Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
YÜREK DUMAN
Varamadım Doyamadım Kokusuna Tadına
Adım Adım Kovaladım Bulamadım izini
Salınarak Gezinerek Beni Deli Ediyorlar
Ölene Dek Mezara Dek Yüreğimi Yakıyor
Aman Allah
Ölene Dek Mezara Dek Yüreğim Yanıyor

Bu Ne Kaçış Bu Ne Gidiş Öyle Delice Bir Aşk
Varılmaz Dönülmez Gel Benimle Dolaş
Aman Allah
Ölene Dek Mezara Dek Gel Benimle Dolaş

Ahhhh Kimin için Atıyor Bu Yürek
Söyle Kimin için Atıyor Bu Yürek
Napıp Ediyor Sevdiğini Üzüyor Aklımız Ermez
Aman Allah
Nazlı Ediyor Gözlerimi Süzüyor
Ahhh Geri Gelmez

Alışamam Değişemem Gelemedim Oyuna
Uzanırım Erişemem Tutamadım Elini
Deli Gönül Dayanmaz Bildiğini Okuyor
Sevilmez Sarılmaz Yine Seni Arıyor
Aman Allah
Ölene Dek Mezara Dek Yine Seni Arıyo
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  JOYTURK
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

  Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Cuma sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

  20-26 Mayıs 2019 Astrolojik Etkileşimler;

  •    21 Mayıs Merkür ve Güneş İkizlere geçiyor; 21 Mayıs tarihinde 2 gezegen birden burç değiştiriyor. İletişim kurma şeklimizi, fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteren Merkür kendi yönettiği İkizler burcuna geçiyor ve 05 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. Zihnimizin olağanüstü bir hızla çalışacağı bir dönem başlıyor, fikir ve düşünceler adeta havada uçuşacak. Bilgiye, öğrenmeye, eğitimlere, kendimizi geliştirmeye doyamayacağız. Konu ve olayları tamamen mantık çerçevesinde değerlendireceğimiz duygusallıktan uzak bir rol model çizebiliriz. İkizler burcunun değişken yapısı sık fikir değişikliklerine yol açabilir, istikrarlı ve sürekliliği olabilecek sağlam kararlar almak zor olabilir. Güneş ise bir ay boyunca İkizler burcunda yer alacak. İletişimin hayatımızda ön plana çıkacağı daha sosyal ve entelektüel bakış açılarıyla ilerleyeceğimiz bir sürece giriyoruz. Sahip olduğumuzdan çok daha fazla bilgi edinmeye meyil edebiliriz ancak aldığımız bilgiler derinlemesine değil daha basit ve yüzeysel temalarda kalabilir, aynı anda birden fazla işe konsantre olmak ve kararlar almak durumunda kalabiliriz. Kararlarımız da değişkenlik gösterebilir, bugün doğru gelen kararı yarın değiştirme eğilimi gösterebiliriz. Kararlarımızda duygusallık yer almak, iki kere iki dört eder mantığında basit ve kesin sonuçlar ortaya koymaya çalışırız. Nedenini sorgulamak altında yatanı ortaya çıkarmak istemeyebiliriz. Bu da tutarsızlığı ve sunduğumuz bilgilerin güvenirliğinin sorgulanmasını beraberinde getirebilir. Değişen şartlar karşısında oldukça hızlı adapte olabilme yeteneği kazanırız.

  •    21 Mayıs Merkür Güneşin kalbinde; Merkür Güneş kavuşumları ve Merkür’ün güneşin kalbinde yer alması durumu muhteşem bir etkidir, fikir ve düşüncelerimizi yansıtma şeklimizi ifade eden Merkür Güneşin gücü arkasına alır ve hayal ettiğimiz konuları gerçeğe dönüştürmek üzere etkili bir süreç ortaya koyar. 21 Mayısta saat 16:06 da İkizler burcunun ilk derecelerinde gerçekleşecek bu kavuşumda Merkür’de kendi yönettiği burçta güçlü pozisyonda yer alıyor. İletişim yeteneklerimizi güçlü bir şekilde sergileyebileceğimiz, fikir ve düşüncelerimizi etkili bir şekilde ortaya koyabileceğimiz, bilgi edinmek ve eğitimlere başlamak konusunda kendimizi geliştirebileceğimiz ve elbette evrene mesaj vermek adına motive hissedeceğimiz bir zamandayız.   

  •    22 Mayıs Mars Uranüs dost; Her ikisi de kontrolü oldukça zor enerjiler barındırıyor. Bu etkileşim hırs ve motivasyonumuzu marjinal sıra dışı modern ve yenilikçi fikirlere odaklamak, gereken riski göze almak ve cesaret göstermek konularında oldukça başarılıdır ama işin dozunu iyi ayarlamak gerekiyor. Tatlı ne kadar güzel olsa da şeker hastası birine yedirmemek gerekiyor.

  •    24 Mayıs Mars Şiron stresli; Etkileşimi ile fiziksel yaralanmalara ve kazalara çok dikkat etmemiz gereken bir süreçteyiz. 26 Mayıs ta Güneş Şiron pozitif etkileşimiyle tekrar bir rahatlama ve şifalanma fırsatı yakalayabiliriz. 

  20-26 Mayıs 2019 Günlük Etkileşimler;

  •    20 Mayıs Pazartesi gününde; Ay tüm gün Yay burcunda ilerliyor. Yani burcundayken gezmek, görmek, yeni yerler keşfetmek, içimizdeki maceracı ruhu ortaya çıkarmak için ideal fırsatlar elde edebiliriz. Çok gezegen mi çok okuyan mı sorusunun cevabını ikisi de olarak verir. Bilgide derine inmek, detaylara hakim olmak önem kazanır, hayal gücü ortaya çıkabilir, iyimserlik ve maneviyat yükselir. İlk iş gününde pek çalışmak gelmez içimizden. Gölge yanları olarak ise sorumulukları yerine getirmek konusunda rahat davranışlar, doğru olduğunu düşündüğümüz konularda aşırı tutucu ve fanatik yaklaşımlar ortaya koyma eğilimi çizebiliriz. 

  •    Ay’ın ilk etkileşimi öğlen 13:30 da Neptün’le stresli bir şekilde gerçekleşiyor. Bu durum hayal gücü ve yaratıcılığımızı etkili bir şekilde ortaya koysa da aşırı iyimser ve iyi niyetli yaklaşımlarımızın suiistimal edilmesi riskini de beraberinde getiriyor. Aldanma, aldatılma ve kandırılmalara açık durumdayız. 

  •    Akşam 20 sularında ise Ay ve Jüpiter kavuşum gerçekleştiriyor. Duygusal anlamda kendimize güvenimizin haddinden fazla artacağı, duygusal abartılara açık bir zamanda olacağız. Ancak maneviyat ve ruhsal dinginlik ve huzur adına paha biçilemez bir etkidir. Ruhsal rahatlama tekniklerini uygulamak yoga meditasyon dua etmek için ideal bir süreçteyiz. Ay bu etkileşim sonrasında boşluğa giriyor, yani kesin sonuç beklediğimiz işlerimiz askıda kalabilir, sonuca bağlanmayabilir, şartları çok zorlamamakta fayda olacaktır.     

  •    21 Mayıs Salı gününde; Ay sabah 10:56 da Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Ay Oğlak burcundayken iş ve kariyer odaklı bakış açılarına bürünebiliriz. Üstlendiğimiz sorumlulukları sistematik ve belli bir disiplin içinde yerine getirme arzusu ön plana çıkar, duygulardan biraz yoksun kalabiliriz, duygusal olarak kendimizi net bir şekilde ifade edemeyebiliriz. No bıç bıç bir moda ve madam rotanmayer halimize dönebiliriz. 

  •    Ay sonraki süreçte akşam 17:30 sularında Mars’la karşıt pozisyonda yer alıyor. Duygusal anlamda atarlı giderli bir modda olabiliriz. Aşırı alınganlık ve sabırsızlık gösterebiliriz. Fiziksel ve duygusal yaralanmalara kazalara ve agresyona dikkat etmemiz gerekiyor. 

  •    Akşam 18:30 da ise Ay ve Uranüs arasındaki pozitif etkileşim sayesinde farklı marjinal sıradışı fikir ve düşüncelerimizi ortaya koyabilmek ve etrafımızdakileri kendimize hayran bırakabilmek mümkün olabilir, güzel sürprizlere açık bir zamandayız. 

  •    Salı günü ayrıca sabah 11 de önce Güneş ve Öğlen 14 te Merkür İkizler burcuna geçiş yapıyor. İletişim kurma şeklimizi, fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteren Merkür 05 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. Zihnimizin olağanüstü bir hızla çalışacağı bir dönem başlıyor, fikir ve düşünceler adeta havada uçuşacak. Bilgiye, öğrenmeye, eğitimlere, kendimizi geliştirmeye doyamayacağız. Konu ve olayları tamamen mantık çerçevesinde değerlendireceğimiz duygusallıktan uzak bir rol model çizebiliriz. İkizler burcunun değişken yapısı sık fikir değişikliklerine yol açabilir, istikrarlı ve sürekliliği olabilecek sağlam kararlar almak zor olabilir. Güneş ise bir ay boyunca İkizler burcunda yer alacak. İletişimin hayatımızda ön plana çıkacağı daha sosyal ve entelektüel bakış açılarıyla ilerleyeceğimiz bir sürece giriyoruz. Sahip olduğumuzdan çok daha fazla bilgi edinmeye meyil edebiliriz ancak aldığımız bilgiler derinlemesine değil daha basit ve yüzeysel temalarda kalabilir, aynı anda birden fazla işe konsantre olmak ve kararlar almak durumunda kalabiliriz. Kararlarımız da değişkenlik gösterebilir, bugün doğru gelen kararı yarın değiştirme eğilimi gösterebiliriz. Kararlarımızda duygusallık yer almak, iki kere iki dört eder mantığında basit ve kesin sonuçlar ortaya koymaya çalışırız. Nedenini sorgulamak altında yatanı ortaya çıkarmak istemeyebiliriz. Bu da tutarsızlığı ve sunduğumuz bilgilerin güvenirliğinin sorgulanmasını beraberinde getirebilir. Değişen şartlar karşısında oldukça hızlı adapte olabilme yeteneği kazanırız.

  •    Saat 16:06 da ise Merkür Güneşin kalbinde yer alacak. Merkür Güneş kavuşumları ve Merkür’ün güneşin kalbinde yer alması durumu muhteşem bir etkidir, fikir ve düşüncelerimizi yansıtma şeklimizi ifade eden Merkür Güneşin gücü arkasına alır ve hayal ettiğimiz konuları gerçeğe dönüştürmek üzere etkili bir süreç ortaya koyar. İkizler burcunun ilk derecelerinde gerçekleşecek bu kavuşumda Merkür’de kendi yönettiği burçta güçlü pozisyonda yer alıyor. İletişim yeteneklerimizi güçlü bir şekilde sergileyebileceğimiz, fikir ve düşüncelerimizi etkili bir şekilde ortaya koyabileceğimiz, bilgi edinmek ve eğitimlere başlamak konusunda kendimizi geliştirebileceğimiz ve elbette evrene mesaj vermek adına motive hissedeceğimiz bir zamandayız.

     •    22 Mayıs Çarşamba gününde; Ay tüm gün Oğlak burcunda ilerlemesini sürdürüyor. Yani iş ve kariyer odaklı bakış açılarında olacağımız, üstlendiğimiz sorumlulukları sistematik ve belli bir disiplin içinde yerine getirme arzusunun ön plana çıkacağı ve duygusallıktan biraz uzak bir halde olacağız. Duygusal olarak kendimizi net bir şekilde ifade edemeyebiliriz. No bıç bıç bir moda ve madam rotanmayer halimize dönebiliriz. 

  •    Ay’ın ilk etkileşimi Salı gecesini Çarşambaya bağlayan gece yarısından hemen sonra 2 sularıda Venüs’le pozitif yönde gerçekleşecek. İkili ilişkilerde ve yetenek ve becerilerimizi ortaya koymak konusunda güzel bir akşamdayız. Ay Oğlak ve Venüs Boğa burcunda olduğu için Aşk konusunda beklentisi olanlar adına uzun soluklu ciddi ilişki fırsatları gündeme gelebilir. 

  •    Sabah 8 sularında ise Neptün, transit Ay düğümleriyle pozitif bir etkileşim gerçekleştiriyor. Yaşam hedeflerimizi ve ideallerimizi gerçekleştirmek konusunda yaratıcılık ve hayal gücümüzü daha etkili kullanabileceğimiz ön sezi ve içgüdülerimize güvenmemiz gereken zamanlardayız. 

  •    Akşam 17:45 te ise Mars ve Uranüs arasında etkilerini 2-3 gün hissedeceğimiz bir etkileşim kesinleşiyor. Her ikisi de kontrolü oldukça zor enerjiler barındırıyor. Bu etkileşim hırs ve motivasyonumuzu marjinal sıra dışı modern ve yenilikçi fikirlere odaklamak, gereken riski göze almak ve cesaret göstermek konularında oldukça başarılıdır ama işin dozunu iyi ayarlamak gerekiyor. Tatlı ne kadar güzel olsa da şeker hastası birine yedirmemek gerekiyor.

  •    Akşam 22 sularında ise Ay ve Neptün arasındaki pozitif etkileşim sayesinde duygusal ve ruhsal anlamda rahatlamayı elde etme şansımız var. Hatta Manevi huzuru elde etmek üzere ruhsal rahatlama tekniklerini uygulamaya koyabiliriz. 

  •    23 Mayıs Perşembe gününde; Oğlak burcunda ilerlemesini sürdüren Ay  Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece yarısından hemen sonra 1 sularında önce Satürn’le ve 6 sularında da Plüton’la kavuşum gerçekleştiriyor. Duygusal anlamda kendimizi baskı altında ve endişeli hissedebiliriz. Duygularımızı ifade etmek zorlaşabilir, depresif bir ruh halinde olabiliriz.  Ay bu etkileşim sonrası boşluğa giriyor ve akşam 20:49 a kadar da o şekilde kalacak. Yani Perşembe gününün genelinde bu negatif enerji biraz rahatsız edici olabilir ve çözüm bekleyen sonuca bağlanmasını istediğimiz işlerimizde bazı engelleme ve kısıtlamalar karşımıza çıkabilir. 

  •    20:49 da ise Ay Kova burcuna geçiş yapıyor. Ay Kova burcunda iken objektif ve akılcı yaklaşımlar sergileriz, karşımızdakilerin bizi ikna etmesi için net ifadelerde bulunmaları ve bize somut kanıtlar göstererek bizi ikna etmeleri gerekir. Neden sonuç ilişkisi önem kazanır. Sosyal ve toplumsal konulara karşı daha hassas ve duyarlı olabiliriz. Adalet ve hakkaniyet anlayışımız, özgürlük ihtiyacımız artabilir, baskı altında kalmak bizi rahatsız edebilir. Entelektüel bakış açılarına bürünebiliriz, teknolojik aletler almak ya da teknolojik gelişmeleri takip etmek Ay Kova burcundayken daha cazip hale gelir. 

  •    21:04 te ise Merkür’ün Şiron la dost etkileşimi kesinleşiyor. İkizler burcunda güçlü pozisyonda olan Merkür özellikle risk alıp cesaret göstermemiz gereken konularda iletişim yeteneklerimizi etkili bir şekilde kullanabilmeyi ve şifayı elde edebileceğimiz fikir ve düşünceler oluşturabilmemizi destekliyor olacak. 

  •    24 Mayıs Cuma gününde; Ay tüm gün Kova burcunda ilerlemesini sürdürüyor. Yani objektif ve akılcı yaklaşımlar sergileyeceğimiz, sebep sonuç ilişkisine önem vereceğimiz, karşımızdakilerin bizi ikna etmesi için net ifadelerde bulunmaları ve bize somut kanıtlar göstererek bizi iknaya ihtiyaç duyacağımız bir zamandayız. Sosyal ve toplumsal konulara karşı daha hassas ve duyarlı olabiliriz. Adalet ve hakkaniyet anlayışımız, özgürlük ihtiyacımız artabilir, baskı altında kalmak bizi rahatsız edebilir. Entelektüel bakış açılarına bürünebiliriz, teknolojik aletler almak ya da teknolojik gelişmeleri takip etmek Ay Kova burcundayken daha cazip hale gelir. 

  •    Ayın Cuma günkü ilk etkileşimi Perşembeyi Cumaya bağlayan gece yarısından hemen sonra 2 sularında Güneşle pozitif yönde gerçekleşecek. Duygularımız ve mantığımız arasındaki dengeyi kurarak etkili kararlar alma şansını yakalayabiliriz. 

  •    Sabah 5 sularında Ay ve Uranüs arasındaki stresli etkileşim duygusal iniş çıkışlara dikkat çekiyor, marjinal, sıra dışı fikir ve düşüncelerin pek pirim yapmayacapı bir zamandayız. 

  •    9 sularında Ay’ın Merkürle pozitif etkileşimi sayesinde ise duygusal anlamda toparlanmaya fikir ve düşüncelerimizi etkili bir şekilde ortaya koyarak kendimizi net ifade edebilmemize destek sağlayacaktır. 

  •    Ancak akşam 19 sularında Ay ve Venüs stresli etkileşimi özellikle ikili ilişkilerde bazı sıkıntı ve engelleri beraberinde getirebilir. 

  •    Son olarak Mars ve Şiron arasındaki stresli etkileşimde yine Cuma günü kesinleşiyor. Özellikle fiziksel anlamda yaralanma ve kazalara dikkat etmeli agresyonu yüksek kişi veya ortamlardan uzak durmaya çalışmalıyız. Alınganlık seviyemiz aşırı yükselebilir, acelecilik ve sabırsızlık sıkıntılı pozisyonlarda kalmamıza sebep olabilir. 

  •    25 Mayıs Cumartesi gününde; Ay tüm gün Kova burcunda ilerlemesini sürdürüyor ancak 15:50 sonrası bunu boşlukta yapacak. Dolayısıyla sonuca ulaşmasını beklediğimiz iş ve projelerimiz varsa bunu Cumartesi öğlen öncesi saatlerde yapmak daha sağlıklı olacaktır. 

  •    Ay’ın cumartesi günkü tek etkileşiminin Jüpiterle pozitif yönde gerçekleşiyor olması ise duygusal anlamda kendimizi rahat ve huzurlu hissedeceğimiz manevi olarak güzel ve rahat akışlara sahip bir günde olduğumuzu gösteriyor. 

  •    26 Mayıs Pazar gününde;  Ay sabah 9 sularında Balık burcuna geçiş yapıyor. Ay Balık burcunda olduğu zaman daha fedakar ve öz verili tavırlar sergileyebiliriz. Polyanna gibi iyilik mutluluk timsali olabilir, karşılaştığımız konu ve durumlar ne kadar sıkıntılı olursa olsun hep iyi tarafından algılamaya eğilim gösterebiliriz. Hayal gücü ve yaratıcılığımız yükselir, manevi değerler, manevi huzur daha öncelikli bir hal alabilir. Rüyalarımız daha değerli olabilir içerdikleri anlamları araştırmakta fayda olabilir. Zorlandığımız yerlerde ise kurban psikoloji durumuna girebilir, başımıza gelenler dolayısıyla kendimizi suçlamaya yönelebiliriz. 

  •    Ay’ın ilk etkileşimi akşam 18 sularında Uranüsle pozitif yönde gerçekleşecek. Sıradışı ve marjinal olanı ortaya koyabileceğimiz ve etrafımızdakileri kendimize hayran bırakabileceğimiz bir süreçteyiz, güzel sürprizlere açık olmakta fayda var. 

  •    19:30 sularında ise Ay ve Güneş arasındaki stresli etkileşim duygularımız ve kararlarımız arasında gel gitler yaşamamıza ve kararsızlığa bizi itebilir, ancak hemen ardından Güneş ve Şiron arasındaki pozitif etkileşim, kararlarımızda düzelmeyi ve iletişim becerilerimizi kullanarak kendimizi daha rahat ve net ifade edebileceğimizi gösteriyor. 

  •    Akşam 23 sularında Ay ve Mars arasındaki pozitif etkileşimde hayal gücü ve yaratıcılığımızı, hırs ve motivasyonumuzla harmanlayarak etkili fikirler ortaya çıkarmak konusunda destek sağlıyor olacak. 

  20-26 Mayıs 2019 Burç Yorumları;

  20-26 Mayıs 2019 Koç ve Yükselen Koç Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Mayıs tarihinde Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay halen aktif durumda yer alacak. Yani Akrep burcu bizim krizlerden elde edilen deneyimler neticesinde tekrar doğmak, yeniden başlamak, değişimi ve dönüşümü tamamlamak ve ortaklaşa kazançlarımızı temsil eden alanımızdır. Bu alandaki dolunay finansal beklentilerimizi karşılayacak güzel haberleri elde etmemiz ve buna bağlı duygusal huzuru yakalamamız konusunda da destekleyici etkileri içermekte. 

  •    21 Mayıs Merkür ve Güneş İkizlere geçiyor; 21 Mayıs tarihinde 2 gezegen birden burç değiştiriyor. İletişim kurma şeklimizi, fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteren Merkür kendi yönettiği İkizler burcuna geçiyor ve 05 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. Zihnimizin olağanüstü bir hızla çalışacağı bir dönem başlıyor, fikir ve düşünceler adeta havada uçuşacak. Bilgiye, öğrenmeye, eğitimlere, kendimizi geliştirmeye doyamayacağız. Konu ve olayları tamamen mantık çerçevesinde değerlendireceğimiz duygusallıktan uzak bir rol model çizebiliriz. İkizler burcunun değişken yapısı sık fikir değişikliklerine yol açabilir, istikrarlı ve sürekliliği olabilecek sağlam kararlar almak zor olabilir. Güneş ise bir ay boyunca İkizler burcunda yer alacak. İletişimin hayatımızda ön plana çıkacağı daha sosyal ve entelektüel bakış açılarıyla ilerleyeceğimiz bir sürece giriyoruz. Sahip olduğumuzdan çok daha fazla bilgi edinmeye meyil edebiliriz ancak aldığımız bilgiler derinlemesine değil daha basit ve yüzeysel temalarda kalabilir, aynı anda birden fazla işe konsantre olmak ve kararlar almak durumunda kalabiliriz. Kararlarımız da değişkenlik gösterebilir, bugün doğru gelen kararı yarın değiştirme eğilimi gösterebiliriz. Kararlarımızda duygusallık yer almak, iki kere iki dört eder mantığında basit ve kesin sonuçlar ortaya koymaya çalışırız. Nedenini sorgulamak altında yatanı ortaya çıkarmak istemeyebiliriz. Bu da tutarsızlığı ve sunduğumuz bilgilerin güvenirliğinin sorgulanmasını beraberinde getirebilir. Değişen şartlar karşısında oldukça hızlı adapte olabilme yeteneği kazanırız. Bu süre zarfında yakın çevremizle beraber girişeceğimiz işlerde ve konularda daha hızlı sonuçlar elde edebiliriz, özellikle dijital yayın ve platformlarda satış ve pazarlama alanlarında yapacağımız yatırımlar, yayınlayacağımız .eserler çok güzel geri dönüşler sağlayabilir.

  •    Cuma günü Mars ve Şiron arasındaki stresli etkileşim özellikle ailemizde beraber yaşadığımız kişilerle aramızdaki diyaloglara dikkat etmemiz gerektiğini, aşırı alınganlık göstermememiz gerektiğini ortaya koyuyor, fiziksel yaralanma ve kazalara karşıda dikkat etmemiz gereken bir zamandayız. Hafta sonunda Güneş Şiron pozitif etkileşimi ile bu konuda daha etkili ve net kararlar alabilmek ve şifayı elde edebilmek kolaylaşacaktır.    

  20-26 Mayıs 2019 Boğa ve Yükselen Boğa Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Mayıs tarihinde Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay halen aktif durumda yer alacak. Yani Akrep burcu bizim ilişkiler ve ortaklıklar alanımızı temsil ediyor. Bu alandaki dolunay hayatımızda birisi yoksa yeni bir ilişkiyi beraberinde getirebilir, halihazırda yürüyen ilişkilerimizde de sıkıntılı ve sorunlu olabilecek konular varsa, duygusal anlamda bizi rahatsız eden unsurlar varsa bunlar da görünür olacaktır ve çözüp, önümüze bakmamız ayağımıza takılan ve bizi aşağıya çeken problemlerden kurtulmamız gerekiyor. Burada çok kaotik ilişkiler bitişle sonuçlanabilir. Finansal olarak da yeni ortaklıklar kurmak adına güzel fırsatları elde edebiliriz mevcut ortaklıklarımzda ise yine sıkıntı ve sorunları masaya yatırmak ve çözmek gerektiğini unutmayalım. 

  •    21 Mayıs Merkür ve Güneş İkizlere geçiyor; 21 Mayıs tarihinde 2 gezegen birden burç değiştiriyor. İletişim kurma şeklimizi, fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteren Merkür kendi yönettiği İkizler burcuna geçiyor ve 05 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. İkizler burcu bizim maddi kazanç alanımızdır dolayısıyla zihnimizin olağanüstü bir hızla finansal kazançlarımızı artırma yönünde çalışacağı bir dönem başlıyor. Alternatif kazanç yollarına yönelmek, bunlara kafa yormak yeni plan ve projeleri hayata geçirmek üzere fikir alışverişleri yapmak bu süreçte oldukça fayda sağlayacaktır. Finansal kazanç olasılıklarını mantık çerçevesinde değerlendireceğimiz duygusallıktan uzak bir rol model çizebiliriz. İkizler burcunun değişken yapısı sık fikir değişikliklerine yol açabilir, istikrarlı ve sürekliliği olabilecek sağlam kararlar almak zor olabilir. Güneş ise bir ay boyunca İkizler burcunda yer alacak. Işığımız finansal konularla alakalı parlamaya başlıyor. Bu konuda iletişimin hayatımızda ön plana çıkacağı bir sürece giriyoruz. Güneşin bu alanda ilerlemesi garantici ve sabit bakış açılarımızın belki biraz esnemesi, değişen şartlar karşısında daha hızlı adapte olabilme yeteneğini getirebilir. Bu süre zarfında parasal anlamda kendimizi daha güvende hissedeceğimiz fırsatları da elde ediyor olacağız.

  •    Cuma günü Mars ve Şiron arasındaki stresli etkileşim özellikle yakın çevremizde, yeteneklerimizi sergilemek konusunda veya sürdürdüğümüz eğitimlerimizde birlikte olduğumuz kişilerle diyaloglara dikkat etmemiz gerektiğini, aşırı alınganlık göstermememiz gerektiğini ortaya koyuyor, trafikte ve seyahatlerimizde yaralanma ve kazalara karşıda dikkat etmemiz gereken bir zamandayız. Hafta sonunda Güneş Şiron pozitif etkileşimi ile bu konuda daha etkili ve net kararlar alabilmek, manevi anlamda kendimizi daha rahat hissetmek ve şifayı elde edebilmek kolaylaşacaktır. 

  20-26 Mayıs 2019 İkizler ve Yükselen İkizler Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Mayıs tarihinde Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay halen aktif durumda yer alacak. Yani Akrep burcu bizim iş yerimiz beraber çalıştığımız kişiler, günlük rutinde halletmemiz gereken konular ve sağlık alanımızı temsil ediyor. Bu alandaki dolunay gizli saklı arkamızdan dönen işler ve gizli düşmanlarımızın aktivitelerini görünür kılacaktır, bizi içten içe rahatsız ve huzursuz eden meseleler artık çözmemiz adına görünür olacaktır ve biz de Boğa Yeni ayı ile birlikte aklımızda canlandırdığımız ve kurguladığımız çözüm yolları ile bu sorunları aşmaya ve manevi yüklerimizden kurtulmaya başlıyor olacağız. Sağlığımıza dikkat etmemiz gereken bir süreç olduğunu da hatırlatalım. 

  •    21 Mayıs Merkür ve Güneş İkizlere geçiyor; 21 Mayıs tarihinde 2 gezegen birden burç değiştiriyor. İletişim kurma şeklimizi, fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteren Merkür kendi yönettiği İkizler burcuna geçiyor ve 05 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. İkizler burcu bizim yaşam hedeflerimizi ve ideallerimizi simgeleyen alanımızdır. Dolayısıyla zihnimizin olağanüstü bir hızla hayatımızda gerçekleştirmek istediğimiz hedeflere odaklanacağını belirtebilirim. Şu an bulunduğunuz ve yaşadığınız hayattan memnuniyetimizi sorgulayacağımız, bunu değiştirmek üzere alternatif çıkışlar araştıracağımız, etrafımızdakilerin bizi fark edeceği, keşfedeceği ve öne çıkaracağı bir zamana giriyoruz. Güneş ise bir ay boyunca İkizler burcunda yer alacak. Işığımız yaşam hedeflerimize yönelik parlıyor olacak. Dış görünüşümüzü değiştirmek, yetenek ve becerilerimizle, fikirlerimizde daha ön planda yer alacağımız kendimizi daha net ortaya koyabileceğimiz, cesaretimizin ve kendimize güvenimizin maksimumda çalışacağı, silkinip kendimize geleceğimiz bir zaman giriyor durumdayız. 

  •    Cuma günü Mars ve Şiron arasındaki stresli etkileşim özellikle sosyal çevremizde ve arkadaşlık ortamlarında diyaloglara dikkat etmemiz gerektiğini, aşırı alınganlık göstermememiz gerektiğini ortaya koyuyor, finansal anlamda da borç isteyen veya parasal gündemlerin söz konusu olduğu konularda temkinli ilerlemekte fayda olacaktır. Hafta sonunda Güneş Şiron pozitif etkileşimi ile bu konuda daha etkili ve net kararlar alabilmek, sıkıntı yaratabilecek konulara çözüm üretebilmek konusunda destekleyici etkilere sahiptir. 

  20-26 Mayıs 2019 Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Mayıs tarihinde Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay halen aktif durumda yer alacak. Yani Akrep burcu bizim aşk alanımızı, yatırım konularını, çocuklarımızı, hobilerimizi veya sanatsal faaliyetlerimizi temsil ediyor. Bu alandaki dolunay bir aşk fırsatını beraberinde getirebilir, sosyal çevremiz ile hayatımızdaki aşk veya çocuğumuz veya özel bir hobimiz arasındaki dengeyi iyi bulmak durumunda olacağız. Yeni girişeceğimiz işlerimiz sebebiyle onları ihmal etmemeli ölçülü ve dengeli ilerlemeliyiz. Hobi olarak gördüğümüz işleri de sosyal çevremizdekilerle projelendirip ortaya çıkarmak ( görünür kılma )  şansını yakalayabiliriz. 

  •    21 Mayıs Merkür ve Güneş İkizlere geçiyor; 21 Mayıs tarihinde 2 gezegen birden burç değiştiriyor. İletişim kurma şeklimizi, fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteren Merkür kendi yönettiği İkizler burcuna geçiyor ve 05 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. İkizler burcu bizim adımıza gizli işler, gizli düşmanlar, bilinçaltı psikoloji konuları ve gizli endişelerimizi fade eden alanımızdır. Dolayısıyla bu konuşarda zihnimizin olağanüstü bir hızla çalışacağı, işlerimizi biraz daha gizlilikle yürütmek isteyeceğimiz, kendimizi ön plana çıkarmak ve parlatmak konusunda biraz daha çekimser ve temkinli ilerleyeceğimiz bir zamana giriyoruz. İlgimiz varsa maneviyat, psikoloji, okült konular, yoga mediatasyon vb ruhsa rahatlama tekniklerini öğrenebileceğimiz eğitimlere başlamak veya bu konuda çalışmalar yürütmek harika bir çıkış noktası olabilir. 

  •    Cuma günü Mars ve Şiron arasındaki stresli etkileşim özellikle kariyerimizde iş yerimzde diyaloglara dikkat etmemiz gerektiğini, aşırı alınganlık göstermememiz gerektiğini ortaya koyuyor, Fiziksel kazalara ve yaralanmalara karşı da dikkatli olmalıyız. Hafta sonunda Güneş Şiron pozitif etkileşimi ile bu konuda daha etkili ve net kararlar alabilmek, sıkıntı yaratabilecek konulara çözüm üretebilmek ve manevi anlamda rahatlamayı bize getirecek gelişmeler konusunda destekleyici etkilere sahiptir. 

  20-26 Mayıs 2019 Aslan ve Yükselen Aslan Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Mayıs tarihinde Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay halen aktif durumda yer alacak. Yani Akrep burcu bizim ev aile ve yerleşim alanımızdır. Burada bir dolunay olması yeni kariyer fırsatlarıyla birlikte ailemize ayırdığımız zaman ile işimize ayırdığımız zamanı iyi dengelememiz gerektiğini ifade ediyor. Bunun yanı sıra yeni kariyer fırsatları dolayısıyla yaşadığımız yerden ayrılmak, evi değiştirmek veya taşınmak yönünde değişikliklerde yine karşımıza çıkabilir. 

  •    21 Mayıs Merkür ve Güneş İkizlere geçiyor; 21 Mayıs tarihinde 2 gezegen birden burç değiştiriyor. İletişim kurma şeklimizi, fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteren Merkür kendi yönettiği İkizler burcuna geçiyor ve 05 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. İkizler burcu bizim adımıza sosyal çevremizi ve arkadaşlık ortamlarımızı simgeliyor. Dolayısıyla zihnimizin olağanüstü bir hızla çalışacağı, sosyal çevremizde daha aktif ve etkili iş ve projeleri hayata geçirmek isteyeceğimiz, sosyal medya da veya dijital platformlarda çok daha fazla kendimizi gösterebileceğimiz yetenek ve becerilerimizi sergileyebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Işığımız bu alanda parlıyor. Bu sürede sosyal toplumsal kurum veya derneklere üye olabilir, toplumun yararına olabilecek iş ve faaliyetlere yönelebiliriz. Kariyer kazançlarımızı artırabileceğimiz sosyal çevremiz destekli projelere imza atabiliriz. Davet ve organizasyonların vazgeçilmezi haline gelebilir ve kendimizi ortaya koyabiliriz.

  •    Cuma günü Mars ve Şiron arasındaki stresli etkileşim özellikle yurt dışı yabancı bağlantılı işler medya iletişim ve yayıncılık konularında, eğitim alanlarında ve süregelen davalarımızda bizi gizliden endişelendiren konuların ortaya çıkmasına ve bazı hayal kırıklıklarına yol açabilir, Hafta sonunda Güneş Şiron pozitif etkileşimi ile bu konuda sosyal çevremizin de desteğiyle daha etkili ve net kararlar alabilmek, sıkıntı yaratabilecek konulara çözüm üretebilmek ve manevi anlamda rahatlamayı bize getirecek gelişmeleri elde edebiliriz.  

  20-26 Mayıs 2019 Başak ve Yükselen Başak Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Mayıs tarihinde Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay halen aktif durumda yer alacak. Yani Akrep burcu bizim yakın çevremiz iletişimlerimiz yeteneklerimizi sergilediğimiz alandır. Burada bir dolunay olması yurt dışı fırsatlarıyla birlikte hedefleri iyi koymak gerekliliğini yakın çevremizden de destek alarak daha sağlam ve güvenilir adımlarla ilerlemek gerektiğini gösteriyor. Hedefleri yurt dışı yabancı bağlantılı konularda çok yükseğe konumlandırmadan daha lokalize başlayarak ve yavaş yavaş büyüyerek ilerletmek çok daha sağlıklı ve verimli bir büyümenin de önünü açacaktır. 

  •    21 Mayıs Merkür ve Güneş İkizlere geçiyor; 21 Mayıs tarihinde 2 gezegen birden burç değiştiriyor. İletişim kurma şeklimizi, fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteren Merkür kendi yönettiği İkizler burcuna geçiyor ve 05 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. İkizler burcu bizim adımıza kariyer alanımıza geçiyor. Dolayısıyla zihnimizin olağanüstü bir hızla çalışacağı, kariyerimizde daha aktif ve etkili iş ve projeleri hayata geçirmek isteyeceğimiz, Işığımızın bu alanda parlayacağı, ykselmenin, üst pozisyonundakilerce fark edilmenin gerçekleşeceği bir zaman başlıyor. Beklediğimiz zam terfi prim fırsatları varsa gerekli konuşmaları yapmanın zamanıdır. 

  •    Cuma günü Mars ve Şiron arasındaki stresli etkileşim özellikle ortaklaşa kazançlar konusuna dikkat çekiyor, sosyal çevremizden veya arkadaşlarımızla süregelen bazı iş ve projelerimiz varsa finansal kayıplara dikkat etmemiz gereken bir zamandayız.  Hafta sonunda Güneş Şiron pozitif etkileşimi ile bu konuda kariyerimizden iş yerimizden alacağımız destek sayesinde daha etkili ve net kararlar alabilmek, sıkıntı yaratabilecek konulara çözüm üretebilmek ve finansal zorlanmayı bertaraf edebilecek gelişmeleri elde edebiliriz.

    20-26 Mayıs 2019 Terazi ve Yükselen Terazi Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Mayıs tarihinde Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay halen aktif durumda yer alacak. Yani Akrep burcu bizim kişisel kazanç alanımızdır. Bu alanda bir dolunay olması ortaklaşa kazançlar vasıtasıyla elde edebileceğimiz bir geliri kendi finansal durumumuzda bir eksiyi ya da gediği kapatmak üzere kullanabileceğimizi ve bu sayede finansal dengeyi elde edebileceğimizi ifade ediyor. 

  •    21 Mayıs Merkür ve Güneş İkizlere geçiyor; 21 Mayıs tarihinde 2 gezegen birden burç değiştiriyor. İletişim kurma şeklimizi, fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteren Merkür kendi yönettiği İkizler burcuna geçiyor ve 05 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. İkizler burcu bizim adımıza yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler, medya iletişim, eğitim, akademik kariyer ve yayıncılık konularının yer aldığı alandır. Dolayısıyla zihnimizin bu alanlarda yeni iş birliktelikleri, yeni projeler, yeni başlangıçlar adına olağanüstü bir hızla çalışacağı, daha aktif ve etkili iş ve projeleri hayata geçirmek fırsatlarını yakalayacağımız, Işığımızın bu alanda parlayacağı ve yeteneklerimizin etrafımızdakilerce bu konularda fark edileceği bir zaman başlıyor. İthalat ihracat işleri, akademik kariyer konuları, medya iletişim ve yayıncılık alanlarında oldukça aktif ve başarılı olacağız.

  •    Cuma günü Mars ve Şiron arasındaki stresli etkileşim özellikle kariyerimiz ve ortak işlerimiz varsa bu konuda bazı duygusal yaralanmalara dikkat çekiyor, çalıştığımız ortamda aşırı alıngan olabiliriz, bu durum süregelen ilişkilerimizde veya ortaklıklarımızda bazı kırılmaları beraberinde getirebilir. Hafta sonunda Güneş Şiron pozitif etkileşimi ile bu konuda daha etkili ve net kararlar alabilmek, sıkıntı yaratabilecek gündemlere çözüm üretebilmek mümkün olabilir.

  20 – 26 Mayıs 2019 Akrep ve Yükselen Akrep Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Mayıs tarihinde Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay halen aktif durumda yer alacak. Yani Akrep burcu bizim yaşam hedeflerimiz ve ideallerimizi simgeleyen alanımızdır. Bu alanda bir dolunay olması hayatımızda yeni başlangıçlara yönelmek üzere bizi sıkan geren aşağıya çeken konu ve gündemleri artık çözümleyerek geride bırakmamız gerektiğini ifade ediyor. Mevcut ortaklıklarımı ve ikili ilişkilerimizde sorunlar varsa bu dolunay zamanı konuyu masaya yatırmak ve çözmek mümkün olacaktır. Çözülemeyecek kadar kaotik ilişki veya ortaklıklar artık son bulacaktır. 05 Mayıs Boğa Yeni ayı sürecinde karşımıza çıkan aşk ve ortaklık fırsatlarında ise artık işlerin rayına girmesi, adının konması ve hayata geçmesi durumu bekleyebiliriz. 

  •    21 Mayıs Merkür ve Güneş İkizlere geçiyor; 21 Mayıs tarihinde 2 gezegen birden burç değiştiriyor. İletişim kurma şeklimizi, fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteren Merkür kendi yönettiği İkizler burcuna geçiyor ve 05 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. İkizler burcu bizim adımıza ortaklaşa kazanç alanımızı temsil ediyor. Dolayısıyla bu alanda ilerleyecek Merkür ve Güneş ortaklaşa kazançlarımızı artırabileceğimiz yeni ticari birliktelikleri, ortaklıkları, hayatımıza girecek yeni bir eş ve partner kaynaklı gelişmeleri veya eş veya partnerimizin iş bulması ve finansal gelirlerini artırması yönünde bir etki ortaya koyabilir. Zihnimizin bu alanlarda yeni iş birliktelikleri, yeni projeler, yeni başlangıçlar adına olağanüstü bir hızla çalışacağı, daha aktif ve etkili iş ve projeleri hayata geçirmek fırsatlarını yakalayacağımız, Işığımızın bu alanda parlayacağı ve etkili kararlar alabileceğimiz bir zaman başlıyor. 

  •    Cuma günü Mars ve Şiron arasındaki stresli etkileşim özellikle yurt dışı yabancı bağlantılı işler, medya iletişim yayıncılık konuları, eğitimler ve süregelen davalarımızla alakalı bazı kırılma ve zorlanmalara dikkat çekiyor. Bu süreçte iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle diyaloglarımızda da aşırı alınganlık göstermemekte fayda olacaktır. Hafta sonunda Güneş Şiron pozitif etkileşimi ile bu konuda daha etkili ve net kararlar alabilmek, sıkıntı yaratabilecek gündemlere çözüm üretebilmek mümkün olabilir.

  20 – 26 Mayıs 2019 Yay ve Yükselen Yay Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Mayıs tarihinde Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay halen aktif durumda yer alacak. Yani Akrep burcu bizim gizli saklı işler gizli düşmanlar gizli endişeler, psikoloji ve bilinçaltı alanımızdır. Bu alanda bir dolunay olması bizi çekemeyen ve işyerimizde ortaya koymaya çalıştığımız performansı desteklemeyen art niyetli kişilerin de görünür olmasını sağlayacaktır. İçten içe bizi rahatsız eden bizi tökezleten ve ayağımıza yük olan manevi ağırlıklarımızdan kurtulmak üzere güzel bir döneme giriyoruz.  

  •    21 Mayıs Merkür ve Güneş İkizlere geçiyor; 21 Mayıs tarihinde 2 gezegen birden burç değiştiriyor. İletişim kurma şeklimizi, fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteren Merkür kendi yönettiği İkizler burcuna geçiyor ve 05 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. İkizler burcu bizim adımıza ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanımızı simgeliyor. Dolayısıyla bu alanda ilerleyecek Merkür ve Güneş hayatımızda birisi yoksa yeni bir aşk ve ilişkiyi de beraberined getirecektir. Bunun yanısıra ticari anlamda kazanç sağlayacağımız ve kendi işimizi yapacağımı yeni ortaklıklar yeni kazanç fırsatları ve danışmanlık imkanları karşımıza çıkacaktır. Zihnimizin bu alanlarda olağanüstü bir hızla çalışacağı, daha aktif ve etkili iş ve projeleri hayata geçirmek fırsatlarını yakalayacağımız, Işığımızın bu alanda parlayacağı ve etkili kararlar alabileceğimiz bir zaman başlıyor.

  •    Cuma günü Mars ve Şiron arasındaki stresli etkileşim özellikle ortaklaşa kazanç konularında bazı sıkıntıları ve finansal kayıpları ortaya çıkarabilir. Tıbbi anlamda beklenmedik bir operasyon durumu söz konusu olabilir. Fiziksel aza ve yaralanmalara dikkat etmemiz gereken bir zamandayız. Hafta sonunda Güneş Şiron pozitif etkileşimi ile ikili ilişkilerimizden veya süregelen ortaklıklarımızdan alacağımız ilave destekler sayesinde sıkıntı yaratabilecek gündemlere çözüm üretebilmek, finansal destek bulabilmek mümkün olabilir.

  20 – 26 Mayıs 2019 Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Mayıs tarihinde Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay halen aktif durumda yer alacak. Yani Akrep burcu bizim sosyal çevre ve arkadaşlık ortamlarımızı simgeliyor. Bu alanda bir dolunay olması yeni arkadaşlık fırsatları, sosyal çevremizdeki değişimleri, bazı arkadaşlıkları geride bırakma zorunluluğunu beraberinde getirebilir. Bu durum belki ay başı Boğa yeniayı ile birlikte şekillenen Aşk, hobiler, yatırım fırsatları ve çocuklarımızla alakalı gündemler kaynaklı gelişmelerin sonucu olarak ortaya çıkabilir. Aşk gündemine kendimizi kaptırıp sosyal çevreyi ihmal etmek ya da tam tersini yapmak aradaki dengeyi bozmaya dolayısıyla duygusal huzuru kaçırmaya sebep olabilir.   

  •    21 Mayıs Merkür ve Güneş İkizlere geçiyor; 21 Mayıs tarihinde 2 gezegen birden burç değiştiriyor. İletişim kurma şeklimizi, fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteren Merkür kendi yönettiği İkizler burcuna geçiyor ve 05 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. İkizler burcu bizim adımıza iş yerimiz günlük rutin sorumluluklarımız beraber çalıştığımız kişileri ifade ediyor. Dolayısıyla bu alanda ilerleyecek Merkür ve Güneş beraber çalıştığımız kişilerle birlikte yeni iş ve projeleri ortaya koymak konusunda yeni sorumluklar almayı işaret edebilir. Zihnimizin bu alanlarda olağanüstü bir hızla çalışabilir, daha aktif ve etkili iş ve projeleri hayata geçirmek fırsatlarını yakalayabiliriz. Işığımızın bu alanda parlaması oldukça etkili kararlar alabileceğimizi de göstermekte.

  •    Cuma günü Mars ve Şiron arasındaki stresli etkileşim özellikle ikili ilişkilerimiz veya ortaklıklarımıza dikkat çekiyor. Bu konuda aşırı sabırsızlık ve alınganlık göstermememiz gereken zamanlardayız. Hafta sonunda Güneş Şiron pozitif etkileşimi ile çıkabilecek sıkıntı ve gündemlere çözüm üretebilmek, etkili kararlar alabilmek mümkün olabilir. 

  20 – 26 Mayıs 2019 Kova ve Yükselen Kova Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Mayıs tarihinde Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay halen aktif durumda yer alacak. Yani Akrep burcu bizim kariyer alanımızdır. Bu alanda bir dolunay olması yeni kariyer fırsatlarını, mevcut işimizde sıkıntılı ve sorunlu konular varsa bunların gündeme gelmesini belki işten ayrılmayı getirebilir, taşınma ve değişiklik konuları da kariyer bağlantılı ve buradaki değişimler neticesinde ortaya çıkabilir. Diğer taraftan kariyerimizde gerçekleşecek yenilikler, iş değişiklikleri ve yoğunlukların evimizde ailemizle beraber geçireceğimiz zamanda ve onlarla paylaşımlarımızda dengede ilerlememiz gerektiği gösteriyor, bir tarafa fazla ağırlık verip diğer tarafı ihmal etmemeliyiz.   

  •    21 Mayıs Merkür ve Güneş İkizlere geçiyor; 21 Mayıs tarihinde 2 gezegen birden burç değiştiriyor. İletişim kurma şeklimizi, fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteren Merkür kendi yönettiği İkizler burcuna geçiyor ve 05 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. İkizler burcu bizim adımıza aşk, hobiler ve çocuklar alanımızdır ayrıca şans oyunları ve borsa gibi yatırım argumanları da içerir. Dolayısıyla bu alanda ilerleyecek Merkür ve Güneş yatırım konularında fikir ve düşünceleri ortaya koymayı sağlayabilir, hayatımızda birisi yoksa yeni aşk fırsatlarını getirebilir. Çocuk sahibi olan arkadaşlarımızın çocuklarının gelişimi ve eğitimi konularında yeni eğitimleri çalışma ve projeleri ortaya koyabilir, hobi olarak gördüğümüz bir işi parlatmak büyütmek hayata geçirmek bu süreçte daha kolay olur. Zihnimizin bu alanlarda olağanüstü bir hızla çalışabilir, daha aktif ve etkili iş ve projeleri hayata geçirmek fırsatlarını yakalayabiliriz. Işığımızın bu alanda parlaması oldukça etkili kararlar alabileceğimizi de göstermekte. 

  •    Cuma günü Mars ve Şiron arasındaki stresli etkileşim özellikle fiziksel sağlığımız çok dikkat etmemiz gerektiğini, yaralanma ve kazalara karşı tedbirli olmamız gerektiğini ortaya koyuyor, bunun yanı sıra yakın çevremizle diyaloglarımızda aşırı alınganlık göstermemeliyiz. Hafta sonunda Güneş Şiron pozitif etkileşimi ile çıkabilecek sıkıntı ve gündemlere çözüm üretebilmek, etkili kararlar alabilmek mümkün olabilir.

  20 – 26 Mayıs 2019 Balık ve Yükselen Balık Burçları; 

  •    Hafta genelinde 19 Mayıs tarihinde Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay halen aktif durumda yer alacak. Yani Akrep burcu bizim yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler medya iletişim ve yayıncılık konularını kapsayan alanımızdır. Bu alanda bir dolunay olması lokalize planladığımız iç ve projeleri kendi yeteneklerimizi ortaya koyacağımız işleri belki de daha büyük vadede daha geniş kapsamda düşünerek planlamamız gerektiğini ortaya koyuyor olacak, ikisi arasındaki dengeyi ölçülü bir şekilde yerine getirmek büyük başarı ve kazançları beraberinde getirebilir hem maddi hem de manevi huzuru sağlayabilir.

  •    21 Mayıs Merkür ve Güneş İkizlere geçiyor; 21 Mayıs tarihinde 2 gezegen birden burç değiştiriyor. İletişim kurma şeklimizi, fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteren Merkür kendi yönettiği İkizler burcuna geçiyor ve 05 Haziran tarihine kadar da bu alanda kalacak. İkizler burcu bizim adımıza ev aile taşınma yer değiştirme konularını içeriyor. Dolayısıyla bu alanda ilerleyecek Merkür ve Güneş evimizde değişimleri taşınma konularını yenileme ve tadilat işlerini yapmak üzere güzel bir zaman girdiğimizi gösteriyor. Zihnimiz bu alanlarda olağanüstü bir hızla çalışabilir, daha aktif ve etkili iş ve projeleri hayata geçirmek fırsatlarını yakalayabiliriz. Işığımızın bu alanda parlaması oldukça etkili kararlar alabileceğimizi de göstermekte.

  •    Cuma günü Mars ve Şiron arasındaki stresli etkileşim özellikle aşk konularında karşımıza çıkabilecek fırsatlarda bazı sıkıntı ve zorlanmaları aşırı alınganlık sebebiyle bazı duygusal yaralanmaları beraberinde getirebilir, bunun yanı sıra çocuk sahibi olanlarımız veya yatırımları olanlar hobileriyle ilgilenenler içinde finansal anlamda dikkat etmemiz gereken bir süreçte olduğumuzu hatırlatalım. Hafta sonunda Güneş Şiron pozitif etkileşimi ile ailemizden ve beraber yaşadığımız kişilerden alacağımız destek sayesinde çıkabilecek sıkıntı ve gündemlere çözüm üretebilmek, etkili kararlar alabilmek mümkün olabilir. 

  Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

  Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)

  Benzer Haberler

  • ÇİN'DE SÜTYENLİ, PLASTİK ŞİŞELİ MASKELİ GÜNLER!
   YaşamÇİN'DE SÜTYENLİ, PLASTİK ŞİŞELİ MASKELİ GÜNLER!Vuhan kentinde yayılmaya başlayan koronavirüs salgını sonrası Çin halkı, kendi yöntemleriyle çeşitli malzemelerden maske oluşturdu.
   ÇİN'DE SÜTYENLİ, PLASTİK ŞİŞELİ MASKELİ GÜNLER!
  • DÜNYANIN EN PAHALI EKMEĞİ!
   YaşamDÜNYANIN EN PAHALI EKMEĞİ!İspanya'da bir fırında içinde altın olan ekmek, tanesi 9 bin liradan satılıyor. Ekmeğin, yabancı ülkelerden de alıcısı var.
   DÜNYANIN EN PAHALI EKMEĞİ!
  • GÖZLERİ TUHAF DİYE BARINAĞA BIRAKTILAR!
   YaşamGÖZLERİ TUHAF DİYE BARINAĞA BIRAKTILAR!ABD'nin New Jersey eyaletinde, 'gözleri tuhaf' olduğu için barınağa bırakılan bir köpeği sahiplenmek için 150 kişi başvurdu.
   GÖZLERİ TUHAF DİYE BARINAĞA BIRAKTILAR!
  • JAPONYA'NIN NÜFUSU HIZLA DÜŞÜYOR!
   YaşamJAPONYA'NIN NÜFUSU HIZLA DÜŞÜYOR!Japonya'da bu yıl doğum oranı rekor seviyede düşerken, ölüm oranı da rekor bir sayıya yükseldi ve ülke nüfusu 512 bin kişi azaldı.
   JAPONYA'NIN NÜFUSU HIZLA DÜŞÜYOR!
  • ANNE, BEBEK, ÇOCUK FUARI İBS 2019 KAPILARINI AÇIYOR
   YaşamANNE, BEBEK, ÇOCUK FUARI İBS 2019 KAPILARINI AÇIYORAnne, Bebek, Çocuk Fuarı İBS 2019 bu yıl 13-15 Aralık tarihleri arasında kapılarını açacak.
   ANNE, BEBEK, ÇOCUK FUARI İBS 2019 KAPILARINI AÇIYOR
  • TATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM SÖZÜ DOĞRULANDI
   YaşamTATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM SÖZÜ DOĞRULANDIAcı tüketenlerin değer yargılarının daha katı, tatlı tüketenlerin ise uyumluluk düzeyinin yüksek olabileceği, bilimsel çalışmalarla ortaya konuldu.
   TATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM SÖZÜ DOĞRULANDI

  FOTO

  GALERİ

  • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
  • TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
   TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
  • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
  • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
  • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
  • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
  • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
  • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1