Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
SANA DOĞRU BORA DURAN
Buralardan geçiyordum seni gördüm vay vay vay
Artık aşktan kaçıyordum geri döndüm hay hay hay
Sordum kimdi bu güzellik insan olamaz
Öldüm sanki cennet böyle güzel olamaz

Yürüyorum sana doğru
Görüyorsan bana doğru
Gel birazcık sola doğru
Seviyorsan bana doğru
Aşkın zehir olsa bile doldur içeyim

Sordum kimdi bu güzellik insan olamaz

Öldüm sanki cennet böyle güzel olamaz

Yürüyorum sana doğru
Görüyorsan bana doğru
Gel birazcık sola doğru
Seviyorsan bana doğru

Yürüyorum sana doğru
Görüyorsan bana doğru
Gel birazcık sola doğru
Seviyorsan bana doğru
saniye sonra kapanacak.
CANLI RADYO

BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Pazartesi sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

Süper FM’de yorumları kaçıranlar için işte bu haftanın burç yorumları:

15-21 EKİM 2018 HAFTASI

Hafta genelinde iletişimlerimizi fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteren Merkür ile, estetik, güzellik ve sanatsal konularla ve aşkla alakalı Venüs arasındaki güzel etkileşimi hissediyor olacağız. Bu durum fikir ve düşüncelerimizi etkili bir şekilde ortaya koyabilmek ve yetenek ve becerilerimizle birleştirerek öne çıkabilme, kendimizi gösterebilme şansını bize getiriyor. İlişkisi olanlar için söz, nişan, evlilik tarihini belirlemek adına yine güzel etkiler var. İlişkisi olmayanlar yeni aşklara yelken açabilir, bu yönde fırsatları elde edebilir. Venüs’ün retro ( geri harekette ) olması eski ama tamamlanmamış, eksik kalmış aşkları tekrar gündemimize sokabilir. Bunun yanı sıra Venüs’ün finansal temsiliyeti sebebiyle yeni ticari anlaşmalara imza atmak, yeni ortaklıklara girmek büyüme fırsatlarını değerlendirmek mümkün olabilir. Haftanın günleri bazında genel etkilerini Ferhangiastrology Instagram sayfamdan günlük takip edebilirsiniz. Burç bazında haftayı değerlendirirsek;

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI

Hafta genelinde ortaklaşa kazançlarımıza odaklanıyoruz sevgili Koç’lar. Parasal anlamda ihtiyaç duyduğumuz geliri elde etmek üzere yeni anlaşma ya da ortaklık olasılıklarını değerlendirmeli, karşımıza çıkacak fırsatlara karşı uyanık olmalıyız. Beklediğimiz bir miras, alacak ya da kredi haberi varsa elde etmemiz mümkün olabilir. Kariyerimizde ise duygusal anlamda kendimizi baskı altında hissedebilir, üstlendiğimiz sorumlulukların üstesinden gelmek konusunda zorlanabilir, bazı kısıtlama ve engellere maruz kalabiliriz. Çarşamba’ya kadar olan süreçte özellikle işyerinde üstlerimize ya da otorite pozisyonundakilere karşı diyaloglarımızda inatlaşmalardan uzak durmalı ya da karşımızdaki engelleri aşabilmek üzere takıntılı ya da saplantılı davranışlara yeltenmemeliyiz. Perşembe ve Cuma günleri daha fazla sosyalleşmek ve kendimizi daha rahat ve özgür hissetmek isteyeceğimiz bir süreçte olacağız ancak bunu yaparken sosyal çevremizdeki diyaloglarımıza da dikkat etmeli ve iletişimlerimizde yapıcı bir ton kullanmalıyız. Hafta sonunda ise biraz daha içimize dönüp manevi huzur arayışında olacağımız belki hayallere dalıp kendimizle vakit geçirmek isteyeceğimiz ve bu sayede ruhumuzu dinlendirebileceğimiz etkiler yer alıyor.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI

Aşk ve ilişkiler konusunda çok güzel bir haftaya başlıyoruz sevgili Boğa’lar. Mevcut ilişkilerimiz varsa bir adım öteye götürmek, söz, nişan, evlilik konusunda güzel gelişmeler elde edebilmek mümkün olabilir. Eğer bir ilişkimiz yoksa yeni bir ilişki fırsatıyla da karşılaşma şansımız oldukça yüksek. Hatta daha önceden denediğimiz ancak belli sebeplerle yarım kalmış ilişkilerimiz bu süreçte tekrar karşımıza çıkabilir, bir şans daha vermekte fayda olacaktır. İş konusunda yeni bir ortaklık fırsatı karşımıza çıkabilir, mevcut ortaklıklarda büyüme şansını elde edebiliriz. Çarşamba’ya kadar olan süreçte yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konularda, ithalat ve ihracat alanlarında eğitim, yayıncılık ve medya alanlarında bazı sıkıntı ve engellemelerle karşılaşabiliriz, şartları çok zorlamamakta fayda var. Perşembe ve Cuma günlerinde ise özellikle kariyerimizde bazı haksızlıklara uğradığımızı düşünebilir, isyan etme boyutuna gelebiliriz ama sakinliğimizi korumaya çalışmalı, haklı olduğumuz yerde haksız konuma düşmemeliyiz. Hafta sonunda ise sosyal çevremizde arkadaşlarımızla beraber vakit geçirmek, ihtiyacı olan arkadaşlarımıza yardım etmek, fedakarca ve özverili yaklaşımlar sergilemek, manevi anlamda bize huzur getirecek ve kendimizi çok daha iyi hissetmemize yardımcı olacaktır.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARI

Hafta genelinde gündelik rutinde halletmeye çalışacağımız işlerimize ve işyerimize odaklanıyoruz sevgili İkizler. Bunun yanı sıra sağlık sorunlarımız varsa bu hafta hızlıca iyileşip şifayı bulabiliriz. Evcil hayvan almak üzere bir planımız varsa bu hafta sahiplenmek üzere ideal bir hafta olacak. Çarşamba’ya kadar geçen süreçte finansal konularda biraz sıkıntı ve zorlanmalarla karşılaşabiliriz. Beklediğimiz alacaklar, ortak kazançlarla alakalı gecikmeler söz konusu olabilir. Perşembe Cuma günleri eğitim ve yayıncılık alanlarında motivasyonumuzu göstermek üzere hareketleniyoruz. Tatil planlarımız ve seyahatlerimizde rezervasyonumuzu tekrar kontrol etmeliyiz, bazı tatsız sürprizler, rötar ve bavul kaybı gibi küçük sıkıntılarla canımız sıkılabilir. Hafta sonunda ise kariyer planlarımızı gözden geçirebilir, hayal gücü ve yaratıcılığımızı kullanarak farklı alanlar konusunda yakınlarımızla fikir alışverişlerinde bulunabiliriz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURÇLARI

Hafta genelinde aşk, çocuklar, hobiler, sanatsal konulara odaklanıyoruz sevgili Yengeç’ler. Yeni aşk fırsatları ve sürpriz birliktelikler, eski aşkların yeniden karşınıza çıkması oldukça olası bu hafta. Çocuk sahibi olanlarımız için çocuğumuzun geleceğine ve eğitimine yönelik bazı değerlendirmeler ve araştırmalar yapmak isteyebiliriz. Yapmaktan hoşlandığımız bir hobimiz varsa bu konuda eğitimler almak ya da üzerinde çalışmaya başlamak içinde güzel fırsatlar elde edebiliriz. Bu hafta ayrıca şans oyunlarında da şansımızı denemek iyi bir fikir olabilir. Çarşamba’ya kadar geçen süreçte ilişkilerimizde ya da ortaklıklarımızda üstlendiğimiz sorumlulukları yerine getirmek konusunda bazı zorlanmalar ve kısıtlamalarla karşılaşabiliriz. Şartları zorlamak ya da inatlaşmak çok iyi bir fikir değil. Perşembe - Cuma günleri ortaklaşa kazançlar konusunda bazı tatsız sürprizler ya da ani beklenmeyen masraflar biraz canımızı sıkabilir ayrıca sağlık konusunda da ufak bir operasyon söz konusu olabilir ancak hafta sonu sevdiklerimizle vakit geçirmek, yapmayı hoşlandığımız şeylere yönelmek belki bir tatil organize etmek, planlamak ruhumuza çok iyi gelecektir.

 ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURÇLARI

Hafta genelinde ev, aile ve yerleşim konularına odaklanacağız sevgili Aslan’lar. Taşınma planımız varsa ya da evimizde tadilat, bakım, onarım, bazı dekoratif uygulamalara yönelmek istiyorsak uygun ve güzel bir haftadayız. Fakat evimizle, işimiz arasındaki dengeyi de buluyor olmalıyız. Çarşamba’ya kadar geçen süreçte iş yerimizde üstlendiğimiz sorumlulukları yerine getirirken biraz zorlanabiliriz, üstlerimizle, müdürlerimizde diyaloglarımıza dikkat etmemiz, gereksiz inatlaşmalardan ve takıntılı ve saplantılı yaklaşımlardan uzak durmamız gerekiyor. Perşembe ve Cuma günlerinde ise dikkatimizi daha ziyade ilişki ve ortaklıklarımıza yöneltiyoruz. Burada karşılaştığımız sıkıntıları ve haksızlıkları kendimize gurur yapıp, agresyona yönelme ihtimalimiz yer alıyor. Kendimizi kontrol altında tutmaya çalışmalı ve söylemlerimize dikkat etmeliyiz, haklı olduğumuz yerde haksız duruma düşmeyelim. Hafta sonu ise rahatlıyoruz, parasal kazançlarımızı artırmaya yönelik beyin jimnastiği yaparak, güzel fikirler ortaya çıkarabiliriz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI

Hafta genelinde yakın çevremize, eğitim ve kısa süreli seyahatlere odaklanıyoruz sevgili Başak’lar. Yeni bir kitaba başlamak, blog açmak, yazmak, almak istediğimiz bir eğitime yönelmek adına harika bir haftadayız. Bunları gerçekleştirirken yakın çevremizden de destek alabileceğiz. Çarşamba’ya kadar ki süreçte çocuklar, aşk ve sanatsal konularda üstlendiğimiz sorumlulukları yerine getirmede bazı sıkıntı ve zorlanmalar karşımıza çıkabilir. Burada sinirlerimizi bozmadan, sakinliğimizi koruyarak ilerlemeli ve eleştirel yaklaşımlardan uzak durmalıyız. Perşembe ve Cuma günlerinde ise sağlık konusunda dikkat etmeli, gerekirse ek takviyelere yönelmeliyiz. Evcil bir hayvanımız varsa aynı şekilde onun da sağlığını kontrol altında tutmamızda fayda olacaktır. Hafta sonunda ise ikili ilişkilerimizde fedakar ve özverili yaklaşımlarda bulunarak kendimizi rahatlatabilir, sevdiklerimizle vakit geçirerek huzuru elde edebiliriz. 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURÇLARI

Hafta genelinde kişisel kazançlarımızı geliştirmeye odaklanıyoruz sevgili Terazi’ler. Mevcut kazançlarımıza ek olarak alternatif kazanç yollarını değerlendirmek, bu konuya kafa yormak, gereksiz ya da bize yük olan  masrafları kısmak, bırakmak, tasarrufa yönelmek yönünde adımlar atabiliriz. Bunun yanı sıra parasal konularda bizi mutlu edebilecek gelişmeler, sürpriz kazançlar, beklediğimiz bir zam, prim, artış varsa bu konularda güzel gelişmeler bekleyebiliriz. Çarşamba’ya kadar ki süreçte ev aile ve yerleşim konularında üstlendiğimiz sorumlulukların üstesinden gelmekte biraz zorlanabiliriz. Evde babamızla ya da aile büyüklerimizle fikir ayırılıklarına düşebilir, ufak sürtüşme ve gerginlikler yaşayabiliriz. Onlarla diyaloglarımızda söylemlerimize dikkat etmeli ve orta noktayı bulmaya çalışmalıyız. Perşembe ve Cuma günleri aşk konusunda güzel gelişmeler ve hareketlenmeler söz konusu olabilir fakat  bu noktada özgürlüklerimizin kısatlanması ya da haksızlığa uğramak kaynaklı gerginliklere dikkat etmek gerekiyor. Haftasonunda ise sağlık konularında dikkat etmemiz ek takviye almamız, belki uzun zamandır vakit ayıramadığımız, dinlenme içeren konulara odaklanmamız bizi daha rahat ve huzurlu kılabilir.  

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURÇLARI

Hafta genelinde kendimizi ön plana çıkarmak, etrafımızca fark edilmek, ideallerimize ve gerçekleştirmek istediğimiz kişisel hedeflerimize ulaşmak üzere fikirler üretebilir, yetenek ve becerilerimizi ortaya koyabiliriz. Dış görünüşümüzü değiştirmek, estetik ve güzellik konularına yönelmek yine bu haftanın konularından birisi olabilir. Ancak bu noktada konuyla bağlantılı Venüs’ün retro durumda olması nedeniyle derinlemesine bir estetik konusuna girmek çok doğru olmayabilir, yüzeysel olarak yapmakta fayda olacaktır. Çarşamba’ya kadar ki süreçte yakın çevremizle ilişkilerimizde ve eğitim ve iletişim temalı alanlarda üstlendğimiz sorumlulukların üstesinden gelmek konusunda bazı zorlanmalar yaşayabiliriz, şartları fazla zorlamamak ya da inatlaşmalardan uzak durmak güzel bir çözüm sağlayabilir.  Perşembe ve Cuma günlerinde aile içinde özgürlüklerimizin kısıtlanması veya haksızlığa uğradığımızı düşündüğümüz meseleler nedeniyle biraz gergin ve agresif bir süreçten geçebiliriz. Bu noktada iletişimlerimide kurduğumuz tonajı iyi ayarlamalı haklı olduğumuz yerde haksız konuma düşmemeliyiz. Haftasonunda ise bize mutluluk ve huzur verebilecek, ortam ya da kişilerle beraber vakit geçirmek, sanatsal faaliyetlere katılmak, belki bir sinema ya da tiyatro aktivitesi, belki romantik bir akşam yemeği beklediğimiz içsel huzuru elde edebilmemiz adına fayda sağlayacaktır.  

YAY VE YÜKSELEN YAY BURÇLARI

Hafta genelinde biraz daha içimize dönmek, dışarıdan bir göz gibi kendimizi değerlendirmek, üzerinde çalıştığımız iş ve projeleri biraz daha gizliden ilerletmek eğiliminde olabiliriz. Bu süreçte manevi ve ruhsal alanlara okült konulara ilgimiz artabilir, bu konuda eğitimlere katılmak, kitaplar almak, yazılar okumak ve bu konuları araştırmak isteyebiliriz. Çarşamba’ya kadar ki süreçte parasal kazançlarımız ve kaynaklarımız konusunda bazı sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilir, evdeki hesabın çarşıya uymadığını fark edebilir ve biraz depresif hissedebiliriz. Bu noktada Perşembe ve Cuma günleri yakın çevremizden ve ailemizden destek görebilme şansımız var. Fakat onlarla söylem ve iletişimlerimizi uygun bir şekilde idare etmeli fazla talepkar ve zorlayıcı olmamalıyız. Hafta sonunda ise yine ailemizle birlikte vakit geçirmek, onlara karşı yaklaşımlarımızda daha fedakar ve özverili yaklaşımlar sergilemek huzuru yakalamımıza yardımcı olacaktır.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURÇLARI

Hafta genelinde sosyal çevre ve arkadaşlık ortamlarımıza konsantre olacağız, yeni gruplara dahil olmak, yeni ve farklı sosyal alanlara yönelmek konusunda güzel fırsatlar elde edebiliriz. Sosyal medya kullanarak büyümek ve kazanç elde etmek istediğimiz projelerimizi hayata geçirmek üzere de yine etkili bir haftadayız. Çarşamba’ya kadar ki süreçte kişisel hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere aldığımız kararları uygulamada bazı sıkıntı ve zorlanmalarla karşılaşabilir, engellere takılabiliriz. Bu noktada şartları çok zorlamamalı, takıntı ve saplantı haline getirmemeliyiz. Perşembe ve Cuma günleri parasal kaynaklarımızı kontrol etmede biraz zorlanabilir, sosyal çevremizle geçirdiğimiz zamanda, aşırı ve beklenmeyen masraflarla yüzleşmek durumunda kalabiliriz. Haftasonunda ise yakın çevremizle güzel vakit geçirmek, onlara vakit ayırmak, belki  kısa süreli tatil planları yapmak ve tatile çıkmak ruhsal anlamda aradığımız huzuru elde edebilmemiz adına oldukça faydalı olacaktır. 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURÇLARI

Hafta genelinde iş ve kariyer konularında harika fırsatlarla karşılaşacağız sevgili Kova’lar. Bir süredir beklediğimiz bir yükselme, terfi, zam, prim ya da sorumluluklarımızın artması ya da üstlerimizden gelecek bir tebrik ya da teşekkür bu hafta gelebilir. Çarşamba’ya kadar ki süreçte bu konularla bağlantılı olarak arkamızdan dönebilecek gizli saklı işler ya da gizli düşmanlarımızın stratejik hamleleriyle mücadele etmemiz gerekebilir, biraz huzursuz ve rahatsız hissedebiliriz ancak sonu bizim için iyi gerçekleşecektir. Perşembe ve Cuma günleri hırs ve motivasyonumuzu etkili bir şekilde ortaya koyabilir ve üstesinden gelmemiz gereken konularda başarı sağlayabiliriz. Ancak bunu yaparken iletişim dilimize dikkat etmeli, haklı olduğumuz yerlerde haksız duruma düşme tehlikesinden uzak durmalıyız. Hafta sonunda aradığımız beklediğimiz huzuru elde edebilmek adına kendimize vakit ayırmak, alışverişe çıkmak, kendimizi biraz şımartmak veya yoga meditasyon benzeri ruhsal rahatlama yöntemlerini uygulamak iyi bir çözüm olabilir. 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURÇLARI

Hafta genelinde yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konular, eğitim ve yayıncılık alanlarında etkin faaliyetler göstermek üzere ilerleyeceğiz sevgili Balık’lar. Üzerinde çalıştığımız ilhama ihtiyaç duygduğumuz, hayal gücü ve yaratıclığımızı kullanabileceğimiz tüm iş ve projelerde etkin sonuçlar elde edebiliriz. Yeni bir yayına başlamak, kitaba başlamak, hazırda olan bir çalışmayı yayınlamak ve geniş kitlerere ulaşmak bu hafta daha kolay olabilir. Çarşamba’ya kadar ki süreçte sosyal çevre ve arkadaşlık ortamlarımızda kendimizi gösterebilmek, üstlendiğimiz sorumlulukları yerine getirmek konularında bazı sıkıntı ve zorlanmalarla karşılaşabiliriz. Perşembe ve Cuma günlerinde ise hakettiğimizi düşündüğümüz ve elde edemediğimiz sonuçlar nedeniyle içsel huzursuzluk ve kaygılara kapılabilir ve kendimizi suçlama eğiliminde olabiliriz. Bu noktada sakinliğimizi elden bırakmamalı, kendimize güvenmeliyiz çünkü hafta sonu gösterdiğimiz özveri ve fedakarığın karşılığını alabileceğimiz ön plana çıkarak taktir görebileceğimiz ve bu sayede huzuru yakalayabileceğimiz etkiler yer alıyor. 
Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

Ferhan Akçidem ( Ferhangiastrology ) 


 

Benzer Haberler

 • KRONİK YORGUNLUĞU NASIL YENEBİLİRİZ?
  YaşamKRONİK YORGUNLUĞU NASIL YENEBİLİRİZ?Kronik yorgunluk sendromuna dünyada yakalanan 17 milyon kişi var, uzmanlara göre bir o kadar kişi de teşhis konmamış olsa da aynı hastalık görülüyor.
  KRONİK YORGUNLUĞU NASIL YENEBİLİRİZ?
 • BULDUĞU YARIM MİLYON DOLARI SAHİBİNE TESLİM EDEREK İŞ İSTEDİ!
  YaşamBULDUĞU YARIM MİLYON DOLARI SAHİBİNE TESLİM EDEREK İŞ İSTEDİ!Arjantin’in Nogoya şehri sakini olan bir gencin, bulduğu 500 bin doları sahibine teslim ederek karşılığında bir iş istediği belirtildi.
  BULDUĞU YARIM MİLYON DOLARI SAHİBİNE TESLİM EDEREK İŞ İSTEDİ!
 • 'ABEL ÖDÜLÜ' İLK KEZ BİR KADINA VERİLDİ!
  Yaşam'ABEL ÖDÜLÜ' İLK KEZ BİR KADINA VERİLDİ!Matematik alanındaki önemli bilimsel çalışmalar için yaklaşık 1 milyon dolar verilen "Abel Ödülü"nün bu yılki sahibi olan ABD'li Karen Uhlenbeck, bu ödüle layık görülen ilk kadın oldu.
  'ABEL ÖDÜLÜ' İLK KEZ BİR KADINA VERİLDİ!
 • DONDURULAN SPERMLE 34 KUZU DÜNYAYA GELDİ!
  YaşamDONDURULAN SPERMLE 34 KUZU DÜNYAYA GELDİ!Avustralya'da Sir Freddie adlı bir koçun 50 yıl önce dondurulan spermleriyle hamile kalan koyunlar sağlıklı kuzular doğurdu.
  DONDURULAN SPERMLE 34 KUZU DÜNYAYA GELDİ!
 • ESKİ SEVGİLİSİNİ 18 BİN KEZ ARADI!
  YaşamESKİ SEVGİLİSİNİ 18 BİN KEZ ARADI!Eski sevgilisini 3 ay içinde 18 bin 36 kez telefonla taciz eden şahıs, 15 ay hapis cezası aldı.
  ESKİ SEVGİLİSİNİ 18 BİN KEZ ARADI!
 • ARSLAN HÖYÜĞÜ UNESCO ADAYI!
  YaşamARSLAN HÖYÜĞÜ UNESCO ADAYI!UNESCO, Dünya Miras Geçici Listesi'nde yer alan Arslantepe Höyüğü'nün kalıcı listeye girmeye çalışıyor.
  ARSLAN HÖYÜĞÜ UNESCO ADAYI!

FOTO

GALERİ

 • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
 • TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
  TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
icon_close
icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1