Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
saniye sonra kapanacak.
CANLI RADYO

BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Pazartesi sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

2019 ASTROLOJİK ETKİLEŞİMLER VE BURÇ YORUMLARI

2019 yılını 2018 le kıyasladığımızda biraz daha pozitif etkiler yer aldığını belirtmekte fayda var. En azından Mars ve Venüs’ün retrosu yok. Dolayısıyla 2018 Haziran – Ağustos arasında genel olarak risk alıp harekete geçmek konusunda yaşadığımız zorlanmaları 2019 da görmeyeceğiz. Venüs ise 2018 Ekim Kasım döneminde özellikle ikili ilişkilerde sıkıntı ve sorunlu konuları karşımıza getirmişti, bu sene benzer sorunlar karşımıza çıkmayabilir. Merkür retrosu var ama. Mart, Temmuz ve Kasım aylarında 3 kez gerçekleşecek Merkür retrosu yine iletişimlerimizde teknolojik alet ve ekipmanlarla, yanlış anlaşılmalarla bizi çıldırtmaya devam edecek.

2019 yılında toplam 5 tutulma yaşayacağız. 06 Ocak Oğlak Güneş tutulması, 21 Ocak Aslan Ay tutulması 02 Temmuz Yengeç Güneş tutulması, 16 Temmuz Oğlak Ay tutulması ve 26 Aralık Oğlak Güneş tutulması yılın genel temasıyla alakalı bize temayı gösteriyor diyebilirim. Kadersel Ay düğümlerinin de 2019 yılında Oğlak Yengeç ekseninde ilerleyecek olması bu senen formatında Oğlak ( iş, kariyer, sistem, düzen, disiplin, otorite, duygusallıktan ziyade gerçekçilik )  / Yengeç ( ev, aile, yaşadığımız yer, çevre, çocuklar, çocuk sahibi olmak, sevdiklerimizi güvenceye almak, duygusal, içten, hayal gücünü etkin kullanmak, sevgi dolu birliktelik ) temalarını dengeye oturtmaya çalışacağımız ve bireysel haritalarımızda  bu burçların denk geldiği alanlarda gelişmeler yaşayacağımızı gösteriyor. 
Büyük baş öğretmen Satürn 2019 boyunca Oğlak burcunda ilerleyecek ve istikrarlı ve sürekliliği olabilecek düzeni sağlayabilmemiz adına bizleri test edecek. Bolluk bereket gezegeni Jüpiter ise kendi yönettiği Yay ucunda felsefi ve kültürel anlamda büyümeyi genişlemeyi, yeniliklere açık olmayı, yurt dışı yabancılarla bağlantılı temaları ve medya iletişim alanlarındaki bereketlenmeyi sağlayacak. Uranüs ise Mart 2019 da Boğa burcuna geçiyor ve tüm dünya genelinde finans konusunda bildiğimiz alışık olduğumuz düzeni farklılaştırıp, modernleştirmek üzere hareket edecek. 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI

Ocak ve Temmuz Aylarında Oğlak – Yengeç ekseninde gerçekleşecek tutulmalarla, bir taraftan geleceğe ait yeni kariyer planlarımızı hayata geçirmemizi, sistematik, düzenli ve disiplinli ilerlemeyi sağlayacağı gibi, ailemizi sevdiklerimizi ve yakınlarımızı bu yeni sisteme adapte edebilmek, onları ihmal etmeden bir bütünlük oluşturmak konularında bizleri yönlendiriyor olacak. Çoğumuz yeni işe girebilir, işimizi değiştirebilir, kendi işinizi kurabilir ve belki de emeklilik planlarımızı uygulamaya koyarak hayalini kurduğumuz o beldeye yerleşme planlarımızı hayata geçirebiliriz. 

Satürn 2019 boyunca kariyerimizde almamız gereken sorumlulukları, sonlanmaları, başlangıçları iyi değerlendirip doğru kararı verebilmemiz adına bizler yönlendirecek. Jüpiter ise yurt dışı, yabancı bağlantılı işler, medya, iletişim ve Turizm alanlarında yeni girişim ve fırsatları karşımıza çıkaracak, belki yeni eğitimler alacak ve kendimizi kişisel olarak geliştirebileceğimiz iş ve projelere odaklanacağız. Uranüs’te bu konuda alternatif kazanç yollarına yönelmemiz ve yeniliklere kendimizi açarak normalde alışık olduğumuz sistemin dışında farklı alanlardan kazanç elde etmemiz yönünde bizleri destekliyor olacak. 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI

Ocak ve Temmuz Aylarında Oğlak – Yengeç ekseninde gerçekleşecek tutulmalarla, kendimizi yeniliklere açmaya, bakış açılarımızı genişletmeye, alışık olduğumuz tek düze sistem ve düzenden sıyrılmaya ve kendimizi ön plana çıkarabilecek iş ve projelere odaklanacağız. Özellikle yeni eğitimler, felsefi ve kültürel iş ve projeler, medya yayıncılık alanında yeni başlangıçlar, seyahatler, ticari anlamda yeteneklerimizi ortaya koyabileceğimiz ve kazançlarımızı artırabileceğimiz konular sıklıkla gündemimizde olacak. 

Satürn 2019 boyunca yeni eğitimler ve kendimizi geliştirmemiz, yere daha sağlam ve emin adımlarla basmamız üzere bize destek sağlayacak ancak süregelen davalarımızda veya eğitimlerimizde de eksik bıraktığımız ya da savsakladığımız konularda sopasını gösterebilir. Jüpiter ise ortaklaşa kazanç alanlarında yüzümüzü güldürecek ve finansal anlamda bizleri rahatlatacak gelişme ve sürprizlere hazır olmamızı istiyor, finansal olarak yılın e nşanslı burçlarından birisi biziz. Uranüs ise burcumuzda 7 yıl süreceği  seyahatine Mart 2019 itibariyle başlıyor ve artık kendi özgürlüğümüz ve isteklerimiz doğrultusunda hayalini kurduğumuz yaşam hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için sıra dışı değişimleri ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. Bizim için 2019’un kilit cümlesi yeniliklere açık olmak olacaktır.  

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARI

Ocak ve Temmuz Aylarında Oğlak – Yengeç ekseninde gerçekleşecek tutulmalarla, parasal konularla ilgili sayısız şans ve fırsat, kişisel kazançlarımızı geliştirme ve düzenleme imkanı önümüze seriliyor. Bu yıl bizler için elimize geçen paraları düzenleyip, gereksiz maliyetlerden kurtulabilir, uzun süredir uygulamaya koyamadığımız finansal devrimi gerçekleştirebiliriz.  

Satürn 2019 boyunca ortaklaşa kazançlarımızı yeniden düzenlemek, istikrarlı ve sağlam br sisteme oturtmak üzere destek sağlıyor. Belki bizim kendi kaynaklarımız dışında elimize geçen paralarda ( ortak işlerden, nafakalardan, kredilerden, miras ya da benzeri kazançlardan ) bazı kayıplar, sonlanmalar ve eksilmeler verebilir ama karşılığında çok daha sağlam bir düzen oturtabilmemiz adına gerekli olan küçük bir temizlik gibi düşünmeliyiz. Jüpiter ise yeni ortaklıklar, ortaklık fırsatları, evlilik ve ilişkiler konusunda bizleri bereketlendiriyor. Bekar olanlarımız için aşk ve evlilik konusunda güzel fırsatlar artık kapımıza geliyor veya ticari anlamda büyük finansal kazançlar elde edebileceğimiz ortaklık fırsatları önümüze seriliyor. Uranüs ise Boğa burcunda 7 yıl sürecek seyahatine Mart 2019 itibariyle başlıyor ve artık gizli ve kendimize sakladığımı korkulardan ve endişelerden kurtulmayı, bilinçaltımızı özgürleştirmeyi, ruhsal yenilenmeyi beraberinde getiriyor. 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURÇLARI

Ocak ve Temmuz Aylarında Oğlak – Yengeç ekseninde gerçekleşecek tutulmalarla, hayatımızda yepyeni bir döneme giriyoruz. Kendi hayatımızda gerçekleştirmek istediğimiz plan ve projeleri hayata geçirebiliriz, etrafımızca fark edileceğimiz, kendimizi gösterebileceğimiz yeteneklerimizi ortaya koyabiliriz. Sıfırdan ne yapmak istediğimize karar verip, yaşam hedeflerimiz doğrultusunda motivasyon sergileyebiliriz. Kariyer konusunda ortaklık fırsatları ile karşılaşabilir, finansal kazançlarımızı artırabileceğimiz yeni girişimlere atılabiliriz. Bekar olanlarımız için evlilik bu senenin ana temalarından birisi olacak, bunun yanı sıra evli olanlarımız durumlarını gözden geçirebilir ve ayrılık kararı alabilir. 

Satürn 2019 boyunca ilişki ve ortaklıklarımızı sorgulayacak. Yolunda gitmeyen ilişki ve ortaklıklarımızı tekrar gözden geçirebilir, kaotik durumda olanları sonlandırabiliriz. Ama aynı zamanda Satürn bekar olanlarımız için evlilik sorumluluğunu almamız ve hayatımızı paylaşmamız yönünde de bizlerden desteğini esirgemeyecek. Jüpiter ise iş yerimizde beraber çalıştığımız kişilerle olan ilişkilerimizi, beraberce ortaya koyduğumuz plan ve projeleri bereketlendiriyor, ekibimiz büyüyebilir, kazançlarımızı artırabileceğimiz yeni gelişmeler, yükselme, terfi, prim zam gibi gelişmeler yüzümüzü güldürebilir. Uranüs ise Boğa burcunda 7 yıl sürecek seyahatine Mart 2019 itibariyle başlıyor ve sosyal çevremizde, arkadaşlık ortamlarımızda yeniliklere açık olmamızı, zincirlerimizden kurtulup, karşımıza çıkaracağı sıra dışı ve farklı fırsat ve ortamları deneyimlememizi istiyor olacak. 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURÇLARI 

Ocak ve Temmuz Aylarında Oğlak – Yengeç ekseninde gerçekleşecek tutulmalarla manevi anlamda bizi aşağıya çeken, üzerimize yapışmış derin prangalardan, psikolojik olarak bizi rahatsız eden kaygılardan kurtuluyoruz. 2019 kimin dost, kimin düşman olduğunu göreceğimiz yıl olacaktır.  

Satürn 2019 boyunca gizli saklı arkamızdan dönen işler, gizli düşmanlarımızın komploları ve derin içsel kaygılarımızla yüzleşmemize yardım edecek. Bu bize ilk etapta katlanılması ve kaldırılması zor duygular verse de, depresyonel etki yaratsa da manevi temizlik ve ruhsal olgunluk paha biçilemez bir değerdir. Bu sürecin sonunda artık arkamızı kollamamıza gerek kalmadan önümüze bakabilir, yetenek ve becerilerimizle taktir görüp, etrafımızdakilerin liderliğini üstlenebiliriz. Jüpiter ise hayatımızın aşkıyla karşılaşacağımız bir yılı müjdeliyor. Çocuk sahibi olmayı planlayanlarımız içinde bu sene mutlu haberi alabiliriz. Finansal konularda ise yatırım araçlarını değerlendirmek ve istikrarlı bir kazanç sağlamak üzere güzel fırsatlar var. Uranüs ise Boğa burcunda 7 yıl sürecek seyahatine Mart 2019 itibariyle başlıyor ve kariyerimizde sürpriz yenilikleri, yeni başlangıçları, iş değişikliklerini beraberinde getiriyor. Uzun süredir çalıştığımız ve alışık olduğumuz işimizden ayrılacak olmak bize korkutucu gelse de “ne biliyoruz hayatımızın altının üstünden daha iyi olmadığını” diyelim…

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI

Ocak ve Temmuz Aylarında Oğlak – Yengeç ekseninde gerçekleşecek tutulmalar şans evlerimizde gerçekleşiyor. Bir taraftan sosyal çevremizi genişleyebilir, yeni arkadaşlık ortamlarına katılabiliriz, sosyal toplumsal kurum ya da derneklerle bağlantılı işlere girişebiliriz, diğer taraftan bu ortamlarda tanışacağımız yeni kişilerle aşk fırsatlarını deneyimleyebiliriz. Evli olan be çocuk sahibi olmayı planlayanlarımız güzel haberi bu sene alabilirler, Evli olmayanlarımız evlilik yolunda yeni adımlar atabilir, evlilik kararı alabilir. Ayrıca ortaya koymak ve geliştirmek istediğimiz bir hobimiz varsa bu sene parlatmak için güzel bir zamandayız. 
Satürn 2019 boyunca kariyer kazançları alanımızda ilerliyor. Kariyerimizde elde ettiğimiz gelirleri artırmak, toparlamak, istikrarını sağlamak üzere bize çeşitli deneyimler yaşatacak Satürn ayrıca sosyal çevremizde ek sorumluluklar almamız ve toplumsal kounlarda daha fazla söz sahibi olmamız adına biz destekliyor olacak. Jüpiter ise evimizde, yaşadığımız alanda bazı yenilikler, değişimler ve bereketlenmeyi getiriyor olacak. Gayrimenkul alım satım konularında yatırımlarımız olabilir, ev almak için gerekli finansal kazanç ya da desteği elde edebiliriz. Evimizi değiştirebilir, içini dekoratif anlamda istediğimiz hale getirebiliriz. Uranüs ise Boğa burcunda 7 yıl sürecek seyahatine Mart 2019 itibariyle başlıyor ve medya, iletişim yayıncılık, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı alanlarda farklı deneyimleri, yeni girişim ve eğitimleri karşımıza çıkaracaktır, yeniliklere açık olmakta fayda var. 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURÇLARI

Ocak ve Temmuz Aylarında Oğlak – Yengeç ekseninde gerçekleşecek tutulmalar Ev aile yerleşim ve kariyer alanlarımızda gerçekleşiyor. Bir taraftan uzun süredir ailemizle ve sevdiklerimizle birlikte hayalini kurduğumuz yaşama başlamak odaklı ilerlerken, diğer taraftan bu değişimi destekleyecek kariyer hedeflerini araştırıp uygulamaya koyabileceğimiz şans ve fırsatlarla karşılaşacağız. Belki artık kariyerimizde karşımızdakilere “hayır”     demeyi öğrenmenin ve sevdiklerimiz için kendi işimizi kurmanın zamanı gelmiştir. 

Satürn 2019 boyunca Ev aile ve yerleşim alanımızda ilerliyor. Evimizde ve ailemizde ek sorumluluklar almamıza ve hepimizin geleceği adına sağlam ve istikrarlı adımlar atacağımız disiplini kurmamıza destek olacak. Jüpiter ise yetenekler alanımızda kendi yeteneklerimizi ortaya koyabileceğimiz, kendi işimizi yapabileceğimiz yeni proje ve çalışmalarımızı bereketlendiriyor, yeni eğitimler almanın, dijital teknojileri kullanarak tecrübelerimizi insanlarla paylaşmanın ve geliştirmenin tam yılıdır. Uranüs ise Boğa burcunda 7 yıl sürecek seyahatine Mart 2019 itibariyle başlıyor ve ortaklaşa kazançlar alanımızda alternatif kazanç yollarını değerlendirebileceğimiz, yeni kazanç yollarını keşfedebileceğimiz sürpriz gelişmeleri ortaya koymaya hazırlanıyor. 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURÇLARI

Ocak ve Temmuz Aylarında Oğlak – Yengeç ekseninde gerçekleşecek tutulmalar yakın çevre iletişimleri, yetenekler, ticari başlangıçlar, eğitimler, yurt dışı bağlantılı işler ve medya iletişim alanlarımızda gerçekleşiyor. Kendi kişisel gelişimimiz için yeni eğitimler alarak yeteneklerimizi parlatacağımız, mevcut tecrübelerimizi kendimiz eğitimler vererek paylaşacağımız, medya iletişim argumanları ile belki dijital platformlara taşıyacağımız ve buralardan kazanç ve gelir elde edebileceğimiz bir yıldayız. 

Satürn 2019 boyunca yakın çevre iletişim ve yetenekler alanımızda ilerliyor. Yakın çevremizdekilerin sorumluluklarını üstlenmemiz gerekebilir. Kardeşimizin eğitimini sürdürme görevi bize kalabilir. Bunun yanı sıra yeteneklerimizi parlatmak ve uzun vadeli, istikrarlı bir düzen oturtmamıza destek sağlayacaktır. Jüpiter ise maddi kazanç alanımızda ilerliyor ve finansal konularda bizi yılın en şanslı burçlarında birisi haline getiriyor. Paraya para demeyeceğimiz bir sürece giriyoruz. Uranüs ise Boğa burcunda 7 yıl sürecek seyahatine Mart 2019 itibariyle başlıyor ve ilişkiler ve ortaklıklarımızla alakalı sıra dışı marjinal gelişmelere ve yeniliklere açık olmamız gerekiyor. Uranüs’ün bu alandaki en büyük sürprizi bekar olanlarımız için hızlı evlilik kararları olacaktır. 

YAY VE YÜKSELEN YAY BURÇLARI

Ocak ve Temmuz Aylarında Oğlak – Yengeç ekseninde gerçekleşecek tutulmalar finansal kazanç alanlarımızda gerçekleşiyor ve bu durum bizi parasal anlamda en şanslı burçlar kategorisinde ilk sıralara taşıyor. Tutulma zamanlarında finansal gelirlerimizi düzenleyebileceğimiz, ayağımıza dolanan ve bizi aşağıya çeken gereksiz harcama ve masraflardan kurtulabileceğimiz, son 3 yıldır yaşadığımız çileden kurtulabileceğimiz bir yıla giriş yapıyoruz. 

Satürn 2019 boyunca kişisel kazanç alanımızda ilerliyor ve parasal konularda artık kazançlarımızı düzenlememize, istikrar ve sürekliliği sağlayabilecek yatırımlara yönelmemize, ek masraflarımızdan kurtulmamıza olacak sağlayacak şartları sunuyor. Jüpiter ise yükselen alanımızda ilerliyor ve yaşam hedeflerimizi gerçekleştirebilmemiz, yeni tecrübe ve deneyimleri elde edebilmemiz, etrafımızca fark edileceğimiz büyük proje ve işlerimizi ortaya koyabilmemiz, kendimizi kişisel olarak geliştirebileceğimiz eğitimler ve öğretiler için bereketini ortaya koyacaktır. Uranüs ise Boğa burcunda 7 yıl sürecek seyahatine Mart 2019 itibariyle başlıyor ve işyerimizde beraber çalıştığımız kişilerle alakalı konularda sıra dışı sürpriz değişimleri ve gelişmeleri destekliyor durumda yer alıyor. Ayrıca sağlıklı yaşam konusunda da alışık olduğumuz yaşam şartlarını değiştirerek modernize edecek etkileri de sağlayacaktır. 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURÇLARI

Ocak ve Temmuz Aylarında Oğlak – Yengeç ekseninde gerçekleşecek tutulmalarla uzun zamandır hayatımızda gerçekleştirmeye çalıştığımız istikrar, düzen ve sürekliliği sağlayabileceğimiz şans ve fırsatları elde etmeye başlıyoruz. Kimimiz işimizden ayrılacak, kimimiz kendi işini kuracak, kimimiz evlenecek ve kimimizde ayrılacak ama bu sene “işte beklediğim fırsat “ diyebileceğiniz ve beklediğiniz gelişmeler sizi harekete geçiriyor. 

Satürn 2019 boyunca yükselen alanınızda ilerliyor ve sizin kendi hayatınızda figüranlıktan çıkıp başrolü ele almanız yönünde destek sağlıyor olacak, kökten değişim çoğumuz için korkutucu gözükse de bu sürecin sonunda “keşke daha önce yapsaydım” diyeceğimiz güzellikler ödül olarak bizleri bekliyor olacak. Jüpiter ise maneviyat, ruhsal altyapı ve bilinçaltı alanımızda ilerliyor ve bir taraftan hayatımızdaki fiziksel kökten değişim sürerken, o da manevi ve ruhsal değişimi destekleyici yönde çalışıyor olacak. Hem duygusal ve de fiziksel ağırlıklarımızdan kurtulmak paha biçilemez bir değer. Uranüs ise Boğa burcunda 7 yıl sürecek seyahatine Mart 2019 itibariyle başlıyor ve Aşk alanımızda sürpriz aşkları destekliyor. Parasal konularda farklı yatırım fırsatlarını önümüze seriliyor ve hobi olarak gördüğünüz ve belki de pek önemsemediğiniz bir yeteneğimizi alternatif kazanç yolu haline getirmemize yardımcı oluyor.

 KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURÇLARI

Ocak ve Temmuz Aylarında Oğlak – Yengeç ekseninde gerçekleşecek tutulmalarla manevi olarak bizi aşağıya çeken, ruhsal anlamda parıldamamızı engelleyen prangalarımızdan kurtulabileceğiz. Uzun süredir içsel olarak varlığını hissettiğimiz ama adınız koyamadığımız endişe ve korkularımızla yüzleşebilir ve bu sorunları geride bırakabiliriz. 

Satürn 2019 boyunca gizli saklı işler, gizli düşmanlar, psikoloji ve korkular alanımızda ilerliyor. Hayatımızda bizi çekemeyen düşmanlarımızın komploları ile yüzleşeceğimiz, kimin dost kimin düşman olduğunu anlayabileceğimiz bir yıldayız. İş yerimizde beraber çalıştığımız kişiler burada başrolü oynayabilir. Satürn her ne kadar engelleyici ve kısıtlayıcı bir gezegen olsa da tek amacı bizleri hayata karşı hazırlamaktır ve karşılacağımız tecrübeler bize o an için ne kadar ağır gelse de, kaldırması ne kadar zor olsa da bunun bizim hayatımızda ayaklarımızı yere daha sağlam basabilmemiz ve istikrar ve sürekliliği elde edebilmemiz için geçirmemiz gereken ilahi deneyimler olduğunu unutmamalıyız. Jüpiter ise sosyal çevremiz ve arkadaşlık ortamlarımızı bereketlendiriyor. Etrafımızda sadece kötüler yok, işte Jüpiter’in desteği ile büyüyecek sosyal çevremiz ve arkadaşlarımız bu süreçte yine en büyük destekçilerimiz olacaktır. Aynı zamanda Jüpiter kariyer kazançlarımızı da artıracağı için belki çekemeyenlerin söylenmeleri bundan kaynaklanır ama fark etmez sonunda kazanan biziz. Uranüs ise Boğa burcunda 7 yıl sürecek seyahatine Mart 2019 itibariyle başlıyor ve Ev aile ve yerleşim alanımızda ilerliyor. Yaşadığımız yeri değiştirmek, taşınmak ve yer değiştirmek bu senenin sürpriz gelişmelerinden birisi olarak hayatımızda yerini alacak. 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURÇLARI

Ocak ve Temmuz Aylarında Oğlak – Yengeç ekseninde gerçekleşecek tutulmalar şans evlerimizde gerçekleşiyor. Bir taraftan sosyal çevremizi genişleyebilir, yeni arkadaşlık ortamlarına katılabiliriz, sosyal toplumsal kurum ya da derneklerle bağlantılı işlere girişebiliriz, diğer taraftan bu ortamlarda tanışacağımız yeni kişilerle aşk fırsatlarını deneyimleyebiliriz. Evli olan ve çocuk sahibi olmayı planlayanlarımız güzel haberi bu sene alabilirler, Evli olmayanlarımız evlilik yolunda yeni adımlar atabilir, evlilik kararı alabilir. Ayrıca ortaya koymak ve geliştirmek istediğimiz bir hobimiz varsa bu sene parlatmak için güzel bir zamandayız. 
Satürn 2019 boyunca sosyal çevremiz ve arkadaşlık ortamımızda ilerliyor olacak. Bazı arkadaşlıklarımızı tekrar sorgulayacağımız gerçekten dost olanı yanımızda tutmak isteyeceğimiz, bazı arkadaşlıklarımızı sonlandıracağımız bir zamandayız. Buradaki anahtar kelime bizi aşağıya çekenlerle değil, yukarıya itenlerle yolumuza devam etmek olacaktır. 

Jüpiter ise kariyerimizi bereketlendiriyor. Finansal anlamda bol kazanç elde edebileceğimiz yeni ş fırsatları ya da kazançları şu an sahip olduğumuzdan çok daha bereketli iş değişimleri bolca karşımıza çıkacak. Uranüs ise Boğa burcunda 7 yıl sürecek seyahatine Mart 2019 itibariyle başlıyor ve yakın çevre ve yetenekler alanımızda ilerliyor. Yeni eğitimler almak, kendi yeteneklerimizi ortaya koyabileceğimiz ve kazanç elde edebileceğimiz iş ve projelerimizi harekete geçirmek konusundan sürpriz desteğini bizden esirgemeyecektir. 

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)

Benzer Haberler

FOTO

GALERİ

 • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
 • TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
  TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
icon_close
icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1