Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
YARALIM NÜKHET DURU
Bir oyunla basladı bütün hikayem
Ne başı, ne sonu belli değil
Yaşamadım çocuksu günleri
Hesabını kime soracağım bugün
Kime belli değil

Yaralım, bebeğim özlemin başucumda
Ah yaralım kara bahtım
Ayrı düştük dayanalım
Ah yaralım kara gözlüm

Gel bu hale biz dayanalım ah..
Her gece düşümde seni aradım
Ellerini öptüm doyamadım
Yaşamadım çocuksu günleri
Hesabını kime soracağım bügün
Kime belli değil
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

  Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Cuma sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

  27 Mayıs – 02 Haziran 2019 Astrolojik Etkileşimler;

  • 30 Mayıs Venüs Neptün pozitif etkileşimi; Bu etkileşim hayal ettiğimiz aşkı elde etmekle alakalı bir gündemi ortaya koyuyor. Bize haz ve mutluluk veren bir aşkla bu süreçte karşılaşabiliriz. Ayrıca yetenek ve becerilerimizi, hayal gücü ve yaratıcılığımızla harmanlayarak muhteşem iş ve projeler üretebilir, finansal anlamda gelirlerimizi hayal gücümüzden ve yaratıcılığımızdan sağlayabiliriz. Duygusal ve manevi anlamda huzuru da yakalayabileceğimiz bir zamandayız.
  • 30 Mayıs Merkür Neptün stresli etkileşimi ; Bu etkileşim hayal gücü ve yaratıclığımızı oldukça etkili bir şekilde çalıştırır ve fikirlerimize empoze etme şansını tanır. Ancak aşırı hayalci yaklaşımlara yönelme ve hayallerin içinde kaybolma, gerçekçilikten uzaklaşma  riskini de beraberinde getiriyor. Bunun yanı sıra aldanma, aldatılma, dolandırılma ve kandırılma etkisi de ortaya çıkıyor. Fedakar, iyi niyetli ve özverili hal ve tavırlarımızın suiistimal edilme riski ortaya çıkıyor.
  • 31 Mayıs Venüs Satürn pozitif etkileşimi ; Etkilerini 4-5 gün hissedeceğimiz bu etkileşim ile özellikle aşk ve ilişkiler konusunda ayakları yere basan sağlam kararlar almak ve istikrarlı ilişkiler kurmak söz konusu olur. Hayatımızda birisi varsa söz, nişan düğün tarihi konusunu karara bağlayabiliriz. Bu süreçte başlayan ilişkilerde yine sağlam, ciddi ve istikrarlı ilişkiler olur. Satürn’ün retro durumda bulunması daha önce yaşanmış deneyimleri, sonuca bağlanmamış ilişkilere bir fırsat daha verilmesi yönünde çalışabilir.
  • 31 Mayıs Merkür Jüpiter Karşıt etkileşimi; Bu etkileşim ile öncelikle ağızımızdan çıkan sözlere çok dikkat etmemiz gerekir, tutamayacağımız sözler verme riski taşıyoruz. Kendi becerilerimizi elimizdeki imkanları ve gücümüzü feci abartabilir kesinlikle altından kalkamayacağımız işlere imza atabiliriz. Ayrıca finansal anlamda dalgalanmaların yaşanabileceği, parasal kayıpların gündeme gelebileceği bir süreç olabilir, dikkat etmemizde fayda var, yeni ticari anlaşma ve sözleşmeleri değerlendirmek konusunda oluşan şartları çok çok iyi incelemek gerekiyor.

  27 Mayıs – 02 Haziran 2019 Burç Yorumları;

  27 Mayıs – 02 Haziran 2019 Koç ve Yükselen Koç Burçları;

  • Hafta genelinde Venüs’ün Neptün ve Satürn ile pozitif etkileşimleri sayesinde kişisel kazançlarımıza yönelik güzel haberleri elde etme şansını yakalayacağız. Kariyer konularında beklediğimiz yükselme zam terfi prim gibi gelişmeler varsa gerçekleşebilir, üst pozisyonundakilerden patronlardan ekstra yardım ve destek elde edebilme imkanımızda yer alıyor. Bu gelişmeler sonucunda içten içe bizi sıkan daraltan düşündüren meseleleri de ekarte edebilmek ve manevi anlamda kendimizi çok daha huzurlu hissetmek mümkün olabilir. Bunun yanı sıra kariyerde yeni hedefler oluşturmak, işsiz isek iş sahibi olabilmek veya kendi işimizi yapmak konusunda da sorumluluklarımızı kolaylıkla yerine getirebilmek, daha önceden yakaladığımız ancak değerlendiremediğimiz fırsatları tekrar elde edebilmek imkanına da kavuşabiliriz. Hayal gücü ve yaratıcılığımızda oldukça etkili ve ilhamlı çalışacaktır. 
  • Hafta sonuna doğru ise Merkür ve Jüpiter arasındaki karşıtlık kesinleşiyor. Bu karşıtlık öncelikle tutamayacağımız sözler sarf etmemize, aşırı özgüven ve ego kaynaklı gerçeklikten uzak sözler vermeye bizi itebilir. Özellikle eğitim gören arkadaşlarımızın bu süreçte oldukça dikkatli davranmaları sınavları varsa cevapları tekrar tekrar kontrol etmeleri, kaydırma yapmadıklarından emin olmaları gerekiyor. Yurt dışı yabancı bağlantılı işler, medya iletişim, yayıncılık ve Turizm alanlarında faaliyet gösteren arkadaşlarımızın da yeni anlaşmalar yapmamaları veya en azından imza kısmını daha sonraya bırakmaları çok doğru olur, tatil planlamalarını gerçekleştirmek, internet üzerinden tatil veya uçak rezervasyonları yaptırmak bu süreçte sorunlu olabilir,  yanlış ya da hatalı rezervasyon durumları ortaya çıkabilir, aynı şekilde vize pasaport işlemleri içinde uygun bir zamanda değiliz. Süregelen davalarımız varsa belgelerde hatalar ortaya çıkabilir, yeni dava açmak içinde yine biraz beklemekte fayda var.            

  27 Mayıs – 02 Haziran 2019 Boğa ve Yükselen Boğa Burçları;

  • Hafta genelinde Venüs’ün Neptün ve Satürn ile pozitif etkileşimleri sayesinde aşk temaları ön plana çıkıyor. Etrafımızca fark edileceğimiz yeteneklerimizi daha etkili ve güçlü bir şekilde ortaya koyabileceğimiz bir haftadayız. Hayatımızda birisi yoksa sosyal çevremizden elde edebileceğimiz ve hayatımızın aşkı olarak nitelendirebileceğimiz aşk fırsatları kapımıza gelebilir, aşk beni ilgilendirmez diyen arkadaşlarımız için ise sosyal çevrede oldukça popüler olacakları, mutluluk ve hazzı hissedebilecekleri organizasyon ve davet trafiklerinde artış yine bu süreçte ortaya çıkar, Ayrıca yurt dışı yabancı bağlantılı işler medya iletişim ve yayıncılık konularıyla turizm alanında faaliyet gösteren arkadaşlarımızın yeni anlaşma ve ortaklıklara imza atması, yetenekleri daha etkin bir şekilde ortaya koymak, yaşça ve tecrübe anlamında deneyimli kişilerin desteğini elde edebilmek, eğitim gündemlerinde kolay ve rahat akışları davalarda güzel sonuçları elde edebilmek mümkün olabilir. Buradaki fırsatlar Satürn retro olduğu için geçtiğimiz Ekim Ayından bu zamana kadar karşımıza gelmiş ama bir şekilde değerlendiremediğimiz şanslar olabilir.
  • Hafta sonuna doğru ise Merkür ve Jüpiter arasındaki karşıtlık kesinleşiyor. Bu karşıtlık öncelikle tutamayacağımız sözler sarf etmemize, aşırı özgüven ve ego kaynaklı gerçeklikten uzak yaklaşımlar göstermeye bizi itebilir. Özellikle finansal kazançlarımız konusunda oldukça temkinli ve dikkatli hareket etmemiz gereken bir zamandayız. Daha önceden ödemediğimiz veya atladığımız bazı ödemeler cezalı olarak karşımıza gelebilir canımızı biraz sıkabilir, borç vermek konusuna ise kesinlikle girmemek gerekiyor, giden paranın geri gelmemesi riski oldukça fazla, aynı şekilde karlı olduğunu düşündüğümüz yeni bazı ortaklık ya da iş fırsatları konusunda da çok çok iyi araştırma ve fizibilite çıkarmalıyız, evdeki hesabın çarşıya uymaması sonucu ortaya çıkabilir, halihazırda süregelen ortaklıklarınız varsa ek finansman desteği ya da işi büyütmek üzere belli bazı kredi alımları ya da finansal risk almak konusundan uzak durmalıyız.

  27 Mayıs – 02 Haziran 2019 İkizler ve Yükselen İkizler Burçları;

  • Hafta genelinde Venüs’ün Neptün ve Satürn ile pozitif etkileşimleri sayesinde manevi huzuru elde edebilme şansımızın yüksek olduğu bir haftadayız. Buradaki manevi huzur daha ziyade parasal ve finansal sıkıntılarımız veya kariyer konularında belli belirsiz gidişatın yarattığı içsel huzursuzluk olabilir. Bu yönde bizi rahatsız eden meseleler için oldukça güzel destekleri elde edebileceğimiz, yaşça bizden büyük veya tecrübe olarak bizden deneyimli kişilerden destek göreceğimiz sıkıştığımız ve zorlandığımız konularda engelleri ortadan kalkacağı ve aradığımız beklediğimiz o manevi huzuru elde edebileceğimiz bir dönemeçteyiz. Buradaki yardım ve fırsatlar Satürn retro olduğu için geçtiğimiz Ekim Ayından bu zamana kadar karşımıza gelmiş ama bir şekilde değerlendiremediğimiz şanslar olabilir.
  • Hafta sonuna doğru ise Merkür ve Jüpiter arasındaki karşıtlık kesinleşiyor. Bu karşıtlık öncelikle tutamayacağımız sözler sarf etmemize, aşırı özgüven ve ego kaynaklı gerçeklikten uzak yaklaşımlar göstermeye bizi itebilir. İkili ilişkilerimizde yeni aşk fırsatlarını karşımıza getirebilir ancak aşırı özgüven ve ego kaynaklı kibir ön plana çıkabilir, fırsatları cömertçe harcama eğilimine girebiliriz. Bunun yanı sıra yine ikili ilişkilerimizde ağızımızdan çıkana kulağımızın dikkat etmesi gerekiyor. Ticari olarak ise yeni ortaklıklara girmek adına doğru bir zamanda değiliz. Burada karşımıza gelebilecek fırsatları çok iyi değerlendirmeli artılarını eksilerini masaya yatırmalıyız. Bize çok güzel ve kazançlı gözüken bir işin sonrasında değişmesi, beklendiği gibi performans göstermemesi ve evdeki hesabın çarşıya uymaması gibi riskler mevcut, halihazırda süregelen ortaklıklarınız varsa ek finansman desteği ya da işi büyütmek üzere belli bazı kredi alımları ya da finansal risk almak konusundan uzak durmalıyız.

  27 Mayıs – 02 Haziran 2019 Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları;

  • Hafta genelinde Venüs’ün Neptün ve Satürn ile pozitif etkileşimleri sayesinde sosyal çevremizde arkadaşlıklarımızda tanışacağımız yeni birileriyle veya mevcut olanlarla yeni bazı ortaklık fırsatlarını değerlendirmek veya hayalini kurduğunuz işi gerçekleştirme şansını elde edebiliriz. Bu iş özellikle yurt dışı yabancı bağlantılı bir iş veya medya iletişim yayıncılık konularıyla bağlantılı, eğitim içerikleri olan bir iş olabilir. Bunu yanı sıra yalnız olan arkadaşlarımız içinde hayallerimizin aşkı olarak nitelendirebileceğimiz, ayakları yere basan ve sürekliliği olabilecek sonu evlilikle sonuçlanabilecek aşk fırsatları karşımıza gelebilir. Hem finansal ortaklık veya aşk gündemleri içinde Satürn retro olduğu için geçtiğimiz Ekim Ayından bu zamana kadar karşımıza gelmiş ama bir şekilde değerlendiremediğimiz fırsatları gözden geçirmemizde fayda olacaktır.
  • Hafta sonuna doğru ise Merkür ve Jüpiter arasındaki karşıtlık kesinleşiyor. Bu karşıtlık öncelikle tutamayacağımız sözler sarf etmemize, aşırı özgüven ve ego kaynaklı gerçeklikten uzak yaklaşımlar göstermeye bizi itebilir. Özellikle iş yerimizde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte gerçekleştireceğimiz iş ve projelerde ağızımızdan çıkanı kulağımızın duyması oldukça önem kazanıyor. Bunun dışında dedikodu ve gıybet konusunun oldukça büyük sorunlara ve dertlere yol açabileceği bir süreçteyiz. Bu yaklaşımlardan uzak durmalı ve kimse hakkında – iyi bir şey bile olsa - ileri geri yorum yapmamalıyız, sonrasında bunun dönüp dolaşıp başımıza bela olabilecek veya ayağımıza dolanabilecek riskleri olduğunu unutmayalım. 

  27 Mayıs – 02 Haziran 2019 Aslan ve Yükselen Aslan Burçları;

  • Hafta genelinde Venüs’ün Neptün ve Satürn ile pozitif etkileşimleri sayesinde kariyerimizde güzel bir sürece giriyoruz. Bu süreçte beraber çalıştığımız kişilerle birlikte ortaya koyacağımız iş ve projelerden ek finansal kazanç elde etmek, amir müdür patron gibi üst seviyelerin desteğini alabilmek mümkün olabilir. Bir süredir beklediğiniz yükselme zam terfi prim gibi gelişmeleri de yine bu süreçte görebiliriz. Öte yandan aşk beklentisi olan arkadaşlarımız için de yine iş yerinden güzel bir kısmet fırsatı yer alıyor. Diğer taraftan kariyerimize farklı bir yön vermek kendi işimizi yapmak iş yerinden arkadaşlarla bir araya gelip ekstra gelir elde edebileceğimiz hayalini kurduğumuz bir iş fırsatını değerlendirmek de yine bu süreçte olasılıklar arasında yer alıyor. Buradaki fırsatlar Satürn retro olduğu için geçtiğimiz Ekim Ayından bu zamana kadar karşımıza gelmiş ama bir şekilde değerlendiremediğimiz şanslar olabilir.
  • Hafta sonuna doğru ise Merkür ve Jüpiter arasındaki karşıtlık kesinleşiyor. Bu karşıtlık öncelikle tutamayacağımız sözler sarf etmemize, aşırı özgüven ve ego kaynaklı gerçeklikten uzak yaklaşımlar göstermeye bizi itebilir. Özellikle sosyal çevremizde ve arkadaşlarımızla birlikte geçirdiğimiz zamanlarda bu duruma daha fazla dikkat etmemiz gerekiyor. Gıybet, çekiştirme arkadaşlık ortamlarımızda sonradan başımızı ağrıtacak bazı sıkıntı ve sorunları beraberinde getirebilir. Bunun yanı sıra arkadaşların gazına gelme riskinin de yüksek olduğunu özellikle aşk beklentimiz varsa bizi yanlış yönlendirebileceklerini de ifade edeyim. Bunun dışında çocuk sahibi olanlarımız için çocuğumuzun eğitimiyle alakalı konularda bazı beklenmedik masraflar canımızı sıkabilir, yatırım borsa vs için uygun bir zamanda değiliz ve hayata geçirmek istediğimiz bir hobimiz varsa burada da iyi bir değerlendirme ve fizibilite yapmak gerekiyor. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir.   

  27 Mayıs – 02 Haziran 2019 Başak ve Yükselen Başak Burçları;

  • Hafta genelinde Venüs’ün Neptün ve Satürn ile pozitif etkileşimleri sayesinde yurt dışı yabancı bağlantılı işler medya iletişim yayıncılık konuları eğitim süreçleri süregelen davalarımız konusunda güzel bir güzel bir sürece giriyoruz. Yeni eğitimlere başlamak, finansal ve kazanç anlamında bu alanlarda faaliyet göstermek, davaların olumlu sonuçlanması ve kazanç getirmesi mümkün olabilir. Burada yaşça bizden büyük ve tecrübe olarak bizden deneyimli kişilerin yardım ve desteklerini de elde edebiliyor olacağız. Özellikle hayata geçirmek istediğimiz veya hayalini kurduğumuz bir hobimiz varsa bunu parlatmak, ortaya çıkarmak ve geniş kitlelere duyurmak için ideal etkileşimler yer alıyor. Aşk konusunda beklentisi olan arkadaşlarımız içinde ayakları yere basan ve uzun soluklu olabilecek aşk fırsatları söz konusu olabilir, çocuk sahibi olan arkadaşlarımız için ise çocuklarının eğitimi konusunda finansal destek elde edebilmek, yardım alabilmek mümkün olabilir. Buradaki fırsatlar Satürn retro olduğu için geçtiğimiz Ekim Ayından bu zamana kadar karşımıza gelmiş ama bir şekilde değerlendiremediğimiz şanslar olabilir.
  • Hafta sonuna doğru ise Merkür ve Jüpiter arasındaki karşıtlık kesinleşiyor. Bu karşıtlık öncelikle tutamayacağımız sözler sarf etmemize, aşırı özgüven ve ego kaynaklı gerçeklikten uzak yaklaşımlar göstermeye bizi itebilir. Özellikle kariyerimizle evimiz ve ailemiz arasındaki dengeyi bulmamız gerçeklikten şaşmamamız gerekiyor. İşler uzadı diye evdekilere yalan söylemek veya iştekilere evde sıkıntılar vardı yönünde söylemler oldukça büyük tehlike barındırıyor. İlerleyen süreçte bu durumlar ortaya dökülebilir ve sizi zor durumda bırakabilir. Bununla beraber kariyerimizde karşımıza çıkabilecek yeni fırsatları değerlendirirken sunulan şart ve koşulları çok iyi değerlendirmeli, aşırı hayalci yaklaşmamalıyız, iletişim sorunları sebebiyle sunulan şart ve koşullar sonrasında değişebilir, verilen sözler tutulamayabilir, finansal anlamda sizi zor durumda bırakabilir, ayrıca evde bir takım değişiklikler, tadilat, tamirat usta getirmek vb gündemler içinde uygun bir zamanda değiliz kazık yeme riski yer alıyor veya sonraki süreçte evdeki hesap çarşıya uymayabilir.   

  27 Mayıs – 02 Haziran 2019 Terazi ve Yükselen Terazi Burçları;

  • Hafta genelinde Venüs’ün Neptün ve Satürn ile pozitif etkileşimleri sayesinde finansal anlamda güzel destekler söz konusu olacak. Ortaklaşa işlerimiz varsa veya eşimizin partnerimizin gelirlerinde meydana gelebilecek bir artış yüzümüzü güldürebilir, bununla beraber bir süredir canımızı sıkan bir borç ya da masraf gündemi söz konusu ise evimizden aile büyüklerinden yaşça ve deneyim olarak bizden tecrübeli kişilerden maddi destek elde edebilme şansımız da olacak.  Ayrıca iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte hayal gücü ve yaratıcılığımızı yetenek ve becerilerimizle etkili bir şekilde harmanlayarak yine ek kazanç elde edebileceğimiz farklı fırsatları da elde edebiliriz. Buradaki fırsatlar Satürn retro olduğu için geçtiğimiz Ekim Ayından bu zamana kadar karşımıza gelmiş ama bir şekilde değerlendiremediğimiz şanslar olabilir. Sağlık konusunda da bazı rahatsızlıklar varsa bu hafta çözümlenmesini bekleyebiliriz.
  • Hafta sonuna doğru ise Merkür ve Jüpiter arasındaki karşıtlık kesinleşiyor. Bu karşıtlık öncelikle tutamayacağımız sözler sarf etmemize, aşırı özgüven ve ego kaynaklı gerçeklikten uzak sözler vermeye bizi itebilir. Özellikle eğitim gören arkadaşlarımızın bu süreçte oldukça dikkatli davranmaları sınavları varsa cevapları tekrar tekrar kontrol etmeleri, kaydırma yapmadıklarından emin olmaları gerekiyor. Yurt dışı yabancı bağlantılı işler, medya iletişim, yayıncılık ve Turizm alanlarında faaliyet gösteren arkadaşlarımızın da yeni anlaşmalar yapmamaları veya en azından imza kısmını daha sonraya bırakmaları çok doğru olur, tatil planlamalarını gerçekleştirmek, internet üzerinden tatil veya uçak rezervasyonları yaptırmak bu süreçte sorunlu olabilir,  yanlış ya da hatalı rezervasyon durumları ortaya çıkabilir, aynı şekilde vize pasaport işlemleri içinde uygun bir zamanda değiliz. Süregelen davalarımız varsa belgelerde hatalar ortaya çıkabilir, yeni dava açmak içinde yine biraz beklemekte fayda var.

  27 Mayıs – 02 Haziran 2019 Akrep ve Yükselen Akrep Burçları;

  • Hafta genelinde Venüs’ün Neptün ve Satürn ile pozitif etkileşimleri sayesinde aşk temaları ön plana çıkıyor. Etrafımızca fark edileceğimiz yeteneklerimizi daha etkili ve güçlü bir şekilde ortaya koyabileceğimiz bir haftadayız. Hayatımızda birisi yoksa yakın çevremizden elde edebileceğimiz ve hayatımızın aşkı olarak nitelendirebileceğimiz aşk fırsatları kapımıza gelebilir, bu süreçte başlayacak aşkların daha sağlam, ayakları yere basan ve evlilikle sonuçlanabilecek bir yolda ilerlemesini bekleyebiliriz. Aşk beni ilgilendirmez diyen arkadaşlarımız için ise yetenek ve becerilerini etkili bir şekilde ortaya koyabilecekleri hayal gücü ve yaratıcılıklarıyla harmanlayarak ek kazanç elde edebilecekleri fırsatlar söz konusu olabilir, yeni eğitimlere başlamak yönünde planlar varsa beklene fırsat yine bu süreçte gelebilir. Satış pazarlama konularında hayata geçirmek istediğimiz bazı iş ve projeler varsa, ek kazanç olasılıklarını değerlendirmek istiyorsak yine şanslı bir zamanda olacağız. Buradaki fırsatlar Satürn retro olduğu için geçtiğimiz Ekim Ayından bu zamana kadar karşımıza gelmiş ama bir şekilde değerlendiremediğimiz şanslar olabilir.
  • Hafta sonuna doğru ise Merkür ve Jüpiter arasındaki karşıtlık kesinleşiyor. Bu karşıtlık öncelikle tutamayacağımız sözler sarf etmemize, aşırı özgüven ve ego kaynaklı gerçeklikten uzak yaklaşımlar göstermeye bizi itebilir. Özellikle finansal kazançlarımız konusunda oldukça temkinli ve dikkatli hareket etmemiz gereken bir zamandayız. Daha önceden ödemediğimiz veya atladığımız bazı ödemeler cezalı olarak karşımıza gelebilir canımızı biraz sıkabilir, borç vermek konusuna ise kesinlikle girmemek gerekiyor, giden paranın geri gelmemesi riski oldukça fazla, aynı şekilde karlı olduğunu düşündüğümüz yeni bazı ortaklık ya da iş fırsatları konusunda da çok çok iyi araştırma ve fizibilite çıkarmalıyız, evdeki hesabın çarşıya uymaması sonucu ortaya çıkabilir, hali hazırda süregelen ortaklıklarınız varsa ek finansman desteği ya da işi büyütmek üzere belli bazı kredi alımları ya da finansal risk almak konusundan uzak durmalıyız.

  27 Mayıs – 02 Haziran 2019 Yay ve Yükselen Yay Burçları;

  • Hafta genelinde Venüs’ün Neptün ve Satürn ile pozitif etkileşimleri sayesinde iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle ve iş ortamımızda huzuru elde edebilme şansımızın yüksek olduğu bir haftadayız. Buradaki huzur daha ziyade parasal ve finansal sıkıntılarımız veya kariyer konularında belli belirsiz gidişatın yarattığı içsel huzursuzluk olabilir. Bu yönde bizi rahatsız eden meseleler için oldukça güzel destekleri elde edebileceğimiz, yaşça bizden büyük veya tecrübe olarak bizden deneyimli kişilerden destek göreceğimiz sıkıştığımız ve zorlandığımız konularda engelleri ortadan kalkacağı ve aradığımız beklediğimiz o manevi huzuru elde edebileceğimiz bir dönemeçteyiz. Buradaki yardım ve fırsatlar Satürn retro olduğu için geçtiğimiz Ekim Ayından bu zamana kadar karşımıza gelmiş ama bir şekilde değerlendiremediğimiz şanslar olabilir. Sağlık konusunda da bazı problemlerimiz varsa burada da bir iyileşme ve şifa durumu yer alacaktır. 
  • Hafta sonuna doğru ise Merkür ve Jüpiter arasındaki karşıtlık kesinleşiyor. Bu karşıtlık öncelikle tutamayacağımız sözler sarf etmemize, aşırı özgüven ve ego kaynaklı gerçeklikten uzak yaklaşımlar göstermeye bizi itebilir. İkili ilişkilerimizde yeni aşk fırsatlarını karşımıza getirebilir ancak aşırı özgüven ve ego kaynaklı kibir ön plana çıkabilir, fırsatları cömertçe harcama eğilimine girebiliriz. Bunun yanı sıra yine ikili ilişkilerimizde ağızımızdan çıkana kulağımızın dikkat etmesi gerekiyor. Ticari olarak ise yeni ortaklıklara girmek adına doğru bir zamanda değiliz. Burada karşımıza gelebilecek fırsatları çok iyi değerlendirmeli artılarını eksilerini masaya yatırmalıyız. Bize çok güzel ve kazançlı gözüken bir işin sonrasında değişmesi, beklendiği gibi performans göstermemesi ve evdeki hesabın çarşıya uymaması gibi riskler mevcut, hali hazırda süregelen ortaklıklarınız varsa ek finansman desteği ya da işi büyütmek üzere belli bazı kredi alımları ya da finansal risk almak konusundan uzak durmalıyız.

  27 Mayıs – 02 Haziran 2019 Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları;

  • Hafta genelinde Venüs’ün Neptün ve Satürn ile pozitif etkileşimleri sayesinde aşk gündemimiz oldukça hareketleniyor. Hayatımızda birisi yoksa hayal etmiş olduğunuz şekilde bu aşkın karşımıza çıkmasını bekleyebiliriz, yakın çevremizden bu yönde güçlü destekler söz konusu olabilir. Aşk dışında hobi olarak gördüğümüz parlatmak istediğimiz bir fırsatı ete kemiğe büründürmek ve ek kazanç elde etme şansını yakalayabiliriz. Bu konu yazıp çizmek, yeteneklerimizi konuşturmak,  e ticaret satış ve pazarlama konularını içeriyor olabilir.  Bunun yanı sıra çocuk sahibi olan arkadaşlarımız için ise çocuğun eğitimiyle alakalı konularda güzel gelişmeler ve finansal rahatlama olasılıkları olduğunu belirtelim. Ekstra yatırım gündemlerimiz varsa yine değerlendirmekte fayda olabilir. Buradaki yardım ve fırsatlar Satürn retro olduğu için geçtiğimiz Ekim Ayından bu zamana kadar karşımıza gelmiş ama bir şekilde değerlendiremediğimiz şanslar olabilir.
  • Hafta sonuna doğru ise Merkür ve Jüpiter arasındaki karşıtlık kesinleşiyor. Bu karşıtlık öncelikle tutamayacağımız sözler sarf etmemize, aşırı özgüven ve ego kaynaklı gerçeklikten uzak yaklaşımlar göstermeye bizi itebilir. Özellikle iş yerimizde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte gerçekleştireceğimiz iş ve projelerde ağızımızdan çıkanı kulağımızın duyması oldukça önem kazanıyor. Bunun dışında dedikodu ve gıybet konusunun oldukça büyük sorunlara ve dertlere yol açabileceği bir süreçteyiz. Bu yaklaşımlardan uzak durmalı ve kimse hakkında – iyi bir şey bile olsa - ileri geri yorum yapmamalıyız, sonrasında bunun dönüp dolaşıp başımıza bela olabilecek veya ayağımıza dolanabilecek riskleri olduğunu unutmayalım.  

  27 Mayıs – 02 Haziran 2019 Kova ve Yükselen Kova Burçları;

  • Hafta genelinde Venüs’ün Neptün ve Satürn ile pozitif etkileşimleri sayesinde evimizi yaşadığımız ortamı değiştirmek güzelleştirmek üzere güzel bir sürece giriyoruz. Evimizde değişiklik tadilat işleri varsa bunların üstesinden gelebileceğimiz maddi desteklere ulaşabileceğimiz, aile büyüklerinden veya yaşça veya tecbrübe olarak bizden deneyimli kişilerden destek görebileceğimiz zamanlardayız. Gayrimenkul yatırımı düşünen planlayan arkadaşlarımız içinde yine bekledikleri şanslı fırsatlar karşımıza gelebilir, parayı denkleştirmek veya aradığımız gibi bir ev bulabilmek gibi nokta atışı durumlarla karşılaşabiliriz. Buradaki fırsatlar Satürn retro olduğu için geçtiğimiz Ekim Ayından bu zamana kadar karşımıza gelmiş ama bir şekilde değerlendiremediğimiz şanslar olabilir.
  • Hafta sonuna doğru ise Merkür ve Jüpiter arasındaki karşıtlık kesinleşiyor. Bu karşıtlık öncelikle tutamayacağımız sözler sarf etmemize, aşırı özgüven ve ego kaynaklı gerçeklikten uzak yaklaşımlar göstermeye bizi itebilir. Özellikle sosyal çevremizde ve arkadaşlarımızla birlikte geçirdiğimiz zamanlarda bu duruma daha fazla dikkat etmemiz gerekiyor. Gıybet, çekiştirme arkadaşlık ortamlarımızda sonradan başımızı ağrıtacak bazı sıkıntı ve sorunları beraberinde getirebilir. Bunun yanı sıra arkadaşların gazına gelme riskinin de yüksek olduğunu özellikle aşk beklentimiz varsa bizi yanlış yönlendirebileceklerini de ifade edeyim. Bunun dışında çocuk sahibi olanlarımız için çocuğumuzun eğitimiyle alakalı konularda bazı beklenmedik masraflar canımızı sıkabilir, yatırım borsa vs için uygun bir zamanda değiliz ve hayata geçirmek istediğimiz bir hobimiz varsa burada da iyi bir değerlendirme ve fizibilite yapmak gerekiyor. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir.  

  27 Mayıs – 02 Haziran 2019 Balık ve Yükselen Balık Burçları;

  • Hafta genelinde Venüs’ün Neptün ve Satürn ile pozitif etkileşimleri sayesinde yetenek ve becerilerimizi geliştirebilmek üzere eğitimlere başlayabileceğimiz, özellikle satış pazarlama eticaret konularında ekstra gelir elde edebileceğimiz, bu konularda sosyal çevremizden arkadaşlarımızın desteği veya yaşça bizden büyük ve tecrübe olarak bizden deneyimli kişilerin yardım ve desteklerini ortaklık tekliflerini veya yönlendirmelerini elde edebileceğimiz güzel bir sürece giriyoruz. Aşk konusunda beklentisi olan arkadaşlarımız içinde ayakları yere basan ve uzun soluklu olabilecek aşk fırsatları söz konusu olabilir, bu fırsatlar yakın çevre desteğiyle gelebilir. Bunun dışında bize mutluluk ve huzuru veren kısa süreli tatil planlarını organize etmek tatil yapmak harika olacaktır. Aynı süreçte süregelen sınav gündemlerimiz varsa veya eğitim alanlarında karşımızdaki zorlanmaları kolaylıkla aşabileceğimiz bir süreçte olduğumuzu hatırlatayım.  
  • Hafta sonuna doğru ise Merkür ve Jüpiter arasındaki karşıtlık kesinleşiyor. Özellikle kariyerimizle evimiz ve ailemiz arasındaki dengeyi bulmamız gerçeklikten şaşmamamız gerekiyor. İşler uzadı diye eve veya evde sıkıntılar vardı diye işe  söylemler oldukça büyük tehlike barındırıyor. İlerleyen süreçte bu durumlar ortaya dökülebilir ve sizi zor durumda bırakabilir. Bununla beraber kariyerimizde karşımıza çıkabilecek yeni fırsatları değerlendirirken sunulan şart ve koşulları çok iyi değerlendirmeli, aşırı hayalci yaklaşmamalıyız, iletişim sorunları sebebiyle sunulan şart ve koşullar sonrasında değişebilir, verilen sözler tutulamayabilir, finansal anlamda sizi zor durumda bırakabilir, ayrıca evde bir takım değişiklikler, tadilat, tamirat usta getirmek vb gündemler içinde uygun bir zamanda değiliz kazık yeme riski yer alıyor veya sonraki süreçte evdeki hesap çarşıya uymayabilir
  • Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)

  Benzer Haberler

  • ÇİN'DE SÜTYENLİ, PLASTİK ŞİŞELİ MASKELİ GÜNLER!
   YaşamÇİN'DE SÜTYENLİ, PLASTİK ŞİŞELİ MASKELİ GÜNLER!Vuhan kentinde yayılmaya başlayan koronavirüs salgını sonrası Çin halkı, kendi yöntemleriyle çeşitli malzemelerden maske oluşturdu.
   ÇİN'DE SÜTYENLİ, PLASTİK ŞİŞELİ MASKELİ GÜNLER!
  • DÜNYANIN EN PAHALI EKMEĞİ!
   YaşamDÜNYANIN EN PAHALI EKMEĞİ!İspanya'da bir fırında içinde altın olan ekmek, tanesi 9 bin liradan satılıyor. Ekmeğin, yabancı ülkelerden de alıcısı var.
   DÜNYANIN EN PAHALI EKMEĞİ!
  • GÖZLERİ TUHAF DİYE BARINAĞA BIRAKTILAR!
   YaşamGÖZLERİ TUHAF DİYE BARINAĞA BIRAKTILAR!ABD'nin New Jersey eyaletinde, 'gözleri tuhaf' olduğu için barınağa bırakılan bir köpeği sahiplenmek için 150 kişi başvurdu.
   GÖZLERİ TUHAF DİYE BARINAĞA BIRAKTILAR!
  • JAPONYA'NIN NÜFUSU HIZLA DÜŞÜYOR!
   YaşamJAPONYA'NIN NÜFUSU HIZLA DÜŞÜYOR!Japonya'da bu yıl doğum oranı rekor seviyede düşerken, ölüm oranı da rekor bir sayıya yükseldi ve ülke nüfusu 512 bin kişi azaldı.
   JAPONYA'NIN NÜFUSU HIZLA DÜŞÜYOR!
  • ANNE, BEBEK, ÇOCUK FUARI İBS 2019 KAPILARINI AÇIYOR
   YaşamANNE, BEBEK, ÇOCUK FUARI İBS 2019 KAPILARINI AÇIYORAnne, Bebek, Çocuk Fuarı İBS 2019 bu yıl 13-15 Aralık tarihleri arasında kapılarını açacak.
   ANNE, BEBEK, ÇOCUK FUARI İBS 2019 KAPILARINI AÇIYOR
  • TATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM SÖZÜ DOĞRULANDI
   YaşamTATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM SÖZÜ DOĞRULANDIAcı tüketenlerin değer yargılarının daha katı, tatlı tüketenlerin ise uyumluluk düzeyinin yüksek olabileceği, bilimsel çalışmalarla ortaya konuldu.
   TATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM SÖZÜ DOĞRULANDI

  FOTO

  GALERİ

  • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
  • TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
   TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
  • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
  • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
  • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
  • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
  • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
  • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1