Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
SEN ISTANBUL'SUN (JOYTURK AKUSTİK) GÖKHAN TÜRKMEN
Köşedeki çiçekçi seni sordu bu sabah
Burada yok dedim selam söyledi tazeymiş gülleri
Yokluğun gibi
Yürüdüm biraz seni düşledim

Umudumu senle süsledim
Ne dar sokaklar ne boş duraklar
Seni unutmama yardım etti

Senin küçük bir elvedan

Böyle büyük bir aşkı bitirebilir mi

Ne sanıyorsun
Bazen bi kaldırım taşı bazen bi sokak çalgıcısı

Yani sen İstanbulsun
Senin küçük bir elvedan
Böyle büyük bir aşkı bitirebilir mi
Ne sanıyorsun
Bazen Kanlıca sahili bazen yalnız Kız kulesi
Yani sen İstanbulsun
Köşedeki çiçekçi seni sordu bu sabah
Burada yok dedim selam söyledi tazeymiş gülleri
Yokluğun gibi
Yürüdüm biraz seni düşledim
Umudumu senle süsledim
Ne dar sokaklar ne boş duraklar
Seni unutmama yardım etti
Senin küçük bir elvedan
Böyle büyük bir aşkı bitirebilir mi
Ne sanıyorsun
Bazen bi kaldırım taşı bazen bi sokak çalgıcısı
Yani sen İstanbulsun
Senin küçük bir elvedan
Böyle büyük bir aşkı bitirebilir mi
Ne sanıyorsun
Bazen Kanlıca sahili bazen yalnız Kız kulesi
Yani sen İstanbulsun
Senin küçük bir elvedan
Böyle büyük bir aşkı bitirebilir mi
Ne sanıyorsun
Bazen Kanlıca sahili bazen yalnız Kız kulesi
Yani sen İstanbulsun
saniye sonra kapanacak.
CANLI RADYO

BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Cuma sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

25 Şubat – 03 Mart Haftası Astrolojik Etkileşimler

• 26 Şubat Merkür ve Ay düğümleri pozitif etkileşimi; Merkür fikir ve düşüncelerimizi yansıtma şeklimizi ifade eder. İletişim gezegenidir, mantıksal olarak vereceğimiz kararları yansıtır. Ay düğümleri ise ikiye ayrılıyor Kuzey ve Güney Ay düğümü olarak ve aslında var olmayan sanal noktalardır. Astrolojik olarak ifadesi ise Güney Ay düğümünde hayatımızda alışık olduğumuz ve tabu olarak gördüğümüz vaz geçemediğimiz yönlerimiz ile aslında ortaya koymamız gereken ve yaşamımızda gerçekleştirmemiz gereken hedefleri Kuzey Ay düğümü ifade eder. İçinde bulunduğumuz dönemde transit Ay düğümleri Oğlak ve Yengeç ekseninde ilerliyor GAD Oğlak ve KAD yengeç yani hedeflerimizi strateji kurmak, sistem düzen ve disiplini ortaya koymak sorumluluklarımızı yerine getirmek kariyer ve kendimizi düşünen çıkarcı taraflardan ziyade, sevdiklerimizi korumak kollamak aile olmak, onların huzur ve konforu için çalışmak temalarına çevirmemiz gerektiğini ifade ediyor. Merkür’ün ay düğümleriyle pozitif etkileşimde olması ise bu hedeflere ulaşmak konusunda alacağımız etkili kararları ve hayalleri ortaya koymakta. Güzel bir etkidir arkadaşlar hayal kurmak kötü değil ama gerçekçiliği belli ölçülerde koruyabilmek gerekiyor.    

• 26 Şubat Venüs Güney Ay düğümü kavuşumu ; Bu etkileşim yetenek ve becerilerimizi daha ziyade önceden alışık olduğumuz ve vazgeçemediğimiz eski alışkanlıklarımızdan yana kullanacağımızı ifade ediyor. Yeniliklere, modern fikir ve düşüncelere kendimizi kapadığımız bir enerjidir. Tabu olarak gördüğümüz ve alışık olduğumuz sistemde kalmak üzere hareket ettiğimiz ve bu yaklaşımın bizi mutlu ettiğini düşündüğümüz bir kısır döngü içerisinde kalmaya eğilim gösterebiliriz.   

• 28 Şubat Güneş Mars pozitif etkileşimiyle birlikte, Yaşamımızda gerçekleştirmek istediğimiz hedefleri ortaya çıkarmak adına hırs, motivasyon ve kararlarımızı güçlü bir şekilde ortaya koyabilir gerektiği kadar risk almayı göze alabiliriz. Güneşin Balık ve Mars’ın Boğa burcunda ilerlediği bu süreçte konsantrasyonumuz etrafımızdakilere fedakarca ve özverili yaklaşımlarda bulunmak ama aynı zamanda finansal anlamda güvencede hissetmek yönünde çalışacaktır. Mars’ın zarar gördüğü Boğa burcunda ilerliyor olması söz konusu fedakarlık ve özveriyi rahat bir akışla ortaya koymak konusunda sıkıntı yaratabilir, bireysel çıkarlar yardım ve fedakarlığın önüne geçebilir ama yine de bu destekleyici etki kendimizi frenlediğimiz ve sınırlar koyduğumuz şu süreçte en azından rahatlatan bir etki ortaya koyabilir.  

• 01 Mart Venüs Kova burcuna geçiyor ; 01 Mart’ta Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor ve 27 Mart’a kadar da bu alanda kalacak. Aşk, sevgi ve hoşgörü gezegeni Venüs’ün Kova burcunda ilerlemesi ilişkiler ve aşka bakış açısında daha özgürlükçü, modern, marjinal, sıra dışı etkiler ortaya koyabilir. Aşk’ta kendimizi daha özgür hissetme ihtiyacı artabilir, ilişki de sürekli fedakarlık eden taraf isek, Kova burcunun hakkaniyet ve adalet dürtüsü bizi mevcut ilişkiyi değiştirmek ve modernize etmek durumunda bırakabilir. Yolunda gitmeyen ilişkiler için sıkıntılı bir süreç olabilir. Yetenek ve becerilerimizi Kova burcu temalarındaki teknoloji, dijital dünya, uzay, ileri teknoloji ürünleri, sanal alem vb alanlarda sergileme eğilimi gösterebiliriz. Bu tarz konulara ilgimiz artabilir. 

• 01 Mart ta ayrıca Venüs ve Uranüs arasında stresli bir etkileşim de yer alıyor. Hayatımızda birisi yoksa marjinal, sıra dışı ve yıldırım bir aşk gündemi ortaya çıkabilir ancak unutmamak gerekir ki bu etkileşimle ortaya çıkan aşklar uzun soluklu olmaz, bunun yanı sıra skandal olarak nitelendirebileceğimiz gündemleri daha sık duyabiliriz. Hayatımızda birisi varsa ilişki de özgürlük temalı arızalar ortaya çıkabilir.

25 Şubat – 03 Mart Koç ve Yükselen Koç Burçları:

Bu hafta Başak Dolunay’ı etkilerini halen hissediyor olacağız yani iş yerinde beraber çalıştığımız ortamda bazı sıkıntılı ve sorunlu konuları çözmek üzere hareket edebiliriz, kontrolü elimize alıp titizlikle aksadığını düşündüğümüz parçaları eleme vaktimiz geldi. Belki bazı iş arkadaşları ile yollar ayrılabilir, iş yerinde yeni sistem ve kurallar gündeme gelebilir. Aynı süreçte arkamızdan dönen gizli saklı işler veya gizli düşmanların faaliyetlerini de ortaya çıkarıp temizlenip arınma fırsatını elde edebileceğiz. 

Hafta başında Güneş ve Mars arasındaki pozitif etkileşim manevi anlamda huzuru elde etmek üzere yeni eğitimler almaya psikolojik destek almaya belki bu içerikte eğitimlere başlamaya müsait bir süreci işaret ediyor. Yoga meditasyon, enerji konularına, yaşam koçluğu vb alanlara ilgimiz varsa değerlendirebiliriz. Bu sayede hem kendimiz hem de sevdiklerimiz veya ihtiyacı olanlara yardım ederek kendimizi rahatlatabiliriz. 

Hafta ortasında Venüs’ün Kova burcuna geçişiyle birlikte yetenek ve becerilerimizi daha çok sosyal çevre ve arkadaşlık ortamlarımızda sergilemeye başlıyoruz, aşk fırsatları yine aynı çevreden karşımıza gelebilir, davet ve organizasyon teklifleri artabilir, sosyal çevremizden tanıdığımız arkadaşlarla ortaklı ve iş fırsatları değerlendirilebilir, özellikle sosyal medya ve internet teknolojilerini kullanarak yeni bir takım işlere yönelme fırsatları karşımıza çıkabilir

25 Şubat – 03 Mart Boğa ve Yükselen Boğa Burçları:

Bu hafta Başak Dolunay’ı etkilerini halen hissediyor olacağız yani aşk konuları gündeme geliyor. Sosyal çevremiz ve aşk fırsatları arasında gidip geleceğimiz bir zamandayız. Belki sosyal çevremizin desteğiyle bir aşk gündeme gelebilir, mevcut aşklarımız varsa arkadaşlarımız ve aşkımız arasında kalabiliriz. Sıkıntılı ve sorunlu aşk gündemlerimiz varsa buradaki sorunları çözmeye çalışmalı, çözülemeyecek kadar kaotik sorunları geride bırakmalıyız. Bunun yanı sıra çocuk sahibi olmak isteyen arkadaşlarımız için de yine uygun bir süreçte olacabiliriz. Ayrıca bir hobimizi parlatıp geniş kesimlere ulaşabileceğimiz sosyal çevremizde veya sosyal medyada yayabileceğimiz iş ve projelerle destekleyebileceğimiz bir durumda olacağız. 

Hafta başında Güneş Mars pozitif etkileşimiyle birlikte sosyal çevremizde ve arkadaşlık ortamlarımızda enerjimizi pozitif yönde harcayacağımız bir süreci yaşıyoruz, davet veya organizasyonlara katılma trafiğimiz artabilir, talep gören birisi haline gelebiliriz. Etrafımızca fark edilmek ve talep görmek kendimizi çok daha motive hissetmemize destek olacaktır. 

Hafta ortasında Venüs’ün Kova burcuna geçişiyle birlikte yetenek ve becerilerimizi daha çok kariyer alanımızda sergilemeye başlıyoruz, mevcut işimizde yeni şans ve fırsatlar, yeni teklifler ve fiyat artıları, zam, prim olasılıkları ile karşılaşabiliriz. Kendimizi daha rahat ve özgür hissedebileceğimiz pozisyon ya da işlerin peşinden gidebilir, bu yöndeki fırsatları değerlendirebiliriz. İş yerinde kariyerimizde aşk fırsatları karşımıza daha çok çıkabilir. İş yerindeki bayan figürlerinden daha fazla destek elde edebiliriz.

25 Şubat – 03 Mart İkizler ve Yükselen İkizler Burçları:

Bu hafta Başak Dolunay’ı etkilerini halen hissediyor olacağız yani Ev aile ve yerleşim konularında yeni gelişmeler söz konusu olacak. Bu noktada kariyerimiz ve evimiz arasındaki dengeyi iyi oturtmaya çalışmalıyız. Kariyerimize harcadığımız efor, eve karşı ilgimizi düşürmemeli. Öte yandan yeni iş ve kariyer fırsatları kaynaklı yer değişiklikleri, taşınma veya şehir değişiklikleri gibi gelişmeler karşımıza çıkabilir veya evimizde tadilat değişiklik, yeni eşya alımı veya düzenleme yönünde gündemlerimiz varsa bunlar sonuca bağlanabilir. 

Hafta başında Güneş ve Mars arasındaki pozitif etkileşim kariyerimizde arkadan dönen işleri ve gizli düşmanların aktivitelerini bertaraf edebileceğimiz bir desteği beraberinde getirecek. Bu noktada patronların veya üst pozisyondakilerin desteğini arkamıza alabiliyoruz. 

Hafta ortasında Venüs’ün Kova burcuna geçişiyle birlikte yetenek ve becerilerimizi yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler, medya iletişim eğitimler, yayıncılık ve iletişim konularında sergiliyor olacağız. Yurt dışı bağlantılı yeni iş ve projelere girmek için güzel bir zamandayız, yeni eğitimlere başlayabilir, medya iletişim konularda yeni projelere girişebiliriz. İlgili konularda faaliyet gösterirken tanışacağımız yeni kişilerle bir aşk gündemi ortaya çıkabilir, bu süreçte daha modern, farklı, sıra dışı ve yenilikçi atılımlara ilgi duyacağız. 

25 Şubat – 03 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları:

Bu hafta Başak Dolunay’ı etkilerini halen hissediyor olacağız yani yakın çevremiz ve ailemiz ile ilgili konular ortaya çıkıyor, kırgın olduğumuz yakınlarımızla ilişkilerimizi toparlamak konusunda güzel fırsatlar var. Bunun yanı sıra seyahat trafiğimiz de artışlar meydana gelebilir, almayı planladığımız kişisel gelişimimize veya yeteneklerimizi geliştirmek amacıyla eğitimler varsa bunlara odaklanabiliriz. Bunların yanı sıra e ticaret, satış ve pazarlama konularına yönelik girişimler veya kendimize ait blog açmak, yazmak, fikirlerimizi paylaşmak yönündeki aktiviteler adına da güzel bir zamanda olduğumuzu hatırlatalım. 

Hafta başında Güneş ve Mars arasındaki pozitif etkileşimin desteği ile yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler medya iletişim ve yayıncılık konularında sosyal çevremizin desteğini alabilir ve ortaya koymak istediğimiz başarıyı ve parlamayı gerçekleştirmek üzere hırs ve motivasyonumuzu etkili bir şekilde kullanabiliriz. 
Hafta ortasında Venüs’ün Kova burcuna geçişiyle birlikte ortaklaşa kazanç konularında kısmetimiz artmaya başlıyor, çabalarımızı, yetenek ve becerilerimizi ortaklaşa kazançlarımzıı artırmak yönünde sarf edeceğiz. Finansal durumumuzu düzeltmek adına kredi başvurusunda bulunmak, miras, nafaka, sponsor gelirleri ya da ortak işimizden gelebilecek paralar ile partnerimizin gelirlerinde artış meydana gelebilir. 

25 Şubat – 03 Mart Aslan ve Yükselen Aslan Burçları:

Bu hafta Başak Dolunay’ı etkilerini halen hissediyor olacağız yani finansal gündemlerimiz hareketleniyor. Kişisel kazançlarımız ile mevcut borçlarımız veya giderlerimiz arasındaki dengeyi bulmaya çalışacağız. Burada bize ağırlık yapan, uzun bir süredir canımızı sıkan bazı masraflardan kurtulmak, artı eksi bütçe dengemizi oluşturmak adına ilerleyeceğiz. Bu noktada ortaklaşa işlerimizden ya da beklediğimiz bir alacak, kredi ya da finansör desteği ile bu denklemi tutturma şansını da elde edebileceğiz. 

Hafta başında Güneş ve Mars arasındaki pozitif etkileşim elde edeceğimiz finansal destek ve çözümlerle kariyerimize yeni bir yön vermek belki kendi işimizi yapabilmek adına destek sağlayabilir, kendi işimizin patronu olmak için gereken hırs ve motivasyonu etkili bir şekilde ortaya çıkarabilir. 

Hafta ortasında Venüs’ün Kova burcuna geçişiyle birlikte ilişkiler ve ortaklıklar konularında kısmetimiz artmaya başlıyor, hayatımızda birisi yoksa aşk konusunda Mart ayının en şanslı burcuyuz. Yeni bir ilişkiye başlamak, kendimizi daha rahat huzurlu ve özgür hissedeceğimiz aşk fırsatını yakalamak mümkün olabilir. Bunun yanı sıra kendi işimizi yapmak üzere ortaklık fırsatlarını değerlendirmek üzere yine oldukça etkili ve güzel bir dönemdeyiz. 

25 Şubat – 03 Mart Başak ve Yükselen Başak Burçları:

Bu hafta Başak Dolunay’ı etkilerini halen hissediyor olacağız yani kendimizi topluluklar önünde daha iyi ifade edebilmek, etrafımızca fark edilmek, yaşam hedeflerimize ulaşmak konusunda bizlere ayak bağı olan bizi aşağıya çeken konuları çözümlemek üzere kararlar almak adına harika bir dönemde olacağız. İlişkisinde problemler olan arkadaşlarımızda ya tamam ya devam diyecekleri bir dönemde olcaklar. 

Hafta başında Güneş ve Mars arasındaki pozitif etkileşim ile karşımıza çıkabilecek yeni ortaklık fırsatları ve iş birliktelikleri ile yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler, medya iletişim ve yayıncılık alanlarında gerçekleştirmek istediğimiz iş ve projeleri hayata geçirebiliriz. Bunun yanı sıra davalarını olan arkadaşlarımız başarılı sonuçlar elde edebilirler. Akademik kariyer konuları gündemde varsa yine atama konularında güzel haberler ortaya çıkabilir. 

Hafta ortasında Venüs’ün Kova burcuna geçişiyle birlikte yetenek ve becerilerimizi iş yerimizde sergilemeye başlıyoruz. Beraber çalıştığımız kişilerle birlikte girişeceğimiz iş ve projelerde başarılara imza atmak farklı sıra dışı fikir ve projelerle dikkatleri üzerimize çekme şansını elde edebileceğiz. Bayan figürleriyle iletişimlerimizde ve organize çalışmalarımızda daha etkili sonuçlar elde etmemiz mümkün olabilir, onlardan güzel destekler alabiliriz. Evcil hayvan beslemek yönünde bir arzumuz varsa yine güzel bir zamandayız, değerlendirebiliriz. Sağlık konularında da mevcut fiziksel sıkıntılarımızdan kurtulmak mümkün olabilir, kendimizi daha iyi hissedeceğimiz bir sürece giriyoruz.  

25 Şubat – 03 Mart Terazi ve Yükselen Terazi Burçları:

Bu hafta Başak Dolunay’ı etkilerini halen hissediyor olacağız yani bizi endişeye sürükleyen gizli korkularımız veya iş yerimizde arkamızdan dönen gizli saklı gündemler varsa bu konularla mücadele etmek durumunda kalabiliriz. İş yerimizde yeni yapısal değişiklikler veya bizim pozisyonumuzdaki yeni gelişmeler bu aktiviteleri tetikleyebilir, vız gelir tırıs gider diyerek önümüze bakmamız gereken bir zamandayız. 

Hafta başında Güneş ve Mars arasındaki pozitif etkileşim ise iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle ortaya koyacağımız performans gereği bir ek kazanç imkanı sağlayabileceği gibi sağlık konusunda bir operasyon geçirme durumu varsa başarıyla sonuçlanmasını sağlayacaktır. 

Hafta ortasında Venüs’ün Kova burcuna geçişiyle birlikte uzun süredir beklediğimiz aşk fırsatı karşımıza çıkabilir, bunun yanı sıra çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlarımız güzel haberleri alabilirler.  Ayrıca içinde dijitalizasyon ve teknoloji barındıran hobi olarak gördüğümüz sanatsal içerikli konularda da yetenek ve becerilerimizi oldukça etkili bir şekilde ortaya koyabiliriz. Fakat bu konuda yeni başlangıçlar yapmak istiyorsak biraz beklememizde fayda var.  

25 Şubat – 03 Mart Akrep ve Yükselen Akrep Burçları:

Bu hafta Başak Dolunay’ı etkilerini halen hissediyor olacağız yani sosyal çevre ve arkadaşlık ortamlarımızla aşk gündemlerimiz arasındaki dalgalanmaya şahit olacağız. Bu noktada bazı arkadaş gruplarıyla ilişkilerimizi kesebilir, yeni guruplara dahil olabilir ve bu yeni guruplardan birileriyle bir elektrik alışverişi yaşayabiliriz. Fakat hali hazırda bir ak ve ilişkimiz söz konusu ise bu gelişmeler yine bazı kıskançlık vakalarına ve tercih yapmak durumunda kalmaya yol açabilir. Aradaki dengeyi bulmaya çalışmalıyız. 

Hafta başında Güneş ve Mars arasındaki pozitif etkileşim ile harika bir aşk fırsatıyla başlayacak mükemmel bir ilişkiyi müjdeliyor adeta, hayatında birisi olan veya konsantrasyonu bu olmayan arkadaşlarımız için ise hobi olarak gördükleri bir iş konusunda etkili kararlar alıp ortaklık kurmak ye ada eşiyle partneriyle işi büyütmek finansal kazanç sağlamak yolu açılabilir. 

Hafta ortasında Venüs’ün Kova burcuna geçişiyle birlikte evimizde huzur ve mutluluğu bulma arzumuz öne çıkıyor. Bir süredir planladığımız taşınma ve yer değişikliği gündemlerini artık uygulamaya koyabiliriz. Evimizde dekoratif değişimler, yeni eşya alımı, düzenleme peyzaj işleri adına ideal bir zamandayız. Gayrimenkul ve emlak alımı konusunda da güzel fırsatlar gündeme gelebilir.

25 Şubat – 03 Mart Yay ve Yükselen Yay Burçları:

Bu hafta Başak Dolunay’ı etkilerini halen hissediyor olacağız yani kariyer konularımıza odaklanıyoruz,  kariyerimizde mevcut gidişat ile alakalı bizi mutsuz eden, ayağımıza dolanan ve bizi aşağıya çeken konuları çözmek üzere hareket edeceğiz belki bizi rahatsız eden gündemleri dile getirmek ve bu konuya çözüm üretebilecek üstlerimizle patronla bunları paylaşmak güzel bir fikir olabilir çünkü çözülemeyecek kadar kaotik sıkıntılar sonlanma ile sonuçlanabilir en azından biz de önümüzü görmüş oluruz. Güneşin de Balık burcunda ilerliyor olması kariyer ve ev konularında dengeyi bulmamız gereken zamana işaret ediyor. 
Hafta başında Güneş ve Mars arasındaki pozitif etkileşim sayesinde evimizden aile büyüklerimizden alacağımız destekle is yerinde beraber çalıştığımız kişilerle ilişkilerimizi toparlamak, iş yerinde parlayıp öne çıkmak konusunda fırsatlar yer alıyor. 

Hafta ortasında Venüs’ün Kova burcuna geçişiyle birlikte yakın çevremizde huzur ve mutluluğu bulma arzumuz öne çıkıyor. Bir süredir planladığımız kısa tatil fırsatları gündeme gelmeye başlıyor. Bunun yanı sıra yetenek ve becerilerimiz geliştirmek üzere almayı planladığımız eğitimler varsa başlamak üzere harika bir zaman giriyoruz, hatta bu bir Astroloji eğitimi de olabilir.

25 Şubat – 03 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları:

Bu hafta Başak Dolunay’ı etkilerini halen hissediyor olacağız yani Yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler medya iletişim konuları ve eğitim yayıncılık alanlarında süregelen iş, anlaşma ve projelerimizi sonuçlandırmak üzere güzel bir zamandayız. Aynı süreçte davalarımız varsa netice elde edebiliriz ve atama bekleyen arkadaşlarımız güzel haberleri elde edebilirler. 

Hafta başında Güneş Mars arasındaki pozitif etkileşim ise yakın çevremizin desteğiyle tanışacağımız bir kısmetle başlayacak bir aşkı müjdeliyor. Bunun yanı sıra aldığımız ya da almayı planladığımız eğitimler ile bir hobimizi hayata geçirebiliriz. 

Hafta ortasında Venüs’ün Kova burcuna geçişiyle birlikte finansal konularda rahatlama başlıyor, parasal durumlarımızı toparlamak, düzenlemek, mevcut borçları ve gelirleri artırmak üzere oldukça bereketli ve şanslı bir döneme giriyoruz. Bu noktada bizi finansal anlamda aşağıda çeken ve gereksiz gördüğümüz harcama ve yatırımlarımızı da masaya yatırma fırsatını da iyi değerlendirmeliyiz.

25 Şubat – 03 Mart Kova ve Yükselen Kova Burçları:

Bu hafta Başak Dolunay’ı etkilerini halen hissediyor olacağız yani finansal anlamda ihtiyaç duyduğumuz bir parayı elde etme fırsatı yakalayabiliriz. Bu para varsa ortaklaşa işlerimiz vasıtasıyla gelebilir veya başvurduğumuz bir kredinin olumlu sonuçlanması olarak gelebilir. Ama ciddi bir gediği kapama şansımız olacaktır, beklediğimiz bir miras nafaka ya da finansör desteğini elde etmek de olabilir. 

Hafta başında Güneş ve Mars arasındaki pozitif etkileşim sayesinde ise evimizde gerçekleştirmek istediğimiz değişim ve düzenlemeleri hayata geçirebiliriz, taşınma, değişiklik, tadilat, yeni eşya alımı ve gayrimenkul alımı gibi planlarımız varsa bu konuda finansal kaynaklar karşımıza çıkacaktır.

Hafta ortasında Venüs’ün burcumuza geçişiyle birlikte etrafımızca fark edileceğimiz kendi yetenek ve becerilerimizi daha etkili ortaya koyabileceğimiz, hayatımızda kendi hoşlandığımız ve yapmaktan haz duyduğumuz ihtiyaçlarımıza odaklanacağımız bir sürece giriyoruz. Alış veriş yapmak, dış görünüşümüzü değiştirmek, tatile çıkmak, aklımıza ne geliyorsa uygulamaya koyabiliriz. Aşk ve ilişkiler konusunda daha özgür yaşamak kendi ihtiyaçlarımızı biraz daha ön planda tutmak ve bizi böyle kabul edecek birileriyle birlikte olmak yönünde hareket edebiliriz.

25 Şubat – 03 Mart Balık ve Yükselen Balık Burçları:

Bu hafta Başak Dolunay’ı etkilerini halen hissediyor olacağız yani mevcut aşk ve ilişkilerimizde sıkıntılı ve sorunlu konular varsa çözmek masaya yatırmak ve üstesinden gelmek adına güzel fırsatlar var. Çözülemeyecek kadar sıkıntılı problemler ise ayrılıkla sonuçlanabilir. Aynı durum ticari ortaklıklarımız içinde geçerli olacaktır. Hayatında birisi olmayan arkadaşlarımız içinde yeni aşk fırsatlarıyla karşılaşmak ve yeni ilişkilere yelken açmak mümkün olabilir. 

Hafta başında Güneş Mars arasındaki pozitif etkileşim sayesinde kısa süreli tatil planları yapmak yakın çevremizle vakit geçirmek veya bir süredir yeteneklerimizi geliştirmek üzere istediğimiz bir eğitime başlamak veya yazı yazmak, blog açmak konularında harekete geçebiliriz. 

Hafta ortasında Venüs’ün Kova burcuna geçişiyle başlayacak süreçte manevi huzur ve özgürlük ihtiyacı ön plana çıkıyor olacak. Bu süre zarfında sürekli fedakarlık gösterdiğimiz özveriyle yaklaştığımız insanlardan karşılığını alıp alamadığımızı sorgulayabiliriz. Alamadığımızı düşündüğümüz kişilere karşı yaklaşımlarımızda kendi haklarımızı ve özgürlüğümüzü koruyacak şekilde mesafe koymak güzel bir fikir olabilir. Manevi huzur paha biçilemez bir gerçeklik olarak önümüze seriliyor ve Mart ayı boyunca bunu neticeye kavuşturma şansımız olacak.

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)

Benzer Haberler

FOTO

GALERİ

 • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
  KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
 • TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
  TUHAF HİNDİSTAN!
  TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
icon_close
icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1