Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
MASAL TUĞBA YURT
Başının altında yabancı omuz
Kaderin yastığına teslim ruhumuz
Güvendiğim ne varsa hep yıkık dökük
Dün çoktuk bugün az yarın yokmuşuz

İki kalbin cezası aynı değilken
Kırılanın rızası alınmamışken
Her halinden gibi zamansız erken
İzini bırakıyor masal biterken

Kirpikten damla düşmeden dön
Sevabı sana yazılsın
Ayrılık ölümden farklı değilken
Sen hala nasıl hayattasın
JOYTURK
saniye sonra kapanacak.
CANLI RADYO

BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Cuma sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

04 – 10 Şubat Haftası Gökyüzü etkileşimleri 

•   04 Şubatta Venüs Oğlak burcuna geçiyor : Aşk gezegeni Venüs, bizim hayatta zevk aldığımız konuları, bize haz ve mutluluk veren içerikleri, aşkı, sevgiyi, hoşgörüyü, yetenek ve becerilerimizi etkili bir şekilde ortaya koyabilmeyi ifade ediyor. 04 Şubat’ta Oğlak burcuna geçiş yapacak olan Venüs bu seyahatini 02 Mart tarihine kadar sürdürecek. Naif, kırılgan ve sevgi dolu bir gezegenin Oğlak burcu gibi ciddi, disiplinli, hayalcilikten uzak, gerçekçi ve açıkçası biraz köşeli ve sert bir burçta düşük pozisyonda kaldığını ve güçlü özelliklerini etkili bir şekilde ortaya koyamadığını belirtmeliyim. Venüs’ün Oğlak burcunda ilerlediği zamanlarda aşk ve ilişkilerdeki romantizm alışık olduğumuz şekillerde ortaya çıkamayabilir, bu süreçte başlayan ilişkiler daha disiplinli, çıkarcı, belli şart ve kurallara bağlı, ciddi ve disiplinli ilişkiler olma yolunda ilerleyebilir, duyguları ifade etmek zorlaşır ve ilişkilerde bazı soğumalar ortaya çıkabilir. Aşk ilişkisi yerine çıkar ilişkileri daha çok gündeme gelebilir, “işine aşık olmak” deyimini Venüs Oğlak seyahatinde daha çok duyarız. Yetenek ve becerilerimizi karşımızdakini etkilemek için değil, iş. yerimizde yükselmek için, kariyer için kullanmayı tercih edebiliriz.

•    05 Şubat 2019 Kova Burcunda Yeni Ay… Kır Zincirlerini; Kova burcu teması özgürlüklerle alakalıdır, hayatımızda haksızlığa uğradığımızı düşündüğümüz konularda asi ve isyankar yaklaşımları, mevcut olanı değiştirip yerine yenisini koymayı ifade eder. Kova Burcunda bir Yeni ay olması bizim de bireysel anlamda hayatlarımızda daha modern, daha özgür, daha fazla sosyalleşeceğimiz, bizi sıkan, daraltan, disipline etmeye çalışan engellere ve yüklere karşı koyarak yeni başlangıçlar yapabilme fırsatını ortaya koyuyor. Bu süreçte daha aristokrat bakış açılarına bürünebiliriz, sosyal ve toplumsal konu ve gündemlere ilgimiz artar, yeni sosyal gruplara çevrelere dahil olmak isteyebiliriz, bizi aşağıya çeken gruplardan ayrılmak ve onları geride bırakmak iyi bir karar olabilir, sivil toplum örgütlerine ve toplumun yararına çalışan dernek ve organizasyonlara katılabilir, bu konuda eğitimler alabiliriz. Bunun yanı sıra Kova burcu ileri teknoloji, dijital dünya ve modern iletişimleri de simgeler. Yeni ve teknolojik aletler almak, sosyal medya veya dijital ortamlarda kendimizi ortaya koyabileceğimiz iş ve projelere imza atmak için ideal bir süreçte olacağız, yani zincirlerimizden kurtulup ileri yönelme zamanı geldi. 

•    08 Şubat Güneş Jüpiter pozitif etkileşimi gerçekleşiyor :  Bu etkileşim ile özellikle  finansal konularda beklediğimiz güzel haberleri elde etme şansımız var. Ayrıca manevi ve felsefi alanlarda başarılara imza atabilir, yeni eğitimlere başlayabilir veya kendi yaşam hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere etkili kararlar alabiliriz. Etrafımızdakilerin bizi fark edeceği öne çıkacağımız kendimizi gösterebileceğimiz muhteşem bir sürece giriyoruz. 

•    10 Şubat 2019 Merkür Balık Burcuna geçiyor. Kafa karışıklığı; Merkür, 10 Şubat tarihinde Balık burcuna geçiyor ve retrosu dahil 17 Nisan tarihine kadar bu alanda kalacak. Merkür bizim iletişimlerimizi, fikir ve düşüncelerimizi ortaya koyma şeklimizi ifade ediyor. Balık burcu ise daha manevi ve içsel bir burç ve bu burçta ilerleyecek olan Merkür hayal gücüne dayalı fikir ve projeleri ilhamla ortaya koyma şansını bizlere veriyor. Ancak Merkür bu burçta zararlı bir pozisyonda bulunuyor ve Balık burcunun çok hızlı süzülen ve dağılan etkisi, fikir ve düşünceleri etkili bir şekilde kullanabilmemizi engelleyebilir, fokuslanma sorunları verebilir, net ve kesin sonuçlara ve kararlara varabilmemizi güçleştirebilir. Bu süreç manevi anlamda kendimizi dinlemek ve duygusal huzuru elde edebilmek üzere etkili bir zaman olacaktır. Ben hayatımızı etkileyebilecek net ve kesin kararları bu süreçte almamızı doğru bulmuyorum. Gerçekçilikten uzak, aşırı hayalci ve ayakları yere basmayan yönlere dağılabiliriz çünkü…

04 -10 Şubat Haftası Burç analizleri  

Koç ve Yükselen Koç Burçları

Şubat Ay’ının ilk yarısında yetenek ve becerilerimizi kariyer konularında göstermeye başlıyoruz. Hayatımızda birisi yoksa iş aşkları gündeme gelebilir, iş yerinden birileriyle flörtleşmeler söz konusu olabilir ama burada gerçekten sevgi, hoşlanma ya da benzeri niyetlerin dışında bazı çıkar hesapları gündeme gelebilir. Kova Yeni Ay’ı ile birlikte sosyal çevremizde ve arkadaşlıklarımızda yeni gruplara dahil olmak, mevcut olanlarla daha fazla zaman geçirmek isteyebiliriz. Davet ve organizasyonlara katılımımız artabilir, sosyal medyayı daha aktif kullanabilir veya sosyal medya ekipmanları vasıtasıyla yeni iş ve proje planlarımızı başlatabiliriz. Yeni teknolojik aletler almak, araştırmak ve değerlendirmek için ideal bir zamandayız. Sosyal ve toplumsal konulara duyarlılığımız artabilir, STK veya benzeri toplumsal kurum ve derneklerde aktif rol almak isteyebiliriz. Hafta sonuna doğru Güneş Jüpiter etkileşimi sosyal çevremizde parlamak konusunda medya iletişim ve yayıncılık alanında bazı yeni projeleri ortaya koymak adına fırsatlar var, yeni anlaşmalar ve finansal iş birliktelikleri gündeme gelebilir, Hafta sonunda ise Merkür Balık burcuna geçiyor, fikir ve düşüncelerimizi biraz daha gizlilikle yürütmek isteyebiliriz. Manevi ve ruhsal alanlara doğru ilgimiz aratabilir. 

Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Şubat Ay’ının ilk yarısında yetenek ve becerilerimizi yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işler, medya, iletişim, eğitim konularında göstermeye başlıyoruz. Pek bize uygun olmasa da spora başlamayı düşünüyorsak fena bir zamanda değiliz. Hayatımızda birisi yoksa bu saydığım alanlarda tanışacağımız birileriyle bir aşk fırsatı gündeme gelebilir ama bu aşk fırsatı sırıksıklam bir aşk, duygular şelale modundan ziyade biraz daha çıkarcı yönlere sahip olabilir. Kova Yeni Ay’ı ile birlikte kariyer gündemimiz hareketleniyor. İşimizle ilgili beklediğimiz bir yükselme, zam, prim, terfi söz konusu ise bu ortaya çıkabilir veya finansal şartları şu an sahip olduğumuzdan çok daha iyi koşullarda yeni bir iş fırsatı gündeme gelebilir. İşimizde kendimizi biraz daha özgür ve huzurlu hissetmek isteyeceğimiz, haksızlığa uğradığımızı düşündüğümüz konularda sessiz kalamayacağımız bir süreçte olacağız o sebeple belki farklı alternatifleri değerlendirmek isteyebiliriz. Hafta sonuna doğru Güneş Jüpiter etkileşimi ile kariyerimizde parlamak, ortaklaşa işlerden elde edilecek kazançları artırmak belki kendimize ait yeni bir iş ve oluşum içinde yer almak adına güzel fırsatlar yer alıyor. Hafta sonunda ise Merkür Balık burcuna geçiyor, fikir ve düşüncelerimizi sosyal çevremiz ve arkadaşlıklar konularına veriyoruz. Yardıma ve desteğe ihtiyaç duyan dostlarımızın yanında olmak, hayal gücü ve yaratıcılığımızı etrafımızdakiler için yormak isteyebiliriz. 

İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Şubat Ay’ının ilk yarısında yetenek ve becerilerimizi ortaklaşa kazançlar konusunda ortaya koymaya çalışacağız. Bu durum beklediğimiz miras, kredi, alacaklar, sponsor beklentileri ya da finansör desteği konularında ortaya çıkabilir. Finansal anlamda aradığımız desteği bulabileceğimiz bir zamandayız. Kova Yeni Ay’ı ile birlikte yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı iler, medya iletişim ve eğitim konularında yeni başlangıçlar gündeme gelebilir, bunlar ticari anlamda kendimizi geliştirebileceğimiz veya ekstra işlerimizi büyütebileceğimiz şart ve koşulları içinde barındırıyor olacak. Bunun yanı sıra bireysel anlamda kendimizi geliştirmek üzere planladığımız eğitimler adına ideal bir zamandayız. Hafta sonuna doğru Güneş Jüpiter etkileşimi ile yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işler, medya iletişim ve eğitim konularında yeni ortaklıklar anlaşmalar ve finansal gelirleri katlayabileceğimiz işler ortaya çıkacaktır. Hafta sonunda ise Merkür Balık burcuna geçiyor, fikir ve düşüncelerimizi kariyer alanımıza kaydırıyoruz. Kariyerimizde yükselmek ve daha sağlam pozisyonları elde etmek üzere hayal gücümüzden ve iç güdülerimizden faydalanabiliriz. 

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Şubat Ay’ının ilk yarısında aşk ve ilişkiler konusunda kısmetimiz açılıyor. Venüs’ün Oğlak burcuna geçişiyle birlikte daha düzenli, disiplinli, ciddi ve sürekliliği olabilecek ilişki potansiyelleri ile karşılaşıyoruz veya mevcut flörtleşmelerde artık ciddi konuları konuşmaya başlıyoruz. Ne zaman istemeye geliyorsunuz gündemleri ortaya dökülüyor. Bunun yanı sıra ticari anlamda da yeni ortaklıklar kurmak suretiyle kendi işimizi yapmak yönünde de güçlü enerjiler söz konusu. Kova Yeni Ay’ı ile birlikte ortaklaşa kazançlar konusunda yeni gelişmeler bekleyebilirim. Zaten hali hazırda ilişkiler ve ortaklıklar alanında güzel gelişmeler başlamışken bu yeni ay da finansal anlamda kazançlarımızı katlayacağımız yeni fırsatları ve ticari büyümeleri gündeme getirecektir. Belki evlilik vasıtasıyla gelirlerin birleşmesi ya da ortaklıklar ile finansal büyümeler bu süreçte gündeme gelir. Hafta sonuna doğru Güneş Jüpiter etkileşimi ile iş yerimizde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte üreteceğimiz projelerin finansal anlamda bizi yukarı çekmesi ve ek kazanç olarak geri dönmesi söz konusu olabilir. Hafta sonunda ise Merkür Balık burcuna geçiyor, fikir ve düşüncelerimizi yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler, medya iletişim ve yaratıcılık konularına kaydırıyoruz, özellikle ilhan gerektiren bir mesleğiniz varsa, hayal gücümüzden ve iç güdülerimizden harika destekler elde edebileceğiz. 

Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Şubat Ay’ının ilk yarısında iş terinde beraber çalıştığımız kişilerle olan diyaloglarımızı geliştirmek, yeteneklerimizi daha ziyade hep beraber bir ekip olarak ortaya koymak üzere harcamak üzere ortaya koyabiliriz ( tabi ki onların lideri olarak ). Bu süreçte hayatımızda birisi yoksa bir iş yerinden tanıdığımız birisiyle bir aşk durumu söz konusu olabilir ancak bu aşkın biraz daha ciddi temellere dayanmasını bekleyebilirim. Kova Yeni Ay’ı ile de zaten ilişkiler konusunda yeni başlangıçlar söz konusu olacak. Bu durum hayatımızda birisi yoksa yeni bir ilişki fırsatını karşımıza getiriyor. Bunun yanı sıra aşkla işim olmaz diyen arkadaşlarımız için de yine iş ve kariyer konularıyla bağlantılı bir ortaklı fırsatı gündeme gelebilir, ancak burada kontrol tamamen bizde olmalı. Hafta sonuna doğru Güneş Jüpiter etkileşimi ile karşımıza çıkabilecek aşk fırsatlarının sürekliliği olabilecek bir ilişkiye dönemsi yönünde güzel etkiler söz konusu, öte yandan yeteneklerimizi ortaya koyabileceğimiz hobimiz olarak gördüğümüz bir işimizi ortaklık kurmak suretiyle geliştirmemiz mümkün olabilir. Hafta sonunda ise Merkür Balık burcuna geçiyor, fikir ve düşüncelerimizi ortaklaşa işlerden elde edebileceğimiz kazançlara odaklayacağız. Bu noktada beklediğimiz kredi, finansör, sponsor gelirleri gibi beklentilerimize olumlu yanıtlar bulabilme şansımız olacak. Ancak borç isteyenlere borç vermek konusunda aklımız biraz karışabilir, yardımı ihtiyacı olanlara yardımcı olmak isterken evdeki bulgurdan olma riski var. 

Başak ve Yükselen Başak Burçları

Şubat Ay’ının ilk yarısında aşk konusunda ufak ufak başlayan hareketlenmeler artık dolu dizgin bir hal almaya başlıyor çünkü Aşk gezegeni Venüs Aşk alanınıza giriş yapıyor. Burada flörtleşmeler ve gelip geçici aşklar yaşamaktansa daha ciddi, disiplinli ve istikrarlı ilişkiler kurma ihtiyacı öne çıkacaktır. Kova Yeni Ay’ı ile de iş yerinde beraber çalıştığımız kişiler ve iş ortamımızla ilgili bazı değişimler, yapısal yenilikler, yeni sorumluluklar, başlangıçlar belki bize sunulacak yeni fırsatlar ile karşılaşma şansımız olacaktır. Bu noktada iş yerimizde çalıştığımız ortamda uğradığımızı düşündüğümüz bazı haksızlıklar varsa buna sessiz kalmak pek mümkün olmayacaktır ki keza olmamalı da. Hafta sonuna doğru Güneş Jüpiter etkileşimi ile home ofis çalışmak yönünde bir niyetimiz varsa bu yönde fırsatları elde edebiliriz. Evimizi güzelleştirmek aynı zamanda gündelik işlerimizi halledebileceğimiz bir alana çevirmek konusunda etkili ve güzel bir göstergedir. Bunun yanı sıra evimizden ailemizden alacağımız destekle iş yerimizde yeni bir süreç ve fayda ortaya koyabilme şansımız olacaktır. Hafta sonunda ise Merkür Balık burcuna geçiyor, ilişkisi olmayan arkadaşlar için yeni ilişki fırsatları ve bunun yanı sıra ticari ortaklıklar kurmak üzere süper bir zamana giriyoruz. Ancak ortaklık potansiyeli olan kişileri iyi tanımalı, anlamalı ve negatif yönlerini görmemezlikten gelmemeliyiz.

Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Şubat Ay’ının ilk yarısında ev aile, taşınma ve yer değiştirme konularıyla alakalı gündemimiz hareketleniyor, konsantrasyonumuzu bu alanlara kaydırıyoruz. Yeni bir eve geçmek veya evimizde dekoratif çalışmalar ya da değişimleri hayata geçirmek üzere mükemmel bir zamandayız. Bunun yanı sıra bekar arkadaşlarımız için aile kurmak ve ev sahibi olmak konusunda fikirler de olgunlaşmaya başlıyor. Hayatımıza girecek yeni birileriyle sağlam ve istikrarlı bir birliktelik ve evliliğe doğru ilerleyen bir ilişki gündeme gelebilir. Kova Yeni Ay’ı ile de zaten bu konuda yeni bir aşk fırsatı kaçınılmaz hal alıyor. Bunun yanı sıra çocuk sahibi olmak isteyen arkadaşlarımız için güzel fırsatlar var, ortaya koymak istediğimiz özel bir hobimiz ya da sanatsal becerilerimiz varsa bunları da ortaya çıkarmak adına güzel bir zamandayız. Hafta sonuna doğru Güneş Jüpiter etkileşimi ile hobi olarak gördüğümüz bir yeteneğimizimi yakın çevremizden elde edeceğimiz destekle hayata geçirmek, finansal anlamda kazanç elde edebileceğimiz bir modele dönüştürmek şansımız var. Aşk konusunda da etkili bir dönemdeyiz. Hafta sonunda ise Merkür Balık burcuna geçiyor, iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte hayal gücü ve yaratıcılığı öne çıkaracağımız projeler için güzel bir dönemde yer alacağız. Ancak sağlığımıza dikkat etmemiz gerekiyor. 

Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Şubat Ay’ının ilk yarısında yakın çevremiz, eğitim iletişim konuları satış pazarlama alanlarında yeni projeler ve kişisel yeteneklerimizi geliştireceğimiz alanlarla alakalı gündemimiz hareketleniyor. Yakın çevremizle mevcut bazı sıkıntı ve sorunları gidermek üzere ideal bir zamandayız. Blog açmak, satış pazarlama e ticaret konularıyla alakalı projelerimiz varsa gündeme getirmek veya hayata geçirmek bu süreçte daha kolay ve etkili olacaktır. Öte yandan yakın çevremizin desteği ile birlikte veya onların vasıtasıyla daha ciddi olarak nitelendirebileceğimiz bir ilişki fırsatına da hazır olmalıyız. Kova Yeni Ay’ı ile ev aile taşınma ve yer değiştirmek konularıyla alakalı yeni gündemler bizleri bekliyor. Burada belki mevcut evimizden taşınmak belki bazı değişimlere gitmek, belki arkadaşlarımızdan ayrılıp yeni bir eve çıkmak veya tam tersi gündemler ortaya çıkabilir. Hafta sonuna doğru Güneş Jüpiter etkileşimi ile evimizde dekoratif değişimler veya taşınma yer değiştirme konularıyla alakalı ihtiyaç duyduğumuz finansal destekleri elde edebiliyoruz. Hafta sonunda ise Merkür Balık burcuna geçiyor, bekar arkadaşlarımız için yeni bir aşk fırsatını getirebileceği gibi, fikir ve düşüncelerimizi Borsa veya benzeri yatırım konularına odaklamaya başlıyoruz fakat bu konularda hayalci yaklaşımlar sergilememeliyiz. 

Yay ve Yükselen Yay Burçları

Şubat Ay’ının ilk yarısında kişisel kazançlarımız ve finansal kazanımlarımız ön plana çıkıyor. Bir süredir üzerinde konuşuyoruz parasal konularda şanslı bir zamandayız diye ve Venüs’ün Oğlak burcuna geçişiyle birlikte eğer fiziksel olarak bu durumu hissetmediysek daha net bir şekilde bu kazanımları görmeye başlayacağımız bir zamana başlıyoruz. Buradaki kazanımlar maddi anlamda bizi mutlu edeceği gibi esas özelliği istikrar ve sürekliliği olabilecek iş ve projeler vasıtasıyla bizlere sunulacak olmasında kaynaklanıyor yani karşımıza çıkan fırsatı boşa harcamadan artık parasal kazançlarımızı daha ciddi bir şekilde ele alacağımız ve eksik ve gedikleri kapatma yoluna gideceğimiz bir dönemdeyiz. Kova Yeni Ay’ı ile birlikte yakın çevremiz, eğitim iletişim satış pazarlama e ticaret, blog açmak dijital iş ve projeleri hayata geçirmek fırsatları aktif hale gelmeye başlayacak. Bu konularla bağlantılı alanlarda yeteneklerimizi daha etkin ve finansal kazançlarımızı artırmaya yönelik olarak uygulayabiliriz. Hafta sonuna doğru Güneş Jüpiter etkileşimi ile kendi yeteneklerimizi ön plana çıkarabileceğimiz yeni eğitimler almak yeteneklerimizi geliştirebileceğimiz destekleri elde etmek adına harika bir süreçte olacağız. Seyahat trafiğimiz artabilir, etrafımızca fark edilmek çok daha kolay olabilir. Hafta sonunda ise Merkür Balık burcuna geçiyor, konsantrasyonumuzu fikir ve düşüncelerimizi ev aile ve yerleşim konularına odaklıyoruz, Yeni bir eve taşınmak, finansal durumu iyi olan arkadaşlarımız için gayrimenkul yatırımlarını gerçekleştirmek, evimizde dekoratif değişimlere yönelmek adına harika bir zamandayız. 

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Şubat Ay’ının ilk yarısında etrafımızca fark edileceğimiz, topluluklar tarafından taktir göreceğimiz ve yeteneklerimizi kendimize güvenle ortaya koyabileceğimiz bir zamana giriyoruz. Yaşam hedeflerimizi yerine getirmek adına güzel bir zamandayız. Bunun yanı sıra fiziksel anlamda fiziksel görüntümüzü değiştirmek, bir süredir üzerimizde yer alan ağırlığı atıp aynaya bakıp kendimize gelmek üzere de harekete geçmemiz güzel olur, kendimizi biraz şımartmayı hak ettik bence ve Şubat Ayı ilk yarısında bunu kesinlikle yapmalıyız. Hatta Kova Yeni Ay’ı ile birlikte kişisel kazançlarımızla alakalı konularda yeni başlangıçlar şans ve fırsatlar aydınlanmaya başlıyor. Bu noktada belki bir süredir üzerinde gizlilikle çalıştığımız bir projemiz artık kazanç getirmeye başlayabilir ( özellikle dijital e ticaret konularında ) veya kariyerimizde   beklediğimiz bazı ek kazanç veya gelir imkanları hayata geçebilir. Hafta sonuna doğru Güneş Jüpiter etkileşimi ile bu zamana kadar gizlilikle yürüttüğümüz bir takım iş ve projelerimizi finansal kazanç elde edeceğimiz bir pozisyona getirebilir, maneviyat ve duygusal huzur elde etmek üzere yine finansal destekleri elde edebileceğimiz bir zamandayız. Belki kendimizde bu yönde eğitimler almak ya da aldığımız eğitimleri başkalarına öğretmek için kullanmak yönünde etkiler ortaya çıkabilir. Hafta sonunda ise Merkür Balık burcuna geçmesiyle birlikte yine yakın çevremizle alakalı konulara odaklanıyoruz. Eğitim almak ve vermek konuları, kendimize ait bir blog açmak, yazmak misyonu bir kez daha vurgulanıyor. 

Kova ve Yükselen Kova Burçları

Şubat Ay’ının ilk yarısında içsel ve ruhsal ve psikolojik anlamda kendimizi daha mutlu ve huzurlu hissetmek üzere hareket edeceğiz. Bu konuyla bağlantılı terapi almak, kendimizi huzura kavuşturacağına inandığımız duygusal rahatlama yol ve yöntemlerini uygulamak harika gelecektir. Belki bunu sürekli bir hale getirmek üzere bazı eğitimler alabilir ve gizli yeteneklerimizi ortaya koyabiliriz. Hatta Kova Yeni Ay’ı ile birlikte artık kafamızı kaldırıp kendimize güvenimizi ele alıp hayatımızda değiştirmek istediğimiz uygulamak istediğimiz değişimleri hayata geçirebilme fırsatlarını da elde edebiliyoruz. Etrafımızca fark edileceğimiz ve yeteneklerimize ihtiyaç duyulan bir zamanda olacağız. Fiziksel görünüşümüzü değiştirmek, estetik operasyon konularına eğilmek ve kendimizi biraz şımartmak adına harika bir zamandayız. Hafta sonuna doğru Güneş Jüpiter etkileşimi ile hayatımızda uygulamaya koymak istediğimiz kararlar için sosyal çevremizden alacağımız destek ön plana çıkıyor ve rahatlıyoruz. Hafta sonunda ise Merkür Balık burcuna geçmesiyle birlikte fikir ve düşüncelerimizi finansal kazançlarımızı artırmak konularına odaklıyor olacağız. 

Balık ve Yükselen Balık Burçları

Şubat Ay’ının ilk yarısında sosyal çevremizde ve arkadaşlık ortamlarımızda tüm gözler üzerimize çevriliyor. Hayatımızda birisi yoksa katılacağımız bir davet veya yeni bir arkadaşlık ortamında tanışacağımız yeni bir kişiyle aşk fırsatları gündeme gelebilir. Bunun dışında kariyerimizde elde ettiğimiz kazançlarımız konusunda daha sağlam ve istikrarlı çabalar ya da ek anlaşma koşullarının konuşulacağı, ek sorumluluklar almamızı gerektiren veya en azında yeteneklerimizi bu alan yönlendirmemiz gereken zamanlardayız. Kova Yeni Ay’ı ile birlikte arkamızdan dönebilecek gizli saklı işler ve gizli düşmanlarla alakalı aktivitelerin açığa çıkacağı bir dönemdeyiz. İçimizdeki gizli korku ve endişeleri dışa vurmak isteyebiliriz. Ama Balık olarak bunu içimizde öğütmeyi ve kendimizi kurban etmeyi seçebiliriz fakat hiçbir şey içsel özgürlükleri elde etmek kadar paha biçilemez olamaz. Hafta sonuna doğru Güneş Jüpiter etkileşimi ile kariyerimizde işimizde içimizi tedirgin eden meseleler çözümleniyor ve manevi anlamda huzur geliyor. Hafta sonunda ise Merkür Balık burcuna geçmesiyle birlikte fikir ve düşüncelerimizi yaşam hedeflerimizi gerçekleştirmek üzerine kurgulayabileceğiz. 

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)
 

 
 

Benzer Haberler

FOTO

GALERİ

 • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
 • TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
  TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
icon_close
icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1