Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
OLSUN HALİL SEZAİ
Çaresiz içimdeki çocuk
Bir günah gibi hep suçlu
Senin hala ellerin soğuk
Ve yağmurlu
İçimde her gün ölen umutlar var
Olsun zaten aşklar hep böyle...

Sana bir söz yazdım bugün
Yolladım rüzgarla
İçinde gözyaşı vardı
Küçükcük bir kadınla

Sana bir söz yazdım bugün
Yolladım rüzgarla
İçinde gözyaşı vardı
Küçücük bir adamla.

Çaresiz bütün kelimeler
Bir yalan gibi hep suçlu
Senin hala gözlerin soğuk
Ve yağmurlu
İçimde her gün büyüyen çığlıklar var
Olsun zaten aşklar hep böyle...
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

  Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Cuma sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

  25-31 Mart Astrolojik Etkileşimler;

  • 26 Mart 2019 Venüs Balık burcuna geçiyor;  Venüs 26 Mart’ta Balık burcuna geçiyor ve 20 Nisan’a kadar da bu alanda kalacak. Yüceldiği Balık burcunda Venüs oldukça etkili çalışır. Öncelikle aşk ve ilişkilerde mantık konusu yerini duygusallığa ve içselliğe bırakır. Aşkta en değerli fonksiyonlar ortaya çıkar ve bu süreçte başlayacak ilişkilerde yoğun bir aşk mevcut olur. Bunun yanı sıra yetenek ve becerilerimizi hayal gücü ve yaratıcılık gerektiren işlerde daha etkili kullanabiliriz. Sanatsal faaliyetler, ilham gerektiren işlerde daha kolay ve etkili akışlar yakalayabiliriz. Venüs kendisini rahat hissettiği için her birimiz hayattan zevk aldığımız konularda çok daha etkili sonuçlar elde edebiliriz.

  • 27 Mart 2019 Venüs Uranüs pozitif etkileşim;  Venüs ve Uranüs arasında gerçekleşen pozitif etkileşimlerde hayatımızda birisi yoksa yıldırım aşklar gündeme gelebilir. Marjinal sıra dışı sayılabilecek aşk ve ilişkiler veya etrafımızda hiç beklemediğimiz aşk haberleri gündeme gelebilir. Fakat her zaman belirttiğim gibi bu ikilinin etkileşimlerinde ortaya çıkan aşklar maalesef çok uzun soluklu olamıyor ve aşkta hep bir özgürlük teması ön plana çıkabiliyor. 

  • 28 Mart 2019 Merkür Retrosu bitiyor;  Mart ayının başından beri bizleri adeta çıldırtan ve önümüzdeki konulara odaklanmamızı zorlaştıran Merkür retrosu nihayet tamamlanıyor ve Merkür 17 Nisan’a kadar Balık burcunda ileri harekete geçiyor. Merkür’ün bu burçta zararlı pozisyonda olduğunu tekrar hatırlatmakta fayda var belki tam olarak kendimize gelmemiz ve odaklanma ve konsantrasyonumuzu tam olarak kazanmamız zaman alabilir ama en azından iletişim alet ve cihazlarında elektroniklerde yaşadığımız sorunlar ve bizi sinir eden gelişmeler artık geride kalıyor olacak. 

  • 31 Mart 2019 Mars İkizler burcunda;  Mars 16 Mayısa kadar bu burçta ilerlemesini sürdürecek. Mars ikizler burcunda savaşmayı ve mücadeleyi iletişim ile yapmayı ön plana çıkarır. İletişimlerimizde daha agresif ve sert yöntemler ortaya koyabiliriz. Söylemlerimiz ara bulucu ve çözüm odaklı olarak değil mantık çerçevesinde ön plana çıkar ve ikizler teması gereği değişimler gösterebilir. Reklam, halkla ilişkiler eğitim ve iletişim konularında fırsatlar aratabilir mücadele seviyesi yükselebilir. Bu etkileşimin gölge yanı fazla gelgitli ve sık değişen bir agresyona sahip olmasıdır.

  25-31 Mart Koç ve Yükselen Koç Burçları; 

  • Hafta genelinde Terazi Dolunay’ı halen aktif durumda yer alıyor. Yani ikili ilişkilerimizde olası sıkıntı ve sorunları çözebilmemiz adına gereken fırsatları karşımıza çıkaracaktır. Mevcut ilişkilerimizdeki olası sıkıntı ve sorunları masaya yatırmak ve çözüm bulmaya çalışmak son derece isabetli olur. Ancak ilişkilerde bencillik temalı bu dolunay, ikili ilişki kurmayı öğrenmek gerektiğini vurguluyor, burada çözüm üretirken sadece kendi talep ve beklentilerimizi değil, karşımızdaki partnerimizin beklentilerini de göz önünde bulundurmalı ve orta noktayı bulmaya çalışmalıyız.  

  • Hafta başında Venüs’ün de Balık burcuna geçmesiyle birlikte manevi anlamda aradığımız arzu ettiğimiz ve beklediğimiz huzuru elde etme şansını yakalıyor olacağız. Aşk konusunda daha fedakar ve özverili bakış açılarını ortaya koyabileceğimiz ve Terazi dolunayı ile ortaya çıkan orta noktayı bulma zorunluluğunu daha rahat gösterebileceğimiz atarlı giderli yaklaşımlar yerine daha duygusal bakış açıları sergiyebileceğimiz bir dönem başlıyor.   

  • Hafta sonuna doğru Merkür’ün de aynı alanda ileri hareketine başlamış olması içsel anlamda huzursuzluk yaratan meselelerin hızlıca çözülmeye başlamasına destek sağlayacaktır. 

  • Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte ise mücadelemizi, hırs ve motivasyonumuzu daha ziyade eğitimler, iletişim, reklam, yeteneklerimiz yakın çevremizle bağlantılı konularda ortaya koymaya başlayacağız. Seyahat trafiğimiz artabilir ama trafikte de dikkatli olmamız gereken bir zamandayız. Yeni eğitimler almak, dijital bağlantılı iş proje ve çalışmalarımızı hayata geçirmek için güzel bir sürece giriyoruz.   

  25-31 Mart Boğa ve Yükselen Boğa Burçları; 

  • Hafta genelinde Terazi Dolunay’ı halen aktif durumda yer alıyor. Yani iş yerinde çalıştığımız kişilere dikkat çekiyor.  Gizli saklı işler ve bizi çekemeyenlerin aktiviteleri varsa bu süreçte görünür bir hal alacaktır ve manevi ve ruhsal temizlik adına bu durumun ortaya çıkması bulunmaz fırsattır, ilk başta şok dalgası biraz ağır bile gelse sonunda bu ağırlıktan kurtulma ihtimali olması biçilmiş kaftan gibidir. Aynı dönemde hem fiziksel hem de psikolojik sağlığımıza da kesinlikle özen göstermemiz gereken ve varsa sağlık kontrollerimizi aksatmamamız gereken bir zamanda olacağız. Ek takviye ya da destekler almamız doğru olabilir. 

  • Hafta başında Venüs’ün de Balık burcuna geçmesiyle birlikte sosyal çevremiz ve arkadaşlıklar ortamımız bereketlenmeye başlıyor. Yetenek ve becerilerimizi bu alanda daha fazla ortaya çıkarabilir, arkadaşlarımızla beraber girişeceğimiz iş ve projelerden kazançlar elde edebiliriz ve elbette aşk konularında da sosyal çevremizden yeni tanışacağımız birileriyle yeni aşk fırsatları ve duygusal ilişkiler gündeme gelecektir.   

  • Hafta sonuna doğru Merkür’ün de aynı alanda ileri hareketine başlamış olması da sosyal çevremizde tıkanan iletişimlerimizin çözümlenmesine ve gerek iş ortaklıkları gerekse aşk fırsatları konularında hareketlenmeye destek sağlayacaktır. 

  • Hafta sonunda ise Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte ise mücadelemizi, hırs ve motivasyonumuzu kişisel kazançlarımızı artırmaya odaklayacağız. Bu konuda bir süredir üzerinde çalıştığımız ancak ortaya koyamadığımız işler varsa gündeme getirebilir, gerekli görüşmeleri ve iletişimleri hızlandırabiliriz. Fakat bir taraftan kişisel kazançlarımızı artırmaya odaklanırken diğer taraftan harcamalarımıza da dikkat etmemiz ve çok açılmamamız gerekiyor.  

  25-31 Mart İkizler ve Yükselen İkizler Burçları; 

  • Hafta genelinde Terazi Dolunay’ı halen aktif durumda yer alıyor. Yani aşk gündemimiz hareketlendiriyor, sosyal çevremizde yeni gireceğimiz ortamlarda tanışacağımız birisi ile yeni bir aşka yelken açabiliriz. Hayatında birisi olan arkadaşlarımız için ise sosyal çevrede harcanan vakit ve aşka ayrışan zamanı iyi dengelemek gerekecektir. Ayı süreçte hobi olarak gördüğümüz işleri büyütmek ve bu konuya eğilmek adına da fırsatlar yer alıyor. Çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlarımız varsa yine güzel haberleri verebilir. 

  • Hafta başında Venüs’ün de Balık burcuna geçmesiyle birlikte yetenek ve becerilerimizi kariyer konularında sergilemeye başlıyoruz. İşsiz olan arkadaşlarımız için yeni iş fırsatları ya da mevcut kariyerinde yükselme terfi prim bekleyen arkadaşlarımıza güzel haberler gelebilir. Aşk konusunda iş yerinden kariyer bağlantılı işlerden tanışacağımız kişilerle aşk gündemleri ortaya çıkabilir.    

  • Hafta sonuna doğru Merkür’ün de aynı alanda ileri hareketine başlamış olması da kariyerimizde tıkanan iletişimlerimizin çözümlenmesine ve gerek yükselme gerekse yeni iş fırsatları konusunda hareketlenmeye destek sağlayacaktır. 

  • Hafta sonunda ise Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte ise mücadelemizi, hırs ve motivasyonumuzu bireysel anlamda geleceğimizi yönlendirmeye odaklayabiliriz. Ortaya koymak istediğimiz yaşamımızda gerçekleştirmek istediğimiz ideallerimize odaklanabilir, iletişimlerimizi veya fikir ve düşüncelerimizi bu konulara verebiliriz. Fiziksel anlamda kişisel yaralanmalara dikkat etmemiz gerekiyor, estetik konularında derinlemesine bazı değişiklikler yaptırmak istiyorsak bu süreçte yaptırmasak iyi olabilir.  

  25-31 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları; 

  • Hafta genelinde Terazi Dolunay’ı halen aktif durumda yer alıyor. Yani ev aile ve yerleşim konularına dikkat çekiyor. Yeni bir kariyer planı doğrultusunda bir yer değişikliği veya taşınma fırsatı karşımıza gelebilir veya emeklilik planlarımız varsa artık kariyer konusuna nokta koyarak kendi işimizi yapmaya niyetlenebiliriz. Bunu da mevcut yaşadığımız yer veya şehirde değil başka bir ortamda değerlendirebiliriz. Bunun dışında mevcut kariyerimizle evimiz arasındaki dengeyi de iyi ayarlamamız gereken bir zamandayız, ne işe fazla vakit ayırmalı ne de evde ailemize sevdiklerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirirken işi ihmal etmeliyiz aradaki denge önem taşıyor. 

  • Hafta başında Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle birlikte yetenek ve becerilerimizi yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler medya iletişim ve yayıncılık konuları, eğitim ve akademik kariyer konularında sergilemeye başlıyoruz. Yurt dışı tatili planlarımız varsa bu süreçte gerçekleştirebiliriz. Yeni eğitim planlarımızı uygulamaya koymak için son derece güzel bir zamandır. Yurt dışı bağlantılı iş ve projelerden daha bereketli ve kazançlı çıkma şansını da elde edebiliriz. Medya iletişim konularında iş ve projelerimiz varsa harekete geçmekte fayda olacaktır.    

   • Hafta sonuna doğru Merkür’ün de aynı alanda ileri hareketine başlamış olması da Mart ayında bu konularda tıkanan aksayan iletişimlerimizin çözümlenmesine ve bereketin artmasına destek sağlayacaktır.

  • Hafta sonunda ise Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte ise mücadelemizi, hırs ve motivasyonumuzu içsel dünyamıza odaklıyoruz. Sağlığımıza dikkat etmemiz gereken bir zamandayız. Gizli saklı arkamızdan çevrilen işler, gizli düşmanların aktiviteleri içsel korku ve endişelerimiz bu süreçte daha fazla ortaya çıkabilir, içsel huzursuzluk artabilir. Kendimizi ruhumuzu daha huzurlu hissedeceğimiz aktivitelere yönlendirmek, yoga meditasyon dua etmek veya benzeri ruhsal faaliyetlere odaklama veya bu konularda eğitim almak üzere yönlendirebiliriz.  

  25-31 Mart Aslan ve Yükselen Aslan Burçları; 

  • Hafta genelinde Terazi Dolunay’ı halen aktif durumda yer alıyor. Yani yakın çevremiz, yetenekler, eğitimler ve kısa seyahatler alanımızda tam olarak kendimizi gösterebileceğimiz yeni işler ve projeler öncesi, eksik olduğunu düşündüğümüz taraflarımızı bütünlemek üzere yeni eğitimleri almak, dijital veya teknolojik yatırımlarımızı tamamlamak adına ideal bir zamanda olacağız.

  • Hafta başında Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle birlikte finansal anlamda ortaklaşa kazançlarımızda güzel haberler gelmeye başlıyor. Beklediğimiz bir kredi, alacak, miras, nafaka veya benzeri gelirlerde bizim lehimize sonuçlar ortaya çıkması, ortaklı işlerimiz varsa buradaki kazançların artması yönünde güzel gelişmeler ortaya çıkabilir, belki hayatımızdaki diğer kişilerin eşimiz, ev arkadaşımız vb kişilerin gelirlerindeki artışlarda evimizdeki finansal kazançlar yukarı çekebilir.      

  • Hafta sonuna doğru Merkür’ün de aynı alanda ileri hareketine başlamış olması da Mart ayında bu konularda tıkanan aksayan iletişimlerimizin çözümlenmesine ve bereketin artmasına destek sağlayacaktır.

  • Hafta sonunda ise Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte ise mücadelemizi, hırs ve motivasyonumuzu sosyal çevremiz ve arkadaşlıklarımıza odaklıyoruz. Yeni arkadaşlıklar gündeme gelebilir, farklı bir çok davet ve organizasyona katılım trafiğimiz aratabilir, bu süreçte biz biraz daha kariyer kazançlarımıza odaklanıp burada elde ettiğimiz gelirleri de artırma alternatiflerini değerlendirmeye odaklanabiliriz. Fakat sosyal çevremizde iletişim dilimize dikkat etmemiz gereken bir zamanda olduğumuzu da hatırlatalım. 

  25-31 Mart Başak ve Yükselen Başak Burçları; 

  • Hafta genelinde Terazi Dolunay’ı halen aktif durumda yer alıyor. Yani kişisel kazanç alanımızda gerçekleşiyor yani kazançlarımızı dengeleyebilmek, bize sıkıntı ve sorun çıkaran maliyetlerden kurtulmak ve kazançlarımızı dengeleyebilmek adına harika bir zamandayız. Belki biriken borçlar ve bizi aşağıya çeken parasal sıkıntılar için kredi çekebilir veya borçsuz ek bir kaynak bulabiliriz. 

  • Hafta başında Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle birlikte yetenek ve becerilerimizi ilişkilerimiz ve ortaklıklar konularına odaklayacağız. Aşk konusunda hayatımızda birisi yoksa hayallerimizin aşkı olarak nitelendirebileceğimiz fırsatlar gelebilir, bu aşk bize gerçekten büyük haz verebilir. Bu süreçte ticari anlamda kurulacak ortaklıklar daha bereketli ve kazançlı olabilir.  

    • Hafta sonuna doğru Merkür’ün de aynı alanda ileri hareketine başlamış olması da Mart ayında bu konularda tıkanan aksayan aşk ve ilişkiler konusundaki iletişimlerimizin çözümlenmesine ve ortaklıklar konusunda atılamayan imzaların artık atılabilmesine destek sağlayacaktır.

  • Hafta sonunda ise Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte kariyerimizde hırs ve mücadele dönemi başlıyor. Bu noktada rekabete olduğumuz kişilerle bazı gerginlikler veya bel altı mücadeleler söz konusu olabilir hatta bir üst seviyede tartışmalara varabilir. Burada önemli olan kariyerden elde ettiğimiz kazançlarımızı daha da iyileştirmek hatta mümkünse geliştirmek yönünde olacak ve burada önümüzde duracak engellere karşı pek bir sabrımız olmayacak, yaklaşımlarımız, iletişimlerimiz  agresif olabilir. Ama üstesinden gelmemiz gereken kariyer meseleleri ile ilgili olarak oldukça güçlü ve mücadeleci bir pozisyonda olacağımızı da hatırlatalım.   

  25-31 Mart Terazi ve Yükselen Terazi Burçları; 

  • Hafta genelinde Terazi Dolunay’ı halen aktif durumda yer alıyor. Yani yaşam hedeflerimizi gerçekleştirebilmek konusunda bizi aşağıya çeken, yük olan, sıkıntı ve sorun çıkaran konuları artık geride bırakmak gerekliliğini yansıtmakta. Bu konu mevcut ortaklıklarla veya ikili ilişkilerimizle evliliğimizle alakalı olabilir, bir süredir kafamızı kurcalayan ve çözüm bulmakta zorlandığımız ne varsa masaya yatırmalı ve çözüme odaklanmalıyız, çözülemeyecek kadar kaotik sorunlarımız varsa ayrılık gündemleri konuşulabilir.  

  • Hafta başında Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle birlikte yetenek ve becerilerimizi iş yerimize ve beraber çalıştığımız kişilerle gerçekleştirdiğimiz projelere odaklıyoruz. Bu süreçte gerçekleştireceğimiz projeler daha kazançlı ve finansal anlamda fayda sağlayacak yönde ortaya çıkabilir. İş aşkları da bu süreçte gündeme gelebilir. Sağlık konularında sorunlarımız varsa iyileşmenin de beraberinde hızlıca geleceği bir dönemdeyiz.  

    • Hafta sonuna doğru Merkür’ün de aynı alanda ileri hareketine başlamış olması da Mart ayında bu konularda tıkanan aksayan iş yerimizde tıkanmış iletişimlerimizin veya çözümsüz sorunlarımızın hızlıca toparlanmasına destek sağlayacaktır. Beklediğimiz imzalar atılabilir. 

  • Hafta sonunda ise Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işler, turizm medya iletişim konuları ve eğitim alanlarında hareketlilik artıyor. Bu noktada varsa planladığımız plan ve projeleri hayata geçirmekte ve  konsantrasyonumuzu bu alanlara kaydırmakta daha başarılı olabiliriz. Kamu ile alakalı konular ve süre gelen davalarımızla alakalı da hararetli bir dönemdeyiz ve başarı şansımız yüksek olabilir. 

  25-31 Mart Akrep ve Yükselen Akrep Burçları; 

  • Hafta genelinde Terazi Dolunay’ı halen aktif durumda yer alıyor. Yani iş yerinde arkamızdan dönen gizli saklı işler varsa görünür hale getirecektir. Yani gizli düşmanlarımızın aktivitelerinden haberdar olmak ya da arkamızdan çevirdikleri işlerle yüzleşmek durumunda kalabiliriz. Bu belki ilk yüzleşmede bizi şaşırtsa ve üzse de hızlıca toparlanmak ve sorunun üstesinden gelmek manevi anlamda huzuru bulmamıza ve dimdik ilerlememize fayda sağlayacaktır.  

  • Hafta başında Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle birlikte yetenek ve becerilerimizi aşk konularına odaklıyoruz.  Hayatımızda birisi yoksa beklediğimiz istediğimiz hayalini kurmuş olduğumuz aşk artık kapımıza geliyor. Bunun yanı sıra çocuk sahibi isek, onun eğitimi ve gelişimiyle alakalı gündemlerimizde pozitif gelişmeler bizi mutlu edecek haberler ortaya çıkabilir, diğer taraftan geliştirmek istediğimiz hobilerimiz içinde yine güzel girişim fırsatları ve bize mutluluk verecek başlangıçları ortaya koyabiliriz.    

   • Hafta sonuna doğru Merkür’ün de aynı alanda ileri hareketine başlamış olması da Mart ayında bu konularda tıkanan aksayan aşk konusunda yarım kalmış sonuca bağlanmamış meselelerin iletişimlerimizin veya çözümsüz sorunlarımızın hızlıca toparlanmasına destek sağlayacaktır. 

  • Hafta sonunda ise Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte ortaklaşa kazançlar konusuna odaklanıyoruz. Ortaklaşa işlerimiz varsa buradan gelebilecek gelirler veya finansör destekleri veya miras, sponsorluk ve kredi haberleri ile alakalı güzel haberler önümüze gelebilir ancak beklenmedik gözden kaçan ufak tatsız masraflara karşı da uyanık olmalı, paranın hesabını iyi yapmalıyız. Diğer taraftan sağlık konularında ufak çaplı bir operasyon gündeme gelebilir.

  25-31 Mart Yay ve Yükselen Yay Burçları; 

  • Hafta genelinde Terazi Dolunay’ı halen aktif durumda yer alıyor. Yani sosyal çevre ve arkadaşlık ortamlarımızda arkadaş çevremizi tekrar gözden geçirmek, yeni bazı gruplara dahil olmak ve bizi aşağıya çeken sıkıntı ve sorun yaratan arkadaşlıkları bitirmek yönünde etki edebilir. Hayatımıza girebilecek aşk fırsatları bu değişimin hızlanması yönünde etki edecektir.  

  • Hafta başında Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle birlikte yetenek ve becerilerimizi ev aile ve yerleşim konularına odaklıyoruz.  Evimizi güzelleştirmek üzere hareket etmek, dekoratif estetik uygulamaları yapmak, taşınma ve yer değişikliği ile ilgili gündemlerimiz varsa hayalimizin evini bulmak veya gayrimenkul satışı planlarımızı ortaya koymak yönünde süper bir sürece giriyoruz. Evde bereketlenme başlıyor diyebiliriz.  

   • Hafta sonuna doğru Merkür’ün de aynı alanda ileri hareketine başlamış olması da Mart ayında bu konularda tıkanan aksayan yarım kalmış sonuca bağlanmamış meselelerin iletişimlerimizin veya çözümsüz sorunlarımızın hızlıca toparlanmasına destek sağlayacaktır, imzaları gönül rahatlığı ile atabiliriz artık.  

  • Hafta sonunda ise Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte mevcut ilişki ve ortaklıklarımızda ortalık ısınmaya başlıyor. Hayatında birisi olmayan arkadaşlar hızlı ilişkilere giriş yapabilir ve bu ilişki tartışma ve kavga gündemiyle ortaya çıkabilir. İlişkisi ve evliliği olan arkadaşlarımız için ise karşılıklı beklentilerin tam karşılanamaması nedeniyle yaşanabilecek bazı tartışma ve agresyon temaları ortaya çıkabilir. Ticari anlamda ise ortaklığı olan arkadaşlarımız yine benzeri fikir ayrılıkları ve ortaklığın sonuçlanmasıyla sonuçlanabilecek tartışma gündemleriyle mücadele etmek durumunda kalabilirler. 

  25-31 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları; 

  • Hafta genelinde Terazi Dolunay’ı halen aktif durumda yer alıyor. Yani mevcut kariyerimizde sıkıntı ve sorunlu konular varsa gündeme gelmesini ve çözülmesini işaret ediyor, çözülemeyecek kadar kaotik sorunlar sonlanma ile sonuçlanabilir. Belki emekliye ayrılmak isteyen arkadaşlarımız bu durumu değerlendirebilirler. Bir iş değişikliği ya da bitimi dolayısıyla da yer ve şehir değişiklikleri söz konusu olabilir. 

  • Hafta başında Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle birlikte yetenek ve becerilerimizi yakın çevremize ve yeteneklerimize odaklıyoruz. Belki bir süredir üzerinde çalıştığımız bir internet projesi blog açmak, kitap yazmak, yetenekli olduğumuz alanlarda kendimize ait bir iş kurmak yönünde çalışmalarımız varsa bunları hayata geçirebiliriz. Bu konuda ihtiyaç varsa yeni eğitimler alabilir, finansal destek araştırmaları yapabiliriz.  

   • Hafta sonuna doğru Merkür’ün de aynı alanda ileri hareketine başlamış olması da Mart ayında bu konularda tıkanan aksayan yarım kalmış sonuca bağlanmamış meselelerin iletişimlerimizin veya çözümsüz sorunlarımızın hızlıca toparlanmasına destek sağlayacaktır, imzaları gönül rahatlığı ile atabiliriz artık.  

  • Hafta sonunda ise Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte iş yerinde ve beraber çalıştığımız kişilerle alakalı sular ısınmaya başlıyor. İşyerimizde rekabet ortamı kızışabilir yoksa bile başlayabilir. İyi anlaşamadığımız ya da fikir ayrılıklarımızın olduğu arkadaşlarımızda bazı tartışmalar ve agresyonlar gündeme gelebilir. Öte yandan sağlık konularıyla alakalı olarak da dikkatli olmamız gereken bir zamandayız belki ufak bir operasyon geçirmek durumunda kalabiliriz.

  25-31 Mart Kova ve Yükselen Kova Burçları; 

  • Hafta genelinde Terazi Dolunay’ı halen aktif durumda yer alıyor. Yani bizim adımıza yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler medya iletişim ve yayıncılık alanlar ile eğitimleri simgeliyor. Özellikle ticari gelirleri artırmak üzere bu içerikteki konularda girişimleri hızlandırabilir, fırsatları değerlendirebiliriz. Akademik kariyer ve atama bekleyen arkadaşlarımız varsa bu süreçte güzel haberleri elde edebilirler, ayrıca süregelen davası olan arkadaşlarımız içinde bu dolunay zamanı sonlanmalara işaret ediyor.  

  • Hafta başında Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle birlikte kişisel kazançlarımıza bereket geliyor. Beklediğimiz istediğimiz zam artış terfi ya da koşulları çok daha iyi bir iş imkanı karşımıza çıkabilir, gelirlerimizi artıracağımız şart ve koşullar oluşabilir.    

     • Hafta sonuna doğru Merkür’ün de aynı alanda ileri hareketine başlamış olması da Mart ayında bu konularda tıkanan aksayan yarım kalmış sonuca bağlanmamış meselelerin iletişimlerimizin veya çözümsüz sorunlarımızın hızlıca toparlanmasına destek sağlayacaktır. Para konusunda rahata ereceğimiz bir sürece giriyoruz.  

  • Hafta sonunda ise Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte ani aşk fırsatları gündeme geliyor. Hayatımızda birisi yoksa aşk anlamında tutkulu birliktelikler gündeme gelebilir. Hobilerimizi ortaya koymak istediğimiz sanatsal yönlerimizi göstermek için savaşıp mücadele edebiliriz. Çocuk sahibi olmak adına ise bazı sıkıntı ve sorunlar gündeme gelebilir, planları olan arkadaşlarımız biraz ertelese harika olur.

  25-31 Mart Balık ve Yükselen Balık Burçları; 

  • Hafta genelinde Terazi Dolunay’ı halen aktif durumda yer alıyor. Yani finansal anlamda ortaklaşa işlerimiz varsa sonuca ulaştırabileceğimiz, üzerimizde yük olan ve ekstra bizi aşağıya çeken problemlere çözüm bulabileceğimiz bir zamanda olacağız. Kredi çekmek, bazı masraflardan kurtulmak partnerimizin gelirlerindeki belirsizliğin ortadan kalkması yönünde etkilerin ortaya çıkmasını bekleyebiliriz. Bu süreçte bizden finansal destek bekleyen dostlarımızı ve arkadaşlarımızı belki ortaklarımızı bir süreliğine bekletmeli ve önceliği kendi sorunlarımıza vermeliyiz. Borç vermek için uygun bir zamanda değiliz.

  • Hafta başında Venüs’ün Burcumuza geçmesiyle birlikte hayatın tadını çıkarabileceğimiz kendi istek ve arzularımıza odaklanabileceğimiz hayattan zevk almaya başlayacağımız bir zaman giriyoruz. Dış görünüşümüzü değitirmek estetik ve güzellik anlamında girişimlerde bulunmak kendimizi şımartmak kendi zevklerimize zaman ayırmak harika gelecektir. Gerçekleştirmek istediğimiz ideallerimiz doğrultusunda yeni kararlar almak adına da harika bir zamandayız.      

   • Hafta sonuna doğru Merkür’ün de aynı alanda ileri hareketine başlamış olması da Mart ayında bu konularda tıkanan aksayan yarım kalmış sonuca bağlanmamış meselelerin iletişimlerimizin veya çözümsüz sorunlarımızın hızlıca toparlanmasına destek sağlayacaktır. 

  • Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte taşınma konuları gündeme gelebilir, mevcut yaşadığımız yerden ayrılmak ve başka bir yere geçmek konusunda güçlü göstergeler var. Öte yandan evimizde gerçekleştirmek istediğimiz tadilat yeniden yapılanma, iç mimari anlamında değişimler bu süreçte ortaya çıkabilir ve bunları tamamlayabiliriz.

  Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

  Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)

  Benzer Haberler

  • ÇİN'DE SÜTYENLİ, PLASTİK ŞİŞELİ MASKELİ GÜNLER!
   YaşamÇİN'DE SÜTYENLİ, PLASTİK ŞİŞELİ MASKELİ GÜNLER!Vuhan kentinde yayılmaya başlayan koronavirüs salgını sonrası Çin halkı, kendi yöntemleriyle çeşitli malzemelerden maske oluşturdu.
   ÇİN'DE SÜTYENLİ, PLASTİK ŞİŞELİ MASKELİ GÜNLER!
  • DÜNYANIN EN PAHALI EKMEĞİ!
   YaşamDÜNYANIN EN PAHALI EKMEĞİ!İspanya'da bir fırında içinde altın olan ekmek, tanesi 9 bin liradan satılıyor. Ekmeğin, yabancı ülkelerden de alıcısı var.
   DÜNYANIN EN PAHALI EKMEĞİ!
  • GÖZLERİ TUHAF DİYE BARINAĞA BIRAKTILAR!
   YaşamGÖZLERİ TUHAF DİYE BARINAĞA BIRAKTILAR!ABD'nin New Jersey eyaletinde, 'gözleri tuhaf' olduğu için barınağa bırakılan bir köpeği sahiplenmek için 150 kişi başvurdu.
   GÖZLERİ TUHAF DİYE BARINAĞA BIRAKTILAR!
  • JAPONYA'NIN NÜFUSU HIZLA DÜŞÜYOR!
   YaşamJAPONYA'NIN NÜFUSU HIZLA DÜŞÜYOR!Japonya'da bu yıl doğum oranı rekor seviyede düşerken, ölüm oranı da rekor bir sayıya yükseldi ve ülke nüfusu 512 bin kişi azaldı.
   JAPONYA'NIN NÜFUSU HIZLA DÜŞÜYOR!
  • ANNE, BEBEK, ÇOCUK FUARI İBS 2019 KAPILARINI AÇIYOR
   YaşamANNE, BEBEK, ÇOCUK FUARI İBS 2019 KAPILARINI AÇIYORAnne, Bebek, Çocuk Fuarı İBS 2019 bu yıl 13-15 Aralık tarihleri arasında kapılarını açacak.
   ANNE, BEBEK, ÇOCUK FUARI İBS 2019 KAPILARINI AÇIYOR
  • TATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM SÖZÜ DOĞRULANDI
   YaşamTATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM SÖZÜ DOĞRULANDIAcı tüketenlerin değer yargılarının daha katı, tatlı tüketenlerin ise uyumluluk düzeyinin yüksek olabileceği, bilimsel çalışmalarla ortaya konuldu.
   TATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM SÖZÜ DOĞRULANDI

  FOTO

  GALERİ

  • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
  • TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
   TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
  • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
  • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
  • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
  • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
  • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
  • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1