Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
AŞKIN ENKAZI GÖKHAN TÜRKMEN
Anladım tamam vazgeçtin çoktan
Söylemen yeterdi
Gülleri solan bir bahçe bana kalan
Bu kadarı yeterli

Şimdi bütün şarkılarda kendini mumla ara

Atıyorum içime, sıkıştı kaldı kalbimde
Yıkıp gittiğin aşkın enkazı
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

  Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Cuma sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

  22-28 Nisan 2019 astrolojik etkileşimler;

  •    19 Nisan Terazi Burcunda Dolunay’ın etkileri halen aktif durumda; 21 Mart tarihinde yine aynı burçta gerçekleşen Dolunay’ın ardından bu defa 19 Nisan’da yine Terazi burcunda ve son derecesinde bir Dolunay yaşayacağız. Terazi burcu ilişkiler ve denge burcudur. Karşı taraf aşısından da durumu değerlendirebilen empati kurabilen, objektif, net ve arabulucu bir fonksiyon ortaya koyar. Bu burçta bir dolunay olması mevcut ya da olası ilişkiler konusunda artıları eksileri çok iyi değerlendirmek unsurlarına dikkat çekiyor. Aynı tarihte Güneşin burç dışı da olsa Uranüs ile yakın açısı özellikle özgürlük temasını vurguluyor yani ilişkilerde karşı tarafa gösterdiğimiz empati ve dengenin karşılığını alamadıysak artık özgürlüğe doğru ilerlemek isteyebiliriz. Dolunay zamanında Merkür’ün Şiron kavuşumunda yer alması dilimize hakim olmamız gerektiğini, ağızımızdan çıkanı kulağımızın duyması gerektiğini ifade ediyor. Geri dönüşü olmayacak söylemeler sonlanmalara yol açabilir. 21 Marttaki Terazi Dolunayı ile sonuca bağlanmayan konular artık nihayete erecektir. Biten ilişkilerimiz olduysa tekrar denemek üzere bir şans daha karşımıza geliyor olacak. 

  •    23 Nisan 2019 Güneş Uranüs Kavuşuyor; Değişime dirençli Boğa burcunda gerçekleşecek bu kavuşum ile özellikle finansal konular başta olmak üzere daha yenilikçi ve modern bakış açılarını hayatımıza geçirmek isteyeceğimiz bu yönde şans ve fırsatları elde edebileceğimiz bir sürece giriyoruz. Para kazandığımız yol ve yöntemleri yenilemek, yeni ve farklı başka arayışlara yönelmek adına güzel bir zamandayız. Özellikle Boğa burcu temsiliyetindeki konular olan doğal tarım ve toprak ürünleri ile alakalı girişimler, finansal yatırımlarda dijital içerikli yatırım konuları, gıda alanları vb girişimler bu süreçte daha fazla karşımıza gelebilir. Değerlendirmekte fayda olacaktır. Bunun yanı sıra finansal anlamda bizi bağlayan aşağıya çeken sistem ve kurallara karşısında da özgürleşmek isteyeceğimizi ilave edelim. 

  •    27 Nisan 2019 Mars Neptün stresli etkileşimi; Mars vücudumuzun savunma sistemini ifade ediyor. Neptün gibi sisli puslu bir gezegenle sert etkileşimde yer alması öncelikle sağlık konularında dikkatli olmamız gerektiğini ifade ediyor. Bu etkileşim aktif olduğu zamanlarda ilaçların yan etkileri daha sert ortaya çıkabilir, anestezi ürünlerinin zararları daha fazla yansıyabilir, ameliyat olmak için doğru bir zaman değildir. Rahatsızlıkların teşhisi doğru konamayabilir, yanlış tedaviler uygulanabilir. Bunun yanı sıra keyif veren madde kullanımlarında da ağır etkiler ortaya çıkabilir. Ayrıca İkizler burcunda ilerleyen Mars etkisi ile iletişimlerimizde kafa karışıklıkları ve ufak tefek odaklanma sorunları ortaya çıkabilir ama hayal gücünü iletişimlerimize yansıtmak konusunda etkili bir süreç olduğunu da belirtmek gerekiyor.  

  22-28 Nisan 2019 Burç Yorumları;

  22-28 Nisan Koç ve Yükselen Koç Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Nisan Terazi Dolunay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor, yani ikili ilişkilerimiz ve ortaklık konularında sıkıntılı ve sorunlu gündemler tekrar gündeme geliyor. 21 Mart tarihindeki Terazi Dolunayı ile benzer temalarda yer alması ilişkiler ve ortaklıklar konularında çözülmesi gereken, geride bırakılması ve sonuca bağlanması gereken hususları tekrar gündeme getiriyor. 

  •    Hafta başında Güneş Uranüs kavuşumuyla birlikte konsantrasyonumuzu parasal kazanç konularına ayırmaya başlıyoruz. Kişisel gelirlerimizi artırmaya yönelik sürpriz gelişmeler karşımıza çıkabilir bu sayede alternatif kazanç yollarını değerlendirmek, kendimizi parasal anlamda güvence altına almaya çalışmak yönünde harekete geçebiliriz. Elimizdekilerin değerini bileceğimiz, üstüne daha fazlasını koymak isteyeceğiz bir süreçteyiz. Ayrıca elimizdekileri paylaşmak bu süreçte biraz zor olabilir, bonkörlükten uzak biraz bencil yaklaşımlar sergileyebiliriz. 

  •    Hafta sonunda Mars Neptün stresli etkileşimiyle birlikte sağlığımıza çok dikkat etmeliyiz. Manevi anlamda bizi aşağıya çeken bir enerji ortaya çıkabilir, özellikle yakın çevremizle alakalı konularda eğitim iletişim temalarında beklentilerimiz boşa çıkabilir, bazı hayal kırıklıkları gündeme gelebilir, trafikte de kazalara çok dikkat etmemiz gereken bir zamandayız.      

      22-28 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Nisan Terazi Dolunay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor, yani iş yerinde beraber çalıştığımız kişiler ve iş yerimizdeki sıkıntılı ve sorunlu gündemler tekrar gündeme geliyor. 21 Mart tarihindeki Terazi Dolunayı ile benzer temalarda yer alması bu alanda sonuca bağlanmamış konuların artık finalize olmasını sağlayacaktır.  Bu noktada kendi isteklerimiz, huzurumuz, konforumuz ve beklentilerimizle ilgili özgürlük ihtiyacımızı vurguluyor durumda. 

  •    Hafta başında Güneş Uranüs kavuşumuyla birlikte kendi adımıza adeta yeniden doğuş yaşıyor olacağız. Kendimizi güvencede hissedebilmek, huzur ve konforu elde edebilmek üzere karşımıza çıkacak ani beklenmeyen fırsatlar karşısında yaşam hedeflerimizi gerçekleştirebileceğimiz kararlar alacağız. Bu süre zarfında hayatın bize sunmuş olduğu nimetleri daha fazla özümsemek isteyebilir, kendimizi huzurlu ve mutlu hissettiğimiz ne varsa deneyimlemek isteyebiliriz. Dış görünüşümüzü değiştirmek ve kendimizi şımartmak üzere hak ettiğimiz ne varsa şimdi elde etme zamanıdır. 

  •    Hafta sonunda Mars Neptün stresli etkileşimiyle birlikte özellikle parasal kazançlarımız konusunda dikkatli olmamız gereken bir süreçteyiz. Sosyal çevremizde arkadaşlıklarımızda borç isteyenleri, kefil olmamızı isteyenleri geri çevirmemiz gerekiyor. Aldanma ve kandırılmalara dolandırılmalara açık bir zamanda olacağız. 

  22-28 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Nisan Terazi Dolunay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor, yani aşk temaları gündemde. 21 Mart tarihindeki Terazi Dolunayı ile benzer temalarda yer alması bu alanda sonuca bağlanmamış konuların artık finalize olmasını sağlayacaktır. Yeni aşk fırsatları veya aşk konusundaki ilişkilerimizin daha net karara bağlanması ve bir adım öteye taşınması mümkün olabilir.  Bunun yanısıra çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlarımız güzel haberleri alabilir. Teknik ve sanatsal konularla bağlantılı bir takım girişim ve hobilerimiz varsa oldukça etkili bir zamanda olduğumuzu belirtelim. 

  •    Hafta başında Güneş Uranüs kavuşumuyla birlikte konsantrasyonumuz içe dönüyor olacak, ruhsal özgürlük teması ortaya çıkıyor. Üzerinde çalıştığımız işleri daha gizlilikle yürütmek isteyebiliriz, gizli korkularımız endişelerimize karşı isyan bayrağı açabiliriz. Bize bunları yaşatan gizli saklı düşmanlarımız varsa onlarla mücadele etme yolunu seçebiliriz. İlgimiz varsa ruhsal rahatlama tekniklerini uygulamak, bu konular üzerine çalışmak belki eğitim almak harika bir çıkış noktası olabilir. 

  •    Hafta sonunda Mars Neptün stresli etkileşimiyle birlikte özellikle kariyer konularında hayatımızı etkileyecek ani kararlar almamalıyız. Bu süreç biraz daha beklemede kalmamızı, önümüzü daha net görme ihtiyacını, ani ve sinirle alınan kararların zararını vurguluyor durumda. Ayrıca sağlık konusunda yaralanma ve kazalara da dikkat etmeliyiz. Estetik güzellik konularında bazı operasyon gündemlerimiz varsa ertelememizde fayda olacaktır. 

  22-28 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Nisan Terazi Dolunay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor, yani ev aile ve yerleşim konuları gündemdeki yerini koruyor. Yeni bir kariyer planı doğrultusunda bir yer değişikliği veya taşınma fırsatı karşımıza gelebilir veya emeklilik planlarımız varsa artık kariyer konusuna nokta koyarak kendi işimizi yapmaya niyetlenebiliriz. Bunu da mevcut yaşadığımız yer veya şehirde değil başka bir ortamda değerlendirebiliriz. Bunun dışında mevcut kariyerimizle evimiz arasındaki dengeyi de iyi ayarlamamız gereken bir zamandayız, ne işe fazla vakit ayırmalı ne de evde ailemize sevdiklerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirirken işi ihmal etmeliyiz aradaki denge önem taşıyor durumda. 

  •    Hafta başında Güneş Uranüs kavuşumuyla birlikte konsantrasyonumuzu sosyal çevre ve arkadaşlık ortamlarımıza ayırıyor olacağız, ani beklenmedik yeni arkadaşlık fırsatları yeni ortamlara katılma şansı karşımıza çıkabilir, güneşimiz adeta bu alanlarda parlıyor diyebilirim. Yeni ortamlara girmek, arkadaşlık çevremizi artırmak, onlarla yeni iş ve projelere imza atmak üzere hareket edebiliriz. Eski ve bizi aşağı çeken arkadaşlıklarımızdan kurtulmak isteyebiliriz. Yeni ortamlarda daha huzurlu ve konforlu hissedeceğimiz, onlarla beraber vakit geçirmenin bize ekstra haz vereceğini belirtelim. Kariyer kazançları konusunda da güzel fırsatlar gündeme gelecektir. 

  •    Hafta sonunda Mars Neptün stresli etkileşimiyle birlikte özellikle eğitim iletişim yurt dışı yabancı bağlantılı işler temalarında bizi endişelendiren konularda bazı tatsız gelişmeler ortaya çıkabilir, sağlık sorunları baş gösterebilir. Yurt dışı seyahati vs gibi bir gündem varsa vize, pasaport problemleri, seyahat engelleri ile karşılaşabiliriz. Sınav gündemimiz varsa cevapları dikkatli incelememiz gerekiyor. Süregelen davalarımızda da sonuç pek tatminkar olmayabilir.  

  22-28 Aslan ve Yükselen Aslan Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Nisan Terazi Dolunay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor, yani yakın çevremiz, yetenekler, eğitimler ve kısa seyahatler gündemimizde olacak. Tam olarak kendimizi gösterebileceğimiz yeni işler ve projeler öncesi, eksik olduğunu düşündüğümüz taraflarımızı bütünlemek üzere yeni eğitimleri almak, dijital veya teknolojik yatırımlarımızı tamamlamak adına ideal bir zamanda olacağız.  

  •    Hafta başında Güneş ve Uranüs kavuşumuyla birlikte konsantrasyonumuzu kariyer konularımıza odaklayacağız ve güneşimizi kariyer planlamasında ortaya koyacağız. Şans yüzümüze gülmeye başlıyor, karşımıza çıkacak ani ve beklenmeyen sürpriz fırsatlar sayesinde işsiz olan arkadaşlarımızın iş bulabileceği, mevcut işi olan arkadaşlarımızın daha iyi fırsatları değerlendirebileceği bir döneme giriyoruz. Karşımıza çıkan fırsatlarda risk alıp şansımızı denememizde fayda olacaktır. Burada  kendimizi daha fazla ön plana çıkaracağımız, özgür hissedeceğimiz ve egosal anlamda tatmin olacağımız gündemler ortaya çıkıyor. 

  •    Hafta sonunda Mars Neptün stresli etkileşimiyle birlikte özellikle ortaklaşa kazanç konularında bazı sıkıntılar ortaya çıkabilir, özellikle sosyal çevremizde arkadaşlarımızla beraber yürüttüğümüz ortak işler varsa para kayıpları gündeme gelebilir, kesinlikle kimseye borç vermememiz gereken kimseye kefil olmamamız gereken bir zamandayız. 

  22-28 Başak ve Yükselen Başak Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Nisan Terazi Dolunay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor, yani kişisel kazançlarımızı dengeleyebilmek, bize sıkıntı ve sorun çıkaran maliyetlerden kurtulmak ve kazançlarımızı dengeleyebilmek adına harika bir zamandayız. Belki biriken borçlar ve bizi aşağıya çeken parasal sıkıntılar için kredi çekebilir veya borçsuz ek bir kaynak bulabiliriz. 21 Mart’ta gerçekleşen aynı burçtaki dolunayla başlayan süreçler finalize olacaktır. 

  •    Hafta başında Güneş Uranüs kavuşumuyla birlikte konsantrasyonumuzu yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler medya iletişim turizm eğitim ve yayıncılık konularına vereceğiz. Karşımıza ani ve beklenmedik bir şekilde çıkacak fırsatlar sayesinde belki de bir süredir aklımızda olan ve kendimizi yetenek ve becerilerimizle ön plana çıkarabileceğimiz ve başarılarımızla takdir görebileceğimiz yeni bir gündemin içine girebiliriz. Yeni eğitim fırsatları, yurt dışı seyahat trafiğinin artması, yabancı bağlantılı işlerde kazanç olasılıkları artacaktır.

  •    Hafta sonunda Mars Neptün stresli etkileşimiyle birlikte özellikle kariyer konularında  bazı sıkıntılar ortaya çıkabilir, Kariyer konusunda net net kararlar almamız gereken gündemler varsa bu sürecin geçmesini beklemeliyiz. Ayrıca ikili ilişkilerimizde bazı yanlış anlaşılmalar, aldatılmalar ve ortaklıklarımızda kandırılmalar ortaya çıkabilir. 

  22-28 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Nisan Terazi Dolunay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor, yani yaşam hedeflerimizi gerçekleştirebilmek konusunda bizi aşağıya çeken, yük olan, sıkıntı ve sorun çıkaran konuları artık geride bırakmak gerekliliğini yansıtmakta. Bu konu mevcut ortaklıklarla veya ikili ilişkilerimizle evliliğimizle alakalı olabilir, bir süredir kafamızı kurcalayan ve çözüm bulmakta zorlandığımız ne varsa masaya yatırmalı ve çözüme odaklanmalıyız, çözülemeyecek kadar kaotik sorunlarımız varsa ayırlık gündemleri konuşulabilir. 21 Mart’ta gerçekleşen dolunayla benzer temalarda olması sebebiyle başlayan süreçler finalize olacaktır. 

  •    Hafta başında Güneş Uranüs kavuşumuyla birlikte konsantrasyonumuzu ortaklaşa kazançlara veriyor olacağız. Karşımıza çıkacak ani ve beklenmeyen fırsatlarla birlikte Finansal anlamda kendi işimizi ortaklık kurmak suretiyle gerçekleştirmek üzere hareket edebilir, ihtiyaç duyduğumuz finansal desteğe rahatlıkla ulaşabiliriz. Miras nafaka vergi muafiyeti vb konularda da güzel haberler kapıda . 

  •    Hafta sonunda Mars Neptün stresli etkileşimiyle birlikte sağlığımıza çok özen göstermeliyiz. Gıda zehirlenmeleri anestezik veya kullanılan ilaçların yan etkileri kötü bir şekilde ortaya çıkabilir. Rahatsızlıklarımıza konan teşhis yanlış çıkabilir. Bunun yanı sıra özellikle yurt dışı bağlantılı işlerimiz varsa, burada bazı yanlış anlaşılmalar, günlük iş operasyonumuzu negatif etkileyebilir. 

  22-28 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep Burçları;

   •    Hafta genelinde 19 Nisan Terazi Dolunay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor, yani  iş yerinde arkamızdan dönen gizli saklı işler varsa görünür hale getirecektir. Yani gizli düşmanlarımızın aktivitelerinden haberdar olmak ya da arkamızdan çevirdikleri işlerle yüzleşmek durumunda kalabiliriz. Bu belki ilk yüzleşmede bizi şaşırtsa ve üzse de hızlıca toparlanmak ve sorunun üstesinden gelmek manevi anlamda huzuru bulmamıza ve dimdik ilerlememize fayda sağlayacaktır. 21 Mart’ta gerçekleşen dolunayla benzer temalarda olması yeni o dönemde başlayan süreçlerin finalize olmasına destek sağlayacaktır.  

  •    Hafta başında Güneş ve Uranüs kavuşumuyla birlikte konsantrasyonumuzu ilişkilerimize ve ortaklıklarımıza veriyor olacağız. Hayatımızda birisi yoksa ani ve beklenmeyen aşk fırsatları gündeme gelebilir veya kendi işimizi yapabilmek için çıkabilecek bereketli ortaklık fırsatları ile karşılaşabiliriz. 

  •    Hafta sonunda Mars Neptün stresli etkileşimiyle birlikte sağlığımıza çok özen göstermeliyiz. Bu süreçte sağlık anlamında bir operasyon durumu varsa kullanılan anestezik malzemelerin yan etkileri biraz fazla ortaya çıkabilir, aslında ameliyat tarihini erteleme şansı varsa daha güzel olacaktır. Bununla beraber ortak işlerimiz varsa veya eşimizin kazancında bazı dalgalanmalar ve kayıplar söz konusu olabilir, borç vermek üzere uygun bir zamanda değiliz. 

  22-28 Nisan Yay ve Yükselen Yay Burçları; 

  o    Hafta genelinde 19 Nisan Terazi Dolunay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor, yani sosyal çevremiz ve arkadaş ortamlarımızı tekrar gözden geçirmek, yeni bazı gruplara dahil olmak ve bizi aşağıya çeken sıkıntı ve sorun yaratan arkadaşlıkları bitirmek yönünde etki edebilir. Hayatımıza girebilecek aşk fırsatları bu değişimin hızlanması yönünde etki edecektir. Hayatımızda birisi varsa arkadaşlıklarımız ve aşkımız arasındaki dengeyi de iyi kollamamız gereken bir dönemde olduğumuzu hatırlatayım, 21 Mart’ta gerçekleşen dolunayla benzer temalarda olması yeni o dönemde başlayan süreçlerin finalize olmasına destek sağlayacaktır.

  o    Hafta başında Güneş Uranüs kavuşumuyla birlikte konsantrasyonumuzu iş yerinde beraber çalıştığımız kişiler ve günlük rutinde halletmemiz gereken konulara ayırıyoruz. Karşımıza çıkacak ani ve beklenmeyen gelişmeler sayesinde beraber çalıştığımız kişilerle finansal kazançları yüksek yeni projelere katılma fırsatları yakalayabiliriz, işimizi değiştirmek, bölüm değiştirmek, departman değiştirmek yönünde güzel fırsatlar gelebilir. Sağlık konusunda da bir süredir ertelediğimiz kontroller varsa bu süreçte halletmek iyi olacaktır. Evcil hayvan almak yönünde fikirlerimiz varsa aradığınız fırsatı veya bizi etkileyen hayvanı da bu süreçte bulabiliriz.

  •    Hafta sonunda Mars Neptün stresli etkileşimiyle birlikte ikili ilişkilerimiz ve ortaklar konusunda bazı sıkıntılı süreçlerle karşılaşabiliriz. İkili ilişkilerimizde bazı yanlış anlaşılmalar, aldatılmalar ve ortaklıklarımızda kandırılmalar ortaya çıkabilir. Evde dekoratif değişimler içinde uygun bir zamanda değiliz, su tesisatında sorunlar ortaya çıkabilir.  

  22-28 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Nisan Terazi Dolunay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor, yani mevcut kariyerimizde sıkıntı ve sorunlu konular varsa gündeme gelmesini ve çözülmesini işaret ediyor, çözülemeyecek kadar kaotik sorunlar sonlanma ile sonuçlanabilir. Belki emekliye ayrılmak isteyen arkadaşlarımız bu durumu değerlendirebilirler. Bir iş değişikliği ya da bitimi dolayısıyla da yer ve şehir değişiklikleri söz konusu olabilir.  

  •    Hafta başında Güneş ve Uranüs kavuşumuyla birlikte konsantrasyonumuzu aşk konularına ayırıyoruz. Hayatımızda birisi yoksa ani beklenmeyen sıradışı ve marjinal olarak nitelendirebileceğim harika bir aşk fırsatı gündeme gelebilir, hayatımızda bir aşk varsa beraber hoşça vakit geçirmek ve ilişkiyi bir adım öteye taşıyabileceğimiz gündemleri değerlendirmek mümkün olabilir, bunun yanı sıra hobi ya da sanatsal konularla bağlantılı yeni uğraşılarımızı parlatmak, kendimiz için ek finansal kaynak yaratmak üzere değerlendirmek ve bu konularda risk alıp harekete geçmek isteyebiliriz, bu konuda sürpriz finansal destekler ev fırsatlar beraberinde gelebilir. . Çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlarımız varsa güzel haberler kapıda diyebilirim 

  •    Hafta sonunda Mars Neptün stresli etkileşimiyle birlikte sağlık konularına özen göstermeliyiz. İlaçların yan etkileri daha ağır ortaya çıkabilir, savunma mekanizmamız güçsüzleşebilir, ek takviye destekler almamızda fayda olacaktır. Bunun yanı sıra iletişim ve eğitim alanlarında bazı yanlış anlaşılmalar ve odaklanma sorunları gündeme gelebilir. Bu konulardaki projelerimizde boşa efor sarf etme durumuyla karşılaşabiliriz. 

  22-28 Nisan Kova ve Yükselen Kova Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Nisan Terazi Dolunay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor, yani yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler medya iletişim, yayıncılık ve eğitim konularında girişimleri hızlandırabilir, fırsatları değerlendirebiliriz. Akademik kariyer ve atama bekleyen arkadaşlarımız varsa bu süreçte güzel haberleri elde edebilirler, ayrıca süregelen davası olan arkadaşlarımız içinde bu dolunay zamanı sonlanmalara işaret ediyor. 21 Mart döneminde de aynı alanda bir dolunay olmuştu dolayısıyla bu süreçten beri süregelen işlerde artık final sahneyi görebiliyor olacağız.   

  •    Hafta başında gerçekleşecek Güneş Uranüs kavuşumuyla birlikte konsantrasyonumuzu ev aile, taşınma ve tadilat konularına ayırıyoruz. Evimizde dekoratif çalışmalar yapmak, taşınmak, yer değiştirmek, yeni eşyalar almak evde tadilat ve değişimlere vakit ayırabiliriz. Evimizde huzur ve konforu elde etmek, kendimizi güvence de hissetmek üzere hareket edeceğiz. Buradaki gelişmeler ani, beklenmeyen sürpriz bir şekilde ortaya çıkacaktır. 

  •    Hafta sonunda Mars Neptün stresli etkileşimiyle birlikte finansal durumumuza oldukça dikkat etmemiz gereken bir süreçte olacağız. Özellikle çocuk sahibi olanlarımız için ani beklenemeyen sürpriz masraflar ortaya çıkabilir, aşk konularında karşımıza çıkabilecek fırsatlar bize maliyet yaratabilir, hobilerimiz varsa ipin ucu kaçabilir, kimseye borç vermememiz gereken bir zamandayız.

  Balık ve Yükselen Balık Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Nisan Terazi Dolunay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor, yani finansal anlamda ortaklaşa işlerimiz varsa sonuca ulaştırabileceğimiz, üzerimizde yük olan ve ekstra bizi aşağıya çeken problemlere çözüm bulabileceğimiz bir zamanda olacağız. Kredi çekmek, bazı masraflardan kurtulmak partnerimizin gelirlerindeki belirsizliğin ortadan kalkması yönünde etkilerin ortaya çıkmasını bekleyebiliriz bu konuda gereken riskleri göze almalı ve cesaret göstermeliyiz. 21 Mart döneminde de aynı alanda bir dolunay olmuştu dolayısıyla bu süreçten beri süregelen finansal konularda artık final sahneyi görebiliyor olacağız.  

   •    Hafta başında Güneş Uranüs kavuşumuyla birlikte konsantrasyonumuzu yakın çevremiz, yetenekler alanımıza kayıyor. Bu konularda ani, beklenmeyen sürpriz gelişmeler ile yeni eğitimler almaya karar verebiliriz. Seyahat trafiğimiz artabilir. Özellikle uygulamaya koymak istediğimiz dijital teknolojileri de içinde barındıran e ticaret ve dijital satış konularında girişimler adına süper bir dönemdeyiz değerlendirebiliriz. Yeni bir blog açmak sosyal medya hesaplarını etkili bir şekilde kullanmak, yazmak, içerik üretmek ve yayınlamak harika olur ve finansal anlamda ek kazanç elde edebileceğiniz bir yola dönüşebilir.

   •    Hafta sonunda Mars Neptün stresli etkileşimiyle birlikte evimizde olası dekoratif değişiklikler veya taşınma yer değiştirme temalarımız varsa bazı sıkıntılı süreçlerle karşılaşabiliriz. Elektrik veya su tesisatıyla alakalı sorunlar gündeme gelebilir veya anlaştığımız ustayla iletişim sorunları yaşayabiliriz, yanlış değişiklikler ortaya çıkabilir, usta bizi yarı yolda bırakabilir. 

  Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

  Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)

   

  Benzer Haberler

  FOTO

  GALERİ

  • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
  • TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
   TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
  • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
  • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
  • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
  • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
  • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
  • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1