Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite
JOYTURK
HANCER (AKUSTİK)
ILYAS YALCİNTAS
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
HANCER (AKUSTİK) ILYAS YALCİNTAS
JOYTURK
HANCER (AKUSTİK)
ILYAS YALCİNTAS
saniye sonra kapanacak.
CANLI RADYO

BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Pazartesi sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

26 KASIM – 02 ARALIK 2018 HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Bu haftanın öne çıkan etkileşimlerine göz atarsak; Güneş, Jüpiter ve Merkür’ü içine alan büyük bir kavuşum yer alıyor. Güneş bizim kişiliğimizi, benliğimizi ve bizi biz yapan değerleri ortaya koyar, Jüpiter ise büyümeyi, genişlemeyi, manevi ve felsefi olan derin bilgiyi ifade eder. Merkür ise iletişimi ve fikir ve düşüncelerimizi gösterir. Söz konusu kavuşumun pozitif yönlü Yay burcunda gerçekleşiyor olması, umutlu olmak, iyimser yaklaşmak, kendimizi geliştirmek, öne çıkarmak, daha iyi ifade edebilmek, hayatımızda gerçekleştirmek istediğimiz idealleri, bilgi ve eğitimle harmanlayarak ortaya koymak adına şans ve fırsatları elde edebileceğimizi gösteriyor. Özellikle yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işlerde, medya, yayıncılık, turizm, yüksek öğrenim konularında, sportif aktivitelerde girişimlerimizi hızlandırabilir, yeni anlaşma ve ortaklık zeminlerini masaya yatırabiliriz. Bu hafta diğer önemli etkileşim hırs, motivasyon, enerji ve hareket gezegeni Mars ile Merkür’le stresli şekilde gerçekleşiyor. Bu durum fikir ve düşüncelerimizi ifade ederken söylemlerimize dikkat etmemiz gerektiğini, karşımızdakilerle iletişimlerimizde takıntılı, saplantılı inatlaşmalardan uzak durmamız gerektiğini gösteriyor. Ayrıca fazla hayalci ve gerçekçilikten uzak girişimler hayal kırıklıklarına yol açabilir ve bir de bu etkileşim aşırı dalgınlık ve unutkanlık verebilir. Diğer taraftan Mars ve Satürn pozitif etkileşimi de devrede olacağı için sabır ve disiplinle uygulamaya koyacağımız çalışmalarımızda süreklilik ve istikrar sağlayabileceğimiz gelişmeleri elde edebileceğiz. 

Haftanın ikinci yarısında ise retro durumdaki Merkür, Akrep burcuna dönüş yapıyor, bu durum fikir ve düşüncelerde daha derinlere inmek, gizli olanı saklananı ortaya çıkarmak yönünde yansıyabilir. Bizler de bireysel olarak kararlarımızda daha gizli hareket etmek isteyebilir, biraz ketum ve şüpheci yaklaşımlar sergileyebiliriz.  Merkür’ün daha önce 10-31 Ekim 2018 de Akrep burcunda ilerlediği süreçte sonuca bağlanmamış, yarım kalmış iş ve durumlar tekrar önümüze gelebilir, ayağımıza dolanabilir, tekrar üstünden geçmemiz gerekebilir ama bu defa üstesinden gelmek daha kolay olacak. Haftanın son etkileşimi ise 01 Aralık Cumartesi günü Venüs ve Uranüs arasında karşıt şekilde meydana geliyor. Bu etkileşim daha önce 13 Eylül 2018 ve 31 Ekim 2018 tarihlerinde de tekrarlamıştı. Bizlerde bireysel olarak bu tarihler civarında özellikle aşk ve ilişkiler konusunda geçirdiğimiz tecrübelerin bir benzeri ile karşılaşabiliriz. İlişkisi olmayanlarımız için sıra dışı, marjinal kişiler karşımıza çıkabilir, bir anda başlayan beklenmedik aşklar gündemimize girebilir. Magazinsel ve ünlülerle alakalı aşk haberleri gündeme gelebilir.  Ahmet Kural, Sıla arasında yaşananlara benzer gündemleri daha sık duyabiliriz. İlişkisi olanlar için ise dikkat etmek gereken bir zamanda olacağız. İlişki de özgürlük ihtiyacı ve teması sağlam olmayan ilişkileri sarsabilir, ani sonlanmalar gündeme gelebilir. Burçlar bazında haftayı değerlendirirsek; 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI

Haftanın ilk yarısında yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işlerimiz, turizm, medya, iletişim ve yayıncılık alanındaki girişimlerimizde uzun süredir beklediğimiz yeni anlaşma fırsatları ve büyüme adına pozitif gelişmeleri elde edebiliriz. Kariyer planlarımız doğrultusunda almayı planladığımız yeni eğitimler varsa yine başlamak için ideal bir zamandayız, iş yerimizde yönetici pozisyonundaki üstlerimizden bu konuda destek alabileceğiz. Uzun süreli seyahatler ve yurt dışı gezileri gündemimize girebilir, bizi meşgul eden bir davamız varsa bu hafta çözüme kavuşabilir. Cuma günü ise iş yerimizde beraber çalıştığımız kişilerle bazı gerginlikler ortaya çıkabilir, üzerimize fazla sorumluluk yüklenebilir, arkamızdan bazı dolaplar dönebilir, sabırlı olmamız gerekiyor ve ayrıca sağlığımıza da dikkat etmeliyiz. Cumartesi ve Pazar günlerinde ise ikili ilişkilerimizde sıkıntılı ve sorunlu gündemlerimiz varsa ortaya çıkabilir, kıskançlık temalı tartışmalar yaşayabiliriz. Yeterince sağlam olmayan ilişkilerimizde kopmalar olabilir, Bekar olanlarımız için ise ani ve beklenmeyen sıra dışı aşk fırsatlarına hazır olmak gerekiyor. 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI

Haftanın ilk yarısında ortaklaşa kazançlarımıza odaklanıyoruz sevgili Boğa’lar. Yeni ortaklık fırsatları, mevcut işlerimizi daha kazançlı bir hale getirebilmek üzere ihtiyaç duyduğumuz yatırım ve desteği elde edebiliriz. Kredi başvurularımız varsa ya da beklediğimiz bir alacak, miras, nafaka varsa olumlu haberler bizi bekliyor. Eşimizin ya da ortak işlerimizin kazançlarında da artışlar söz konusu olabilir. Sosyal çevremizden alacağımız desteklerle yeni bir eğitim ya da yurt dışı seyahat planlarımızı uygulamaya koyabiliriz. Organizasyon ve davet taleplerini geri çevirmeyelim, buralardan güzel fırsatlar elde etme şansımız var. Ancak sosyal çevremizden istenebilecek borç, kefalet, maddi destek taleplerini dikkate almayalım veya gözden çıkardığımız bir meblağ üzerinden ilerleyelim, giden para geri gelmeyebilir. Cumartesi ve Pazar günlerinde ise iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle bazı gerginlikler yaşayabilir, arkamızdan dönebilecek işler biraz canımızı sıkabilir. Ani ve aşırı tepki vermeden önce sakin kalmayı denemeliyiz. Aynı süreçte beklenmedik ani bir aşk fırsatı da karşımıza çıkabilir. 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARI 

Haftanın ilk yarısında aşk ve ilişkilerimize odaklanıyoruz sevgili İkizler. Mevcut ilişkilerimizi bir adım öteye taşmak, söz, nişan, evlilik kararları almak üzere güzel bir zamandayız. İlişkisi olmayanlar için de yeni ilişki fırsatları gündeme gelecek. Bunun yanı sıra kendi işimizi yapmak, ortaklık kurmak, mevcut işleri geliştirmek ve büyütmek için harika bir zamandayız, ihtiyaç duyduğumuz mali destek ve yatırım fırsatları bu hafta çözümlenebilir. Yeni anlaşma fırsatları ile karşılaşabiliriz ancak son imzayı atmadan önce 08 Aralık tarihini bekleyelim. Cuma günü evimize ve ailemize biraz daha fazla zaman ayırmamız gerekebilir, işimiz ve ailemiz arasında gel git ler ortaya çıkabilir, üzerimizdeki sorumlulukların üstesinden gelmeye çalışırken psikolojik olarak biraz zorlanabiliriz. Cumartesi ve Pazar günlerinde ise sosyal çevremiz ve arkadaşlık ortamlarımızda ya da katıldığımız davet ya da organizasyonlarda tanışacağımız yeni birileriyle aşk fırsatlarını elde edebiliriz. Ama ilişkisi olanlar için sosyal çevreye ayrılan bu zaman ilişki de bazı sıkıntı ve kopmaları gündeme taşıyabilir, dengeyi bulmaya çalışmalıyız. 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURÇLARI

Haftanın ilk yarısında iş yerimize, beraber çalıştığımız kişilere ve günlük rutinde halletmeye çalıştığımız konulara odaklanıyoruz sevgili Yengeç’ler. İşimizde beklediğimiz bir bölüm değişikliği, yeni eleman alımı, üzerimizdeki sorumluluğun rahatlatacak fırsatlar karşımıza gelebilir, pozisyonumuz yükselebilir, terfi ve atamalar gerçekleşebilir. Yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işlerimiz, medya iletişim ve yayıncılık konularında projelerimiz varsa hayata geçirmek üzere şanslı bir haftadayız. Bu konuda yeni ortaklık fırsatları ya da finansal destekler elde edebileceğiz. Cuma günü seyahat trafiğimiz artabilir, yakın çevremizle iletişimlerimizde bazı ufak tefek gerginlikler ortaya çıkabilir. Cumartesi ve Pazar günlerinde ise evimiz, ailemiz ve kariyerimiz arasında dengeyi bulmak zorunda kalacağımız bir zamanda olacağız. Kariyerimizdeki beklenmedik gelişmeler belki yer değişikliği, taşınma durumu ortaya çıkarabilir, mevcut düzenimizi bozmamız gerekebilir. Bunun yanı sıra evimizde dekoratif çalışmalar adına uygun bir zamanda değiliz. Ertelemekte fayda olacaktır. 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURÇLARI

Haftanın ilk yarısında aşk, çocuklar ve hobilerimize odaklanıyoruz sevgili Aslan’lar. Bekar olanlarımız için hayatımızın aşkı olarak nitelendirebileceğimiz fırsatlar karşımıza gelebilir. Çocuk sahibi olmayı planlayanlar için yine ideal bir haftadayız, güzel haberler alabiliriz. Bunun yanı sıra başlamayı planladığımız bir hobimiz ya da bize mutluluk ve huzur verecek çalışmalarımız varsa, bu hafta hayata geçirebiliriz. Bu konuda ihtiyacımız olan maddi destekleri elde edebileceğiz. Diğer taraftan sağlık konusunda ufak bir operasyon gündeme gelebilir ancak şifası da beraberinde gelecektir. Cuma günü parasal kazançlar konusunda biraz endişeye kapılabilir ve kendimizi baskı altında hissedebiliriz ama endişelenecek bir durum yok. Cumartesi ve Pazar günlerinde ise kısa süreli tatil planlarımızı gündeme alabilir ve yakın çevremizle hiç beklenmedik ani organizasyonlara imza atabiliriz. Fakat bu seyahatlerde rezervasyon, bilet organizasyonu ve bavullarımıza sahip çıkmalı tatsız sürprizlerin canımızı sıkmasına izin vermemeliyiz. 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI

Haftanın ilk yarısında Ev, aile ve yerleşim konularına odaklanıyoruz sevgili Başak’lar. Ev sahibi olmak isteyenlerimiz için güzel yatırım ve finansal destek fırsatları karşımıza çıkabilir, evimizi değiştirmek, dekoratif çalışmalar yapmak için ideal bir haftadayız. Taşınma planlarımız varsa yine mali destekleri elde edebiliyoruz. Bunun yanı sıra aile büyüklerimizle, annemizle, babamızla kırgınlıklar ya da sorunlar varsa bunların üstesinden gelmek ve tatlıya bağlamak içinde güzel fırsatlar yer alıyor, kendi hayatımızı idame ettirebilmek, kendi işimizi kurmak, evlilik planlarımızı hayata geçirmek veya benzeri konularda aile büyüklerimizden destek istemek, onların yönlendirmelerini dikkate almak güzel sonuçlar ortaya koyabilir. Cuma günü dış görünüşümüzü değiştirmek ve estetik ve güzellik konularında hareket etmek isteyebiliriz ancak bunun için uygun bir gün değildir, ertelemekte fayda olacaktır. Cumartesi ve Pazar günlerinde ise finansal anlamda ani beklenmeyen bir borç ya da ek bir masraf  durumu karşımıza çıkabilir, sinirlerimizi bozmadan sakinlikle üstesinden gelmeye çalışmalıyız, aradığımız desteği elde edebilecek durumdayız. 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURÇLARI

Haftanın ilk yarısında yakın çevre, eğitim, iletişim yayıncılık ve kısa süreli seyahatler konularına odaklanacağız sevgili Terazi’ler. Yeni bir kariyer hedefi olarak almayı planladığımız eğitimler varsa başlamak için ideal bir zamandayız, yeni blog açmak, dijital iş ve projelerimizi hayata geçirmek için güzel fırsatlar bizi bekliyor, yeteneklerimizi ortaya koyma zamanı geldi. Ancak Merkür retro durumda olduğu için net sonuçları 07 Aralık sonrasında görmeye başlayabiliriz. Bu hafta yine kısa süreli seyahat trafiğimiz artabilir, kısa süreli tatil planlarımızı hayata geçirebiliriz. Diğer taraftan iş yerimizde beraber çalıştığımız kişilerle üstesinden gelmek durumunda olduğumuz sorumluluklarımızı daha kolay halledebiliriz, yönetici ve üst düzey desteği de yanımızda olacak. Cuma günü ise sağlığımıza dikkat etmemiz gereken bir gündeyiz. Cumartesi ve Pazar günlerinde ise ikili ilişkilerimizde sıkıntılı ve sorunlu gündemlerimiz varsa ortaya çıkabilir, kıskançlık temalı tartışmalar yaşayabiliriz. Yeterince sağlam olmayan ilişkilerimizde kopmalar olabilir, Bekar olanlarımız için ise ani ve beklenmeyen sıra dışı aşk fırsatlarına hazır olmak gerekiyor.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURÇLARI

Haftanın ilk yarısında parasal kazançlarımıza odaklanıyoruz sevgili Akrep’ler. Uzun süredir beklediğimiz zam, prim, terfi ya da alacaklarımız varsa çok şanslı bir haftadayız. İş ve kariyer konuları başta olmak üzere bizleri çok mutlu edecek ve kazançlarımızı artıracak destekler yolda. Kendi işimizi yapmak istiyorsak harekete geçebiliriz, yeni ortaklık fırsatları, mevcut işlerimizi daha kazançlı bir hale getirebilmek üzere ihtiyaç duyduğumuz yatırım ve destekleri elde edebileceğiz. Bunun yanı sıra yakın çevremizin desteğiyle tanışacağımız yeni kişilerle yeni aşk veya ortaklık fırsatları karşımıza çıkabilir fakat burada fazla hayalci ve gerçekçilikten uzak yaklaşımlar sebebiyle hayal kırıklıkları yaşayabilir, finansal kayıplara uğrayabiliriz. Dikkatli ve uyanık olmamızda fayda var. Cumartesi ve Pazar günlerinde ise iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle bazı gerginlikler söz konusu olabilir, arkamızdan dönebilecek işler biraz canımızı sıkabilir. Ani ve aşırı tepki vermeden önce sakin kalmayı denemeli ve iç güdülerimize güvenmeliyiz. 

YAY VE YÜKSELEN YAY BURÇLARI

Haftanın ilk yarısında yaşam hedeflerimize odaklanıyoruz sevgili Yay’lar. Gerçekleştirmek istediğimiz, amaçladığımız, ulaşmak için çabaladığımız, kendi kişisel hayallerimiz ve isteklerimizi hızlandırmak ve ortaya koyabilmek mümkün olabilir. Hani ölmeden önce yapılacaklar listesi diye bir şey vardır ya, işte onun içinden bir ya da birkaç tanesini yerine getirmek için uygun bir haftadayız. Bu, almayı istediğimiz bir eğitim de olabilir, yeni bir iş girişimi de olabilir, alıp başımızı biraz kendimizle vakit geçireceğimiz bir gezi ve seyahatte olabilir. Bunu gerçekleştirebilmek için ihtiyaç duyduğumuz finansal desteği de ailemizin ve yakın çevremizin desteği ile elde edebileceğiz. O sebeple bu hafta onlarla diyaloglarımızı iyi kurmalı fazla hayalci, aklı beş karış havada bir izlenim yaratmamalıyız. Cuma günü kariyerimizle ilgili üstlendiğimiz sorumlulukları yerine getirirken biraz daralıp bunalabiliriz ama geçici bir süreç olduğunu unutmayalım.  Cumartesi ve Pazar günlerinde ise sosyal çevremiz ve arkadaşlık ortamlarımızda ya da katıldığımız davet ya da organizasyonlarda tanışacağımız yeni birileriyle aşk fırsatlarını elde edebiliriz. Ama ilişkisi olanlar içinde aynı durum söz konusu olabileceği için mevcut ilişki de bazı sıkıntı ve kopmalar ortaya çıkabilir, kararsızlık yaşayabiliriz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURÇLARI

Haftanın ilk yarısında kendi manevi dünyamıza odaklanıyoruz sevgili Oğlak’lar. Uzun süredir kafamızı kurcalayan, içimizi sıkan ve bizi ruhsal olarak daraltan sıkıntı ve sorunlarımıza çözüm bulabiliriz. Bu konuda yakın çevremizin desteğini almak ya da ihtiyaç duymamız halinde profesyonel destek veya danışmanlık almak iyi bir çıkış yolu olabilir, manevi anlamda ruhsal rahatlama yöntemlerini kullanmak veya bu konuda eğitimlere başlamak oldukça huzurlu bir süreci başlatıyor olacak. Bizleri içten içe huzursuz kılan korkularımızın aslında o kadar elzem ve büyük problemler olmadığını keşfedeceğiz.  Bu süre zarfında hayatın hengamesi altındaki koşturmacaya bir süre ara vermek, kendimizi dinlemek, hedeflerimizi gözden geçirmek, dışarıdan bir göz gibi kendimizi değerlendirmek çok iyi gelecektir. Cumartesi ve Pazar günlerinde ise evimiz, ailemiz ve kariyerimiz arasında dengeyi bulmak zorunda kalacağımız bir zamanda olacağız. Kariyerimizdeki beklenmedik gelişmeler belki yer değişikliği, taşınma durumu ortaya çıkarabilir, mevcut düzenimizi bozmamız gerekebilir. Bunun yanı sıra evimizde dekoratif çalışmalar adına uygun bir zamanda değiliz. Ertelemekte fayda olacaktır. 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURÇLARI

Haftanın ilk yarısında sosyal çevremiz, arkadaşlık ortamlarımız, kariyer kazançları ve sosyal organizasyonlara odaklanıyoruz sevgili Kova’lar. Oldukça hareketli ve aynı oranda bereketi de elde edebileceğimiz bir zamandayız. Yeni arkadaşlıklar kurabilir, yeni sosyal çevrelere dahil olabiliriz. Sosyal medya konusunda proje ve çalışmalarımız varsa kariyer planı altında hayata geçirebiliriz ancak Merkür retrosunu unutmayalım, tam aksiyon için 07 Aralık sonrasını beklemek daha doğru olacaktır. Bu hafta karşımıza çıkabilecek organizasyon fırsatları ve tekliflerini mutlaka değerlendirmeye çalışalım, buralarda tanışacağımı yeni kişilerle ortaklı ya da iş kurmak yönünde çalışmalar, finansal kazanç fırsatları yakalayabiliriz. Cuma günü finansal konularda biraz endişeye kapılabilir ve kendimizi baskı altında hissedebiliriz ama endişelenecek bir durum yok. Cumartesi ve Pazar günlerinde ise uzun süredir beklediğimiz bir yurt dışı seyahati veya bir eğitim fırsatı varsa hayata geçirmek adına ani ve sürpriz şansları elde edebiliriz. Fakat bu seyahatlerde rezervasyon, bilet organizasyonu ve bavullarımıza sahip çıkmalı tatsız sürprizlerin canımızı sıkmasına izin vermemeliyiz. 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURÇLARI

Haftanın ilk yarısında kariyerimize odaklanıyoruz sevgili Balık’lar. Kariyerimizde terfi, yükselme, atama, kazançlarımızın artması, zam, prim, ekstra alacaklar ya da ödemeler konusunda beklediğimiz haber bu hafta gelebilir. Hayallerimizin işi olarak nitelendirebileceğimiz yeni iş ve kariyer fırsatlarıyla karşılaşabiliriz. Kendi işimizi kurmak yönünde bir niyetimiz varsa sosyal çevremizden ya da arkadaşlık ortamlarımızdan alacağımız destekle harekete geçmek ve işimizi kurmak mümkün olabilir. Ancak bu tarz tekliflerde son imzayı atmak konusunda 07 Aralık sonrasını beklememizde fayda olacaktır. Cuma günü aşk ve ilişkilere odaklı bir gün geçiriyoruz ve buradaki iletişimlerimiz biraz stresli olabilir, üstlendiğimiz sorumlulukları yerine getirmede biraz isteksiz ve huzursuz tavırlar sergileyebiliriz. Fazla gerilmeden ve takılmadan ilerlemekte fayda olacaktır. Cumartesi ve Pazar günlerinde ise finansal anlamda ani beklenmeyen bir borç ya da ek bir masraf durumu karşımıza çıkabilir, sinirlerimizi bozmadan sakinlikle üstesinden gelmeye çalışmalıyız, aradığımız desteği elde edebilecek durumdayız. 
Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

Ferhan Akçidem ( Ferhangiastrology ) 

Benzer Haberler

FOTO

GALERİ

 • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
 • TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
  TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
icon_close
icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1