Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
MEFTUN İREM DERİCİ
Hiç umruma gelmeyecek mi sandın o gizli yanlışın
Yarısını vermediğin bu aşktan var mı fazlası
Bi çocuk olup sözüne inandım bende yanlışım
Uzun olacak yine sandığımdan yorgun sancısı

Hani sen gece ben sabahtım
Her gün içine karışacaktım
Kalbin sokakları tenha
Issız yolları

Akla zarar bi yüzü var
Baharları var güzü var
İflah olmaz bi yanı var
Sarar bazen de yaralar

Kalbi bi sözle aralar
Bi gülse dağılırdı karalar
O yüzden ben ona meftunum
saniye sonra kapanacak.
CANLI RADYO

BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Pazartesi sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

Astrolog Ferhan Akçidem'in Süper FM'de anlattığı detaylı burç yorumları şöyle:

05-11 KASIM 2018 HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Bu haftanın öne çıkan etkileşimlerine göz atarsak; 07 Kasım 2018 tarihinde Akrep burcunda bir Yeni ay gerçekleşiyor. Yeni aylar yeni başlangıçları simgeler, Akrep Burcunun sezgisel ve derinlemesine inen detaycı iç güdüsel tarafı, bu yeni ay zamanı karşımıza çıkacak fırsatlar ve başlangıçlar karşısında hislerimize güvenmemiz gerektiğini ortaya koyuyor. Yeni Ay’ın Neptün ve Plüton ile de pozitif etkileşimlerinin olması, hayal ettiğimiz ve gerçeğe dönüştürmek istediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirmek için kararlılık ve tutkuyla ilerlememiz gerektiğini, hırs ve motivasyonumuzu etkili bir şekilde ortaya koyacağımızı gösteriyor. Bu hafta diğer bir etkileşim ise 06 Kasım Salı günü Ay düğümlerinin burç değiştirmesidir. Aslan – Kova ekseninde ilerleyen Ay düğümleri; Yengeç – Oğlak aksına geçiş yapacaklar. Ay düğümleri aslında var olmayan sanal noktalardır. Astrolojik temsiliyetlerinde ise yaşam hedeflerimizi ifade ederler, Güney Ay düğümü bu yaşamda geride bırakmamız gereken eğilimleri, Kuzey Ay düğümü ise girmemiz ve ilerlememiz gereken hedeflerimizi ifade eder. Transit Ay düğümlerinin burç değişiminde Kuzey Ay düğümü Yengeç ve Güney Ay düğümü de Oğlak burcuna geçiyor. Bu etkileşimin aynısını 09 Nisan 2000 ve 09 Ekim 2001 yılları arasında yaşadık. Dolayısıyla bu dönemde yaşamış olduğunuz tecrübeler belki önümüzdeki 1,5 yıllık süreçte karşınıza çıkabilecek konular için fikir verebilir. Ama özetle bu dönemde disiplin, sistem ve kurallara aşırı bağlılık, aşırı gerçekçi yaklaşımlar ve mantık kullanımını kısıtlamalı, hayal gücü ve yaratıcılığımızı ön plana çıkarmalı, evimize ailemize sevdiklerime ve yakınlarınıza karşı bağlılığımızı geliştirmeli, evlenmek, çocuk sahibi olmak ve yetiştirmek temalarına daha çok özen göstermeliyiz diyebilirim. Bu hafta önem taşıyan ve yine önümüzdeki bir yılı etkileyecek konu ise bolluk, bereket, şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter’in 08 Kasım’da kendi yönettiği Yay burcuna geçecek olmasıdır. Gücünü daha etkili bir şekilde sergileyecek olan Jüpiter Yay, Koç ve Aslan burçları başta olmak üzere tüm burçlara bereketini getiriyor olacak. Fakat gölge yönleri olarak aşırı takıntılı ve fanatizme varan inatlaşmalardan uzak durmalı ve aşırı hayalci yaklaşımlar sergilememeliyiz. Bu haftanın son etkileşimi ise 09 Kasım 2018 de Mars ve Venüs arasında pozitif yönde gerçekleşiyor. Venüs her ne kadar retro olsa da yeni aşk fırsatlarıyla karşılaşabilir, yeni ilişkilere başlayabiliriz. Bunun yanı sıra üstlendiğimiz sorumlulukları yerine getirirken yetenek ve becerilerimizi, hırs ve motivasyonumuzla etkili bir şekilde koordine edebiliriz. Burçlar bazında haftayı değerlendirirsek;

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI

Akrep Yeni Ay’ı ile birlikte ortaklaşa kazanç konularına odaklanıyoruz sevgili Koç’lar, bu süreçte beklediğimiz bir alacak, miras, nafaka, kredi ya da benzeri finansal beklentilerimiz konusunda güzel haberler alabiliriz. Salı gününden itibaren kariyer ve evimiz arasındaki dengeyi iyi oturtmaya çalışmalıyız. Kariyerimizdeki hırs ve motivasyonu azaltmalı ve evimize daha fazla vakit ayırmalıyız. Perşembe gününden itibaren yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konularda bereketlenme başlıyor. Bu durum ticari anlamda olabileceği gibi, yabancı dil eğitimi ya da yarım kalan bir yüksek öğrenim planının tamamlanması yönünde ortaya çıkabilir, Yayıncılık ve medya alanında yeni girişimlere yönelmek içinde uygun bir döneme giriyoruz. Cuma günü ise Sosyal çevremiz, arkadaşlık ortamımızda ya da bir davette tanışacağımız yeni birileriyle bir aşk ve ilişki fırsatıyla karşılaşabiliriz. Pazar günü finansal kaynaklarımızı düzenlemek adına aile büyüklerimizden, otorite olarak gördüğümüz kişilerden destek almak adına güzel bir günde olacağız.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI

Akrep Yeni Ay’ı ile birlikte aşk ve ilişki konularına odaklanıyoruz sevgili Boğa’lar, bu süreçte hayatımızın aşkı olarak nitelendirebileceğimiz fırsatları elde etme şansımız olabilir, hislerimize güvenmeliyiz. Özellikle Cuma günü iş yerimizde veya kariyerimizle bağlantılı kişilerle çıkacak aşk fırsatlarına karşı gözlerimizi açmalıyız. Salı gününden itibaren yakın çevremize, yeteneklerimizi daha çok ortaya çıkarabileceğimiz iş ve projelere yönelmeliyiz. Bu konuda kendimizi geliştirebileceğimiz ek eğitimlere ve destek programlara girebiliriz. Perşembe gününden itibaren ortaklaşa kazançlarımızda bereketlenme başlıyor. Bu durum maddi kaynaklarımızın artması, eşimizin ya da partnerimizin kazançları sayesinde bizim de bir üst basamağa çıkmamız ya da beklediğimiz miras, ek gelirler, ortak işimiz varsa buradan gelecek ek kazançların artması olarak yansıyabilir. Pazar günü mevcut ilişkilerimizi bir adım öteye taşımak üzere aile büyüklerimizle görüşmeler yapabilir, onların fikirlerini alabiliriz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARI

Akrep Yeni Ay’ı ile birlikte iş yerimize ve beraber çalıştığımız kişilere odaklanıyoruz sevgili İkizler, bu süreçte beklediğimiz bir terfi, yükselme, atama varsa güzel haberler gelebilir. Sorumluluklarımızın artacağı ancak ek olarak kazançlarımızın da yükseleceği bir yeni ay olacak bu. Dolayısıyla beklentilerimiz doğrultusunda iş yerinde patronla konuşmak ve taleplerimizi iletmek güzel fırsatlar getirebilir. Salı gününden itibaren kişisel kazançlarınızı artırmak üzere ilerlemeye başlıyoruz. Bu noktada artık başkalarından gelebilecek ek kazanımlar ya da ortaklaşa kazanç konularını bir kenara bırakmalı bireysel olarak kendi gücümüzün ve elde edebileceklerimizin peşine düşmeliyiz. Perşembe gününden itibaren Aşk ve ilişkilerde bereketlenme başlıyor. Yeni bir ilişkiye başlamak, mevcut ilişkileri bir adım öteye götürerek söz, nişan, evlilik konularına girmek üzere uygun bir döneme giriyoruz. Cuma günü ise hobi olarak gördüğümüz sanatsal faaliyetleri geliştirmek üzere yeni eğitimlere başlayabiliriz. Çocuk sahibi olmayı planlayanlarımız içinde güzel enerjiler yer alıyor. Pazar günü canımızı sıkan ve içimize dert etmiş olduğumuz sorunlarımızın üstesinden gelebilmek üzere bir büyüğümüze danışmak içimizi rahatlatabilir, çıkış noktalarını karşımıza çıkarabilir. 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURÇLARI

Akrep Yeni Ay’ı ile birlikte aşk, çocuklar ve hobilerimizle alakalı konulara odaklanıyoruz sevgili Yengeçler, bu süreçte yeni bir aşk fırsatıyla karşılaşabiliriz, hislerimiz bizi yanıltmayacaktır onlara güvenelim. Bunun dışında çocuk sahibi olmayı planlıyorsak harekete geçebilir ya da bir hobimizi geliştirmek niyetindeysek uygulamaya koyabiliriz. Salı gününden bireysel kararlarımız ve yaşam hedeflerimize yönelik ilerlemeye başlıyoruz. Burada çok fazla karşı taraf odaklı olmayı bir kenara bırakmalı biraz kendimize, ihtiyaçlarımıza ve hedeflerimize konsantre olmalıyız. Perşembe gününden itibaren iş yerimizde bereketlenme başlıyor. Yükselme, terfi ya da kazançlarımızda artış gündeme gelebilir, maddi kazanımları çok daha iyi şartlarda olabilecek yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabiliriz. Cuma günü ise evimizde yapmayı planladığımız değişiklikler, dekoratif uygulamalar belki taşınma ve tadilat konularıyla alakalı işlerde ihtiyacımız olan parayı elde edebilme şansımız olacak. Pazar günü ise aşk ve ilişkilerimizde varsa mevcut sorunlarımızın üstesinden gelebilmek üzere bir büyüğümüze danışmak onların fikrini almak içimizi rahatlatabilir, güzel çıkış noktalarını karşımıza çıkarabilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURÇLARI

Akrep Yeni Ay’ı ile birlikte Ev, aile ve yerleşim konularına odaklanıyoruz sevgili Aslan’lar, bu süreçte mevcut evimizde ailemizle diyaloglarımızı geliştirebilir, kırgınlıklar varsa bunları gidermek yoluna gidebiliriz. Taşınma, yer değiştirmek, evde dekoratif çalışmalar yapmak üzere hareket etmek içinde ideal bir zamanda olacağız. Salı gününden itibaren ise biraz daha içimize dönüp, gizlilik içinde hareket etme eğilimi gösterebiliriz. Sağlığımıza, ruhsal dengemize özen göstermemiz gereken zamanlardayız. Birlikte çalıştığımız kişilerle sürdüğümüz ilişkilerde de dikkatli olmalı her türlü sır veya paylaşımlarımızı çok güvenmediğimiz insanlara aktarmamalıyız. Perşembe gününden itibaren aşk konusunda yeni şans ve fırsatları elde edebileceğimiz bereketli bir döneme giriyoruz. Çocuk sahibi olma planlarımız varsa yine oldukça etkili bir zamandayız, bunun yanı sıra kendimize zaman ayırmak, ilgilendiğimiz hobilerimizin üzerine gitmek, onları geliştirmek ruhumuza iyi gelecek aktivitelerin başında geliyor. Cuma günü ise yakın çevremizin desteği ile yeni iş ve ortaklık girişimlerine girebilir, yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Pazar günü itibariyle de iş yerimizde patronlardan alacağımız destekler, kendimize olan güvenimizin tazelenmesine yardımcı olacaktır.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI

Akrep Yeni Ay’ı ile birlikte yakın çevre, seyahatler, eğitimler ve yeteneklerimize odaklanıyoruz sevgili Başak’lar, bu süreçte üzerinde çalıştığımız bir iş ya da proje varsa hayata geçirmek adına güzel fırsatlar yakalayacağız. Kitap yazmak, blog açmak, dijital dünyada daha aktif rol üstlenmek isteyebiliriz. Bir süredir yeteneklerimizi geliştirmek üzere almayı planladığımız eğitimler varsa başlamak için tam zamanıdır. Ayrıca seyahat trafiğimiz artabilir, kısa süreli tatil fırsatlarını da elde edebiliriz. Salı gününden itibaren ise sosyal çevremiz ve arkadaşlık ortamlarımıza yönelmeye başlıyoruz. Yeni gruplarla tanışmak, çevremizi genişletmek, davetlere, organizasyonlara dahil olmak bize çok iyi gelecektir. Bu süre zarfında hayatımızdaki kişilerin talepleri doğrultusunda kendimizi kısıtlamamalı, kendimizi hapsetmemeli ve daha dışa dönük hareket etmeye çalışmalıyız. Perşembe gününden itibaren evimize bereket geliyor. Taşınmak ve değişiklik istiyorsak tam zamanıdır, bu konuda ihtiyaç duyduğumuz kazançları ve fırsatları da elde edebileceğiz. Cuma günü ise iş yerimizden beklediğimiz bir zam, prim ya da yükselme durumu varsa güzel haberler gelebilir. Pazar günü itibariyle de yakın çevremizden alacağımız destekle yeni bir faaliyete girebilir, hobilerimizi, yeteneklerimizi  geliştirmek adına etkili fırsatlarla karşılaşabiliriz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURÇLARI

Akrep Yeni Ay’ı ile birlikte maddi kazançlarımıza odaklanıyoruz sevgili Terazi’ler, bu süreçte kazançlarımızı artırmak üzere beklediğimiz fırsat karşımıza çıkabilir ve alternatif yeni kazanç kapıları açılabilir. İş ve kariyer konularıyla alakalı yeni başlangıçlar yapmak, maddi kazançları şu an sahip olduğumuzdan çok daha iyi fırsatlar elde edebilmek mümkün olabilir, bu yönde gelişmelere karşı açık ve uyanık olmamızda fayda var. Salı gününden itibaren kariyer konuları biraz daha öne çıkmaya başlıyor. Bu süre zarfında evimiz ve kariyerimiz arasındaki dengeyi iyi oturtmalı ve çok fazla ev odaklı hareket etmemeliyiz, güzel fırsatlar kaçabilir. Perşembe gününden itibaren yakın çevre, yeteneklerimiz ve eğitimler alanımız bereketlenmeye başlıyor. Kendimizi geliştirmek üzere yeni ve farklı eğitim kapıları karşımıza çıkabilir, yayıncılık alanında daha aktif rol alabilir, projelerimizi hayata geçirebiliriz. Seyahat trafiğimiz de artmaya başlıyor. Cuma günü ise kendimize zaman ayırmak, dış görünüşümüzü değiştirmek, kendimize çeki düzen vermek üzere hareket edebiliriz. Ancak Venüs’ün retro olmasından hareketle fazla abartıya kaçmamakta faydalı olacaktır (Estetik operasyona girmeyin mesela). Pazar günü itibariyle de evimizden, aile büyüklerimizden alacağımız destekler ile maddi kazançlarımızı artırmak üzere güzel gelişme ve haberler alabiliriz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURÇLARI

Akrep Yeni Ay’ı ile birlikte hayatımızda yepyeni bir döneme giriyoruz sevgili Akrep’ler. Dış görünüşümüzü değiştirebilir, kendimize daha fazla zaman ayırabilir, gerçekleştirmek istediğimiz ideallerimizi ve hayallerimizi ortaya koyabilir ve kısaca hayatımızda değiştirmek istediğimiz ne varsa gerçekleştirmek için atağa kalkabiliriz. Salı gününden itibaren yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konular, eğitimler, medya yayıncılık alanlarına yönelmeye başlıyoruz. Bu süre zarfında sahip olduğumuz yeteneklerle ilgili elimizdekiyle yetinmemeli kendimizi daha fazla geliştirmek ve yükseltmek adına hareket etmeliyiz. Perşembe gününden itibaren parasal kazançlarımızda bereketlenmeye başlıyor. Kazandığımız paralarda artış, daha fazla kazanç elde edebileceğimiz yeni şans ve fırsatlar adeta akmaya başlıyor. Cuma günü ise biraz daha içimize dönük hareket etmek isteyebiliriz. Ruhumuzu rahatlatabilecek yönde yoga, meditasyon ve benzeri aktivitelere yönelebiliriz. Pazar günü itibariyle de yakın çevremizden alacağımız destekler, hayati kararları almada işimizi kolaylaştıracaktır.

YAY VE YÜKSELEN YAY BURÇLARI

Akrep Yeni Ay’ı ile birlikte biraz daha içimize dönüp, ruhumuzu huzura kavuşturmak yönünde hareket etmek isteyebiliriz sevgili Yay’lar. Bu dönemde daha gizli hareket etme eğilimi gösterebiliriz, arkamızdan dönebilecek gizli saklı işlere ve gizli düşmanlarımıza karşı da uyanık olmamız gerekiyor. Salı gününden itibaren parasal kazançlarımıza yönelmeye başlıyoruz. Kendi şahsi kazançlarımızın yanı sıra ortaklaşa işlerden elde edilebilecek ek gelirlere yoğunlaşmalı, belki yeni ortaklık fırsatlarını değerlendirmeliyiz. Bireysel hareket etme eğiliminden çıkmamızda fayda olacaktır. Perşembe gününden itibaren ise hayatımızın her alanına bereket geliyor. Gerçekleştirmeyi istediğimiz yaşam hedeflerimizi hayata geçirmek adına yeni kararlar almak, iş ve kariyer planlarını değiştirmek, yurt dışı ile ilgili projelerimiz varsa başlamak, aşk konusunda fırsatları elde edebilmek, evlenmek, çocuk sahibi olmak, kısaca yapmak istediğimiz ne varsa harika destekler almaya başlıyoruz. Cuma günü ise sosyal çevremiz ve arkadaşlarımızla vakit geçirmek, organizasyon ve davetlere katılmak bizlere çok iyi gelecektir. Pazar günü itibariyle de kişisel kazançlarımız konusunda müjdeli haberler elde edebiliriz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURÇLARI

Akrep Yeni Ay’ı ile birlikte sosyal çevremize ve arkadaşlarımıza odaklanıyoruz sevgili Oğlak’lar. Yeni gruplara dahil olabilir, katılacağımız organizasyon ve davetlerle çevremizi genişletebiliriz. Kariyerimizde de kazançlarımızı artırmak üzere sürpriz gelişmeler elde edebiliriz. Salı gününden itibaren ilişkilerimize ve ortaklıklarımıza yönelmeye başlıyoruz. Bu süreçte bencilce hareket etmek yerine karşımızdakilerin fikir ve düşüncelerini de dikkate almalı, empati kurabilmeli, bireyselliği ve aşırı kuralcı yönümüzü bir kenara bırakmalıyız. Perşembe gününden itibaren ise ruhsal ve manevi tarafımız öne çıkmaya başlıyor. Bu süreçte manevi yönümüzü geliştirmeye çalışmak, ruhsal rahatlama tekniklerine yönelmek, psikolojik anlamda kendimizi rahatlatacak yol ve yöntemlere başvurmak, destek almak güzel bir fikir olabilir. Bu süre zarfında ayrıca arkamızdan dönebilecek gizli işler ve gizli düşmanlara karşı uyanık olmalı, psikolojik sağlığımızı ve motivasyonumuzu yukarılarda tutmaya çalışmalıyız. Cuma günü ise yetenek ve becerilerimizi kariyer alanında etkili bir şekilde ortaya koyacağız ve bunun bir getirisi olarak finansal kazançlarda güzel yönde bir hareketlenme elde edebiliriz. Pazar günü sosyal çevremizden alacağımız destekle yeni kararlar almak ve hayatımızda değişimlere gitmek mümkün olabilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURÇLARI

Akrep Yeni Ay’ı ile birlikte kariyerimize odaklanıyoruz sevgili Kova’lar. Kariyerimizde beklediğimiz bir yükselme, terfi, zam, prim ya da benzeri konular bu hafta gündeme gelebilir veya maddi şartları şu an sahip olduğumuzdan çok daha iyi bir iş fırsatıyla karşılaşabiliriz. Salı gününden itibaren iş yerimiz ve beraber çalıştığımız kişilere  yönelmeye başlıyoruz. Bu süreçte bizi aşağıya çeken gizli korkularımız ve güven sorunlarımızı bir kenara bırakmalı, onlarla beraber bir bütün halinde yükselme yollarını araştırmalı ve takım olma deneyimini değerlendirmeye çalışmalıyız. Perşembe gününden itibaren ise sosyal çevremiz ve arkadaşlık ortamlarımız bereketlenmeye başlıyor. Yeni gruplara dahil olabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir, çevremizi genişletebiliriz. Ayrıca sosyal ve toplumsal kurum ve derneklere üye olmak, toplum yararına olabilecek organizasyonlara dahil olmak güzel bir fikir olacaktır. Cuma günü ise yetenek ve becerilerimizi eğitim, yayıncılık ve yurt dışı bağlantılı konular alanında sergileyeceğiz. Yeni eğitimlere başlayabilir, yurt dışına gitmek, tatil planları yapmak konusunda harekete geçebiliriz. Pazar günü ise kariyer konusunda iç korkularımızın üstesinden gelebileceğimiz güzel bir enerji akışı yer alıyor.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURÇLARI

Akrep Yeni Ay’ı ile birlikte Yurt dışı, yabancılarla bağlantılı işler, eğitim ve yayıncılık konularına odaklanıyoruz sevgili Balık’lar. Yurt dışı tatil planlarımız varsa bu hafta harekete geçebiliriz. Yabancılarla bağlantılı yurt dışı ortaklığı olabilecek fırsatlar konusunda güzel haberler alabiliriz. Yeni eğitimlere başlayabilir hatta belki yabancı dil eğitimine yönelebiliriz. Bu hafta yayıncılık ve medya konusundaki işlerimizin üstesinden kolaylıkla gelebiliriz. Salı gününden itibaren Sosyal çevre ve arkadaşlıklar ile aşk gündemimiz arasındaki dengeyi bulmaya çalışacağız. Etrafımızda arkadaşlarımızla çok fazla vakit geçirmek ve onların istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmek ve bu sebeple partnerimizi ihmal etmek gereksiz sıkıntı ve sorunlara, bizi aşağı çeken olaylara sebep olabilir, ikisi arasındaki dengeyi iyi kurmalıyız. Perşembe gününden itibaren ise kariyerimiz bereketlenmeye başlıyor. Kazancı bol yeni iş fırsatları, iş değişiklikleri, mevcut iş yerimizde yükselme, terfi, zam ve prim konuları gündemimize girebilir. Hayatımızın fırsatı olarak nitelendirebileceğimiz imkanlara kavuşabiliriz. Cuma günü ise yetenek ve becerilerimizi ortaklaşa kazançlar için göstermeye başlıyoruz. Beklediğimiz bir dava, miras, alacak haberi varsa elde edebiliriz. Ama diğer taraftan sağlığımıza da özen göstermemiz gereken bir haftada olduğumuzu hatırlatalım. Pazar günü ise arkadaşlarımızla tatil planları yapabilir, bir süredir beklediğimiz huzuru elde edebiliriz. ( Partnerimizi ihmal etmemek kaydıyla )

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim.

Ferhan Akçidem ( Ferhangiastrology )

 

Benzer Haberler

FOTO

GALERİ

 • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
 • TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
  TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
icon_close
icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1