımız işten ekstra zevk ve ahz duyabiliriz. 

  01-07 Temmuz 2019 Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları; 

  •    02 Temmuz Mars Aslan Burcuna geçiyor; Savaşma, mücadele, hırs motivasyon ve cesaretimizi temsil eden Mars, 18 Ağustos’a kadar bu burçta kalacak. Ateş elementi olan Aslan burcundaki Mars özelliklerini nispeten daha güçlü ve etkili bir şekilde ortaya koyabilir, hırs motivasyon ve enerjiyi daha olumlu ve faydamıza olacak şekilde kullanmamız mümkün olabilir, liderlik özelliklerimizi göstermek ve kontrolü elimize almak konusunda başarılı bir profil çizebiliriz. Aslan burcu bizim adımıza ortaklaşa kazanç alanımızdır. Mars gibi mücadeleci bir gezegenin bu alana geçmesi, bizim dışımızd dışarıdan elde ettiğimiz gelirler konusunda mücadele gücümüzü ortaya koymamız gerektiğini liderliği ele almamız gerektiğini ifade ediyor. Bunun yanı sıra ortaklaşa işlerden elde edilen gelirler konusunda katkıda bulunan kişiler bizden liderlik özelliklerimizi daha fazla ortaya koymamızı bekleyebilirler. Ayrıca Mars’ın savaşçı niteliği ortaklaşa gelirler konusunda bazı beklenmeyen masraf ve kayıpları da gündeme getirebilir, özellikle borsa yatırımlar, lüks ve eğlence kaynaklı harcamalar bu süreçte artabilir. Son olarak sağlık anlamında ufak operasyonel durumlar ortaya çıkabilir. 

  •    02 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş tutulması; Yengeç Burcu Astroloji Ev kurmak, Aile olmak, çocuk sahibi olmak ve beslemek, büyütmek, sahip olduğumuz çember içindekileri savunma ve koruma içgüdüsünü temsil eder.  Sahip olduğumuz değerler, kökenler öne çıkar. Hayal gücümüz ve içsel dünyamız daha aktif çalıştığı için duygusal duyarlılığımız artar. Normalde tepki vermeyeceğimiz, üzerinde düşünmeden geçeceğimiz konular karşısında tepkisel davranışlar gösterebiliriz. Ailemize, sevdiklerimize, milletimize karşı daha duyarlı olup, aidiyet duygumuz gereği korumacı tavırlarımızı ortaya koyabiliriz. Tutulma Kuzey Ay Düğümü tarafında olduğu için daha iyimser etkiler ortaya çıkmasını, elde etmek istediklerimize daha kolay ulaşabilmemizi destekler bir nitelik yer alıyor. Bizim adımıza ikili lişkiler ve ortaklıklar alanıdır. Bu alanda bir tutulma olması hayatımızda birisi yoksa yni gelecek bir aşk fırsatı ile sonu evlilikle sonlanabilecek bir ilişkiyi beraberinde getirebilir. Bunun yanı sıra finansal anlamda yeni ortaklıklar kurmak, ortaklık kurmak sayesinde kendi işimizi yapmak yönünde de kadersel etkiler ve fırsatlar elde edebiliriz. Danışmanlık konularında da kısmetli olabileceğimiz bir zamandayız. Unutmayalım ki tutulmalar kadersel olaylardır ve hayatın bizleri yönlendirmek istediği yola doğru gelişmeleri ve yönlendirmeleri hızlıca karşımıza çıkarırlar.    

  •    03 Temmuz Venüs Yengeç Burcuna geçiyor; Hayattan zevk aldığımız ve haz duyduğumuz konuları simgeleyen Venüs 28 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda ilerleyecek. Yüceldiği ve kendini iyi hissettiği bu burçtaki Venüs oldukça verimli ve güçlü çalışır. Bizim ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanımızda ilerlemeye başlayacak olan Venüs finansal temsiliyeti sebebiyle zaten yeni ortaklıkları ve bol kazanç elde edebileceğimiz ve aynı zamanda yapmaktan büyük bir keyif ve haz duyacağımız iş birlikteliklerini destekliyor. Ama tabi ki aşk unsurunu yeni bir ilişki fırsatını da bu süreçte gündeme getirecektir. 

  01-07 Temmuz 2019 Kova ve Yükselen Kova Burçları; 

  •    02 Temmuz Mars Aslan Burcuna geçiyor; Savaşma, mücadele, hırs motivasyon ve cesaretimizi temsil eden Mars, 18 Ağustos’a kadar bu burçta kalacak. Ateş elementi olan Aslan burcundaki Mars özelliklerini nispeten daha güçlü ve etkili bir şekilde ortaya koyabilir, hırs motivasyon ve enerjiyi daha olumlu ve faydamıza olacak şekilde kullanmamız mümkün olabilir, liderlik özelliklerimizi göstermek ve kontrolü elimize almak konusunda başarılı bir profil çizebiliriz. Aslan burcu bizim adımıza ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanımızdır. Aslan burcundaki Mars liderlik ve kontrol etme arzusunu tetikler, daha fazla ben demeye başlayabiliriz etrafımzıdakileri kontrol altına almaya ve kendi istek ve taleplerimiz dorğultusunda yönlendirmeye çalışabiliriz. Bu da süregelen ilişkilerimizde, evliliklerimizde ticari ortaklıklarımızda, bazı sürtüşme ve gerginlikleri beraberinde getirebilir. Ama bunun yanısıra bir ilişki beklentisi olan, bir ortaklık foırsatı kollayan arkadaşlarımız içinde hırs ve motivasyonu etkili bir şekilde ortaya koyma şansını da getirecektir.  

   •    02 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş tutulması; Yengeç Burcu Astroloji Ev kurmak, Aile olmak, çocuk sahibi olmak ve beslemek, büyütmek, sahip olduğumuz çember içindekileri savunma ve koruma içgüdüsünü temsil eder. Sahip olduğumuz değerler, kökenler öne çıkar. Hayal gücümüz ve içsel dünyamız daha aktif çalıştığı için duygusal duyarlılığımız artar. Normalde tepki vermeyeceğimiz, üzerinde düşünmeden geçeceğimiz konular karşısında tepkisel davranışlar gösterebiliriz. Ailemize, sevdiklerimize, milletimize karşı daha duyarlı olup, aidiyet duygumuz gereği korumacı tavırlarımızı ortaya koyabiliriz. Tutulma Kuzey Ay Düğümü tarafında olduğu için daha iyimser etkiler ortaya çıkmasını, elde etmek istediklerimize daha kolay ulaşabilmemizi destekler bir nitelik yer alıyor. Bizim adımıza iş yerimiz, günlük rutinde halletmemiz gereken sorumluluklar ve beraber çalıştığımız kişileri temsil eden alanımızdır. Bu alanda bir tutulma olması çalıştığımız işte yeni şans ve fırsatların karşımıza gelmesi, yükselme, zam terfi prim gibi olasılıkların ortaya çıkmasını sağlayabilir, diğer taraftan iş sahibi olmayı bekleyen arkadaşlarımızda bu süre zarfında aradıkları istedikleri ve bekledikleri yönde iş fıratlarını yakalayabilirler. Ayrıca hayal gücü ve yaratıclığı ortaya koyarak geliştireceğimiz projelerde çok daha büyük başarılar elde etmek, güzel işlere imza atabilmek mümkün olabilir, Evcil hayvan almayı planlayanlar ya da evde ihtiyaç halinde bir bakıcı ya da hizmetli arayışında olanlar içinde güzel fırsatlar yer alıyor. Aynı alan ayrıca sağlık alanı da olduğu için bu dsüreçte check up yaptırmak ve genel bir kontrolden geçmekte güzel olabilir.  

  •    03 Temmuz Venüs Yengeç Burcuna geçiyor; Hayattan zevk aldığımız ve haz duyduğumuz konuları simgeleyen Venüs 28 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda ilerleyecek. Yüceldiği ve kendini iyi hissettiği bu burçtaki Venüs oldukça verimli ve güçlü çalışır. Bizim iş yerimiz ve beraber çalıştığımız kişiler alanımızda ilerlemeye başlayacak olan Venüs finansal temsiliyeti sebebiyle zaten hayal gücü ve yaratıclık gerektiren konularda yetenek ve becerileri etkili bir şekiled kullanmayı ve bundan finansal kazanç elde edebilmeyi sağlayacaktır. Ayrıca aşk beklentisi olan arkadaşlarımız içinde iş yerinden yeni bazı fırsatlar gündeme gelebilir. 

  01-07 Temmuz 2019 Balık ve Yükselen Balık Burçları; 

  •    02 Temmuz Mars Aslan Burcuna geçiyor; Savaşma, mücadele, hırs motivasyon ve cesaretimizi temsil eden Mars, 18 Ağustos’a kadar bu burçta kalacak. Ateş elementi olan Aslan burcundaki Mars özelliklerini nispeten daha güçlü ve etkili bir şekilde ortaya koyabilir, hırs motivasyon ve enerjiyi daha olumlu ve faydamıza olacak şekilde kullanmamız mümkün olabilir, liderlik özelliklerimizi göstermek ve kontrolü elimize almak konusunda başarılı bir profil çizebiliriz. Aslan burcu bizim adımıza iş yerimiz beraber çalıştığımız kişiler, günlük rutinde halletmemiz gereken konular, sağlık ve evcl hayvanları simgeleyen alanımızdır. Aslan burcundaki Mars liderlik ve kontrol etme arzusunu tetikler, daha fazla ben demeye başlayabiliriz etrafımzıdakileri kontrol altına almaya ve kendi istek ve taleplerimiz dorğultusunda yönlendirmeye çalışabiliriz. Bu da iş yerinde beraber çalıştığımız kişiler üzerinde bazı sürtüşme ve gerginlikleri beraberinde getirebilir. Ama bunun yanısıra yine iş yerinde hırs ve motivasyonumuzu etkili bir şekilde ortaya koyabilmeyi, liderlik özelliklerimizi yapıcı kullandığımız taktirde yükselebilmeyi beraberinde getirebilir. Sağlık konularınd da dikkatli olmamız gereken bir zamandayız. Ufak bir operasyon durumu ortaya çıkabilir.    

  •    02 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş tutulması; Yengeç Burcu Astroloji Ev kurmak, Aile olmak, çocuk sahibi olmak ve beslemek, büyütmek, sahip olduğumuz çember içindekileri savunma ve koruma içgüdüsünü temsil eder. Sahip olduğumuz değerler, kökenler öne çıkar. Hayal gücümüz ve içsel dünyamız daha aktif çalıştığı için duygusal duyarlılığımız artar. Normalde tepki vermeyeceğimiz, üzerinde düşünmeden geçeceğimiz konular karşısında tepkisel davranışlar gösterebiliriz. Ailemize, sevdiklerimize, milletimize karşı daha duyarlı olup, aidiyet duygumuz gereği korumacı tavırlarımızı ortaya koyabiliriz. Tutulma Kuzey Ay Düğümü tarafında olduğu için daha iyimser etkiler ortaya çıkmasını, elde etmek istediklerimize daha kolay ulaşabilmemizi destekler bir nitelik yer alıyor. Bizim adımıza Aşk, çocuklar, hobilerimiz, sanatsal konular, hayattan zevk aldığımız unsurlar, borsa yatırım konuları, eğlence ve tatil içeriklerini ilgilendiren alanımızdır. Bu alanda bir tutulma olması Aşk beklentimiz varsa bunu sağlar, çocuk sahibi olmayı planlayan arkadşlarımız güzel haberleri alabilir, bir hobimiz varsa hayal gücü ve yaratıcılığımız sayesinde bunu geliştirmek, ete kemiğe büründürmek ve somut bir hal almasını sağlamak yönünde fırsatlarla karşılaşabiliriz. Eğlence ve tatil konusunda planlar yapabilir, yine beklenmedik güzel sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz. Borsa ve yatırım konularında da finansal anlamda kar elde edebileceğimiz gelişmeler olasıdır.    

  •    03 Temmuz Venüs Yengeç Burcuna geçiyor; Hayattan zevk aldığımız ve haz duyduğumuz konuları simgeleyen Venüs 28 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda ilerleyecek. Yüceldiği ve kendini iyi hissettiği bu burçtaki Venüs oldukça verimli ve güçlü çalışır. Bizim iş yerimiz ve beraber çalıştığımız kişiler alanımızda ilerlemeye başlayacak olan Venüs finansal temsiliyeti sebebiyle zaten hayal gücü ve yaratıclık gerektiren konularda yetenek ve becerileri etkili bir şekiled kullanmayı ve bundan finansal kazanç elde edebilmeyi sağlayacaktır. Hobilerimizi prlatmak konusunda ilham gerektiren işler konusunda güzel çalışmalar yapabilir kar elde edebileceğimiz sonuçlar yaratabiliriz. Ve elbette aşk beklentisi olan arkadaşlarımız Aşk gezegenin de bu alana geçmesiyle birlikte hayalini kurdukları aşka ulaşabilirler. 

  Astrolog Ferhan Akçidem

  Benzer Haberler

  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1