Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
BEDEL MUSTAFA CECELİ
Düştüm etmiyorsun yardım da
Sanki hep sen vardın da
Tüm acılarım gizli
Her tebessümümün ardında

Kül oldum yandım da
Gül oldum soldum da
İnfazın yargın da senin olsun
Kal kırma

Demir attım tek limanımsın
Uçuruma son bir adımsın
Kalmayacak dedim
Rabbim yalvarırım yanıltsın

Yine yangınlar yine ben
Yine kalsan bul bi neden
Yine sarsan kollarına
Başkasını dilemem

Yine duysan söylemeden
Bi düşün bir sen bi de ben
Yarına kalma yanıma kal
Ben öderim bi bedel
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

  Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Cuma sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

  06-12 Mayıs 2019 Astrolojik Etkileşimler;

  •    06 Mayıs Merkür Boğa geçiyor; Yeni ay’daki finansal kararlar vurgusu ön plandayken, fikir ve düşünceleri ifade etme şeklimizi yansıtan Merkür 06 Mayıs’ta Boğa burcuna geçiş yapıyor ve 21 Mayıs tarihine kadar da bu burçta ilerleyecek. Merkür’ün Boğa burcuna geçişi, finansal konularda alınacak tedbirleri, yeni oluşturulacak fikirleri ve ortaya konacak kararları pozitif yönde destekleyici etkiye sahiptir. Ancak Boğa temasında yer alan garantici ve rasyonel temeller vurgusu, eskiden tecrübe edilmiş, işe yaradığı kanıtlanmış, bize daha güvenli gelen yollara yönelme dürtüsünü öne çıkarıyor. Yenilikçi, modern esnek ve değiştirilebilir fikirlere kapalılık, güvenilene sıkı sıkıya sarılma içgüdüsü ağır basacaktır. Acelecilikten uzak, sabırla planlayacağımız, aşina ve güvenilir yollar daha çok tercih edilecektir. Bu noktada daha önceki tecrübelerde eksiklikler ya da hatalar yer alıyorsa bu defa retro Satürn bizi silkeleyip kendimize getirecektir.

  •    06 Mayıs Mars Jüpiter karşıtlığı; Finansal anlamda oldukça zorlayıcı bir etki, Mars kontrolsüz bir enerjiyi simgeliyor. Jüpiter ise büyük finans göstergesi ve retro durumda, bu ikilinin koparıcı bir etkide yer alması kontrolsüz harcamaları, finansal olarak çalkalanmaları ve kayıpları beraberinde getirebilir. 

  •    07 Mayıs Venüs Satürn Karesi; Aşk gezegeni Venüs Koç burcunda ilerliyor. İlişkiler ve romantizm konusunda tutkulu birliktelikleri romantizmden uzak saman alevi aşkları temsil ediyor. Satürn ile sert etkileşimi karşılıklı ilişkilerde günübirlik ve sürekliliği olmayacak sabun köpüğü aşkların bitmeye mahkum olması, bu yönde talep ve beklentileri zorlamanın anlamsız kalmasını ifade etmekte. 

  •    08 Mayıs Merkür Uranüs kavuşum; Uranüs Merkür’ün bir üst sürümü gibi düşünebiliriz. Fikir ve düşünceleri ifade etmek konusunda marjinal sıradışı, modern ve isyankar temsiliyetleir Uranüs simgeliyor. Merkür kavuşumunda bunları ifadesel olarak ortaya koymak ve etrafımızdakileri şaşırtmak olgusu ön plana çıkacaktır. Her ikisinin de Boğa burcunda yer alması genel anlamda finansal, gerçekçi ve somut fikirlerin ortaya çıkacağını gösteriyor. Ancak bu noktada cesaret gerektiren konularda çekimserlik ve majinallikten kaçış ( alışık olunanana bağlılık ) engelleri ile karşılaşılabilinir. 

  •    09 Mayıs Venüs Jüpiter Üçgen; Astrolojik anlamda en iyi iki gezegenin pozitif etkileşimde bulunması bizi maddi ve manevi anlamda huzuru ve hazza kavuşturan gelişmelerle kavuşmaya davet ediyor.  Aşk konusunda inanılmaz geniş bir yelpazede fırsatların akacağı, şansın yüzümüze güleceği bir zamandayız. İyimser yaklaşımlarımızın da karşılık bulacağı bir süre zarfında olacağımızı hatırlatayım.  

  •    09 Mayıs Venüs Plüton Karesi; Venüs Jüpiter pozitif etkileşiminin pozitif etkisi sürerken, aşk konusunda aşırı baskıcı, inatçı ve bencilce yaklaşımlar sergileme eğilimi zorlanmalara ve refüze edilmeye olanak sağlıyor, iyi niyet ve sağduyudan vazgeçmemek gereken bir zamandayız. 

  •    09 Mayıs Güneş Neptün dost; Hayal gücü ve yaratıcılığımızı etkili bir şekilde mantığımızla harmanlayabileceğimiz ve kararlarımıza yansıtabileceğimiz bir zamandayız. Aşırı hayalci yaklaşımlar çok prim yapmayabilir. 

  •    11 Mayıs Güneş Satürn üçgen; Güneş ve Satürn arasındaki dost etkileşim sayesinde üstlendiğimiz sorumlulukların üstesinden gelmek adına alacağımız kararlarda ileriye yönelik sağlam ve kalıcı sonuçlar elde etme şansını yakalayabiliriz. Ancak Satürn’ün retroda olduğu bir süreçte belki bu kararları uygulamaya hemen koymamakta, önce fizibilitesini ve planlamasını düzgün bir şekilde tasarlamakta fayda olacaktır. Bu konuda yaşça bizden büyük kişilerin deneyimlerinden ve tavsiyelerinden faydalanmayı seçebiliriz. Önceki deneyim ve tecrübelerimizden faydalanabiliriz. 

  06-12 Mayıs 2019 Burç Yorumları;

  06-12 Mayıs 2019 Koç ve Yükselen Koç Burçları; 

  •    Hafta genelinde 05 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşen Yeniay halen aktif durumda yer alıyor. Yani hepimiz finansal anlamda kendimizi daha huzurlu ve garantide hissetmek üzere mevcut kazançlarımızı istikrarlı ve güvenli hale getirmek, alternatif kazanç yollarını araştırmak,  yapmak, olası finansal sıkıntılarda devreye sokmak üzere B planını planlamak durumunda olacağız. Yeniay zamanında büyük finans göstergesi Jüpiter’in retro durumda yer alması ve savaş gezegeni Mars ile karşıt pozisyonda bulunması finansal kayıplara çok çok dikkat etmemiz gereken bir süreçte olduğumuzu göstermekte. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, güven ve  ayaklarımızın yere basması adına çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor.  

  •    Yeni ay’daki finansal kararlar vurgusu ön plandayken, hafta başında fikir ve düşünceleri ifade etme şeklimizi yansıtan Merkür Boğa burcuna geçiş yapıyor ve 21 Mayıs tarihine kadar da bu burçta ilerleyecek. Merkür’ün Boğa burcuna geçişi, finansal konularda alınacak tedbirleri, yeni oluşturulacak fikirleri ve ortaya konacak kararları pozitif yönde destekleyici etkiye sahiptir. Ancak Boğa temasında yer alan garantici ve rasyonel temeller vurgusu, eskiden tecrübe edilmiş, işe yaradığı kanıtlanmış, bize daha güvenli gelen yollara yönelme dürtüsünü öne çıkarıyor. Yenilikçi, modern esnek ve değiştirilebilir fikirlere kapalılık, güvenilene sıkı sıkıya sarılma içgüdüsü ağır basacaktır. Acelecilikten uzak, sabırla planlayacağımız, aşina ve güvenilir yollar daha çok tercih edilecektir. 

  •    Hafta içinde Venüs’ün Satürn ve Plüton stresli etkileşimleri özellikle kariyer konularında bazı zorlanmalara, yetenek ve becerilerimizi ortaya koymak konusunda yönetici ve üst pozisyonundakilerle bazı fikir ayrılıkları ve tartışmalara yol açabilir, ama hafta sonu Güneş ve Satürn pozitif enerjisi ile kariyer de tıkanıklıklarının önünün açılması ve finansal anlamda karlılık sağlayabilecek gelişmelerin akmaya başlaması mümkün olacaktır. 

  •    Yine hafta sonunda Venüs ve Jüpiter arasındaki pozitif etkileşim özellikle yurt dışı yabancı baplantılı işler, medya iletişim ve yayıncılık konularıyla akademik kariyer ve eğitimler konusunda finansal destekleri teyit ettiği gibi, yalnız olan arkadaşlarımız için etkili aşk fırsatlarını da beraberinde getiriyor. 

  06-12 Mayıs 2019 Boğa ve Yükselen Boğa Burçları; 

  •    Hafta genelinde 05 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşen Yeniay halen aktif durumda yer alıyor. Yani kendi ideallerimiz kendi isteklerimiz, kendi huzurumuz ve konforumuz ön plana çıkıyor. Kendimize koyduğumuz yaşam hedeflerini gerçekleştirmek adına harekete geçme zamanımız geldi. Bu yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Yeniay zamanında büyük finans göstergesi Jüpiter’in retro durumda yer alması ve savaş gezegeni Mars ile karşıt pozisyonda bulunması finansal kayıplara çok çok dikkat etmemiz gereken bir süreçte olduğumuzu göstermekte. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, güven ve  ayaklarımızın yere basması adına çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, kararlarımızı tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz.  

  •    Hafta başında yeni ay’ın hemen ardından iletişim gezegeni Merkür de burcumuza geçiş yapıyor ve 21 Mayıs tarihine kadar da orada kalacak. Merkür’ün Boğa burcuna geçişi, finansal konularda alınacak tedbirleri, yeni oluşturulacak fikirleri ve ortaya konacak kararları pozitif yönde destekleyici etkiye sahiptir. Ancak Boğa temasında yer alan garantici ve rasyonel temeller vurgusu, eskiden tecrübe edilmiş, işe yaradığı kanıtlanmış, bize daha güvenli gelen yollara yönelme dürtüsünü öne çıkarıyor. Yaşam hedeflerimizi gerçekleştirme konusunda yenilikçi, modern esnek ve değiştirilebilir fikirlere kapalılık, güvenilene sıkı sıkıya sarılma içgüdüsü ağır basabilir. Acelecilikten uzak, sabırla planlayacağımız, aşina ve güvenilir yolları daha çok tercih edeceğiz, fikirlerimizi bu yolda çalıştıracağız. 

  •    Hafta içinde Venüs’ün Satürn ve Plüton stresli etkileşimleri özellikle yurt dışı, yabancılarla bağlantılı işler, medya iletişim, yayıncılık eğitim konularında, akademik kariyer ve davalar alanında bazı tıkanma ve zorlanmaları beraberinde getirebilir, bu noktada içsel anlamda bizi daraltan sıkan endişelendiren gelişmeler gündeme gelebilir ama hiç takılmayalım çünkü hafta sonu Güneş ve Satürn pozitif enerjisi ile söz konusu engeller ortadan kalmaya ve istikrar ve süreklilik elde edebileceğimiz gelişmeler karşımıza geliyor bu sayede etkili kararlar alma şansını yakalayabiliriz. 

  •    Yine hafta sonunda Venüs ve Jüpiter arasındaki pozitif etkileşim özellikle ortaklaşa kazançlarımızda pozitif yönlü artışların gerçekleşmesini beklediğimiz istediğimiz bir gelirin ortaya çıkması sayesinde hem maddi hem de manevi huzuru elde edebilme şansını beraberinde getiriyor. 

  06-12 Mayıs 2019 İkizler ve Yükselen İkizler Burçları; 

  •    Hafta genelinde 05 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşen Yeniay halen aktif durumda yer alıyor. Yani kendimizi güvende hissetmediğimiz konularla ilgili kendimizi garanti altına alabileceğimizi düşündüğümüz bir takım tedbir ve çalışmaları hayata geçirmek konusunda fırsatları beraberinde getirecektir. Bu yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Yeniay zamanında büyük finans göstergesi Jüpiter’in retro durumda yer alması ve savaş gezegeni Mars ile karşıt pozisyonda bulunması finansal kayıplara, ortaklık konularına ve ikili ilişkilerimize de  çok çok dikkat etmemiz gerektiğini göstermekte. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, alacağımız kararları tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz.

  •    Hafta başında Yeni ay’ın hemen ardından iletişim gezegeni Merkür de Boğa burcuna geçiş yapıyor ve 21 Mayıs tarihine kadar da orada kalacak. Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile birlikte iletişimlerimiz biraz daha içselliğe dönebilir, işlerimizi biraz daha gizlilikle yürütmek isteyebiliriz. Manevi dünyamız, bilinçaltı ve okült konulara ilgimiz bu süreçte artabilir ve elbette içsel anlamda bizi daraltan sıkan geren konulara karşı da ekstra stratejiler geliştirmek isteyeceğiz. Ancak Boğa temasında yer alan garantici ve rasyonel temeller vurgusu, eskiden tecrübe edilmiş, işe yaradığı kanıtlanmış, bize daha güvenli gelen yollara yönelme dürtüsünü öne çıkarıyor. Bu noktada yeni ve denememiş yeni ve riskli olabilecek bazı girişimlere temkinli yaklaşabiliriz Acelecilikten uzak, sabırla planlayacağımız, aşina ve güvenilir yolları daha çok tercih edeceğiz, fikirlerimizi bu yolda çalıştıracağız. 

  •    Hafta içinde Venüs’ün Satürn ve Plüton stresli etkileşimleri özellikle ortaklaşa kazanç konularıyla alakalı bazı tıkanma ve zorlanmaları, bilimum stresleri beraberinde getirebilir, bu noktada özellikle sosyal çevremizde ve arkadaşlık ortamlarımızda ortak işler sürdürdüğümüz veya beraber iş yapmak isteyenlere karşı finansal anlamda tedbirli ilerlememiz gerekiyor, kefil olmamızı, borç vermemizi isyetenlere karşı biraz daha tutucu yaklaşımlar göstermeliyiz, kendimizi güven altına almak adına bu şekilde ilerlemek daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca zaten hafta sonu Güneş ve Satürn pozitif enerjisi ile söz konusu engeller ortadan kalmaya ve istikrar ve süreklilik elde edebileceğimiz gelişmeler karşımıza geliyor olacak, bu etki ruhsal huzursuzluklarımızı da atmak adına güçlü bir destek sağlıyor. 

  •    Yine hafta sonunda Venüs ve Jüpiter arasındaki pozitif etkileşim özellikle yeni ortaklık konuları, ticari anlamda büyüme sağlayacak fırsatlar, kazançlarda pozitif yönlü artış konularında fırsatları beraberinde getirecek. Bunun yanı sıra hayatımızda birisi yoksa sosyal çevremizden tanışacağımız birisiyle veya katılacağımız bir davet veya orgazniasyonda yeni bir aşk ve ilişki fırsatını da elde eedbiliyor olacağız. 

  06-12 Mayıs 2019 Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları; 

  •    Hafta genelinde 05 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşen Yeniay halen aktif durumda yer alıyor. Yani yeni gruplara dahil olmak, kendimizi ailemizle birlikte gibi hissedebileceğimiz yeni toplumsal kurumlara veya arkadaşlıklara başlamak üzere motive hissedebiliriz, bu yönde davet organizasyon teklifleri elde edebiliriz. Burada tanışacağımız yeni kişiler vasıtasıyla da finansal anlamda kendimizi güvende hissedebileceğimiz yeni kariyer fırsatları yeni iş birliktelikleri veya yeni tekliflerin içinde bulabiliriz. Bu yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Yeniay zamanında büyük finans göstergesi Jüpiter’in retro durumda yer alması ve savaş gezegeni Mars ile karşıt pozisyonda bulunması arkamızdan dönebilecek gizli saklı işlere gizli düşmanların aktivitelerine uğranabilecek finansal kayıplara, çok çok dikkat etmemiz gerektiğini göstermekte. Sağlığımıza da özen göstermemiz gereken bir süreçteyiz.  

  •    Hafta başında yeni ay’ın hemen ardından iletişim gezegeni Merkür de Boğa burcuna geçiş yapıyor ve 21 Mayıs tarihine kadar da orada kalacak. Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile birlikte iletişimlerimiz sosyal çevre ve arkadaşlık ortamlarımızda daha aktif rol almaya başlıyor. Merkür Boğa burcunda para ve finans konuşmak, iletişimleri, fikir ve düşünceleri bu yöne aktarmayı getirdiği için,  sosyal çevremizle ortaklaşa girişeceğimiz beraber ortaya koyacağımı iş ve projelere odaklanabiliriz. Sosyal medya ve dijital platformları da bu süreçte etkili bir şekilde kullanabilir ve buradan kazanç elde etme yollarını keşfedebiliriz. Ancak Boğa temasında yer alan garantici ve rasyonel temeller vurgusu, eskiden tecrübe edilmiş, işe yaradığı kanıtlanmış, bize daha güvenli gelen yollara yönelme dürtüsünü öne çıkarıyor. Bu noktada yeni ve denememiş yeni ve riskli olabilecek bazı girişimlere temkinli yaklaşabiliriz, Acelecilikten uzak, sabırla planlayacağımız, aşina ve güvenilir yolları daha çok tercih edeceğiz, fikirlerimizi bu yolda çalıştıracağız. 

  •    Hafta içinde Venüs’ün Satürn ve Plüton stresli etkileşimleri özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda bazı tıkanma ve zorlanmaları, beraberinde getirebilir, başlanacak yeni işlerde ilişkimizi ihmal etmek veya ortak olduğumuz kişiyle fikir ayrılıkları gündeme gelebilir. Ama buna çok takılmamak gerekiyor çünkü hafta sonu Güneş ve Satürn pozitif enerjisi ile söz konusu engeller ortadan kalmaya ve istikrar ve süreklilik elde edebileceğimiz gelişmeler karşımıza geliyor olacak, buradaki yardım ve destek yine arkadaşlık ortamlarımızdan gelebilir. 

  •    Yine hafta sonunda Venüs ve Jüpiter arasındaki pozitif etkileşim özellikle iş yeri ve beraber çalıştığımız kişilerle birlikte ortaya koyacağımız iş ve projelerde etkili büyüme ve kazanç olasılıklarını beraberinde getiriyor olacak, işssiz arkadaşlar için yeni iş fırsatları da bu süreçte gündeme gelebilir, hayatımızda birisi yoksa eğer iş yerinde tanışacağımız birisi ile bir aşk ve ilişki gündemi ortaya çıkabilir. 

  06-12 Mayıs 2019 Aslan ve Yükselen Aslan Burçları; 

  •    Hafta genelinde 05 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşen Yeniay halen aktif durumda yer alıyor. Yani Boğa burcu bizim kariyer alanımızı temsil ediyor. Bu alanda bir yeni ay olması kariyerimizde dönüm noktası olabilecek bazı fırsatları elde edebileceğimize işaret etmekte. Bu yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Yeniay zamanında büyük finans göstergesi Jüpiter’in retro durumda yer alması ve savaş gezegeni Mars ile karşıt pozisyonda bulunması bu süreçte sosyal çevremiz ve arkadaşlıklarımızla birlikte, karşımıza çıkabilecek aşk fırsatları konusunda harcamalarımıza dikkat etmemiz gerektiğini, kesenin ağızını biraz fazla açma riskini gösteriyor, borsa vb yatırım araçlarını kullanmak içinde doğru bir süreçte değiliz. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, alacağımız kararları tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz. 

  •    Hafta başında YUeni ay’ın hemen ardından iletişim gezegeni Merkür de Boğa burcuna geçiş yapıyor ve 21 Mayıs tarihine kadar da orada kalacak. Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile birlikte iletişimlerimiz karyerimizde kendimizi daha fazla ortaya koymak, fikir ve düşüncelerimizle hak ettiğimizi düşündüğümüz yerlere gelebilmek, kariyerimizi geliştirebileceğimiz yeni projelere imza atmak ve belki de artık kendi işimizi yapmak konusunda düşüncelere dalmak içeriği barındırıyor. Ancak Boğa temasında yer alan garantici ve rasyonel temeller vurgusu, eskiden tecrübe edilmiş, işe yaradığı kanıtlanmış, bize daha güvenli gelen yollara yönelme dürtüsünü öne çıkarıyor. Bu noktada yeni ve denememiş yeni ve riskli olabilecek bazı girişimlere temkinli yaklaşabiliriz, Acelecilikten uzak, sabırla planlayacağımız, aşina ve güvenilir yolları daha çok tercih edeceğiz, fikirlerimizi bu yolda çalıştıracağız. 

  •    Hafta içinde Venüs’ün Satürn ve Plüton stresli etkileşimleri özellikle iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte veya işyerinde müdür amir üst pozisyonundaki kişilerle karşılıklı tıkanma ve zorlanmaları, bastırılmaları beraberinde getirebilir, başlanacak yeni işlerde fikirlerin kaul görmemesi, yetenekleri ve liderlik özelliklerimizi ortaya çıkarmak konusunda engellemeler mevcut olabilir. Ama buna çok takılmamak gerekiyor çünkü hafta sonu Güneş ve Satürn pozitif enerjisi ile söz konusu engeller ortadan kalmaya ve kariyerimizde istikrar ve süreklilik elde edebileceğimiz gelişmeler karşımıza gelmeye başlıyor olacak. 

  •    Yine hafta sonunda Venüs ve Jüpiter arasındaki pozitif etkileşim özellikle yurt dışı ve yabancı bağlantılı işler medya iletişim, yayıncılık, eğitim ve sanat alanlarında yeni ve sürpriz bazı kısmetlerin ve kazanımların önünü açıyor, yalnız olan arkadaşlarımız için çok güzel aşk fırsatları da bu süreçte karşımıza gelecek. 

  06-12 Mayıs 2019 Başak ve Yükselen Başak Burçları; 

  •    Hafta genelinde 05 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşen Yeniay halen aktif durumda yer alıyor. Yani Boğa burcu bizim yurt dışı yabancı bağlantılı işler, medya iletişim eğitim alanları, yüksek öğrenim ve davalar konularını içeriyor. Bu alanda bir yeni ay olması ilgili konularda yeni başlangıçları, kendimizi güvende hissedebilmek üzere yeni girişimlerimizi destekler nitelikler taşıyor. Akademik kariyer konusunda gelişmeler bu süreçte karşımıza gelebilir. Bu yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Yeniay zamanında büyük finans göstergesi Jüpiter’in retro durumda yer alması ve savaş gezegeni Mars ile karşıt pozisyonda bulunması da özellikle ev aile yerleşim ve kariyer konularımız arasındaki dengeye dikkat etmemiz gerektiğini, bu süreçte harcama ve yatırımlarımızda bazı kontrolsüz durumlar ortaya çıkabileceğini gösteriyor. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, alacağımız kararları tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz.

  •    Hafta başında yeni ay’ın hemen ardından iletişim gezegeni Merkür de Boğa burcuna geçiş yapıyor ve 21 Mayıs tarihine kadar da orada kalacak. Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile birlikte iletişimlerimiz yurt dışı yabancı bağlantılı işler, medya iletişim ve yayıncılık konuları, eğitimler ve davalar alanında aktif bir düzene geçiyor, bu alanlarda kendimizi daha fazla ortaya koymak, fikir ve düşüncelerimiz, yeni ve kazanç elde edebileceğimiz formüllere yöneltmek üzere çalışacak. Yurt dışına seyahat fırsatları elde edebiliriz. Yeni eğitimlere başlayabiliriz. Yurt dışı bağlantılı birileriyle yeni ortaklıklar kurmak, medya iletişim ve yaıncılık alanında yeni girişimlerde bulunmak isteyebiliriz. Bu tarz girişimlerde yeni anlaşmalar ve ticari birliktelikler için oldukça verimli bir dönemde olduğumuzu hatırlatalım. Ancak Boğa temasında yer alan garantici ve rasyonel temeller vurgusu, eskiden tecrübe edilmiş, işe yaradığı kanıtlanmış, bize daha güvenli gelen yollara yönelme dürtüsünü öne çıkarıyor. Bu noktada yeni ve denememiş yeni ve riskli olabilecek bazı girişimlere temkinli yaklaşabiliriz, Acelecilikten uzak, sabırla planlayacağımız, aşina ve güvenilir yolları daha çok tercih edeceğiz, fikirlerimizi bu yolda çalıştıracağız. 

  •    Hafta içinde Venüs’ün Satürn ve Plüton stresli etkileşimleri özellikle Aşk kounlarında, çocuklarımızın eğitimi ile ilgili konularda veya hobi olarak gördüğümüz bazı aktiviteler için harcamalarımıza çok dikkat etmemiz gerektiğini ifade ediyor. Bu süreç ayrıca borsa vb yatırım argumanlarını etkin kullanmak üzere uygun bir xzaman değil finansal anlamda bazı zorlanmaları da beraberinde getirebilir, beklediğimiz bir miras, alacak, kredi haberi veya ortaklaşa kazanç geliri varsa bazı gecikmeler ve engeller ortaya çıkabilir. Ama buna çok takılmamak gerekiyor çünkü hafta sonu Güneş ve Satürn pozitif enerjisi ile söz konusu engeller ortadan kalmaya ve yurt dışı yabancı bağlantılı işler medya iletişim yayıncılık alanındaki başlangıçlar bu finansal sıkışmayı toparlayacak etkileri beraberinde getirecek. 

  •    Yine hafta sonunda Venüs ve Jüpiter arasındaki pozitif etkileşim özellikle ailemizden de destek alabileceğimizi onların finansal destekleri ile tökezlediğimiz ya da takıldığımız gündemlerin geride kalacağını da işaret etmekte.   

  06-12 Mayıs 2019 Terazi ve Yükselen Terazi Burçları; 

  •    Hafta genelinde 05 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşen Yeniay halen aktif durumda yer alıyor. Yani Boğa burcu bizim ortaklaşa kazançlar alanımızdır. Burada bir yeni ay olması yeni ortaklık fırsatlarını eşimizin veya partnerimizin gelirlerindeki artışı, beklediğimiz kredi, miras, nafaka, alacaklar, vergi iadeleri vb gelirlerin önünün açılacağını göstermekte. Yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Yeniay zamanında büyük finans göstergesi Jüpiter’in retro durumda yer alması ve savaş gezegeni Mars ile karşıt pozisyonda bulunması da özellikle yakın çevremiz ve eğitimlerle alakalı konularda, digital yatırımlar satışl pazarlama işlerindeki beklenmeyen masraflara, seyahat ve tatil planları varsa burada kontrolsüz harcamalara dikkat çekiyor. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, alacağımız kararları tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz.

  •    Hafta başında yeni ay’ın hemen ardından iletişim gezegeni Merkür de Boğa burcuna geçiş yapıyor ve 21 Mayıs tarihine kadar da orada kalacak. Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile birlikte iletişimlerimiz ortaklaşa kazanç konularına kayıyor. Ortak işlerimiz varsa buradan elde ettiğimiz kazançları artırma adına yeni ticari anlaşma fırsatlarını kollayabilir, finansör arayışı veya desteği konusunda etkili görüşmeler yapailiriz. Bu süreçte eşimiz veya partnerimizin finansal konularıyla ilgili olarak da güzel gelişmeler beraberinde gelebilir, biz de ona iş bulmak finansal durumunu düzeltmesi adına fikir vermek yönünde çalışabiliriz. Ancak Boğa temasında yer alan garantici ve rasyonel temeller vurgusu, eskiden tecrübe edilmiş, işe yaradığı kanıtlanmış, bize daha güvenli gelen yollara yönelme dürtüsünü öne çıkarıyor. Bu noktada yeni ve denememiş yeni ve riskli olabilecek bazı girişimlere temkinli yaklaşabiliriz, Acelecilikten uzak, sabırla planlayacağımız, aşina ve güvenilir yolları daha çok tercih edeceğiz, fikirlerimizi bu yolda çalıştıracağız. 

  •    Hafta içinde Venüs’ün Satürn ve Plüton stresli etkileşimleri özellikle yeni ilişki veya ticari ortaklık konularında evimizde aile büyüklerimizden veya otorite olarak gördüğümüz kişilerden bazı kısıtlamalar ve engellerle karşılaşacağımızı ifade ediyor. Burada söz konusu ilişki veya ortaklığın uygun görülmemesi karşı çıkılması, izin verilmemesi gibi olgular yer alabilir. Ama buna çok takılmamak gerekiyor çünkü hafta sonu Güneş ve Satürn pozitif enerjisi ile söz konusu engeller ortadan kalmaya ve ortaklaşa kazançlardaki pozitif gelişmeler söz konusu engellerin ortadan kalkacağına işaret ediyor. 

  •    Yine hafta sonunda Venüs ve Jüpiter arasındaki pozitif etkileşim hayatımızda birisi yoksa yakın çevremizden ya da yeni başlayacağımız bir eğitimde tanışacağımız birisi ile harika bir ilişkiyi beraberinde getirebilir. Bunun yanısıra yeteneklerimizi etkili bir şekilde ortaya koyabileceğimiz yeni ve karşı ortaklık fırsatları da aynı dönemde ortaya çıkacaktır. 

  06-12 Mayıs 2019 Akrep ve Yükselen Akrep Burçları; 

  •    Hafta genelinde 05 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşen Yeniay halen aktif durumda yer alıyor. Yani Boğa burcu bizim ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanımızı temsil ediyor. Burada bir yeni ay olması finansal anlamda kendimizi daha güvencede hissedeceğimiz yeni ortaklık fırsatlarını beraberinde getirebileceği gibi, hayatımızda birisi yoksa yeni bir aşk ve ilişki fırsatını da bize sağlayabilir. Netice de yalnız ilerlediğimiz bir hayatı bir partner ile paylaşıyor olmak da kendimizi güvence de hissedebileceğimiz yegane yollardan birisidir. Yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Yeniay zamanında büyük finans göstergesi Jüpiter’in retro durumda yer alması ve savaş gezegeni Mars ile karşıt pozisyonda bulunması da özellikle kişisel ve ortaklaşa kazanç konularında bazı kayıpları, beklenmeyen masraf ya da ödemeleri kontrolsüz harcamalara dikkat çekiyor. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, karşılaştığımız fırsatlarda gerçekçiliği ve güvenceyi tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz.

  •    Hafta başında Yeni ay’ın hemen ardından iletişim gezegeni Merkür de Boğa burcuna geçiş yapıyor ve 21 Mayıs tarihine kadar da orada kalacak. Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile birlikte iletişimlerimiz ikili ilşikiler ve ortaklıklar konularına kayıyor. Finansal anlamda kazançlarımızı artırabileceğimiz yeni ortaklık fırsatlarını araştırmak, yeni plan ve projeler tasarlamak adına etkili bir zamana giriyoruz. İkili ilişkilerimizde söz nişan evlilik gibi bir takım beklentiler ya da planlar varsa bu süreçte ortaya koyabiliriz. Ancak Boğa temasında yer alan garantici ve rasyonel temeller vurgusu, eskiden tecrübe edilmiş, işe yaradığı kanıtlanmış, bize daha güvenli gelen yollara yönelme dürtüsünü öne çıkarıyor. Bu noktada yeni ve denememiş yeni ve riskli olabilecek bazı girişimlere temkinli yaklaşabiliriz, Acelecilikten uzak, sabırla planlayacağımız, aşina ve güvenilir yolları daha çok tercih edeceğiz, fikirlerimizi bu yolda çalıştıracağız. 

  •    Hafta içinde Venüs’ün Satürn ve Plüton stresli etkileşimleri özellikle yakın çevre iletişimlerimizde, mevcut eğitimlerimizde, sınavlarımızda bazı sıkıntı ve zorlanmaları beraberinde getirebilir, yeteneklerimizi sergilemek daha zor olabilir. Özellikle yaşça büyük eğitmen, öğretmen gibi kişilerle diyaloglarda zorlanmalar ortaya çıkabilir, Ama buna çok takılmamak gerekiyor çünkü hafta sonu Güneş ve Satürn pozitif enerjisi ile söz konusu engeller ortadan kalmaya ve yeteneklerimizi etkili bir şekilde ortaya koymaya başlıyoruz. 

  •    Yine hafta sonunda Venüs ve Jüpiter arasındaki pozitif etkileşim sayesinde işimizde veya mevcut gelirlerimizde beklediğimiz belki de geciken bir ödemenin gelmesi veya hazihazırda iş yerinde terfi atama zam prim gibi yükselme fırsatlarının ortaya çıkacağı bir zamandayız. Hayatımızda birisi yoksa kısmetimiz iş yerinden gelebilir. 

  06-12 Mayıs 2019 Yay ve Yükselen Yay Burçları; 

  •    Hafta genelinde 05 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşen Yeniay halen aktif durumda yer alıyor. Yani Boğa burcu bizim iş yerimiz beraber çalıştığımız kişiler ve günlük rutinde halletmemiz gereken konuları ifade ediyor. Burada bir yeni ay olması finansal anlamda kendimizi daha güvencede hissedeceğimiz yeni iş fırsatlarını beraberinde getirebilir, mevcut işyerinde bazı değişimleri bazı yenilik ve yeni fırsatları sağlayabilir, beraber çalıştığımız kişilerle ortaya koyacağımız yeni projelerden daha verimli geri dönüşler elde edebiliriz. Yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Yeniay zamanında büyük finans göstergesi Jüpiter’in retro durumda yer alması ve savaş gezegeni Mars ile karşıt pozisyonda bulunması da özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar konuslarında bazı gerilmeleri, beklenmeyen ek maliyet ve masrafları bazı finansal kayıpları beraberinde getirebilir. Ayrıca finans alanımızda ilerleyen Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, karşılaştığımız fırsatlarda gerçekçiliği ve güvenceyi tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz. 

  •    Hafta başında yeni ay’ın hemen ardından iletişim gezegeni Merkür de Boğa burcuna geçiş yapıyor ve 21 Mayıs tarihine kadar da orada kalacak. Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile birlikte iletişimlerimiz iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte ortaya koyacağımız projelere kayıyor. Finansal anlamda hem şirekete hem de kendimize hem de beraber çalıştığımız insanlara fayda sağlayabilecek yeni ortaklıklar, anlşamalar, projeler ve faaliyetler bu süreçte sık sık gündemimize gelecek ve fikirleri bu alanlarda daha etkili kullanmaya başlayacağız. Ancak Boğa temasında yer alan garantici ve rasyonel temeller vurgusu, eskiden tecrübe edilmiş, işe yaradığı kanıtlanmış, bize daha güvenli gelen yollara yönelme dürtüsünü öne çıkarıyor. Bu noktada yeni ve denememiş yeni ve riskli olabilecek bazı girişimlere temkinli yaklaşabiliriz, Acelecilikten uzak, sabırla planlayacağımız, aşina ve güvenilir yolları daha çok tercih edeceğiz, fikirlerimizi bu yolda çalıştıracağız. 

  •    Hafta içinde Venüs’ün Satürn ve Plüton stresli etkileşimleri özellikle aşk, çocuklar ve hobi olarak görüdüğümüz işler veya borsa vb yatırım argumanlarıyla alakalı bazı finansal sıkıntı ve zorlanmaları beraberinde getirebilir, beklenmeyen masraflar ya da giderler canımızı biraz sıkabilir Ama buna çok takılmamak gerekiyor çünkü hafta sonu Güneş ve Satürn pozitif enerjisi ile söz konusu engeller ortadan kalmaya vemevcut işimizden elde edeceğimiz ek gelirler sayesinde bu finansal zorlanmaların üstesinden gelebileceğiz. 

  •    Yine hafta sonunda Venüs ve Jüpiter arasındaki pozitif etkileşim sayesinde hayatımızda birisi yoksa güzel bir aşk fırsatı veya çocuk sahibi olmak isteyenlerimiz için güzel haberler veya hobilerimizi partlatma yolu veya yatırım argumanlarında güzel fırsatlar karşımıza gelecektir. 

  06-12 Mayıs 2019 Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları; 

  •    Hafta genelinde 05 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşen Yeniay halen aktif durumda yer alıyor. Yani Boğa burcu bizim aşk alanımızdır. Burada bir yeni ay olması kendimizi güvence de hissedeceğimiz yeni aşk fırsatlarını beraberinde getiecektir. Buradaki aşk fırsatlarında biraz daha bireysel ve çıkarcı yaklaşımlar sergileme ihtimalimiz olduğunu belirtelim. Bunun yanı sıra çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlar güzel haberleri alabilir veya hobi olarak gördüğümüz bir çalışma veya projemizi bu süreçte ayakları yere basan finansal kazanç elde edebileceğimiz bir duruma getirebiliriz. Yatırım ve borsa konusunda niyetlerimiz varsa temkinli olmak ve uzun vadeli beklentiler elde etmek adına girişimlerde bulunabiliriz. Yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Yeniay zamanında büyük finans göstergesi Jüpiter’in retro durumda yer alması ve savaş gezegeni Mars ile karşıt pozisyonda bulunması da özellikle sağlık konularında artabilecek digerleri ve harcamalara dikkat etmemiz gerektiğini ifade ediyor. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, karşılaştığımız fırsatlarda gerçekçiliği ve güvenceyi tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz.

  •    Hafta başında yeni ay’ın hemen ardından iletişim gezegeni Merkür de Boğa burcuna geçiş yapıyor ve 21 Mayıs tarihine kadar da orada kalacak. Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile birlikte iletişimlerimiz Aşk konularına, çocuğumuz varsa onun eğitimini geliştirebileceğimiz geleceğini güvence altına alabileceğimiz fikir ve düşüncelere, hobi olarak gördüğümü bir çalışmamızı finansal kazanç elde eedbileceğimiz ve ete kemiğe büründüreceğimiz bir sürece giriyor. Ayırca yeni yatırım argumanlarını da göz önünde bulundurabilir, borsa veya benzeri alanlarda yatırım fırsatlarını kollayabiliriz. Ancak Boğa temasında yer alan garantici ve rasyonel temeller vurgusu, eskiden tecrübe edilmiş, işe yaradığı kanıtlanmış, bize daha güvenli gelen yollara yönelme dürtüsünü öne çıkarıyor. Bu noktada yeni ve denememiş yeni ve riskli olabilecek bazı girişimlere temkinli yaklaşabiliriz, Acelecilikten uzak, sabırla planlayacağımız, aşina ve güvenilir yolları daha çok tercih edeceğiz, fikirlerimizi bu yolda çalıştıracağız. 

  •    Hafta içinde Venüs’ün Satürn ve Plüton stresli etkileşimleri özellikle taşınma değişiklik, evde dekoratif yenilikler vb uygulamalar konusunda bazı finansal sıkıntı ve zorlanmaları beraberinde getirebilir, beklenmeyen masraflar ya da giderler canımızı biraz sıkabilir Ama buna çok takılmamak gerekiyor çünkü hafta sonu Güneş ve Satürn pozitif enerjisi ile söz konusu engeller ortadan kalmaya başlıyor ve rahatlama geliyor. 

  •    Yine hafta sonunda Venüs ve Jüpiter arasındaki pozitif etkileşim sayesinde manevi anlamda rahatlama ve huzuru elde edebileceğimiz güzel gelişmeler ortaya çıkacaktır, bu noktada hayatımızda birisi yoksa yeni bir aşk fırsatı ve güçlü bir beraberlik, kısmetlerin artması konusu tekrar vurgulanıyor diyebilirim 

  Mayıs 2019 Kova ve Yükselen Kova Burçları; 

  •    Hafta genelinde 05 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşen Yeniay halen aktif durumda yer alıyor. Yani Boğa burcu bizim ev aile yerleşim taşınma ve yer değiştirme alanımızdır. Burada bir yeni ay olması taşınma ve yer değişikliği gündemimiz varsa harekete geçebileceğimizi evimizde bazı değişimler tadilat vs konularında işlerimizi halledebileceğimizi ifade ediyor. kendimizi güvence de hissedeceğimiz yeni aşk fırsatlarını beraberinde getiecektir. Yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Yeniay zamanında büyük finans göstergesi Jüpiter’in retro durumda yer alması ve savaş gezegeni Mars ile karşıt pozisyonda bulunması da özellikle sosyal çevre arkadaşlıklar ve eğlence için harcama ve giderlere çok dikkat etmemiz gerektiğini borsa kumar vb kazanç argumanlarında uzak durmak gerektiğini ifade ediyor. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, karşılaştığımız fırsatlarda gerçekçiliği ve güvenceyi tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz.

  •    Hafta başında yeni ay’ın hemen ardından iletişim gezegeni Merkür de Boğa burcuna geçiş yapıyor ve 21 Mayıs tarihine kadar da orada kalacak. Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile birlikte iletişimlerimiz ev aile ve yerleşim konularına kayacak, taşınmayı düşünüyorsak bunu planlayabiliriz. Gayrimenkul yatırımı emlak alım satım işlerimiz varsa burada daha etkili ve sürekliliği olabilecek yeni iş birlikteliklerine gidebiliriz. Evde eşya değişimleri tadilat konuları evimizi güzelleştirmek daha huzurlu ve konforlu bir hale getirmek üzere çabalamak harika sonuçlar getirebilir.  Ancak Boğa temasında yer alan garantici ve rasyonel temeller vurgusu, eskiden tecrübe edilmiş, işe yaradığı kanıtlanmış, bize daha güvenli gelen yollara yönelme dürtüsünü öne çıkarıyor. Bu noktada yeni ve denememiş yeni ve riskli olabilecek bazı girişimlere temkinli yaklaşabiliriz, Acelecilikten uzak, sabırla planlayacağımız, aşina ve güvenilir yolları daha çok tercih edeceğiz, fikirlerimizi bu yolda çalıştıracağız. 

  •    Hafta içinde Venüs’ün Satürn ve Plüton stresli etkileşimleri özellikle yakın çevremiz, yeni eğitim ve yeni projelere başlamak konusunda bazı özgüven sorunlarını ve içsel huzrusuzlukların artması eğilimi ortaya koyabilir, işlerimizi gizlilikle yürütmek isteyebiliriz veya arkamızdan dönen gizli saklı işler ve gizli düşmanların aktiviteleri tadımızı biraz kaçırabilir. Ama buna çok takılmamak gerekiyor çünkü hafta sonu Güneş ve Satürn pozitif enerjisi ile söz konusu engeller ortadan kalmaya başlıyor ve ailemizden alacağımız yardım ve destekle sorunlar kökten çözülmeye başlıyor.  

  •    Yine hafta sonunda Venüs ve Jüpiter arasındaki pozitif etkileşim sayesinde sosyal çevremiz ve arkadaşlıklarımızdan alacağımız ek destekler finansal anlamda kendimizi geliştirebileceğimiz birliktelikleri ve finansal gelişmeleri destekler nitelikte çalışıyor olacak, hayatımızda birisi yoksa aynı çevreden tanışacağımız birisi ile yeni bir aşk fırsatı ve güçlü bir beraberlik, kısmetlerin artması konusu da ortaya çıkacaktır. 

  Mayıs 2019 Balık ve Yükselen Balık Burçları; 

  •    Hafta genelinde 05 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşen Yeniay halen aktif durumda yer alıyor. Yani Boğa burcu bizim yakın çevremiz, yeteneklerimiz, eğitim iletişim dijital ve teknolojik yatırımlar, satış pazarlama e ticaret unsurlarını içinde barıdıran alanımızdır. Burada bir yeni ay olması söz konusu alanlarda yeni başlangıç ve girişimleri kararlılıkla ortaya koyabileceğimizi ifade ediyor. Yeni eğitimler almak, e ticaret oluşumları başlatmak, yeteneklerimizi, hayal gücü ve yaratıcılığımızı  ortaya koyacağımız alternatif kazanç seçeneklerini mutlaka değerlendirmeliyiz. Yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Yeniay zamanında büyük finans göstergesi Jüpiter’in retro durumda yer alması ve savaş gezegeni Mars ile karşıt pozisyonda bulunması da özellikle ev aile ve kariyer dengesi çerçevesinde harcama ve giderlere çok dikkat etmemiz gerektiğini, beklenmeyen süpriz masrafların ve harcamaların gündeme gelebileceğine işaret etmekte. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, karşılaştığımız fırsatlarda gerçekçiliği ve güvenceyi tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz.

  •    Hafta başında yeni ay’ın hemen ardından iletişim gezegeni Merkür de Boğa burcuna geçiş yapıyor ve 21 Mayıs tarihine kadar da orada kalacak. Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile birlikte iletişimlerimiz yakın çevremiz, eğitimler, kısa süreli seyahatler, satış pazaarlama konularını içinde barındıran aktiviteler, dijital ve iletişimsel alanlarda faaliyet gösereceğimiz projelere kayıyor. Bu noktada özellikle hayalgücümüzü kullanarak üzerinde çalıştığımız bir yazı eser, kitap, dijital yaın içerikleri vs gündemlerimiz varsa finansal anlamda kazanç sağlayabileceğimiz bir potansiyele dönüştirebiliriz. Ancak Boğa temasında yer alan garantici ve rasyonel temeller vurgusu, eskiden tecrübe edilmiş, işe yaradığı kanıtlanmış, bize daha güvenli gelen yollara yönelme dürtüsünü öne çıkarıyor. Bu noktada yeni ve denememiş yeni ve riskli olabilecek bazı girişimlere temkinli yaklaşabiliriz, Acelecilikten uzak, sabırla planlayacağımız, aşina ve güvenilir yolları daha çok tercih edeceğiz, fikirlerimizi bu yolda çalıştıracağız. 

  •    Hafta içinde Venüs’ün Satürn ve Plüton stresli etkileşimleri özellikle sosyal çevremiz ve arkadaşlıklarımızda veya katılacağımız davet veya organziasyonlarda harcamalara dikkat çekiyor. Bu noktada beraber bazı iş, girişim ve proje desteği istayan arkadaşlarımızla finansal birlikteliklere girmemek çok daha sağlıklı olacaktır. Hafta sonu Güneş ve Satürn pozitif enerjisi ile söz konusu sıkışma ve sorumlar ortadan kalkmaya başlıyor. 

  •    Yine hafta sonunda Venüs ve Jüpiter arasındaki pozitif etkileşim sayesinde kariyerimizde beklediğimiz terfi atama yükselme zam prim vb kazanç fırsatları ve kısmetlerin artmaya başlamasını bekleyebiliriz. Bu finansal şart ve koşulları şu an sahip olduğumuzdan çok daha iyi durumda yeni bir kariyer yolunu da beraberinde getirebilir. 

  Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

  Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)

  Benzer Haberler

  FOTO

  GALERİ

  • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
  • TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
   TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
  • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
  • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
  • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
  • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
  • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
  • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1