Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
AH BE AH CAN GOX
Biliyorum hata ettim
Ah ben bizi nasıl yok ettim
Sevdan bana haram artık
Adın bana yasak artık

Biliyorum seni kaybettim
Her şeyi kendim mahvettim
Bir haklısın diyemedim
Ah be ah

Hayallerim ziyan olmuş
Gündüzlerim düşman olmuş
Gerçeklerim masal olmuş
Ah be ah

Bilsem senden gider miydin
Sensizliği seçer miydim
Kalsam hala sever miydin
Ah be ah
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  JOYTURK
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

  Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Cuma sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

  18-24 Mart Astrolojik Etkileşimler;

  • 18 Mart 2019 Merkür Mars dost etkileşimi; Normal şartlarda Merkür ve Mars arasında pozitif etkileşim olduğu zamanlarda hırs ve motivasyonumuzu; fikir ve düşüncelerimizi kabul ettirtmek yönünde etkili bir şekilde kullanabilme yeteneğine sahip oluruz. Ancak Merkür retro durumda olduğundan yeni ve hayal ürünü bazı konuları gündeme getirmeye ve yanlış yönlendirmelere açık bir pozisyonda olduğumuzu unutmayalım. Ancak geçmişten çözülmemiş ve içimizde kalan bazı meseleleri çözümlemek için harika bir süreç olduğunu da belirtmem gerekir.

  • 20 Mart 2019 Merkür Satürn dost etkileşimi; Normal şartlarda Merkür ve Satürn arasında pozitif etkileşim olduğu zamanlarda fikir ve düşüncelerimizi sağlam, kalıcı ve istikrarı olan aksiyonlara ve sorumluluklara dönüştürebilmek konusunda oldukça etkili bir süreçte oluruz. Ancak Merkür retro olduğu için daha önceden sorumluluk almamız gereken ama almadığımız konular tekrar gündemimize gelebilir, fikirlerimizi bu eski sıkıntıları ortadan kaldırmak yönünde kullanmamız gerekebilir. İyi haber şu ki bu defa bu işin üstesinden gelebilme şansını elde edebileceğiz. 

  • 20 Mart 2019 Mars Plüton pozitif etkileşimi; Hırs ve takıntı haline getirmiş olduğumuz konuları gerekiyorsa tatlı zorla gerçekleştirebilme şansını verir. Doğru olduğuna inandığımız ve bize faydası olduğunu düşündüğümüz konuları bakış açılarımızdan vazgeçmeden ve ödün vermeden ısrarla yerine getirmeye çalışmalıyız. Oldukça destekleyici ve istediklerimizi elde edebileceğimiz güzel etkiler hizmetimizde. 

  • 21 Mart 2019 Güneş Koç burcunda; Güneş bir ay kalacağı Koç burcuna geçiş yapıyor.  Bu tarih itibariyle bir aylık süreçte hepimiz bireysel anlamda risk alacağımız, cesaret göstereceğimiz, üzerimizdeki o duygusal ağırlığı atıp harekete geçeceğimiz bir döneme giriyoruz, hırsımızı daha etkili bir şekilde ortaya koyabiliriz. Bireysellik daha çok ön planda olacak, yapacağımız aksiyonlarda kendi çıkarlarımızı biraz daha gözetmek isteyebiliriz. Agresiflik ve acelecilik artabilir, aşırı sabırsızlık getiri olarak sinirlerimize hakim olmakta zorlanabiliriz.

   • 21 Mart 2019 Terazi burcunda Dolunay ; Balık yeni ayı ile başlayan sürecin artık sonlarına geliyoruz. Fedakarlık ve özveriyle yaklaştığımız, kendimizi resmen feda ettiğimiz konularda kaç puan topladığımızı değerlendireceğiz. Terazi burcu ilişkiler ve denge burcudur. Karşı taraf aşısından da durumu değerlendirebilen empati kurabilen, objektif, net ve arabulucu bir fonksiyon ortaya koyar. Bu burçta bir dolunay olması mevcut ya da olası ilişkiler konusunda artıları eksileri çok iyi değerlendirmek unsurlarına dikkat çekiyor. Balık yeni ayı ile birlikte ilişkilerinizde karşılık beklemeksizin gösterdiğiniz çaba ve yardımların karşılığını sorgulama zamanı geliyor. Eğer karşıdan verdiğinizin karşılığını alamadığınızı düşünüyorsanız artık o ilişkiyi geride bırakma zamanı gelmiştir. Dolunay yöneticisi olan Venüs’ün aynı tarihte Mars ile sert etkileşimde yer alıyor olması ilişki konularının bayağı sert ve hararetli bir süreçten geçeceğini göstermekte. Aynı tarihte Güneşin de Şiron kavuşumunda yer alması fiziksel olduğu kadar kendimizi düşünmek ( bencillik ) kaynaklı yaralanmaları da beraberinde getirme riski olduğunu ortaya koyuyor. Mars ve Plüton arasındaki pozitif etkileşimin sürüyor olması ise inat ve doğru bildiğimiz yolda ilerleme sevdamızın eğer haklı isek çok değerli faydalar sağlayacağını; eğer bencillik ediyorsak  kendi kendimizi yakacağımızı net bir şekilde ortaya koyuyor. 

  • 21 Mart 2019 Venüs Jüpiter Dost etkileşimi; Astrolojik anlamda en iyi iki gezegenin dost etkileşimde bulunması bizi maddi ve manevi anlamd    a huzuru ve hazza kavuşturan gelişmelerle kavuşmaya davet ediyor.  Süregelen ikili ilişkilerde aşkın dozunu daha fazla hissetmek, hayatımızda birisi yoksa aşk fırsatlarını elde etmek bu süreçte daha kolay olacaktır. Ayrıca her iki gezegenin finansal nitelikler taşıması para konusunda güzel gelişmeler elde edebileceğimiz bir dönemi işaret ediyor. Özetle aşkta da parada da kazanma sürecindeyiz… 

  • 24 Mart 2019 Merkür Neptün Kavuşuyor; Normal şartlarda Merkür Neptün kavuşumu hayal gücü ve yaratıcılığı etkili bir şekilde ortaya koymak, hayal ettiğimiz konuları gerçeğe dönüştürmek üzere güzel etkiler ortaya koyabilir ancak Merkür’ün retro durumda bulunması bunu gerçekleştirebilmek üzere fazla hayalci ve karışık bir kafayı gündeme taşıyor. Belki daha önceden planladığımız hayal ettiğimiz ancak gerçekleştiremediğimiz konuları tekrar gündeme taşımak ve somut bir hale dönüştürmek bu defa mümkün olabilir.

  18-24 Mart Koç ve Yükselen Koç Burçları; 

  • 21 Mart’ta ise Güneş artık burcumuza geçiş yapıyor ve bir ay boyunca bu alanda kalacak yani artık etrafımızca fark edilip isteneceğimiz, talep göreceğimiz bir zaman giriyoruz. Yetenek ve becerilerimizle etrafımızdakileri etkilemek çok daha kolay olacaktır. konsantrasyonumuzu yaşam hedeflerimizi gerçekleştirmek, hayalini kurduğumuz iş ve projeleri hayata geçirmeye odaklayacağız.  Özetle Mart ilk yarısında kendimizi kapattığımız kabuğu kırarak tekrar çıkış yakalayacağımız enerjiyi elde edebiliyoruz. 

  • 21 Mart’ta aynı zamanda Terazi Dolunay ise ikili ilişkilerimizde olası sıkıntı ve sorunları çözebilmemiz adına gereken fırsatları karşımıza çıkaracaktır. Mevcut ilişkilerimizdeki olası sıkıntı ve sorunları masaya yatırmak ve çözüm bulmaya çalışmak son derece isabetli olur. Ancak ilişkilerde bencillik temalı bu dolunay, ikili ilişki kurmayı öğrenmek gerektiğini vurguluyor, burada çözüm üretirken sadece kendi talep ve beklentilerimizi değil, karşımızdaki partnerimizin beklentilerini de göz önünde bulundurmalı ve orta noktayı bulmaya çalışmalıyız.  

  • Bunun yanı sıra hafta boyunca finansal şart ve koşullarımızı iyileştirmek, kariyerimizde beklediğimiz yenilikler, değişikler konusunda güzel gelişmeleri elde etmek, fikir ve düşüncelerimizi ortaya koymak, bizi kariyer konusunda endişelendiren hususlara çözümler bulma şansını da yakalıyoruz. 

  • Venüs Jüpiter Pozitif etkileşimiyle de yeni eğitimler yurt dışı seyahati fırsatları, süregelen davalarımızdan kazançlı çıkmak, sosyal çevremizle beraber girişeceğimiz işlerden fayda sağlamak mümkün olabilir.    

  18-24 Mart Boğa ve Yükselen Boğa Burçları; 

  • 21 Mart’ta ise Güneş artık Koç burcuna  geçiş yapıyor ve bir ay boyunca bu alanda kalacak, bu süreçte konsantrasyonumuz biraz daha içimize dönüyor olacak, üzerinde çalıştığımız işleri daha gizlilikle yürütmek isteyebiliriz, gizli korkularımız endişelerimiz gündeme gelebilir, arkamızdan çevrilen gizli saklı işler ve gizli düşmanların faaliyetleri görünür olabilir biraz canımızı sıkabilir, depresyonel bir etki yaratabilir. 

  •  21 Mart’ta aynı zamanda Terazi Dolunay ise iş yerinde çalıştığımız kişilere dikkat çekiyor söz konusu gizli saklı işler ve bizi çekemeyenlerin aktiviteleri varsa bu süreçte görünür bir hal alacaktır ve manevi ve ruhsal temizlik adına bu durumun ortaya çıkması bulunmaz fırsattır, ilk başta şok dalgası biraz ağır bile gelse sonunda bu ağırlıktan kurtulma ihtimali olması biçilmiş kaftan gibidir. Aynı dönemde hem fiziksel hem de psikolojik sağlığımıza da kesinlikle özen göstermemiz gereken ve varsa sağlık kontrollerimizi aksatmamamız gereken bir zamanda olacağız. Ek takviye ya da destekler almamız doğru olabilir. 

  • Bunun yanı sıra hafta boyunca yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler, medya iletişim ve yayıncılık konuları, yurt dışı seyahat planları konusunda somut fırsatlar elde edebiliriz. Süregelen davalarımızda da bizim adımıza güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Akademik kariyer bekleyen arkadaşlarımız için yine güzel bir haftadayız. 

  • Venüs Jüpiter Pozitif etkileşimiyle de kariyer konusunda yeni başlangıçlar, imkanları şu ankinden daha iyi ve yeni iş fırsatları, ortaklığımız varsa karlılığımızı artırabileceğimiz yeni iş kolları ya da finansör desteği gibi güzel gelişmeler söz konusu olabilir. 

  18-24 Mart İkizler ve Yükselen İkizler Burçları; 

  • 21 Mart’ta ise Güneş artık Koç burcuna  geçiş yapıyor ve bir ay boyunca bu alanda kalacak, bu süreçte konsantrasyonumuzu sosyal çevre ve arkadaşlık ortamlarımıza ayırıyor olacağız, güneşimiz adeta bu alanlarda parlıyor diyebilirim. Yeni ortamlara girmek, arkadaşlık çevremizi artırmak, onlarla yeni iş ve projelere imza atmak üzere hareket edebiliriz. Risk alıp girişimde bulunmak ihtiyacımız artacaktır. 

  • 21 Mart’ta aynı zamanda Terazi Dolunay ise aşk gündemimiz hareketlendiriyor, sosyal çevremizde yeni gireceğimiz ortamlarda tanışacağımız birisi ile yeni bir aşka yelken açabiliriz. Hayatında birisi olan arkadaşlarımız için ise sosyal çevrede harcanan vakit ve aşka ayrışan zamanı iyi dengelemek gerekecektir. Ayı süreçte hobi olarak gördüğümüz işleri büyütmek ve bu konuya eğilmek adına da fırsatlar yer alıyor. Çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlarımız varsa Terazi Yeni ayı yine güzel haberleri verebilir. 

  • Bunun yanı sıra hafta boyunca ortaklaşa kazanç konularıyla alakalı güzel gelişmeler söz konusu olacak. Risk alıp cesaret göstermediğimiz ya da ertelediğimiz girişimleri hızlandırabilir, bunları hayata geçirmek üzere güzel fırsatlar yakalayabiliriz. Ortaklaşa kazançları ve gelirlerimizi artırabileceğimiz güzel bir dönemde yer alıyoruz. Yeni başlangıçlar yapacaksak yine de 27 sinde Merkür ileri hareketini bekleyelim. 

  • Venüs Jüpiter Pozitif etkileşimiyle de yurt dışı bağlantılı iş ve oluşumlarda bizim adımıza karlı ayılabilecek ortaklık fırsatları karşımıza çıkabilir, bu süreçte hayatımızda birisi yoksa yeni ilişki başlangıçları söz konusu olabilir. Eğitimlere başlamak, medya iletişim yayıncılık konularında projelerimizi hayata geçirmek üzere de şanslı bir süreçteyiz. Yurt dışı seyahati planlıyorsak yine bunun alt yapılarını gerçekleştirmek, vize pasaport, rezervasyon vb işleri halletmek için güzel bir dönemdeyiz. Süregelen davalar söz konusu ise bizim adımıza karlı sonuçlar elde etmek mümkün olabilir, akademik kariyer beklentisi olan arkadaşlar güzel haberleri alabilir. 

  18-24 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları; 

  • 21 Mart’ta ise Güneş artık Koç burcuna  geçiş yapıyor ve bir ay boyunca bu alanda kalacak, bu süreçte konsantrasyonumuzu kariyer konularımıza odaklayacağız ve güneşimizi kariyer planlamasında ortaya koyacağız. Şans yüzümüze gülmeye başlıyor, işsiz olan arkadaşlarımızın iş bulabileceği, mevcut işi olan arkadaşlarımızın daha iyi fırsatları değerlendirebileceği bir döneme giriyoruz. Karşımıza çıkan fırsatlarda risk alıp şansımızı denememizde fayda olacaktır. 

  • 21 Mart’ta aynı zamanda Terazi Dolunay ise ev aile ve yerleşim konularına dikkat çekiyor. Yeni bir kariyer planı doğrultusunda bir yer değişikliği veya taşınma fırsatı karşımıza gelebilir veya emeklilik planlarımız varsa artık kariyer konusuna nokta koyarak kendi işimizi yapmaya niyetlenebiliriz. Bunu da mevcut yaşadığımız yer veya şehirde değil başka bir ortamda değerlendirebiliriz. Bunun dışında mevcut kariyerimizle evimiz arasındaki dengeyi de iyi ayarlamamız gereken bir zamandayız, ne işe fazla vakit ayırmalı ne de evde ailemize sevdiklerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirirken işi ihmal etmeliyiz aradaki denge önem taşıyor. 

  • Bunun yanı sıra hafta boyunca ikili ilişkiler ve ortaklıklar konularında harika gelişmeler söz konusu olacak. Ortaklık konusunda risk alıp cesaret göstermediğimiz ya da ertelediğimiz girişimleri hızlandırabilir, bunları hayata geçirmek üzere güzel fırsatlar yakalayabiliriz. Sosyal çevremizden bu konuda güzel destekler ortaya çıkacaktır. Hayatımızda birisi yoksa yeni bir ilişki ve ayakları yere basan bir birliktelik adına da yine  harika bir dönemdeyiz. Ama hem ortaklıklar hem de ilişki konularında karşımıza çıkan başlangıçları mümkün olabiliyorsa 27 Mart Merkür retrosu sonrasında finalize etmeye çalışmak daha doğru olur. 

  • Venüs Jüpiter Pozitif etkileşimiyle de iş yerimizde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte yürüttüğümüz iş ve projelerde finansal kazanç elde etme şansımız var, oldukça verimli ve bize kar sağlayacak fikir ve çalışmaları yine bu dönemde gerçekleştirebiliriz. Sağlık konusunda da süregelen rahatsızlıklarımızı atlatmak ve özellikle estetik güzellik konularıyla alakalı düşündüğümüz bir operasyon varsa gerçekleştirmek bu süreçte daha iyi olabilir. 

  18-24 Mart Aslan ve Yükselen Aslan Burçları; 

  • 21 Mart’ta ise Güneş artık Koç burcuna  geçiş yapıyor ve bir ay boyunca bu alanda kalacak, bu süreçte konsantrasyonumuzu yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler medya iletişim turizm eğitim ve yayıncılık konularına vereceğiz. Belki de uzun süredir aklımızda olan ve kendimizi yetenek ve becerilerimizle ön plana çıkarabileceğimiz ve başarılarımızla takdir görebileceğimiz yeni bir gündemin içinde bulabiliriz. Bu temalarda girişeceğimiz tüm işlerde başarılı bir profil ortaya çıkarma şansını yakalıyoruz.  

  • 21 Mart’ta aynı zamanda Terazi Dolunay ise yakın çevremiz, yetenekler, eğitimler ve kısa seyahatler alanımızda gerçekleşiyor. Tam olarak kendimizi gösterebileceğimiz yeni işler ve projeler öncesi, eksik olduğunu düşündüğümüz taraflarımızı bütünlemek üzere yeni eğitimleri almak, dijital veya teknolojik yatırımlarımızı tamamlamak adına ideal bir zamanda olacağız.

   • Bunun yanı sıra hafta boyunca iş yerinde beraber çalıştığımız kişiler ve iş yerimiz, kariyerimizle bağlantılı konularda harika gelişmeler söz konusu olacak. Daha önceden risk alıp cesaret göstermediğimiz ya da ertelediğimiz girişimleri hızlandırabilir, bunları hayata geçirmek üzere güzel fırsatlar yakalayabiliriz. Öye yandan ortaklaşa işlerimiz varsa buradaki gelirlerimizi artırmak veya ek finansal destek bulmak adına da daha önceden karşımıza çıkan ancak değerlendiremediğimiz fırsatların tekrar karşımıza gelmesi söz konusu olabilir, bu defa kaçırmayalım ancak son finali 27 Mart Merkür retrosu sonrasına bırakalım. 

  • Venüs Jüpiter Pozitif etkileşimiyle de aşktan kaçış yok diyebilirim. Yeni bir aşk fırsatı ve beraberinde gelecek harika bir ilişki adına muhteşem bir etki bu ve aşk konusunda haftanın en şanslı burcu sizsiniz. Öte yandan belli başlı hobilerimizi hayata geçirmek ortaklık kurmak suretiyle finansal kazanç elde etmek adına değerlendirebiliriz. Bu konuda yeni fırsatlar yakalayabiliriz. 

  18-24 Mart Başak ve Yükselen Başak Burçları; 

  • 21 Mart’ta ise Güneş artık Koç burcuna  geçiş yapıyor ve bir ay boyunca bu alanda kalacak, bu süreçte konsantrasyonumuzu ortaklaşa kazançlara veriyor olacağız. Finansal anlamda kendi işimizi ortaklık kurmak suretiyle gerçekleştirmek üzere uygun bir döneme giriyoruz. İhtiyaç duyduğumuz finansal desteğe rahatlıkla ulaşabiliriz. 

  • 21 Mart’ta aynı zamanda Terazi Dolunay ise kişisel kazanç alanımızda gerçekleşiyor yani kazançlarımızı dengeleyebilmek, bize sıkıntı ve sorun çıkaran maliyetlerden kurtulmak ve kazançlarımızı dengeleyebilmek adına harika bir zamandayız. Belki biriken borçlar ve bizi aşağıya çeken parasal sıkıntılar için kredi çekebilir veya borçsuz ek bir kaynak bulabiliriz. 

  • Bunun yanı sıra hafta boyunca aşk konusunda güzel fırsatlar söz konusu olabilir. Bu aşk yurt dışından gelebilir. Ayrıca hayata geçirmek istediğimiz bir hobimiz veya sanatsal faaliyetlerle alakalı yeni eğitimlere başlamak, bunlar geliştirmek ve ilerleme kaydetmek söz konusu olacaktır. Medya iletişim yayıncılık alanında yeni iş ve projeleri de hayata geçirmek adına güzel bir zamandayız. Çocuk sahibi olan arkadaşlarımızda çocuklarının yurt dışı eğitimi konusunda çalışmalar yapabilir, bu konuda bekledikleri fırsatları elde edebilirler. Ancak bu konularla alakalı son finali yapmak, imzayı atmak konusunda 27 Mart Merkür retrosunun tamamlanmasını beklemek daha doğru olacaktır. 

  • Venüs Jüpiter Pozitif etkileşimiyle de evimizde dekoratif faaliyetler ve güzelleştirme çalışmaları yapmak, peyzaj tasarım işlerini projelendirmek, taşınmak yer değiştirmek yönünde niyetlerimiz varsa bu konuda güzel fırsatlar yakalamak adına harika bir zamandayız. Ama yine son bir imza durumu olacaksa 27 Mart sonrası diyelim. 

  18-24 Mart Terazi ve Yükselen Terazi Burçları; 

  • 21 Mart’ta ise Güneş artık Koç burcuna  geçiş yapıyor ve bir ay boyunca bu alanda kalacak, bu süreçte konsantrasyonumuzu ilişkilerimize ve ortaklıklarımıza veriyor olacağız. Hayatımızda birisi yoksa yeni ilişki fırsatları gündeme gelebilir veya kendi işimizi yapabilmek için çıkabilecek ortaklık fırsatlarını değerlendirmek uygun olabilir. 

  • 21 Mart’ta aynı zamanda burcumuzda bir dolunay gerçekleşiyor.  Bu durum yaşam hedeflerimizi gerçekleştirebilmek konusunda bizi aşağıya çeken, yük olan, sıkıntı ve sorun çıkaran konuları artık geride bırakmak gerekliliğini yansıtmakta. Bu konu mevcut ortaklıklarla veya ikili ilişkilerimizle evliliğimizle alakalı olabilir, bir süredir kafamızı kurcalayan ve çözüm bulmakta zorlandığımız ne varsa masaya yatırmalı ve çözüme odaklanmalıyız, çözülemeyecek kadar kaotik sorunlarımız varsa ayırlık gündemleri konuşulabilir.  

  • Bunun yanı sıra hafta boyunca ev aile ve yerleşim konularında güzel fırsatlar yer alıyor. Ev değiştirmek, taşınmak veya evde ailemizle birlikte mevcut çözmemiz gereken finansal sorunlar konusunda güzel gelişmeler var. Bu konuda aile büyüklerimizden veya otorite olarak gördüğümüz kişilerden yardım ve destek talep edebilir, finansal anlamda bir gediği kapatabiliriz.

   • Venüs Jüpiter Pozitif etkileşimiyle de yakın çevremizden alacağımız destek veya onların vasıtasıyla tanışacağımı bir kişiyle harika bir aşk fırsatı yer alıyor. Aşk haricinde çocuk sahibi olan arkadaşlarımız çocuklarının eğitimi konusunda finansal destek bulabilirler, burs ya da benzeri yardımları elde edebilirler, kendi adımıza üzerinde çalıştığımız bir iş ya da proje belki bir hobimiz varsa bu konuda da harekete geçmek, kazanç elde etmek veya eğitimlere başlamak adına muhteşem bir zamandayız diyebilirim. Ama daha etkili ve güzel sonuçlar elde etmek üzere 27 Mart Merkür retrosunun tamamlanmasını beklemek daha sağlıklı olacaktır. 

  18-24 Mart Akrep ve Yükselen Akrep Burçları; 

  • 21 Mart’ta ise Güneş artık Koç burcuna  geçiş yapıyor ve bir ay boyunca bu alanda kalacak, bu süreçte konsantrasyonumuzu iş yerinde beraber çalıştığımız kişiler ve günlük rutinde halletmemiz gereken konulara ayırıyoruz. Beraber çalıştığımız kişilerle ilişkilerimizi toparlamak düzenlemek, yeni projelere katılmak iyi bir plan olabilir. Sağlık konusunda da bir süredir ertelediğimiz kontroller varsa bu süreçte halletmek iyi olacaktır. 

  • 21 Mart’ta aynı zamanda Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.  Bu dolunay iş yerinde arkamızdan dönen gizli saklı işler varsa görünür hale getirecektir. Yani gizli düşmanlarımızın aktivitelerinden haberdar olmak ya da arkamızdan çevrdikleri işlerle yüzleşmek durumunda kalabiliriz. Bu belki ilk yüzleşmede bizi şaşırtsa ve üzse de hızlıca toparlanmak ve sorunun üstesinden gelmek manevi anlamda huzuru bulmamıza ve dimdik ilerlememize fayda sağlayacaktır.  

  • Bunun yanı sıra hafta boyunca aşk konusunda halen güzel süreç devam ediyor özellikle yakın çevrenizden veya onların vasıtasıyla tanışacağımız birileriyle aşk konusunda güzel başlangıç şansları var, bu fırsat daha önceden denediğiniz ama bir şekilde yarım kalmış aşklar içinde söz konusu olabilir. Öte yandan yeni ortaklıklar kurmak kariyer anlamında kendi işimizi kurmak üzere hareket etmek ve bu konuda da yine yakın çevremizden destek görmek mümkün olabilecek. Bu ve benzeri gündemler için daha sağlam ilerlemek üzere 27 Mart Merkür retrosunun bitmesini beklemek daha sağlıklı olacaktır. 

  • Venüs Jüpiter Pozitif etkileşimiyle finansal anlamda harika bir sürece giriyoruz. Bu zamanda evimizde yapmayı planladığımız dekoratif değişimler, yeni eşya almak, yeni ev almak gibi konularda finansal kaynak elde etme şansımız olacak. Belki istediğimiz evin fiyatının düşmesi veya bir anda beklediğimiz aradığımız eşyanın karşımıza çıkması gibi güzel sürprizlerde söz konusu olabilir. Ama son imza konusunda 27 Mart Merkür retrosunun tamamlanmasını beklemek daha sağlıklı olacaktır.

  18-24 Mart Yay ve Yükselen Yay Burçları; 

  • 21 Mart’ta ise Güneş artık Koç burcuna geçiş yapıyor ve bir ay boyunca bu alanda kalacak, bu süreçte konsantrasyonumuzu aşk konularına ayırıyoruz. Hayatımızda birisi yoksa harika bir aşk fırsatı gündeme gelebilir, hayatımızda bir aşk varsa beraber hoşça vakit geçirmek ve ilişkiyi bir adım öteye taşıyabileceğimiz gündemleri değerlendirmek mümkün olabilir, bunun yanı sıra hobi ya da sanatsal konularla bağlantılı yeni uğraşılarımızı parlatmak, kendimiz için ek finansal kaynak yaratmak üzere değerlendirmek ve bu konularda risk alıp harekete geçmek isteyebiliriz. Çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlarımız varsa güzel haberler kapıda diyebilirim .

  • 21 Mart’ta aynı zamanda Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.  Bu alan bizim adımıza sosyal çevre ve arkadaşlık ortamlarımızı simgeliyor. Bu alanda bir dolunay olması arkadaş çevremizi tekrar gözden geçirmek, yeni bazı gruplara dahil olmak ve bizi aşağıya çeken sıkıntı ve sorun yaratan arkadaşlıkları bitirmek yönünde etki edebilir. Hayatımıza girebilecek aşk fırsatları bu değişimin hızlanması yönünde etki edecektir.  

  • Bunun yanı sıra hafta boyunca iş yerinde beraber çalıştığınız kişiler ve iş ortamınızla bağlantılı konularda, sonuçları bizim adımıza pozitif olacak şekilde bazı yapısal değişiklikler söz konusu olabilir. İş yerinde kariyerimizi geliştirmek üzere almamız gereken belli eğitimler ya da uzmanlık sınavları vs gibi gündemleriniz varsa bu hafta hızlanabilirsiniz. Beraber çalıştığımız kişilerle birlikte ortaya koyacağımız iş ve projelerden ek finansal kazançlar elde etmek ve bu sayede finansal gediklerimizi kapatmak mümkün olabilir, iş yerinde üst pozisyonundakilerle kariyer hedeflerimiz konusunda görüş alışverişlerinde bulunmak, zam, terfi ve prim beklentilerimizi dile getirmek üzerine de etkili bir zamandayız. 

  • Venüs Jüpiter Pozitif etkileşimiyle de yakın çevremizle ilişkilerimizde daha çok ön planda olmak, onlarla hoşça, zevkli ve kaliteli zaman geçirmek, etrafımızca talep gören bir duruma gelmek söz konusu olacaktır. Bu süreçte hayata geçirmek istediğimiz e ticaret veya dijital blog açmak konularının finansal anlamda daha bereketli dönüşler getirmesini bekleyebiliriz. Yakın çevremiz vasıtasıyla tanışacağımız yeni kişilerin  yardım ve desteğiyle kendimizi göstermemiz, popülaritemizin artması, yaşam hedeflerimizi gerçekleştirmek konusunda daha sağlam ve emin adımlarla ilerlemek  daha kolay olacaktır. Eğitimlere başlamak ve kısa süreli seyahatler gerçekleştirmek içinde yine ideal bir dönemdeyiz. Ama son imza konusunda 27 Mart Merkür retrosunun tamamlanmasını beklemek daha sağlıklı olacaktır.

  18-24 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları; 

  • 21 Mart’ta ise Güneş artık Koç burcuna geçiş yapıyor ve bir ay boyunca bu alanda kalacak, bu süreçte konsantrasyonumuzu ev aile, taşınma ve tadilat konularına ayırıyoruz. Evimizde dekoratif çalışmalar yapmak, taşınmak, yer değiştirmek, yeni eşyalar almak evde tadilat ve değişimlere vakit ayırabiliriz.

  • 21 Mart’ta aynı zamanda Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.  Bu alan bizim adımıza kariyer alnıdır ve bu alanda bir dolunay olması mevcut kariyerimizde sıkıntı ve sorunlu konular varsa gündeme gelmesini ve çözülmesini işaret ediyor, çözülemeyecek kadar kaotik sorunlar sonlanma ile sonuçlanabilir. Belki emekliye ayrılmak isteyen arkadaşlarımız bu durumu değerlendirebilirler. Bir iş değişikliği ya da bitimi dolayısıyla da yer ve şehir değişiklikleri söz konusu olabilir. 

  • Bunun yanı sıra hafta boyunca aşk konusunda oldukça aktif ve güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Hayatında birisi olmayan arkadaşlarımız aşk fırsatlarını değerlendirebilirler, çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlarımız içinde güzel haberler bu hafta içinde gelebilir. Öte yandan kendimize ait bir hobimiz veya bize zevk veren bir uğraşımızın üzerine düşerek bunu yeni bir kariyer planı haline getirmek, parlatmak, finansal kazanç kaynağı haline getirmek yönünde de güzel fırsatlar karşımıza çıkabilir. Bu konuda daha önceden cesaret gösteremediğimiz veya risk almak istemediğimiz hususları yenebileceğimiz koşullar oluşuyor diyebilirim. Dolayısıyla bu tarz iş ve projelere başlamak alt yapısını hazırlamak ve kararlar almak için doğru zamandayız. 

  • Venüs Jüpiter Pozitif etkileşimiyle de manevi anlamda huzuru elde edebileceğimiz bir eğitime başlamak terapi veya ruhsal rahatlama yöntemlerini deneyimleyebileceğimiz çalışmalara katılmak, yoga meditasyon veya benzeri çalışmalar ve terapiler konusunda girişimlerde bulunmak özellikle ruhumuzu huzura kavuşturmak adına oldukça güzel bir zamanı göstermekte. Öte yandan elde edeceğimiz yeni ve ek bazı finansal gelirler içten içe bizi yoran düşündüren ve sıkan bir derdimize çare de getirebilir. 

  18-24 Mart Kova ve Yükselen Kova Burçları; 

  • 21 Mart’ta ise Güneş artık Koç burcuna geçiş yapıyor ve bir ay boyunca bu alanda kalacak, bu süreçte konsantrasyonumuzu yakın çevremiz, yeteneklerimizi ortaya koymak ve bu yönde eğitimler almaya verebiliriz. Seyahat trafiğimiz artabilir. Özellikle uygulamaya koymak istediğimiz dijital teknolojileri de içinde barındıran e ticaret ve dijital satış konularında girişimler adına süper bir dönemdeyiz değerlendirebiliriz. Yeni bir blog açmak sosyal medya hesaplarını etkili bir şekilde kullanmak, yazmak, içerik üretmek ve yayınlamak harika olur ve finansal anlamda ek kazanç elde edebileceğiniz bir yola dönüşebilir.

   • 21 Mart’ta aynı zamanda Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.  Bu alan bizim adımıza yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler medya iletişim ve yayıncılık alanlar ile eğitimleri simgeliyor. Özellikle ticari gelirleri artırmak üzere bu içerikteki konularda girişimleri hızlandırabilir, fırsatları değerlendirebiliriz. Akademik kariyer ve atama bekleyen arkadaşlarımız varsa bu süreçte güzel haberleri elde edebilirler, ayrıca süregelen davası olan arkadaşlarımız içinde bu dolunay zamanı sonlanmalara işaret ediyor.  

  • Bunun yanı sıra hafta boyunca ev aile ve yerleşim konularımız gündemde olacak, taşınma planları olan arkadaşlarımız adına güzel bir dönemdeyiz, aradığımız ideal evi bulabilir, daha önceden kaçırdığımız fırsatları bu defa yakalayabiliriz. Öte yandan evimizde aile büyüklerimiz olabilir veya evi paylaştığımız diğer kişiler, eşimiz çocuğumuz olabilir, uzun süredir içimize dert olan ve söyleyemediğimiz bazı saklı sır ve gizleri konuşmak, ortaya koymak, şüphe duyduğumuz gündemleri açığa çıkarmak ve bu sayede manevi anlamda huzuru elde etmek adına da güzel bir süreçteyiz. Bu tarz gündemlerimiz varsa dile getirmek ve cesaretle üstüne gitmek geri dönüşler açısından harika olur, endişe etmemize hiç gereke olmayan konular olduğunu görebiliriz. Boşu boşuna kendimizi sıkmış olmayalım. 

  • Venüs Jüpiter Pozitif etkileşimiyle de sosyal çevremiz ve arkadaşlık ortamlarımızda daha çok ön planda olmak, onlarla hoşça, zevkli ve kaliteli zaman geçirmek, etrafımızca talep gören bir duruma gelmek söz konusu olacaktır. Davetlere ve organizasyonlara katılım trafiğimiz artabilir, burada yeni tanıştığımız kişilerin desteğiyle, farklı ortamlara girebilir, etrafımızı genişletebilir, hem finansal anlamda hem de gerçekleştirmek istediğimiz yeni projeler konusunda başlangıçlara imza atabiliriz. Ama son imza konusunda 27 Mart Merkür retrosunun tamamlanmasını beklemek daha sağlıklı olacaktır.

  18-24 Mart Balık ve Yükselen Balık Burçları; 

  • 21 Mart’ta ise Güneş artık Koç burcuna geçiş yapıyor ve bir ay boyunca bu alanda kalacak, bu süreçte konsantrasyonumuzu kişisel kazançlarımıza ayırıyor olacağız. Kendi kazançlarımızı daha sağlam bir hale getirmek artırmak, risk alıp harekete geçeceğimiz konularda çekimser kalmamak önem taşıyor. Üzerimizdeki finansal yükten kurtulmak üzere yeni fırsatlar karşımıza geliyor. 

  • 21 Mart’ta aynı zamanda Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.  Bu alan bizim adımıza ortaklaşa kazanç alanıdır yani finansal anlamda ortaklaşa işlerimiz varsa sonuca ulaştırabileceğimiz, üzerimizde yük olan ve ekstra bizi aşağıya çeken problemlere çözüm bulabileceğimiz bir zamanda olacağız. Kredi çekmek, bazı masraflardan kurtulmak partnerimizin gelirlerindeki belirsizliğin ortadan kalkması yönünde etkilerin ortaya çıkmasını bekleyebiliriz. Bu süreçte bizden finansal destek bekleyen dostlarımızı ve arkadaşlarımızı belki ortaklarımızı bir süreliğine bekletmeli ve önceliği kendi sorunlarımıza vermeliyiz. Borç vermek için uygun bir zamanda değiliz.

  • Bunun yanı sıra hafta boyunca yakın çevremiz iletişim konuları, eğitimler ve yeteneklerimiz gündemde olacak, yeni eğitimlere başlamak, ortaya koymak istediğimiz iletişim konularında sergilemek istediğimiz yeteneklerimizi parlatmak için ideal bir zamandayız. Blog açmak, yeni bazı dijital projelere imza atmak konusunu değerlendirebiliriz. Belki daha önce aklımıza gelen ama cesaret gösteremediğimiz harekete geçemediğimiz e ticaret alanları varsa bu konuda sosyal çevremizden ve arkadaşlık ortamlarımızdan otorite olarak gördüğümüz kişilerin hem finansal hem de fikirsel desteklerini de arkamıza alma şansımız olacaktır. 

  • Venüs Jüpiter Pozitif etkileşimiyle de kariyerimiz konusunda güzel gelişmeler bekleyebiliriz. Özellikle içten içe bizi sıkan yoran daraltan hususlar varsa bunların bir bir çözümlendiğini ve iç huzuru elde edebildiğimizi göreceğiz. Ayrıca kariyerimizde yükselmemizi ve ideallerimizi gerçekleştirmemizi engelleyen sorunlar, kişiler vs söz konusu ise bu problemlerin de bizim istediğimiz beklediğimiz şekilde sonuçlanması söz konusu olacaktır. Finansal anlamda yine kariyer konularında beklediğimiz zam, terfi prim gibi beklentiler içinde yine mükemmel bir süreçte olacağız. 

  Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

  Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)

  Benzer Haberler

  • FINDIK, TEDAVİ İÇİN ANKARA'YA GÖTÜRÜLDÜ
   YaşamFINDIK, TEDAVİ İÇİN ANKARA'YA GÖTÜRÜLDÜSosyal medyada yoğun ilgi gören ve sonrasında hastalanan 'Fındık' adlı köpek, Ankara'da tedavi olacak.
   FINDIK, TEDAVİ İÇİN ANKARA'YA GÖTÜRÜLDÜ
  • ÇİN'DE SÜTYENLİ, PLASTİK ŞİŞELİ MASKELİ GÜNLER!
   YaşamÇİN'DE SÜTYENLİ, PLASTİK ŞİŞELİ MASKELİ GÜNLER!Vuhan kentinde yayılmaya başlayan koronavirüs salgını sonrası Çin halkı, kendi yöntemleriyle çeşitli malzemelerden maske oluşturdu.
   ÇİN'DE SÜTYENLİ, PLASTİK ŞİŞELİ MASKELİ GÜNLER!
  • DÜNYANIN EN PAHALI EKMEĞİ!
   YaşamDÜNYANIN EN PAHALI EKMEĞİ!İspanya'da bir fırında içinde altın olan ekmek, tanesi 9 bin liradan satılıyor. Ekmeğin, yabancı ülkelerden de alıcısı var.
   DÜNYANIN EN PAHALI EKMEĞİ!
  • GÖZLERİ TUHAF DİYE BARINAĞA BIRAKTILAR!
   YaşamGÖZLERİ TUHAF DİYE BARINAĞA BIRAKTILAR!ABD'nin New Jersey eyaletinde, 'gözleri tuhaf' olduğu için barınağa bırakılan bir köpeği sahiplenmek için 150 kişi başvurdu.
   GÖZLERİ TUHAF DİYE BARINAĞA BIRAKTILAR!
  • JAPONYA'NIN NÜFUSU HIZLA DÜŞÜYOR!
   YaşamJAPONYA'NIN NÜFUSU HIZLA DÜŞÜYOR!Japonya'da bu yıl doğum oranı rekor seviyede düşerken, ölüm oranı da rekor bir sayıya yükseldi ve ülke nüfusu 512 bin kişi azaldı.
   JAPONYA'NIN NÜFUSU HIZLA DÜŞÜYOR!
  • ANNE, BEBEK, ÇOCUK FUARI İBS 2019 KAPILARINI AÇIYOR
   YaşamANNE, BEBEK, ÇOCUK FUARI İBS 2019 KAPILARINI AÇIYORAnne, Bebek, Çocuk Fuarı İBS 2019 bu yıl 13-15 Aralık tarihleri arasında kapılarını açacak.
   ANNE, BEBEK, ÇOCUK FUARI İBS 2019 KAPILARINI AÇIYOR

  FOTO

  GALERİ

  • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
  • TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
   TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
  • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
  • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
  • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
  • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
  • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
  • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1