Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
DÖNERSEN ISLIK ÇAL MANUŞ BABA
Hiç bekleme, dönemem, dönemem belki de
Hasretin bir ince güz yarası beni neden sevmedin

Olmuyor, ne yapsam olmuyor, bu kaçıncı ayrılık akşamı
Duvarda asılı resminle bir benden, bir sen geçiyor,
Kaç mevsim, kaç mektup yaktım da bilmedin
Hasretinden ölmedim, geçecek bütün bunlar geçecek
İnanma yalan hepsi sevgilim

N'olur bir şey sorma, döneceğim, döneceğim sana
Takvim sorup n'olur karalar, karalar bağlama

Olmuyor, ne yapsam olmuyor, bu kaçıncı ayrılık akşamı
Duvarda asılı resminle bir benden, bir sen geçiyor,
Kaç mevsim, kaç mektup yaktım da bilmedin
Hasretinden ölmedim, geçecek bütün bunlar geçecek
İnanma yalan hepsi sevgilim
saniye sonra kapanacak.
CANLI RADYO

BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Cuma sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

11-17 Şubat Haftası Astrolojik etkileşimler

11 Şubat haftasında halen 05 Şubat ta Kova Burcunda gerçekleşen Yeni ayın etkileri devam ediyor olacak yani hayatımızda haksızlığa uğradığımızı düşündüğümüz konularda asi ve isyankar yaklaşımları, mevcut olanı değiştirip yerine yenisini koymak yönünde hareket etmeyi isteyebiliriz. Bireysel anlamda hayatlarımızda daha modern, daha özgür, daha fazla sosyalleşeceğimiz, bizi sıkan, daraltan, disipline etmeye çalışan engellere ve yüklere karşı koyarak yeni başlangıçlar yapabilme fırsatını elde edebiliriz. Bu süreçte daha aristokrat bakış açılarına bürünebiliriz, sosyal ve toplumsal konu ve gündemlere ilgimiz artar, yeni sosyal gruplara çevrelere dahil olmak isteyebiliriz, bizi aşağıya çeken gruplardan ayrılmak ve onları geride bırakmak iyi bir karar olabilir, sivil toplum örgütlerine ve toplumun yararına çalışan dernek ve organizasyonlara katılabilir, bu konuda eğitimler alabiliriz. Bunun yanı sıra Kova burcu ileri teknoloji, dijital dünya ve modern iletişimleri de simgeler. Yeni ve teknolojik aletler almak, sosyal medya veya dijital ortamlarda kendimizi ortaya koyabileceğimiz iş ve projelere imza atmak için ideal bir süreçte olacağız, yani zincirlerimizden kurtulup ileri yönelme zamanı geldi. 

• 13 Şubat Mars Uranüs arasında bir kavuşum gerçekleşiyor. 

Bu biraz elektrikli bir süreci gösteriyor. Bireysel anlamda özgürlüklerimizin peşinden koşma eğiliminde agresif yaklaşımlar ortaya koyabilir, fiziki mücadeleye girebiliriz. Grevler, iş yerinde ve çalışma ortamında şartların daha düzgün bir hale gelmesi adına grevler ve gösteriler artabilir, özellikle havayolları ve teknoloji şirketlerinde bu tarz gündemleri daha fazla duyabiliriz. Bunun yanı sıra elektrikli ve teknolojik aletlerde bozulma ve arızalar, havayolu ve uçaklarla alakalı sorunlar, fırtınalı şimşekli zorlu hava koşulları ve yangınlar ortaya çıkabilir.   

• 14 Şubat 2019 Mars Boğa Burcuna geçiyor. İnatlaşmalara dikkat; 

Mars, 14 Şubat sevgililer gününde Boğa burcuna geçiyor ve 31 Mart tarihine kadar da bu alanda kalacak. Mars Boğa burcunda zarar gördüğü bir pozisyonda aslında. Çünkü Mars gibi enerjik, hızlı, cesaretli, aceleci bir gezegenin, Boğa burcu gibi istikrar ve süreklilik isteyen daha ağır kanlı ve garantici Boğa burcunda rahat etmesi oldukça zor. Bizler de bireysel anlamda Mars’ın Boğa burcunda ilerleyeceği süreçte kendimizi daha fazla garanti altına almak isteyebiliriz. Harekete geçip risk almakta zorlanabilir, mevcut şartları koruma eğilimine girebiliriz. Maddiyatçı bakış açılarımız artabilir, enerji ve motivasyonumuzu finansal konulara odaklayabiliriz. Cimrilik baş gösterebilir, inatçılık artar ve kendi güvenliğimiz doğrultusunda başkalarının fikirlerine veya haklarına saygı duymadan ilerleme içgüdüsü artabilir. İlişkilerde cinsellik,  romantizmin önüne geçebilir.  

• 17 Şubat Venüs Neptün arasındaki pozitif etkileşim; 

Aşk gezegeni Venüs ile hayaller gezegeni Neptün arasındaki pozitif etkileşim ile hayal ettiğimiz aşkı elde edebilme şansını yakalayabiliriz. Ancak Neptün’ün sisli, puslu ve gizleyen yapısı karşımızdaki fırsatları sanki öyleymiş gibi halüsinasyonlar olarak da karşımıza çıkarabilir, etkileşim pozitif olduğu için negatif almıyorum hatta aşırı iyimserlik, derin bir maneviyat ve huzur vereceği kesin. Yetenek ve becerilerimizi hayal gücümüzle birleştirip muhteşem projelere imza atabiliriz, ilham gerektiren konularda son derece etkili bir göstergedir. 19 Şubat Dolunay’ı öncesi Ay büyürken hepimize sevgi, şefkat huzur ve aşk getirmesini dilerim.

11-17 Şubat Koç ve Yükselen Koç Burçları:

11 Şubat haftasında halen Kova yeni ayı etkilerini yaşıyoruz yani sosyal çevremizde ve arkadaşlıklarımızda yeni gruplara dahil olmak, mevcut olanlarla daha fazla zaman geçirmek isteyebiliriz. Davet ve organizasyonlara katılımımız artabilir, sosyal medyayı daha aktif kullanabilir veya sosyal medya ekipmanları vasıtasıyla yeni iş ve proje planlarımızı başlatabiliriz. Yeni teknolojik aletler almak, araştırmak ve değerlendirmek için ideal bir zamandayız. Sosyal ve toplumsal konulara duyarlılığımız artabilir, STK veya benzeri toplumsal kurum ve derneklerde aktif rol almak isteyebiliriz.  Mars’ın Boğa burcuna geçeceği hafta ortasında finansal anlamda kendimizi daha huzurlu ve konforda hissetmek üzere mücadele edeceğiz, bu süre zarfında biraz bencilce yaklaşımlar çizebiliriz, paramız daha değerli gelir veya harcamalarımızı daha ziyade kendi konforumuz için yapabiliriz. Alternatif kazanç yollarını araştırıp bunlara daha fazla kafa yoracağımızı belirtebilirim. Hafta sonunda ise hayal gücü ve yaratıcılığımızı kariyerimizde yetenek ve becerilerimizi etkili bir şekilde sergilemek üzere oldukça başarılı bir şekilde kullanma şansını yakalayacağız. İçgüdülerimize güvenmemiz gereken zamanlardayız. Bu süreçte arkamızdan iş çeviren gizli düşmanların çabalarını da sonuçsuz bırakma şansımız olacak. 

11-17 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa Burçları:

11 Şubat haftasında halen Kova yeni ayı etkilerini yaşıyoruz yani kariyer gündemimiz hareketleniyor. İşimizle ilgili beklediğimiz bir yükselme, zam, prim, terfi söz konusu ise bu ortaya çıkabilir veya finansal şartları şu an sahip olduğumuzdan çok daha iyi koşullarda yeni bir iş fırsatı gündeme gelebilir. İşimizde kendimizi biraz daha özgür ve huzurlu hissetmek isteyeceğimiz, haksızlığa uğradığımızı düşündüğümüz konularda sessiz kalamayacağımız bir süreçte olacağız o sebeple belki farklı alternatifleri değerlendirmek isteyebiliriz. Mars’ın Boğa burcuna geçeceği hafta ortasında ise hayatımıza enerji geliyor, silkinip kendimize gelmek üzere etkin bir zamana giriyoruz, yaşam hedeflerimize ulaşmak üzere risk alabileceğimiz harekete geçebileceğimiz, motive bir zamandayız, etrafımızca fark edileceğimiz ve öne çıkacağımız bu süreçte dış görünüşümüzü değiştirmek, estetik operasyon planlıyorsak yaptırmak uygun olacaktır. Hafta sonunda ise sosyal çevremizden ve arkadaşlıklarımızla beraber görüşmelerimizden alacağımız ilham ile yeni eğitimlere başlamak, tatil planları yapmak, medya iletişim ve yayıncılık konularında yeteneklerimizi sergilemek üzere etkili bir zamana giriyoruz.  

11-17 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler Burçları:

11 Şubat haftasında halen Kova yeni ayı etkilerini yaşıyoruz yani yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işler, medya iletişim ve eğitim konularında yeni başlangıçlar gündeme gelebilir, bunlar ticari anlamda kendimizi geliştirebileceğimiz veya ekstra işlerimizi büyütebileceğimiz şart ve koşulları içinde barındırıyor olacak. Bunun yanı sıra bireysel anlamda kendimizi geliştirmek üzere planladığımız eğitimler adına ideal bir zamandayız. Mars’ın Boğa burcuna geçiş yapacağı hafta ortasında ise kariyer gündemlerimiz hareketleniyor, kariyerimizde yükselme ve yeni iş fırsatları gündeme gelebilir ancak bu gelişmeler bizim adımıza gizli saklı işleri veya gizli düşmanları harekete geçirebilecek rahatsız edici gündemleri de açığa çıkarabilir, bu mücadele ruhsal huzurumuz adına biraz can sıkıcı olabilir. Ancak hafta sonunda işimizde ve kariyerimizde hayal gücü ve yaratıcılığımızı devreye sokacağımız işlerden kazanç elde etmek, mevcut ortaklıklarımızı geliştirmek ve büyütmek adına fırsatlar elde etmeye başlıyor ve rahatlıyoruz. 

11-17 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları:

11 Şubat haftasında halen Kova yeni ayı etkilerini yaşıyoruz yani ortaklaşa kazançlar konusunda yeni gelişmeler bekleyebilirim. Zaten hali hazırda ilişkiler ve ortaklıklar alanında güzel gelişmeler başlamışken bu yeni ay da finansal anlamda kazançlarımızı katlayacağımız yeni fırsatları ve ticari büyümeleri gündeme getirecektir. Belki evlilik vasıtasıyla gelirlerin birleşmesi ya da ortaklıklar ile finansal büyümeler bu süreçte gündeme gelir. Hafta ortasında Mars’ın Boğa burcuna geçişiyle birlikte sosyal çevremiz ve arkadaşlık alanlarımız hareketlenmeye başlıyor, yeni arkadaşlıklar gündeme gelebilir, farklı bir çok davet ve organizasyona katılım trafiğimiz aratabilir, bu süreçte biz biraz daha kariyer kazançlarımıza odaklanıp burada elde ettiğimiz gelirleri de artırma alternatiflerini değerlendirmeye odaklanabiliriz. Hafta sonunda ise yeni ortaklık konuları yurt dışı bir kapsam kazanabilir, yabancı bağlantılı bir şirketle yeni bir ortaklık gündeme gelebilir. Bunun yanı sıra hayal gücü ve yaratıcılığınızı etkili bir şekilde ortaya koyabileceğiniz yeni eğitimleri araştırabilir hatta başlayabilirsiniz. Aşk konusunda da güzel gündemler var, sevdiğiniz veya eşinizle birlikte imkanı olan arkadaşlarımız belki bir yurt dışı tatili planlayabilirler, bekar olan arkadaşlarımıza da yabancı bir kısmet söz konusu olabilir. 

11-17 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan Burçları:

11 Şubat haftasında halen Kova yeni ayı etkilerini yaşıyoruz yani ilişkiler konusunda yeni başlangıçlar söz konusu olacak. Bu durum hayatımızda birisi yoksa yeni bir ilişki fırsatını karşımıza getiriyor. Bunun yanı sıra aşkla işim olmaz diyen arkadaşlarımız için de yine iş ve kariyer konularıyla bağlantılı bir ortaklık fırsatı gündeme gelebilir, ancak burada kontrol tamamen bizde olmalı. Hafta ortası Mars’ın Boğa burcuna geçmesiyle birlikte kariyerimizde hırs ve mücadele dönemi başlıyor. Bu noktada rekabete olduğumuz kişilerle bazı gerginlikler veya bel altı mücadeleler söz konusu olabilir hatta bir üst seviyede tartışmalara varabilir. Burada önemli olan kariyerden elde ettiğimiz kazançlarımızı daha da iyileştirmek hatta mümkünse geliştirmek yönünde olacak ve burada önümüzde duracak engellere karşı pek bir sabrımız olmayacak, yaklaşımlarımız agresif olabilir. Hafta sonunda ise beraber çalıştığımız kişilerle birlikte hayal gücü ve yaratıcılık gerektiren konularda etkili projeler ortaya koymak ve yetenek ve becerilerimizle taktir görme fırsatını elde edebiliyoruz. 

11-17 Şubat Başak ve Yükselen Başak Burçları:

11 Şubat haftasında halen Kova yeni ayı etkilerini yaşıyoruz yani iş yerinde beraber çalıştığımız kişiler ve iş ortamımızla ilgili bazı değişimler, yapısal yenilikler, yeni sorumluluklar, başlangıçlar belki bize sunulacak yeni fırsatlar ile karşılaşma şansımız olacaktır. Bu noktada iş yerimizde çalıştığımız ortamda uğradığımızı düşündüğüz bazı haksızlıklar varsa buna sessiz kalmak pek mümkün olmayacaktır ki keza olmamalı da. Hafta ortasında Mars’ın Boğa burcuna geçişiyle birlikte yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işler, turizm medya iletişim konuları ve eğitim alanlarında hareketlilik artıyor. Bu noktada varsa planladığımız plan ve projeleri hayata geçirmekte ve  konsantrasyonumuzu bu alanlara kaydırmakta daha başarılı olabiliriz. Kamu ile alakalı konular ve süre gelen davalarımızla alakalı da hararetli bir dönemdeyiz ve başarı şansımız yüksek olabilir. Hafta sonunda ise hayalini kurmuş olduğumuz aşk artık iyiden iyiye ortaya çıkmaya başlıyor. Burada tüm hassasiyetlerimizi göz önünde bulunduracak ciddi bir ilişki için hazırlıklı olmakta fayda var. Aşk’ın dışında çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlarımız içinde güzel haberler gelebilir veya diğer taraftan hobi olarak gördüğümüz bir yeteneğimizi paraya çevirebileceğimiz ortaklık fırsatları ile de karşılaşma durumumuz var.

11-17 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi Burçları:

11 Şubat haftasında halen Kova yeni ayı etkilerini yaşıyoruz yani yeni bir aşk fırsatı kaçınılmaz hal alıyor. Bunun yanı sıra çocuk sahibi olmak isteyen arkadaşlarımız için güzel fırsatlar var, ortaya koymak istediğimiz özel bir hobimiz ya da sanatsal becerilerimiz varsa bunları da ortaya çıkarmak adına güzel bir zamandayız. Hafta ortasında Mars’ın Boğa burcuna geçişiyle birlikte ortaklaşa kazançlar konusuna odaklanıyoruz. Ortaklaşa işlerimiz varsa buradan gelebilecek gelirler veya finansör destekleri veya miras, sponsorluk ve kredi haberleri ile alakalı güzel haberler önümüze gelebilir ancak beklenmedik gözden kaçan ufak tatsız masraflara karşı da uyanık olmalı, paranın hesabını iyi yapmalıyız. Diğer taraftan sağlık konularında ufak çaplı bir operasyon gündeme gelebilir. Hafta sonunda ise evimizde dekoratif değişikliklere gitmek taşınma ve yer değiştirme konularını aktif bir şekilde değerlendirmek, belki bir iş değişikliği nedeniyle farklı bir eve geçmek konusunda hayal ettiğimiz fırsatları elde edebiliriz. 

11-17 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep Burçları:

11 Şubat haftasında halen Kova yeni ayı etkilerini yaşıyoruz yani ev aile taşınma ve yer değiştirmek konularıyla alakalı yeni gündemler bizleri bekliyor. Burada belki mevcut evimizden taşınmak belki bazı değişimlere gitmek, belki arkadaşlarımızdan ayrılıp yeni bir eve çıkmak veya tam tersi gündemler ortaya çıkabilir. Hafta ortasında Mars’ın Boğa burcuna geçişiyle birlikte mevcut ilişki ve ortaklıklarımızda ortalık ısınmaya başlıyor. Hayatında birisi olmayan arkadaşlar hızlı ilişkilere giriş yapabilir ve bu ilişki tartışma ve kavga gündemiyle ortaya çıkabilir. İlişkisi ve evliliği olan arkadaşlarımız için ise karşılıklı beklentilerin tam karşılanamaması nedeniyle yaşanabilecek bazı tartışma ve agresyon temaları ortaya çıkabilir. Ticari anlamda ise ortaklığı olan arkadaşlarımız yine benzeri fikir ayrılıkları ve ortaklığın sonuçlanmasıyla sonuçlanabilecek tartışma gündemleriyle mücadele etmek durumunda kalabilirler. Hafta sonunda ise yakın çevremizle vakit geçirmek, kısa süreli tatil planları yapmak ve hayata geçirmek oldukça yerinde bir karar olacaktır. Bunun yanı sıra hayal gücü ve yaratıcılığımızı ön plana çıkaracağımız içinde sanat ve ilham barındıran konulardaki hobilerimizi parlatmak, eğitimler almak ve bu kendimizi ve yeteneklerimizi geliştirmek konusunda da harika bir enerji var. 

11-17 Şubat Yay ve Yükselen Yay Burçları:

11 Şubat haftasında halen Kova yeni ayı etkilerini yaşıyoruz yani yakın çevremiz, eğitim iletişim satış pazarlama e ticaret, blog açmak dijital iş ve projeleri hayata geçirmek fırsatları aktif hale gelmeye başlayacak. Bu konularla bağlantılı alanlarda yeteneklerimizi daha etkin ve finansal kazançlarımızı artırmaya yönelik olarak uygulayabiliriz. Hafta ortasında Mars’ın Boğa burcuna geçişiyle birlikte iş yerinde ve beraber çalıştığımız kişilerle alakalı sular ısınmaya başlıyor. İşyerimizde rekabet ortamı kızışabilir yoksa bile başlayabilir. İyi anlaşamadığımız ya da fikir ayrılıklarımızın olduğu arkadaşlarımızda bazı tartışmalar ve agresyonlar gündeme gelebilir. Öte yandan sağlık konularıyla alakalı olarak da dikkatli olmamız gereken bir zamandayız belki ufak bir operasyon geçirmek durumunda kalabiliriz. Hafta sonunda ise finansal kazançlarımızı artırabileceğimiz şans ve fırsatlar karşımıza geliyor, belki hayalini kurduğumuz eve geçmek, almak bu konuda ailemizden destek sağlamak mümkün olabilir, daha küçük çaplı olarak da evimizde arzu ettiğimiz istediğimiz dekoratif değişimleri ve yenilikleri hayata geçirebiliriz. 

11-17 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları:

11 Şubat haftasında halen Kova yeni ayı etkilerini yaşıyoruz yani kişisel kazançlarımızla alakalı konularda yeni başlangıçlar şans ve fırsatlar aydınlanmaya başlıyor. Bu noktada belki bir süredir üzerinde gizlilikle çalıştığımız bir projemiz artık kazanç getirmeye başlayabilir ( özellikle dijital e ticaret konularında ) veya kariyerimizde   beklediğimiz bazı ek kazanç veya gelir imkanları hayata geçebilir. Hafta ortasında Mars’ın Boğa burcuna geçişiyle birlikte ani aşk fırsatları gündeme geliyor. Hayatımızda birisi yoksa aşk anlamında tutkulu birliktelikler gündeme gelebilir. Hobilerimizi ortaya koymak istediğimiz sanatsal yönlerimizi göstermek için savaşıp mücadele edebiliriz. Çocuk sahibi olmak adına ise bazı sıkıntı ve sorunlar gündeme gelebilir, planları olan arkadaşlarımız biraz ertelese harika olur. Hafta sonunda ise  kendimizi ön plana çıkarabileceğimiz yeteneklerimizi parlatabileceğimiz eğitimlere başlamak, hayal gücü ve yaratıclığımızı kullanacağımız bir blog açmak, bir kitap yazmak konusunda harika etkiler var, aynı zamanda uzun bir süredir hayalini kurduğumuz kısa süreli bir tatil organize etmek de muhteşem bir aydınlanma sağlayacaktır. 

11-17 Şubat Kova ve Yükselen Kova Burçları:

11 Şubat haftasında halen Kova yeni ayı etkilerini yaşıyoruz yani artık kafamızı kaldırıp kendimize güvenimizi ele alıp hayatımızda değiştirmek istediğimiz uygulamak istediğimiz değişimleri hayata geçirebilme fırsatlarını da elde edebiliyoruz. Etrafımızca fark edileceğimiz ve yeteneklerimize ihtiyaç duyulan bir zamanda olacağız. Fiziksel görünüşümüzü değiştirmek, estetik operasyon konularına eğilmek ve kendimizi biraz şımartmak adına harika bir zamandayız. Hafta ortasında Mars’ın Boğa burcuna geçişiyle birlikte taşınma konuları gündeme gelebilir, mevcut yaşadığımız yerden ayrılmak ve başka bir yere geçmek konusunda güçlü göstergeler var. Öte yandan evimizde gerçekleştirmek istediğimiz tadilat yeniden yapılanma, iç mimari anlamında değişimler bu süreçte ortaya çıkabilir ve bunları tamamlayabiliriz. Hafta sonunda ise manevi ve ruhsal sağlığımız adına eğitimler almak, psikolojik konularda destek almak üzere mükemmel bir zamandayız. Kendimizi ruhsal anlamda ağırlıklarımızdan kurtaracak bu etki ile yeni başlangıçlara yönelmek çok daha güzel olacaktır. 

11-17 Şubat Balık ve Yükselen Balık Burçları:

11 Şubat haftasında halen Kova yeni ayı etkilerini yaşıyoruz yani arkamızdan dönebilecek gizli saklı işler ve gizli düşmanlarla alakalı aktivitelerin açığa çıkacağı bir dönemdeyiz. İçimizdeki gizli korku ve endişeleri dışa vurmak isteyebiliriz. Ama Balık olarak bunu içimizde öğütmeyi ve kendimizi kurban etmeyi seçebiliriz fakat hiçbir şey içsel özgürlükleri elde etmek kadar paha biçilemez olamaz. Hafta ortasında Mars’ın Boğa burcuna geçişiyle birlikte yakın çevremiz eğitim iletişim konuları hareketlenmeye başlıyor. Kısa süreli seyahat trafiğimizde artışlar söz konusu olabilir, yakın çevremizle bazı fikir ayrılıkları ve ufak tefek tartışmalar gündeme gelebilir. Trafikte de özellikle dikkatli olmamız gerekiyor. Öte yandan ortaya koymak istediğimiz özellikle hayal gücü ve yaratıclığımıza bağlı olarak ortaya çıkaracağımız bir yazı, oyun, tiyatro, bir blog bunları ortaya koymak adına güzel bir zamanda olduğumuzu hatırlatalım. Hafta sonunda ise arkadaşlarımızla birlikte vakit geçirmek, aradığımız huzur ve güveni bize sağlayacaktır. 

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)
 

 

Benzer Haberler

FOTO

GALERİ

 • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
 • TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
  TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
icon_close
icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1