Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
GİDEN GÜNLERİM OLDU GÜLBEN ERGEN
Giden günlerim oldu
Seni anmadım yola bakmadım hâlâ
Dile gelmeden düşlerim yalnızlığa
Susman da yeterdi son vermem için hayatıma

Tüm güllerim soldu
Sana atmadım taraf olmadım asla
Dile gelmeden düşlerim yalnızlığa
Gülmen de yeterdi geri gelmem için hayata

Beni alsalar ipe koysalar
Dayanamaz yine kadere salsalar
Gönlüm arıyor titriyorum bak
Sıra gelmeden gidemem ki ben
Tutmaz ellerim seni görmeden
Zaman geçiyor bekliyorum bak

Giden günlerim oldu
Seni anmadım yola bakmadım hâlâ
Dile gelmeden düşlerim yalnızlığa
Susman da yeterdi son vermem için hayatıma

Tüm güllerim soldu
Sana atmadım taraf olmadım asla
Dile gelmeden düşlerim yalnızlığa
Gülmen de yeterdi geri gelmem için hayata

Beni alsalar ipe koysalar
Dayanamaz yine kadere salsalar
Gönlüm arıyor titriyorum bak
Sıra gelmeden gidemem ki ben
Tutmaz ellerim seni görmeden
Zaman geçiyor bekliyorum bak

Beni alsalar ipe koysalar
Dayanamaz yine kadere salsalar
Gönlüm arıyor titriyorum bak
Sıra gelmeden gidemem ki ben
Tutmaz ellerim seni görmeden
Zaman geçiyor bekliyorum bak

Beni alsalar ipe koysalar..
Hala titriyorum bak
Sıra gelmeden gidemem ki ben
Hâlâ bekliyorum bak...
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

  Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Cuma sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

  13-19 Mayıs 2019 astrolojik etkileşimler;

  •    14 Mayıs Venüs Mars dost etkileşimi; Aşk ve ilişkiler adına oldukça etkili ve güzel bir süreç, yani aşk fırsatları, ilişkiler adına risk almak harekete geçmek gerekliliği, istenen sonuçların elde edilebileceği bir zamandayız. Bununla beraber yetenek ve becerilerimizi hırs ve motivasyonumuzla etkili bir şekilde harmanlayabileceğimiz etkileri de bizlere sağlar. 

  •    14 Mayıs Güneş Plüton dost etkileşimi; Etkilerini 4-5 gün hissedeceğimiz bu etkileşim ile hayatımızda istikrar ve süreklilik sağlamayı amaçladığımız konular, finansal anlamda huzuru ve konforu elde edebileceğimiz kararları etkili bir şekilde ortaya koymak, karşımızdakilere daha kolay ve net aktarmak mümkün olabilir. Otoritenin desteğini arkamıza alacağımız ve istediklerimizi yaptırabileceğimiz bir zamandayız. 

  •    15 Mayıs Venüs Boğa geçiyor; Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna 15 Mayıs tarihinde geçiş yapıyor ve 09 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. Küçük finans göstergesi olması sebebiyle Venüs’ün kendi yönettiği burçta güçlü pozisyonda yer alması finansal vurgunun önem taşıdığı bu ayda en güzel haberlerden birisi aslında. Bunun yanı sıra aşk ve ilişkiler açısında Boğa burcundaki Venüs, aşk konularında daha temkinli ve ağırkanlı hareket etmeyi sağlayacaktır. Bu süreçte başlayan ilişkilerin daha istikrarlı ve uzun soluklu olmasını bekleyebiliriz. İlişki de romantizm, duygusallık pek ön planda olmayabilir daha ziyade tensel iletişim, haz ve tutkular öne çıkacaktır ve elbette karşımıza çıkacak aşk fırsatlarında karşılıklı finansal çıkarlarda pek dillendirilmese de önem kazanacaktır.

  •    16 Mayıs Mars Yengeç geçiyor; Mars düşük pozisyonda yer aldığı Yengeç burcuna 16 Mayıs tarihinde geçiyor ve 02 Temmuz tarihine kadar da bu alanda kalacak. Mars gibi savaşçılığı, mücadeleyi, hırs ve motivasyonu simgeleyen bir gezegenin daha duygusal Yengeç burcunda düşük olması doğaldır. Bu noktada her birimiz için mücadele şeklimiz daha duygusal ortaya çıkar, direkt mücadele etmek yerine dolambaçlı yollardan mücadele etmeyi tercih edebiliriz. Duygusal manüpilasyon ve duygu sömürüsüne yönelerek karşımızdaki alt etmeye çalışabiliriz. Yengeç burcunun gölge yanları olarak saydığımız alınganlık aşırı boyutlara ulaşabilir, etrafımızdakilere, ailemize sevdiklerimize ve çocuklarımıza karşı aşırı korumacı eğilimler sergileyebiliriz. Hırs ve motivasyonumuzu hayal gücü ve yaratıcılığımızı kullanabileceğimiz alanlarda değerlendirmek bu süreçte yapılabilecek en doğru hareket olacaktır.

  •    16 Mayıs Merkür Neptün dost etkileşimi; Etkilerini 2-3 gün hissedeceğimiz bu destekleyici etki ile hayal gücü ve yaratıcılığımızı fikirlerimize yansıtmamız ve etrafımızdakileri etkilememiz mümkün olabilir. 

  •    17 Mayıs Merkür Satürn pozitif etkileşimi; Etkilerini 2-3 gün hissedeceğimiz bu destekleyici açı fikir ve düşüncelerimizi sağlam, kalıcı ve istikrarı olan aksiyonlara ve sorumluluklara dönüştürebilmek konusunda oldukça etkili bir zamanda olduğumuzu gösteriyor. Disiplin ve konsantrasyonumuzu güçlü bir şekilde ortaya koyabiliriz. Özellikle finansal gündemlerimizi ayakları yere basan elle tutulur hale dönüştürmek mümkün olabilir. 

  •    18 Mayıs Venüs Uranüs kavuşumu; Skandal etkileşimi… Aşk konusunda ani beklenmeyen sürpriz fırsatlar, marjinal kişilerle yaşanacak aşklar, saman alevi kısa süreli gerçekleşir, uzun soluklu olmaz reklam aşkları duyarız, ünlülerde magazinel konularda çok fazla gelişme ortaya çıkabilir. Aşkta özgürlük teması veya aşkı özgürce yaşama teması ön plana çıkar. 

  •    18 Mayıs Merkür Plüton Pozitif etkileşimi; Merkür ve Plüton arasındaki dost etkileşimler, fikir ve düşüncelerimizi karşımızdakilere, otorite pozisyonundakilere güçlü kişilere kolaylıkla kabul ettirebilme etkisi ortaya koyar. Topluluklara seslenmek, kendimizi göstermek ve fikirlerimizi empoze etmek daha kolay olur. 

  •    19 Mayıs Akrep Dolunay; 05 Mayıs Boğa burcu Yeni ayı ile birlikte özellikle finansal temalarda hayata geçirmek üzere planladığımız kurguladığımız, üzerine fikir oluşturduğumuz stratejileri 19 Mayıs gece yarısı saat 00:13 te Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay ile hayata geçirmeye artık hazırız. Dolunaylar Ay ve Güneş karşıtlığını temsil ediyor ve Ay bizim duygularımızı, Güneş ise mantığımızı ve irademizi simgeliyor. Dolunay zamanında oluşan bu karşıtlık duygular ve mantık arasındaki kararsızlıkları, çekişmeleri ve huzursuzlukları beraberinde getirebilir. Ancak Dolunay’ın Akrep temasında yer alması önsezilerimize güvenmemiz gerektiğini, hayal gücü ve yaratıcılığımızı da işin içine katmamız gerektiğini ifade ediyor. Duygusal huzuru elde edebilmemiz bu sayede mümkün olabilir. Dolunay zamanında yükselen burcun Oğlak olması ve yöneticisi Satürn’ün retro pozisyonda ve yükselen derecesiyle kavuşumda yer alması sistematik ve disiplinli mücadeleyi sürdürmek gerektiğini, aşırı gerçekçi ve kuralcı yaklaşımların, önsezilerimizle ve hislerimizle yumuşatılması gerektiğini de göstermekte. Merkür’ün ise Güneşle yakın teması ve Satürn ve Plüton ile pozitif etkileşimde yer alması otoriteden, aile büyüklerinden yaşa ve tecrübe anlamında bizden deneyimli kişilerden alacağımız fikirlerin bereketini ve kararlarımızdaki etkisini vurguluyor durumdadır.

  13-19 Mayıs 2019 Burç Yorumları;

  13-19 Mayıs 2019 Koç ve Yükselen Koç Burçları; 

  •    15 Mayıs Venüs Boğa geçiyor; Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna 15 Mayıs tarihinde geçiş yapıyor ve 09 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak.Küçük finans göstergesi olması sebebiyle Venüs’ün kendi yönettiği burçta güçlü pozisyonda yer alması finansal vurgunun önem taşıdığı bu ayda en güzel haberlerden birisi aslında. Bunun yanı sıra aşk ve ilişkiler açısında Boğa burcundaki Venüs, aşk konularında daha temkinli ve ağırkanlı hareket etmeyi sağlayacaktır. Bu süreçte başlayan ilişkilerin daha istikrarlı ve uzun soluklu olmasını bekleyebiliriz. İlişki de romantizm, duygusallık pek ön planda olmayabilir daha ziyade tensel iletişim, haz ve tutkular öne çıkacaktır ve elbette karşımıza çıkacak aşk fırsatlarında karşılıklı finansal çıkarlarda pek dillendirilmese de önem kazanacaktır. 

  •    16 Mayıs Mars Yengeç geçiyor; Mars düşük pozisyonda yer aldığı Yengeç burcuna 16 Mayıs tarihinde geçiyor ve 02 Temmuz tarihine kadar da bu alanda kalacak. Mars gibi savaşçılığı, mücadeleyi, hırs ve motivasyonu simgeleyen bir gezegenin daha duygusal Yengeç burcunda düşük olması doğaldır. Bu noktada her birimiz için mücadele şeklimiz daha duygusal ortaya çıkar, direkt mücadele etmek yerine dolambaçlı yollardan mücadele etmeyi tercih edebiliriz. Duygusal manüpilasyon ve duygu sömürüsüne yönelerek karşımızdaki alt etmeye çalışabiliriz. Yengeç burcunun gölge yanları olarak saydığımız alınganlık aşırı boyutlara ulaşabilir, etrafımızdakilere, ailemize sevdiklerimize ve çocuklarımıza karşı aşırı korumacı eğilimler sergileyebiliriz. Hırs ve motivasyonumuzu hayal gücü ve yaratıcılığımızı kullanabileceğimiz alanlarda değerlendirmek bu süreçte yapılabilecek en doğru hareket olacaktır. Yengeç burcu ev aile yerelşim ve beraber yaşadığımız kişileri, taşınma ve yer değiştirme konularını içeriyor. Bu süreçte taşınmak, ailemizle sevdiklerimizle birlikte huzuru elde edebileceğimiz yeni bir yaşam fırsatını değerlendirme fırsatları yakalayabiliriz ama aynı zamanda Mars’ın savaşçı özelliği evdeki agresyonu ve iletişim dilimizi iyi kontrol etmemiz gerektiğini ifade ediyor.

  •    19 Mayıs Akrep Dolunay; 05 Mayıs Boğa burcu Yeni ayı ile birlikte özellikle finansal temalarda hayata geçirmek üzere planladığımız kurguladığımız, üzerine fikir oluşturduğumuz stratejileri 19 Mayıs gece yarısı saat 00:13 te Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay ile hayata geçirmeye artık hazırız. Dolunaylar Ay ve Güneş karşıtlığını temsil ediyor ve Ay bizim duygularımızı, Güneş ise mantığımızı ve irademizi simgeliyor. Dolunay zamanında oluşan bu karşıtlık duygular ve mantık arasındaki kararsızlıkları, çekişmeleri ve huzursuzlukları beraberinde getirebilir. Ancak Dolunay’ın Akrep temasında yer alması önsezilerimize güvenmemiz gerektiğini, hayal gücü ve yaratıcılığımızı da işin içine katmamız gerektiğini ifade ediyor. Duygusal huzuru elde edebilmemiz bu sayede mümkün olabilir. Akrep burcu bizim krizlerden elde edilen deneyimler neticesinde tekrar doğmak, yeniden başlamak,değişimi ve dönüşümü tamamlamak ve ortaklaşa kazançlarımızı temsil eden alanımızdır. Bu alandaki dolunay finansal beklentilerimizi karşılayacak güzel haberleri elde etmemiz ve buna bağlı duygusal huzuru yakalamamız konusunda da destekleyici etkileri içermekte.

   13-19 Mayıs 2019 Boğa ve Yükselen Boğa Burçları; 

  •    15 Mayıs Venüs Boğa geçiyor; Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna 15 Mayıs tarihinde geçiş yapıyor ve 09 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. Bu süreçte dış görünüşümüzde değişiklikler estetik ve güzellik konularında istediğimiz arzu ettiğimiz yenilikleri rahatlıkla gerçekleştirebiliriz, etrafımızca fark edileceğimiz, yetenek ve becerilerimizle ön planda olacağımız bir sürece giriyoruz. Bunun yanı sıra aşk ve ilişkiler açısından Boğa burcundaki Venüs, daha temkinli ve ağırkanlı hareket etmeyi sağlayacaktır. Bu süreçte başlayan ilişkilerimizin daha istikrarlı ve uzun soluklu olmasını bekleyebiliriz. İlişki de romantizm, duygusallık pek ön planda olmayabilir daha ziyade tensel iletişim, haz ve tutkular öne çıkacaktır ve elbette karşımıza çıkacak aşk fırsatlarında karşılıklı finansal çıkarlarda pek dillendirilmese de önem kazanacaktır. 

  •    16 Mayıs Mars Yengeç geçiyor; Mars düşük pozisyonda yer aldığı Yengeç burcuna 16 Mayıs tarihinde geçiyor ve 02 Temmuz tarihine kadar da bu alanda kalacak. Mars gibi savaşçılığı, mücadeleyi, hırs ve motivasyonu simgeleyen bir gezegenin daha duygusal Yengeç burcunda düşük olması doğaldır. Bu noktada her birimiz için mücadele şeklimiz daha duygusal ortaya çıkar, direkt mücadele etmek yerine dolambaçlı yollardan mücadele etmeyi tercih edebiliriz. Duygusal manüpilasyon ve duygu sömürüsüne yönelerek karşımızdaki alt etmeye çalışabiliriz. Yengeç burcunun gölge yanları olarak saydığımız alınganlık aşırı boyutlara ulaşabilir, etrafımızdakilere, ailemize sevdiklerimize ve çocuklarımıza karşı aşırı korumacı eğilimler sergileyebiliriz. Hırs ve motivasyonumuzu hayal gücü ve yaratıcılığımızı bu süreçte yakın çevremiz, eğitimler, yeteneklerimizi ön plana çıkaracağımız alanlarda ortaya koymak isteyeceğiz. Bu noktada seyahat trafiğimiz artabilir, medya yayıncılık konularında yeni projeler için harekete geçebiliriz. Ortaya koymak istediğimiz bir eser varsa, kitap yazmak, dijital teknoloji ve platformların desteğiyle yetenekli olduğumuz alanlarda kendimizi göstermek, bunları ortaya çıkarabiliriz. ama aynı zamanda Mars’ın savaşçı özelliği yakın çevremizle agresyonu ve iletişim dilimizi iyi kontrol etmemiz gerektiğini ifade ediyor ve trafikte çok dikkat etmemiz gereken bir süreçte olacağız. 

  •    19 Mayıs Akrep Dolunay; 05 Mayıs Boğa burcu Yeni ayı ile birlikte yaşam hedeflerimizi gerçekleştirmek adına aldığımız kararları veya oluşturduğumuz fikirleri ve stratejileri 19 Mayıs gece yarısı saat 00:13 te Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay ile hayata geçirmeye artık hazırız. Dolunaylar Ay ve Güneş karşıtlığını temsil ediyor ve Ay bizim duygularımızı, Güneş ise mantığımızı ve irademizi simgeliyor. Dolunay zamanında oluşan bu karşıtlık duygular ve mantık arasındaki kararsızlıkları, çekişmeleri ve huzursuzlukları beraberinde getirebilir. Ancak Dolunay’ın Akrep temasında yer alması önsezilerimize güvenmemiz gerektiğini, hayal gücü ve yaratıcılığımızı da işin içine katmamız gerektiğini ifade ediyor. Duygusal huzuru elde edebilmemiz bu sayede mümkün olabilir. Akrep burcu bizim ilişkiler ve ortaklıklar alanımızı temsil ediyor. Bu alandaki dolunay hayatımızda birisi yoksa yeni bir ilişkiyi beraberinde getirebilir, halihazırda yürüyen ilişkilerimizde de sıkıntılı ve sorunlu olabilecek konular varsa, duygusal anlamda bizi rahatsız eden unsurlar varsa bunlar da görünür olacaktır ve çözüp, önümüze bakmamız ayağımıza takılan ve bizi aşağıya çeken problemlerden kurtulmamız gerekiyor. Burada çok kaotik ilişkiler bitişle sonuçlanabilir. Finansal olarak da yeni ortaklıklar kurmak adına güzel fırsatlarıelde edebiliriz mevcut ortaklıklarımzda ise yine sıkıntı ve sorunları masaya yatırmak ve çözmek gerektiğini unutmayalım. 

  13-19 Mayıs İkizler ve Yükselen İkizler Burçları; 

  •    15 Mayıs Venüs Boğa geçiyor; Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna 15 Mayıs tarihinde geçiş yapıyor ve 09 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. Bu süreçte iyicil özelliklere sahip ve kendi burcunda ilerleyen Venüs ihityaç duyduğumuz manevi huzuru elde edebilmek konusunda destek sağlayacaktır. Yetenek ve becerilerimizi de bilinçaltı psikoloji konuları, gizli yürütülen işler ve projelerimizde kolaylıkla yerine getirebiliriz. Bu konuda eğitimler almak daha farklı ve güvenilir biz vizyona geçmek konusunda da bize haz verecektir. 

  •    16 Mayıs Mars Yengeç geçiyor; Mars düşük pozisyonda yer aldığı Yengeç burcuna 16 Mayıs tarihinde geçiyor ve 02 Temmuz tarihine kadar da bu alanda kalacak. Mars gibi savaşçılığı, mücadeleyi, hırs ve motivasyonu simgeleyen bir gezegenin daha duygusal Yengeç burcunda düşük olması doğaldır. Hırs ve motivasyonumuzu hayal gücü ve yaratıcılığımızı bu süreçte finansal kazançlarımıza odaklıyor olacağız. Maddi kazanımlarımızı artırmak daha fazla kazanç elde etmek üzere savaşımızı hızlandıracağız, hayal gücü ve yaratıclığımızı bu alanda ortaya koyacağız. Ancak Mars’ın kontrol edilmesi zor bir enerji olduğunu ve bu burçta düşük olduğunu hatırlatalım dolayısıyla harcamalarımıza dikkat etmemiz gelir gider edngemizi kontrol altına tutmamız son derece isabetli olur. 

  •    19 Mayıs Akrep Dolunay; 05 Mayıs Boğa burcu Yeni ayı ile birlikte bilinçaltımız ve gizli endişelerimi alt etmek üzere aldığımız kararları veya oluşturduğumuz fikir ve stratejileri 19 Mayıs gece yarısı saat 00:13 te Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay ile hayata geçirmeye artık hazırız. Dolunaylar Ay ve Güneş karşıtlığını temsil ediyor ve Ay bizim duygularımızı, Güneş ise mantığımızı ve irademizi simgeliyor. Dolunay zamanında oluşan bu karşıtlık duygular ve mantık arasındaki kararsızlıkları, çekişmeleri ve huzursuzlukları beraberinde getirebilir. Ancak Dolunay’ın Akrep temasında yer alması önsezilerimize güvenmemiz gerektiğini, hayal gücü ve yaratıcılığımızı da işin içine katmamız gerektiğini ifade ediyor. Duygusal huzuru elde edebilmemiz bu sayede mümkün olabilir. Akrep burcu bizim iş yerimiz beraber çalıştığımız kişiler, günlük rutinde halletmemiz gereken konular ve sağlık alanımızı temsil ediyor. Bu alandaki dolunay gizli saklı arkamızdan dönen işler ve gizli düşmanlarımızın aktivitelerini görünür kılacaktır, bizi içten içe rahatsız ve huzursuz eden meseleler artık çözmemiz adına görünür olacaktır ve biz de Boğa Yeni ayı ile birlikte aklımızda canlandırdığımız ve kurguladığımız çözüm yolları ile bu sorunları aşmaya ve manevi yüklerimizden kurtulmaya başlıyor olacağız. Sağlığımıza dikkat etmemiz gereken bir süreç olduğunu da hatırlatalım. 

  13-19 Mayıs 2019 Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları; 

  •    15 Mayıs Venüs Boğa geçiyor; Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna 15 Mayıs tarihinde geçiş yapıyor ve 09 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. Bu süreçte iyicil özelliklere sahip ve kendi burcunda ilerleyen Venüs, yine sosya çevremizde yetenek ve becerilerimizi daha aktif bir şekilde ortaya koyabileceğimizi ifade ediyor ve hayatımızda birisi yoksa sosyal çevremizden ya da katılıdığımız bir organizasyon veya davette tanışacağımız birisiyle bir aşk fırsatı da gündeme gelecektir. Venüs’ün küçük finans göstergesi olması kariyer kazançlarımız konusunda da destekleyici ve ayakları yere basan yeni bazı gelişme ve fırsatları beraberinde getiriyor olacaktır. Sosyal çevremizle geçireceğimiz zamanlar bize mutluluk ve haz veren hayatın tadını çıkarabildiğimizi hissettiren bir ortam sağlayacak. 

  •    16 Mayıs Mars Yengeç geçiyor; Mars düşük pozisyonda yer aldığı Yengeç burcuna 16 Mayıs tarihinde geçiyor ve 02 Temmuz tarihine kadar da bu alanda kalacak. Mars gibi savaşçılığı, mücadeleyi, hırs ve motivasyonu simgeleyen bir gezegenin daha duygusal Yengeç burcunda düşük olması doğaldır. Hırs ve motivasyonumuzu hayal gücü ve yaratıcılığımızı bu süreçte yaşam hedeflerimiz ve ideallerimiz konusunda göstermeye başlıyoruz. Etrafımızdakilerin bizi fark etmesi, keşfetmesi ve hak ettiğimiz değeri veya ilgiyi bize göstermeleri adına motive bir döneme giriyoruz. İkili ilişkilerimiz veya halihazırda süren ortaklıklarımız bu sürede biraz sarsılabilir, karşılıklı iletişimleri veya aramızda mevcut sıkıntı ve sorunları çözmek üzere agresyondan uzak, tartışmadan kırmadan dökmeden ilerlemekte fayda olacaktır. Bu süreçte ufak tefek yaralanma veya kazalara da dikkat etmemiz gerekiyor. 

  •    19 Mayıs Akrep Dolunay; 05 Mayıs Boğa burcu Yeni ayı ile birlikte sosyal çevremizle birlikte girişeceğimiz iş ve projeleri aldığımız kararları veya oluşturduğumuz fikir ve stratejileri 19 Mayıs gece yarısı saat 00:13 te Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay ile artık finalize etmeye, hayata geçirmeye artık hazırız. Dolunaylar Ay ve Güneş karşıtlığını temsil ediyor ve Ay bizim duygularımızı, Güneş ise mantığımızı ve irademizi simgeliyor. Dolunay zamanında oluşan bu karşıtlık duygular ve mantık arasındaki kararsızlıkları, çekişmeleri ve huzursuzlukları beraberinde getirebilir. Ancak Dolunay’ın Akrep temasında yer alması önsezilerimize güvenmemiz gerektiğini, hayal gücü ve yaratıcılığımızı da işin içine katmamız gerektiğini ifade ediyor. Duygusal huzuru elde edebilmemiz bu sayede mümkün olabilir. Akrep burcu bizim aşk alanımızı, yatırım konularını, çocuklarımızı, hboilerimizi veya sanatsal faaliyetlerimizi temsil ediyor. Bu alandaki dolunay bir aşk fırsatını beraberinde getirebilir, sosyal çevremiz ile hayatımızdaki aşk veya çocuğumuz veya özel bir hobimiz arasındaki dengeyi iyi bulmak durumunda olacağız. Yeni girişeceğimiz işlerimiz sebebyile onları ihmal etmemeli ölçülü ve dengeli ilerlemeliyiz. Hobi olarak görüdüğümüz işleri de sosyal çevremizdekilerle projelendirip ortaya çıkarmak ( görünür kılma )  şansını yakalayabiliriz. 

  13-19 Mayıs 2019 Aslan ve Yükselen Aslan Burçları; 

  •    15 Mayıs Venüs Boğa geçiyor; Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna 15 Mayıs tarihinde geçiş yapıyor ve 09 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. Bu süreçte iyicil özelliklere sahip ve kendi burcunda ilerleyen Venüs, yine kariyer konularında bize yardım ve destek sağlayacak. Yetenek ve becerilerimii ortaya koymak, başarılarımızla taktir görmek adına Venüs’ün oldukça etkili bir yarıdmı olacağını belirtelim. Finansal anlamda da beklediğimiz zam, prim terfi veya şartları şu an sahip olduğumuzdan çok daha iyi yeni bir iş fırsatı da bu süreçte karşımıza çıkabilir, hayatımızda birisi yoksa kariyerimizle alakalı birisiyle yeni bir aşk fırsatı da gündeme gelecektir. 

  •    16 Mayıs Mars Yengeç geçiyor; Mars düşük pozisyonda yer aldığı Yengeç burcuna 16 Mayıs tarihinde geçiyor ve 02 Temmuz tarihine kadar da bu alanda kalacak. Mars gibi savaşçılığı, mücadeleyi, hırs ve motivasyonu simgeleyen bir gezegenin daha duygusal Yengeç burcunda düşük olması doğaldır. Hırs ve motivasyonumuzu hayal gücü ve yaratıcılığımızı bilinçaltı, psikoloji, manevi içsel dünyamıza çevireceğiz. En başta sağlığımıza dikkat etmemiz gerekiyor, psikolojik anlamda bizi rahatsız eden gizli gizli endişelenmemize yol açan korkularımızın bu süreçte açıpa çıkması ve bizi duygusal huzursuzluğa sürüklemesi söz konusu olabilir, içsel dünyamızla bir savaş durumu ortaya çıkabilir. Arkamızdan dönen gizli saklı işler ve gizli düşmanlarımızın aktiviteleri bu sürede fazlaca önümüze gelebilir, bu da huzursuzluğun artmasına yol açabilir. Bu süreyi geçirmenin en kolay yolu, kendimize güvenimizi maksimum seviyede tutmaya çalışmak olabilir ve aynı zamanda ruhsal anlamda bize iyi gelebilecek terapi, yoga meditasyon, dua gibi ruhsal rahatlama tekniklerini uygulamaya gidebiliriz, Bilmiyorsak öğrenmek üzere eğitimlere yönelmek de güzel bir çıkış yolu olacaktır. 

  •    19 Mayıs Akrep Dolunay; 05 Mayıs Boğa burcu Yeni ayı ile birlikte kariyerimizde ortaya çıkacak yeni gelişmeler, yükselme ve yeni iş fırsatları 19 Mayıs gece yarısı saat 00:13 te Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay ile artık sonuca bağlayacağımız, kesinleştireceğimiz onaylayacağımız bir duruma geliyor. Dolunaylar Ay ve Güneş karşıtlığını temsil ediyor ve Ay bizim duygularımızı, Güneş ise mantığımızı ve irademizi simgeliyor. Dolunay zamanında oluşan bu karşıtlık duygular ve mantık arasındaki kararsızlıkları, çekişmeleri ve huzursuzlukları beraberinde getirebilir. Ancak Dolunay’ın Akrep temasında yer alması önsezilerimize güvenmemiz gerektiğini, hayal gücü ve yaratıcılığımızı da işin içine katmamız gerektiğini ifade ediyor. Duygusal huzuru elde edebilmemiz bu sayede mümkün olabilir. Akrep burcu bizim ev aile ve yerleşim alanımızdır. Burada bir dolunay olması yeni kariyer fırsatlarıyla birlikte ailemize ayırdığımız zaman ile işimize ayrıdığımız zamanı iyi dengelememiz gerektiğini ifade ediyor. Bunun yanısıra yeni kariyer fırsatları dolayısıyla yaşadığımız yerden ayrılmak, evi değiştirmek veya taşınmak yönünde değişikliklerde yine karşımıza çıkabilir. 

  13-19 Mayıs 2019 Başak ve Yükselen Başak Burçları; 

  •    15 Mayıs Venüs Boğa geçiyor; Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna 15 Mayıs tarihinde geçiş yapıyor ve 09 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. Bu süreçte iyicil özelliklere sahip ve kendi burcunda ilerleyen Venüs, yine yurt dışı yabancı bağlantılı işler ve medya iletişim yayıncılık konularında yetenek ve becerilerimizi daha etkili bir şekilde ortaya koyma şansını getiriyor. 

  •    16 Mayıs Mars Yengeç geçiyor; Mars düşük pozisyonda yer aldığı Yengeç burcuna 16 Mayıs tarihinde geçiyor ve 02 Temmuz tarihine kadar da bu alanda kalacak. Mars gibi savaşçılığı, mücadeleyi, hırs ve motivasyonu simgeleyen bir gezegenin daha duygusal Yengeç burcunda düşük olması doğaldır. Hırs ve motivasyonumuzu hayal gücü ve yaratıcılığımızı sosyal çevremizde ve arkadaşlık ortamlarımızda göstermeye başlayacağız. Risk alıp harekete geçme dürtüsü hissedeceğimiz alanlar sosyal çevremizde arkadaşlarımızla beraber girişeceğimiz işlerde ortaya çıkabilir, yeni projeleri hayata geçirmek üzere motive olabiliriz. Ancak Mars’ın savaşçi özelliği bu süre zarfında arkadaşlarla bazı fikir ayrılıklarını, tartışma ve agresyonu da beraberinde getirebilir, kontrollü olmak gereken alınganlık göstermemek gereken bir zamanda olacağız.  

  •    19 Mayıs Akrep Dolunay; 05 Mayıs Boğa burcu Yeni ayı ile birlikte yurt dışı yabancı balantılı işler medya iletişim ve yayıncılık ile akademik kariyer alanlarında  ortaya çıkacak yeni gelişmeler ve fırsatlar 19 Mayıs gece yarısı saat 00:13 te Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay ile artık sonuca bağlayacağımız, kesinleştireceğimiz onaylayacağımız bir duruma geliyor. Dolunaylar Ay ve Güneş karşıtlığını temsil ediyor ve Ay bizim duygularımızı, Güneş ise mantığımızı ve irademizi simgeliyor. Dolunay zamanında oluşan bu karşıtlık duygular ve mantık arasındaki kararsızlıkları, çekişmeleri ve huzursuzlukları beraberinde getirebilir. Ancak Dolunay’ın Akrep temasında yer alması önsezilerimize güvenmemiz gerektiğini, hayal gücü ve yaratıcılığımızı da işin içine katmamız gerektiğini ifade ediyor. Duygusal huzuru elde edebilmemiz bu sayede mümkün olabilir. Akrep burcu bizim yakın çevremiz iletişimlerimiz yeteneklerimizi sergilediğimiz alandır. Burada bir dolunay olması yurt dışı fırsatlarıyla birlikte hedefleri iyi koymak gerekliliğini yakın çevremizden de destek alarak daha sağlam ve güvenilir adımlarla ilerlemek gerektiğini gösteriyor. Hedefleri yurt dışı yabancı bağlantılı konularda çok yükseğe konumlandırmadan daha lokalize başlayarak ve yavaş yavaş büyüyerek ilerletmek çok daha sağlıklı ve verimli bir büyümenin de önünü açacaktır. 

  13-19 Mayıs 2019 Terazi ve Yükselen Terazi Burçları; 

  •    15 Mayıs Venüs Boğa geçiyor; Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna 15 Mayıs tarihinde geçiş yapıyor ve 09 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. Bizim de yönetici gezegenimiz olması nedeniyle güçlü bir pozisyonda olması bize de oldukça fayda sağlıyor. Küçük finans göstergesi olması nedeniyle beklediğimiz istediğimiz bir kredi haberi miras ya da vergi iadesi konusunda güzel haberleri bu süreçte elde edebiliriz. 

  •    16 Mayıs Mars Yengeç geçiyor; Mars düşük pozisyonda yer aldığı Yengeç burcuna 16 Mayıs tarihinde geçiyor ve 02 Temmuz tarihine kadar da bu alanda kalacak. Mars gibi savaşçılığı, mücadeleyi, hırs ve motivasyonu simgeleyen bir gezegenin daha duygusal Yengeç burcunda düşük olması doğaldır. Hırs ve motivasyonumuzu hayal gücü ve yaratıcılığımızı kariyer konularında göstermeye başlayacağız. Risk alıp harekete geçme dürtüsü hissedeceğimiz alanlar kariyerimizde ortaya çıkacak. Burada mevcut rekabet gereği etrafımızdakilerle bazı fikir ayrılıkları, çatışmalar ve agresyon yükselmesi gibi gelişmeler ortaya çıkabilir, kariyerimizde hak ettiğimizi düşündüğümüz noktaya gelebilmek üzere biraz daha fazla efor sarf etmemiz gerekebilir.  

  •    19 Mayıs Akrep Dolunay; 05 Mayıs Boğa burcu Yeni ayı ile birlikte ortaklaşa kazanç konularında ortaya çıkacak yeni gelişmeler ve fırsatlar 19 Mayıs gece yarısı saat 00:13 te Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay ile artık sonuca bağlayacağımız, kesinleştireceğimiz verimi ve kazancı elde edebileceğimiz bir duruma geliyor. Dolunaylar Ay ve Güneş karşıtlığını temsil ediyor ve Ay bizim duygularımızı, Güneş ise mantığımızı ve irademizi simgeliyor. Dolunay zamanında oluşan bu karşıtlık duygular ve mantık arasındaki kararsızlıkları, çekişmeleri ve huzursuzlukları beraberinde getirebilir. Ancak Dolunay’ın Akrep temasında yer alması önsezilerimize güvenmemiz gerektiğini, hayal gücü ve yaratıcılığımızı da işin içine katmamız gerektiğini ifade ediyor. Duygusal huzuru elde edebilmemiz bu sayede mümkün olabilir. Akrep burcu bizim kişisel kazanç alanımızdır. Bu alanda bir dolunay olması ortaklaşa kazançlar vasıtasıyla elde edebileceğimiz bir geliri kendi finansal durumumuzda bir eksiyi ya da gediği kapatmak üzere kullanabileceğimizi ve bu sayede finansal dengeyi elde edebileceğimizi ifade ediyor. 

  13-19 Mayıs 2019 Akrep ve Yükselen Akrep Burçları; 

  •    15 Mayıs Venüs Boğa geçiyor; Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna 15 Mayıs tarihinde geçiş yapıyor ve 09 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. Venüs bizim ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanımızda ilerleyeceği için hayatımızda birisi yoksa inanılmaz güzel aşk fırsatlarını beraberinde getirebilir. Boğa burcundaki Venüs, aşk konularında daha temkinli ve ağırkanlı hareket etmeyi sağlayacaktır. Bu süreçte başlayan ilişkilerin daha istikrarlı ve uzun soluklu olmasını bekleyebiliriz. İlişki de romantizm, duygusallık pek ön planda olmayabilir daha ziyade tensel iletişim, haz ve tutkular öne çıkacaktır ve elbette karşımıza çıkacak aşk fırsatlarında karşılıklı finansal çıkarlarda pek dillendirilmese de önem kazanacaktır. 

  •    16 Mayıs Mars Yengeç geçiyor; Mars düşük pozisyonda yer aldığı Yengeç burcuna 16 Mayıs tarihinde geçiyor ve 02 Temmuz tarihine kadar da bu alanda kalacak. Mars gibi savaşçılığı, mücadeleyi, hırs ve motivasyonu simgeleyen bir gezegenin daha duygusal Yengeç burcunda düşük olması doğaldır. Hırs ve motivasyonumuzu hayal gücü ve yaratıcılığımızı yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler, medya iletişim ve yayıncılık konuları, akademik kariyer işleri ve davalara ayırıyor olacağız. Medya iletişim ve yayıncılık konularında hayal gücümüzü oldukça etkili kullanabilme şansımız olacaktır. Yabancı bağlantılı işlerimizde ise daha istikrarlı ve finansal anlamda karlı işler elde edebilmek üzere biraz daha fazla mücadele etmemiz gerekebilir, aynı durum akademik kariyer bekleyen arkadaşlarımız için rekabetçi bir ortamı ortaya koyabilir. Süregelen davalarımızda bazı zorlayıcı etkiler ortaya çıkabilir, Davamız yoksa bir dava gündemi ortaya çıkabilir veya biz de kendi hakkımızı savunmak üzere dava açabiliriz.   

  •    19 Mayıs Akrep Dolunay; 05 Mayıs Boğa burcu Yeni ayı ile birlikte ikili ilşikiler ve ortaklıklarımızda ortaya çıkacak yeni gelişmeler ve fırsatların 19 Mayıs gece yarısı saat 00:13 te Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay ile artık sonuca bağlanacağı, kesinleşeceği bir süreç gerçekleşiyor. Dolunaylar Ay ve Güneş karşıtlığını temsil ediyor ve Ay bizim duygularımızı, Güneş ise mantığımızı ve irademizi simgeliyor. Dolunay zamanında oluşan bu karşıtlık duygular ve mantık arasındaki kararsızlıkları, çekişmeleri ve huzursuzlukları beraberinde getirebilir. Ancak Dolunay’ın Akrep temasında yer alması önsezilerimize güvenmemiz gerektiğini, hayal gücü ve yaratıcılığımızı da işin içine katmamız gerektiğini ifade ediyor. Duygusal huzuru elde edebilmemiz bu sayede mümkün olabilir. Akrep burcu bizim yaşam hedeflerimiz ve ideallerimizi simgeleyen alanımızdır. Bu alanda bir dolunay olması hayatımızda yeni başlangıçlara yönelmek üzere bizi sıkan geren aşağıya çeken konu ve gündemleri artık çzöümleyerek geride bırakmamız gerektiğini ifade ediyor. Mevcut ortaklıklarımı ve ikili ilişkilerimizde sorunlar varsa bu dolunay zamanı konuyu masaya yatırmak ve çözmek mümkün olacaktır. Çözülemeyecek kadar kaotik ilişki veya ortaklıklar artık son bulacaktır. 05 Mayıs Boğa Yeni ayı sürecinde karşımıza çıkan aşk ve ortaklık fırsatlarında ise artık işlerin rayına girmesi, adının konması ve hayata geçmesi durumu bekleyebiliriz. 

  13-19 Mayıs 2019 Yay ve Yükselen Yay Burçları; 

  •    15 Mayıs Venüs Boğa geçiyor; Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna 15 Mayıs tarihinde geçiş yapıyor ve 09 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. Venüs bizim iş yerimiz birlikte çalıştığımız kişiler alanımızda ilerlediği için yetenek ve becerilerimizi bu konuda ortaya koymak daha kolay olacaktır. Öte yandan hayatımızda birisi yoksa iş yerinden birisiyle yeni bir aşk gündemi karşımıza çıkabilir. Bu süreçte başlayan ilişkilerin daha istikrarlı ve uzun soluklu olmasını bekleyebiliriz. İlişki de romantizm, duygusallık pek ön planda olmayabilir daha ziyade tensel iletişim, haz ve tutkular öne çıkacaktır ve elbette karşımıza çıkacak aşk fırsatlarında karşılıklı finansal çıkarlarda pek dillendirilmese de önem kazanacaktır. Sağlık konularında bazı sıkıntı ve sorunlarımız varsa Venüs’ün bu alandaki ilerleyişi hızlı bir iyileşmeyi de beraberinde getirecektir, estetik ve güzellik temalı operasyonlar için uygun bir zamandayız. 

  •    16 Mayıs Mars Yengeç geçiyor; Mars düşük pozisyonda yer aldığı Yengeç burcuna 16 Mayıs tarihinde geçiyor ve 02 Temmuz tarihine kadar da bu alanda kalacak. Mars gibi savaşçılığı, mücadeleyi, hırs ve motivasyonu simgeleyen bir gezegenin daha duygusal Yengeç burcunda düşük olması doğaldır. Hırs ve motivasyonumuzu hayal gücü ve yaratıcılığımızı ortaklaşa kazanç konularına kaydırıyor olacağız. Bu süreçte yeni ortaklık koşullarını değerlendirmek, eşimizin, partnerimin ve dolayısıyla eve giren kazançların artması yönünde hareket etmek söz konusu olabilir, çabalarımzıı ve mücadelemizi bu yönde gösterebiliriz. Ama Mars’ın konrtol edilemeyen enerjisi bu alanda harcamalarında kontrolsüz bir şekilde gerçekleşmesine yol açabilir, sağlık anlamında ufak bir operasyon durumu da bu süreçte karşımıza çıkabilir.  

   •    19 Mayıs Akrep Dolunay; 05 Mayıs Boğa burcu Yeni ayı ile birlikte iş yermizde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte gerçekleştireceğimiz projeler, ortaya çıkacak yeni gelişmeler ve fırsatları 19 Mayıs gece yarısı saat 00:13 te Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay ile artık sonuca bağlanacağı, ektiklerimizin ortaya çıkmaya başlayacağı, kesinleşeceği bir sürece giriyoruz. Dolunaylar Ay ve Güneş karşıtlığını temsil ediyor ve Ay bizim duygularımızı, Güneş ise mantığımızı ve irademizi simgeliyor. Dolunay zamanında oluşan bu karşıtlık duygular ve mantık arasındaki kararsızlıkları, çekişmeleri ve huzursuzlukları beraberinde getirebilir. Ancak Dolunay’ın Akrep temasında yer alması önsezilerimize güvenmemiz gerektiğini, hayal gücü ve yaratıcılığımızı da işin içine katmamız gerektiğini ifade ediyor. Duygusal huzuru elde edebilmemiz bu sayede mümkün olabilir. Akrep burcu bizim gizli saklı işler gizli düşmanlar gizli endişeler, psikoloji ve bilinçaltı alanımızdır. Bu alanda bir dolunay olması bizi çekemeyen ve işyerimizde ortaya koymaya çalıştığımız performansı desteklemeyen art niyetli kişilerin de görünür olmasını sağlayacaktır. İçten içe bizi rahatsız eden bizi tökezleten ve ayağımıza yük olan manevi ağırlıklarımızdan kurtulmak üzere güzel bir döneme giriyoruz.  

  13-19 Mayıs 2019 Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları; 

  •    15 Mayıs Venüs Boğa geçiyor; Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna 15 Mayıs tarihinde geçiş yapıyor ve 09 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. Venüs bizim Aşk alanımızda ilerlediği için yetenek ve becerilerimizi bu konuda ortaya koymak daha kolay olacaktır. Yeni aşk fırsatlarına oldukça açık bir süreçteyiz. Bu süreçte başlayan ilişkilerin daha istikrarlı ve uzun soluklu olmasını bekleyebiliriz. İlişki de romantizm, duygusallık pek ön planda olmayabilir daha ziyade tensel iletişim, haz ve tutkular öne çıkacaktır ve elbette karşımıza çıkacak aşk fırsatlarında karşılıklı finansal çıkarlarda pek dillendirilmese de önem kazanacaktır. Çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlarımız içinde güzel haber kapıda diyebiliriz. Bunun yanısıra özellikle sanatsal içerikteki hobilerimizi parlatmak, yetenek ve becerilerimizi bu alanda ortaya koymak muhteşem geri dönüşler sağlayacaktır. 

  •    16 Mayıs Mars Yengeç geçiyor; Mars düşük pozisyonda yer aldığı Yengeç burcuna 16 Mayıs tarihinde geçiyor ve 02 Temmuz tarihine kadar da bu alanda kalacak. Mars gibi savaşçılığı, mücadeleyi, hırs ve motivasyonu simgeleyen bir gezegenin daha duygusal Yengeç burcunda düşük olması doğaldır. Bu süreçte hırs, motivasyon ve mücadelemizi ikili ilişkilerimize ve ortaklık konularına yönlendireceğiz. Mevcut ilişkilerimizde veya evliliklerimizde biraz atarlı giderli bir dönem ortaya çıkabilir, karşılıklı tahammülsüzlüklerin ve tükenmişliklerin yüz bulacağı bir zaman olabilir, Ticari rotaklıklarımızda da karşılıklı görüş ayrılıkları kaynaklı stresler ve kopmalar ortaya çıkabilir, hayatımızda yeni ilişkiler ve ortaklık arayışları daha ağır basabilir, mücadele biraz bu alana kayabilir.    

  •    19 Mayıs Akrep Dolunay; 05 Mayıs Boğa burcu Yeni ayı ile birlikte ortaya çıkabilecek aşk fırsatlarında hobilerimizi geliştirmek ve finansal kazanç haline getiremk konusunda belki çocuğumuzun geleceği için atacağımız adımlarda 19 Mayıs gece yarısı saat 00:13 te Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay ile artık sona bağlayacağımız , ektiklerimizin ortaya çıkmaya başlayacağı, kesinleşeceği, aşkın adını koyacağımız bir sürece giriyoruz. Dolunaylar Ay ve Güneş karşıtlığını temsil ediyor ve Ay bizim duygularımızı, Güneş ise mantığımızı ve irademizi simgeliyor. Dolunay zamanında oluşan bu karşıtlık duygular ve mantık arasındaki kararsızlıkları, çekişmeleri ve huzursuzlukları beraberinde getirebilir. Ancak Dolunay’ın Akrep temasında yer alması önsezilerimize güvenmemiz gerektiğini, hayal gücü ve yaratıcılığımızı da işin içine katmamız gerektiğini ifade ediyor. Duygusal huzuru elde edebilmemiz bu sayede mümkün olabilir. Akrep burcu bizim sosyal çevre ve arkadaşlık ortamlarımızı simgeliyor. Bu alanda bir dolunay olması yeni arkadaşlık fırsatları, sosyal çevremizdeki değişimleri, bazı arkadaşlıkları geride bırakma zorunluluğunu beraberinde getirebilir. Bu durum belki ay başı Boğa yeniayı ile birlikte şekillenen Aşk, hobiler, yatırım fırsatları ve çocuklarımızla alakalı gündemler kaynaklı gelişmelerin sonucu olarak ortaya çıkabilir. Aşk gündemine kendimizi kaptırıp sosyal çevreyi ihmal etmek ya da tam tersini yapmak aradaki dengeyi bozmaya olayısıyla duygusal huzuru kaçırmaya sebep olabilir.   

  13-19 Mayıs 2019 Kova ve Yükselen Kova Burçları; 

  •    15 Mayıs Venüs Boğa geçiyor; Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna 15 Mayıs tarihinde geçiş yapıyor ve 09 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. Venüs bizim ev aile yerleşim ve taşınma ve yer değiştirme alanımıza geçiyor. Evimizde dekoratif değişimler, bize haz verenbilecek yeni eşyalar, konforlu hissettirecek yeni düzenlmeler adına güzel bir döneme giriyoruz. Venüs ün küçük finans göstergesi olması gayrimenkul yatırım konularında da etkili bir zamana başladığımızı göstermekte. 

  •    16 Mayıs Mars Yengeç geçiyor; Mars düşük pozisyonda yer aldığı Yengeç burcuna 16 Mayıs tarihinde geçiyor ve 02 Temmuz tarihine kadar da bu alanda kalacak. Mars gibi savaşçılığı, mücadeleyi, hırs ve motivasyonu simgeleyen bir gezegenin daha duygusal Yengeç burcunda düşük olması doğaldır. Bu süreçte hırs, motivasyon ve mücadelemizi iş yerinde beraber çalıştığımız kişler ve iş yeri ortamımıza kaydıracağız. İş yerimizde ortaya koyacağımız performans artarken hayal gücü ve yaratıclılığımız kaynaklı özel iş ve projelere imza atma şansımız olacaktır. Ancak Mars’ın savaşçı ve kontrol edilemeyen enerjisi iş yerinde birlikte çalıştığımız kişilerle bazı sürtüşmeleri gereksiz rekabetçi ortamları ve gerginlikleri de beraberinde getirebilir, sağlığımıza da dikkat etmemiz gereken bir zamanda olacağız.    

  •    19 Mayıs Akrep Dolunay; 05 Mayıs Boğa burcu Yeni ayı ile birlikte ortaya ev aile taşınma ve yer değiştirme ile yatırım konularındaki gelişmeler 19 Mayıs gece yarısı saat 00:13 te Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay ile artık netleşip sonuca bağlanıyor olacak. Dolunaylar Ay ve Güneş karşıtlığını temsil ediyor ve Ay bizim duygularımızı, Güneş ise mantığımızı ve irademizi simgeliyor. Dolunay zamanında oluşan bu karşıtlık duygular ve mantık arasındaki kararsızlıkları, çekişmeleri ve huzursuzlukları beraberinde getirebilir. Ancak Dolunay’ın Akrep temasında yer alması önsezilerimize güvenmemiz gerektiğini, hayal gücü ve yaratıcılığımızı da işin içine katmamız gerektiğini ifade ediyor. Duygusal huzuru elde edebilmemiz bu sayede mümkün olabilir. Akrep burcu bizim kariyer alanımızdır. Bu alanda bir dolunay olması yeni kriyer fırsatlarını, mevcut işimizde sıkıntılı ve sorunlu konular varsa bunların gündeme gelmesini belki işten ayrılmayı getirebilir, taşınma ve değişiklik konuları da kariyer bağlantılı ve buradaki değişimler neticesinde ortaya çıkabilir. Diğer taraftan kariyerimizde gerçekleşecek yeniliker, iş değişiklikleri ve yoğunlukların evimizde ailemizle beraber geçireceğimiz zamanda ve onlarla paylaşımlarımızda dengede ilerlememiz gerektiği gösteriyor, ir tarafa fazla ağırlık verip diğer tarafı ihmal etmemeliyiz.   

  13-19 Mayıs 2019 Balık ve Yükselen Balık Burçları; 

  •    15 Mayıs Venüs Boğa geçiyor; Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna 15 Mayıs tarihinde geçiş yapıyor ve 09 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. Venüs bizim eğitimler, yakın çevre ve yeteneklerimizi simgeleyen alanımıza geçiyor dolayısıyla yetenek ve becerilerimizi daha etkili ortaya koyabilir, sanatsal yönümüzü beleyebilir, finansal kazanç elde edebileceğimiz bir yöne çekebiliriz. Bunları yapabilmek için eğitim almamız gerekiyorsa eğitimlere başlamak için de iyi bir zamandayız. Kısa süreli seyahat trafiğimiz artabilir, ykın çevremizin vasıtasıyla tanışacağımı birisiyle yeni bir aşk fırsatı gündeme gelebilir. Bu süreçte başlayan ilişkilerin daha istikrarlı ve uzun soluklu olmasını bekleyebiliriz. İlişki de romantizm, duygusallık pek ön planda olmayabilir daha ziyade tensel iletişim, haz ve tutkular öne çıkacaktır ve elbette karşımıza çıkacak aşk fırsatlarında karşılıklı finansal çıkarlarda pek dillendirilmese de önem kazanacaktır.

  •    16 Mayıs Mars Yengeç geçiyor; Mars düşük pozisyonda yer aldığı Yengeç burcuna 16 Mayıs tarihinde geçiyor ve 02 Temmuz tarihine kadar da bu alanda kalacak. Mars gibi savaşçılığı, mücadeleyi, hırs ve motivasyonu simgeleyen bir gezegenin daha duygusal Yengeç burcunda düşük olması doğaldır. Bu süreçte hırs, motivasyon ve mücadelemizi aşk konularına ayırıyoruz hayatımızda birisi yoksa aşk fırsatları akmaya başlayacaktır. Bunun yanı sıra hobi olarak gördüğümüz bazı çalışmalarımızı ete kemiğe büründürmek uğruna mücadele etmek ve ortaya başarlı bir çalışma çkarmak konusunda motive bir zamandayız. Ancak Mars’ın savaşçı ve kontrol edilemeyen enerjisi hobi olarak görüdüğümüz konularda veya çocuklarımızın eğitimi ile ilgili harcamalarda artış ve kontrolsüz harcama eğilimi verebilir, yatırım borsa vs çalışmalar içinde uygun bir dönede değiliz.    

  •    19 Mayıs Akrep Dolunay; 05 Mayıs Boğa burcu Yeni ayı ile birlikte yakın çevremiz iletişimlerimiz yeteneklerimizi ortaya koyacağımız çalışmalar eğitimler satış ve pazarlama konularındaki aktiviteleri 19 Mayıs gece yarısı saat 00:13 te Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay ile artık netleşip sonuca bağlıyor olacağız. Dolunaylar Ay ve Güneş karşıtlığını temsil ediyor ve Ay bizim duygularımızı, Güneş ise mantığımızı ve irademizi simgeliyor. Dolunay zamanında oluşan bu karşıtlık duygular ve mantık arasındaki kararsızlıkları, çekişmeleri ve huzursuzlukları beraberinde getirebilir. Ancak Dolunay’ın Akrep temasında yer alması önsezilerimize güvenmemiz gerektiğini, hayal gücü ve yaratıcılığımızı da işin içine katmamız gerektiğini ifade ediyor. Duygusal huzuru elde edebilmemiz bu sayede mümkün olabilir. Akrep burcu bizim yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler medya iletişim ve yayıncılık konularını kapsayan alanımızdır. Bu alanda bir dolunay olması lokalize planladığımız iç ve projeleri kendi yteneklerimizi ortaya koyacağımız işleri belki de daha büyük vadede daha geniş kapsamda düşünerek planlamamız gerektiğini ortaya koyuyor olacak, ikisi arasındaki dengeyi ölçülü bir şekilde yerine getirmek büyük başarı ve kazançları beraberinde getirebilir hem maddi hem de manevi huzuru sağlayabilir.

  Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

  Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)

  Benzer Haberler

  FOTO

  GALERİ

  • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
  • TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
   TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
  • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
  • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
  • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
  • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
  • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
  • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1