Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
DÜŞTÜM BEN YOLLARA (SLOW VERSİYON) FERHAT GÖÇER
Gidiyorum uzaklara
Dönüşüm yok, yok sana
Bana sen, sen aldırma
Yeter ki sen darılma

Gönlün ferah olsun
Yolun açık olsun

Düştüm ben yollara, yollara
Küstüm ben onlara, onlara
Sordum ben kaç defa, tam bin defa
Dediler tek başına, bir başına
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

  Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Cuma sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

  10-16 Haziran 2019 Astroloji Gündemi; 

  10 Haziran Güneş Jüpiter karşıt; Kendimize güvenimizin haddinden fazla olacağı ve gerçekleri tam olarak ayırt edemeyeceğimiz bir süreçteyiz. Alacağımız kararların gerçeklikten uzak olması ihtimali oldukça yüksek, aşırı iyimser hal ve tavırlar hayalci yaklaşımlar sonrasında bizi ağır hayal kırıklıklarına sürükleyebilir. 

  14 Haziran Mars Neptün pozitif etkileşimi; Mars ve Neptün arasındaki dost etkileşim hayalini kurduğumuz konuları hayata geçirmek, hırs, motivasyon ve enerjiyi daha aktif yansıtabilmek adına destek sağlayabilir. Fiziksel rahatsızlıklara, alerjilere ve zehirlenmelere yine de dikkat etmemiz gereken bir zamanda oluruz. Hali hazırda hastalıklarımızı atlatmak konusunda ise bağışıklığı güçlendiren bir etki ortaya çıkabilir.

  14 Haziran Mars Satürn karşıt ; Mars Yengeç burcunda ve kendini tam olarak ifade edemiyor. Hırs motivasyon ve enerji içe dönük ve duygusal bir şekilde yansıyor, Satürn ise Oğlak burcunda ve retro durumda yer alıyor. Hırs ve motivasyonu etkili bir şekilde ortaya koyabilmek ve mücadele gücü oldukça zayıf olacaktır, üstesinden gelmek istediğimiz işlerde ve üstlendiğimiz sorumluluklarda engeller, kısıtlamalar ve yıpranmalar ortaya çıkabilir, duygusal anlamda depresif ve saldırgan bir rol model ortaya çıkarabiliriz. Arabanın el freni çekikken gaza basmak gibidir, motoru yakmadan durmak, sakin ve sabırlı olmak gerekiyor.  

   16 Haziran Merkür Neptün pozitif etkileşimi; Hayal gücü ve yaratıcılığı etkili bir şekilde ortaya koymak, hayal ettiğimiz konuları gerçeğe dönüştürmek üzere güzel etkiler ortaya koyabilir. Özellikle ilham gerektiren konularla bağlantılı iş ve projelerimiz varsa bu süreçte oldukça başarılı işler ortaya koyabiliriz. 

  16 Haziran Merkür Satürn karşıt; Merkür iletişimlerimizi ve fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteriyordu ve Yengeç burcunda ilerliyor. Satürn ise retro durumda ve istikrar, süreklilik, disiplin ve ayakları yere basan sağlam, güvenilir ve gerçekçi yaklaşımları destekliyor ve Oğlak burcunda ilerliyor. Bu ikili arasındaki karşıt etkileşim özellikle fikir ve düşüncelerimizi gerçekleştirmek konusunda duygusal içsel, aşırı korumacı reaksiyonların, atarlı, giderli iletişimlerin bir işe yaramayacağını ayakları yere basan ve üzerinde çalışılmış düşünülmüş hatta çalıştığı kanıtlanmış fikirlere odaklanmak gerekliliğini ortaya koyuyor. Yaşça tecrübeli ve deneyimli kişilerle inatlaşmalar iletişimi kopma noktasına getirecektir. 

  16 Haziran Jüpiter Neptün stresli etkileşimi; Aşırı Leyla, gerçekçilikten son derece uzak, hayal dünyasının içinde kaybolmuş, bir etkileşimdir. Hayal gücü ve yaratıcılık etkili bir şekilde ortaya çıkar, maneviyat yükselir ancak düşünceler o kadar dağınıktır ki odaklanabilmek ve toparlanabilmek oldukça zor olur. Aldanma aldatılma ve kandırılma had safhaya ulaşır, özellikle duyguların duygusallığın ve zayıf taraflarımızın kullanılması ve sömürülmesine bu süreçte çok çok dikkat etmeliyiz. 

  10-16 Haziran 2019 Koç ve Yükselen Koç Burçları; 

  Hafta genelinde 03 Haziran tarihinde İkizler burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor. Yani bireysel anlamda, iletişim trafiğimizin yoğunlaşacağı, farklı fikir ve düşüncelerimizi hayata geçirmek isteyeceğimiz, ticari olarak yeni anlaşmalar, yeni birliktelikler ve ortaklıklar üzerine kafa yoracağımız, kendimizi geliştirmek üzere yeni eğitim fırsatlarını değerlendireceğimiz, araştıracağımız ve hatta katılacağımız bir süreçte olacağız. 

  Hafta ortasında Mars’ın ve Merkür’ün Satürn’le karşıt etkileşimleri ise özellikle kariyer konularında bazı zorlanmaları, ev ile iş arasındaki dengeyi korumak konusunda bazı sıkıntıları beraberinde getirebilir, belki eve çok fazla iş taşımak veya işteki gerginlikleri eve yansıtmak ve evdekilerle gerilmek yönünde bir etkiler ortaya çıkabilir. Çalışıtğımız yerde yeni kurallar veya değişiklikler biraz canımızı sıkabilr. Ayrıca özellikle kariyer de otorite veya patron pozisyonundakilerle iletişimlerimize çok çok dikkat etmemiz gereken bir haftadayız. 

  Hafta sonunda ise Jüpiter ve Neptün arasındaki stresli etkileşim özellikle yurt dışı yabancı bağlantılı işler, medya iletişim ve yayıncılık konuları, yüksek öğrenim alanları ve süregelen davalarımızla ilgili aklımızın fazlaca karışık olmasına, gerçekleri görmekte zorlanmalara, tutamayacağımız sözler verme eğilimlerine yol açabilir, yurt dışı seyahati planlayan arkadaşların seyahat işlerinde vize pasaport gündemlerinde problemler ortaya çıkabilir, diğer taraftan iyi niyetin suistimal edilmesi ve buna bağlı dolandırılma, aldatılma ve kandırılmalar ve finansal kayıp risklerine dikkat etmek gerektiğini ortaya koyuyor. 

  10-16 Haziran 2019 Boğa ve Yükselen Boğa Burçları; 

  Hafta genelinde 03 Haziran tarihinde İkizler burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor. Yani İkizler burcu bizim maddi kazanç alanımızdır, bu alanda bir Yeniay olması zihnimizin olağanüstü bir hızla finansal kazançlarımızı artırma yönünde çalışacağı, yeni başlangıçlara yöneleceğimiz ve fırsatları değerlendirmeye çalışacağımız bir dönemi gösteriyor. Alternatif kazanç yollarına yönelmek, bunlara kafa yormak yeni plan ve projeleri hayata geçirmek üzere fikir alışverişleri yapmak bu süreçte oldukça fayda sağlayacaktır. İkizler burcunun değişken yapısı sık fikir değişikliklerine yol açabilir, istikrarlı ve sürekliliği olabilecek sağlam kararlar almak zor olabilir. Ancak bunun yanış sıra garantici ve sabit bakış açılarımızın belki biraz esnemesi, değişen şartlar karşısında daha hızlı adapte olabilme yeteneğini getirebilir. Bu süre zarfında parasal anlamda kendimizi daha güvende hissedeceğimiz fırsatları da elde ediyor olacağız.  

  Hafta ortasında Mars ve Merkür’ün Satürn’le karşıt etkileşimleri ise özellikle eğitim iletişim ve yakın çevre konularında bazı zorlanmaları ve kopmaları beraberinde getirebilir, süregelen eğitimler sona erebilir, kopabilir, özellikle eğitim veren ve öğretici pozisyonda olan kişilerle gerginlikler artabilir, tartışmalar yaşanabilir. Okulların kapanmasına yakın zamanlarda olduğumuz için beklenen notlar ve sınav sonuçları elde edilemeyebilir. Bu süreçte ayrıca kendi yeteneklerimizi ortaya koymak konusunda ne kadar aktif ve istekli olsak da bizim dışımızda gelişen konu ve gündemler kendimizi göstermemizi öne çıkarmamızı sağlamayabilir, yaşça bizden tecrübeli ve deneyimli kişilerin kısıtlmalarına maruz kalabiliriz. Süregelen davalarımız varsa pozitif sonuç elde etmek de biraz zor olabilir. Yeni uygulamaya konacak eğitim konusundaki bazı yeni uygulama ve kanunlar bizi olumsuz yönden etkileyebilir. Yakın çevremizle iletişimlerimize dikkat etmeli ve inatçı ve alıngan yaklaşımlardan uzak durmaya çalışmalıyız.   
  Hafta sonunda ise Jüpiter ve Neptün arasındaki stresli etkileşim özellikle sosyal çevremiz ve arkadaşlıklarımızda bazı hayal kırıklıklarını beraberinde getirebilir. Finansal anlamda bizden birtakım beklentisi olan arkadaşlar peydah olabilir, beraber iş yapmaya aşırı hayalci yaklaşımlarla aklımızı karıştırmaya çalışabilirler, bu süreçte borç vermek, finansal riskler içeren işlerin içinde girmek, ortaklık kurmak veya kefil olmak yönünde eğilimlerden kesinlikle uzak durmamız gerekiyor. 

  10-16 Haziran 2019 İkizler ve Yükselen İkizler Burçları; 

  Hafta genelinde 03 Haziran tarihinde İkizler burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor. Yani İkizler burcu bizim yaşam hedeflerimizi ve ideallerimizi simgeleyen alanımızdır. Dolayısıyla bu yeni ay sürecinde zihnimizin olağanüstü bir hızla hayatımızda gerçekleştirmek istediğimiz hedeflere odaklanacağını belirtebilirim. Şu an bulunduğunuz ve yaşadığınız hayattan memnuniyetimizi sorgulayacağımız, mutlu olmadığımız alanları değiştirmek üzere alternatif çıkışlar araştıracağımız, etrafımızdakilerin bizi fark edeceği, keşfedeceği ve öne çıkaracağı bir zamana giriyoruz. Dış görünüşümüzü değiştirmek, yetenek ve becerilerimizle, fikirlerimizde daha ön planda yer alacağımız kendimizi daha net ortaya koyabileceğimiz, cesaretimizin ve kendimize güvenimizin maksimumda çalışacağı, silkinip kendimize geleceğimiz bir zaman giriyor durumdayız. Bu sürede sosyalleşmek, yeni ve farklı düşüncelerde insanlarla bir araya gelmek onlarla fikir alışverişlerinde bulunmak ufkumuzu açabilir. Hayatımızda birisi yoksa yeni bir ilişki fırsatı veya ortaklık gündemleri, kariyerimizdeki mutluluğumuzu sorgulamak, yaşadığımız yer değiştirmek, hayatımızda gerçekleştirmek istediğimiz ne varsa süzgeçten geçireceğimiz bir yeni ay olacak. 
  Hafta ortasında Mars ve Merkür’ün Satürn’le karşıt etkileşimleri ise özellikle finansal konularda bazı zorlanmaları, kopmaları ve ek finansal yükleri beraberinde getirebilir, Parasal kazanç dengemize çok dikkat etmemiz gereken bir süreçteyiz. Bizim dışımızda elde ettiğimiz gelirde sorun ortaya çıkabilir, eşimizi işsiz kalabilir, ortaklığımız bitebilir, unuttuğumuz atladığımız bir borç ya da masraf faiziyle karşımıza çıkabilir, kredi kartı veya bankaların ek düzenlemeleri veya uygulamaya konacak yeni kanun ve kuralların finansal konularımızla alakalı bizi biraz daha zorlayacak koşulları ortaya koyması beklenebilir.   
  Hafta sonunda ise Jüpiter ve Neptün arasındaki stresli etkileşim özellikle süregelen ikili ilişkilerde, kariyerimizde veya ticari ortaklıklarımızda fazla hayalci yaklaşımları, gerçekleri görememeyi, tutamayacağımız sözlerin ve yüklerin altına girme riskini ve buna bağlı finansal zorlanmalara dikkat çekiyor.  

  10-16 Haziran 2019 Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları; 

  Hafta genelinde 03 Haziran tarihinde İkizler burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor. Yani İkizler burcu bizim hayatlarımızda aslında çok da müdahale edemediğimiz, gizli saklı işler, gizli düşmanlar, bilinçaltı psikoloji konuları ve gizli endişelerimizi yansıtan alandır. Bu süreçte biraz daha içsel hareket etmeye, etrafımızdakilere değil de kendimize, iç dünyamıza odaklanmayı, bizi içten içe huzursuz eden konuları çözmeye çalışmayı beraberinde getirebilir, kendimizi duygusal anlamda huzurlu kılabilecek yol ve yöntemleri araştırabilir, eğitimler alabilir, iletişimlerimizi bu konuya odaklayabiliriz.  
  Hafta ortasında Mars ve Merkür’ün Satürn’le karşıt etkileşimleri ise özellikle ikili ilişkilerimizde ve varsa finansal ortaklıklarımızda veya danışmanlık verdiğimiz konularda bazı sıkıntı ve zorlanmaları, kopmaları beraberinde getirebilir, İlişkilerde evliliklerde agresyon artabilir, ayrılık kararları alınabilir, aşırı inatçı veya karşı tarafa aşırı tahammülsüz, alınganca ve zorlayıcı etkiler bu kopmayı hızlandırabilir. Kendimize karşı haksızlık yapıldığını düşünüp içsel bir isyan modeli sergileme eğilimi gösterebiliriz. Ticari anlamda ortaklıklarda ise yine benzeri anlaşmazlıklar ortaklığın bozulmasına veya kopmasına, yeni yürürlüğe girecek bazı uygulama veya düzenlemelerin ortaklık yapısının finansal anlamda negatif etkilenmesine yönelik etkilerde mevcut. Oldukça sakin ve sabırlı geçirmemiz gereken bir süreçteyiz.    

  Hafta sonunda ise Jüpiter ve Neptün arasındaki stresli etkileşim özellikle mevcut işyerimizde aşırı hayalci ve gerçeklikten uzak hal ve tavırların altından kalkamayacağımız sözler vermemize yol açması ve bunun üzerimizde ekstra bir ağırlık ve finansal yük oluşturması yönünde etkiler bekleyebiliriz. Özellile yurt dışı ithalat ihracat, medya iletişim yayıncılık konularında faaliyet gösteren arkadaşlarımız finansal konularda daha yüksek bir risk taşıyorlar diyebilirim. Diğer taraftan sağlık konularında da yediğimize içtiğimize çok çok dikkat etmemiz gereken bir zamandayız. 

  10-16 Haziran 2019 Aslan ve Yükselen Aslan Burçları; 

  Hafta genelinde 03 Haziran tarihinde İkizler burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor. Yani İkizler burcu bizim adımıza sosyal çevremizi ve arkadaşlık ortamlarımızı simgeliyor. Bu alanda yeni ay gerçekleşmesi zihnimizin olağanüstü bir hızla çalışacağı, sosyal çevremizde daha aktif ve etkili iş ve projeleri hayata geçirmek isteyeceğimiz, sosyal medya da veya dijital platformlarda çok daha fazla kendimizi gösterebileceğimiz yetenek ve becerilerimizi sergileyebileceğimiz bir döneme gireceğimizi, şans ve fırsatları bu konularda elde edebileceğimizi gösteriyor. Bu süreçte sosyal toplumsal kurum veya derneklere üye olabilir, toplumun yararına olabilecek iş ve faaliyetlere yönelebiliriz. Kariyer kazançlarımızı artırabileceğimiz sosyal çevremiz destekli projelere imza atabiliriz. Davet ve organizasyonların vazgeçilmezi haline gelebilir ve kendimizi ortaya koyabiliriz. 

  Hafta ortasında Mars ve Merkür’ün Satürn’le karşıt etkileşimleri ise özellikle iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte yürüttüğümüz işlerde bazı zorlanmaları ve tıkanmaları beraberinde getirebilir, amir veya müdür pozisyonunda olanlar yeteneklerimizi görmezden gelebilir veya emeklerimizin karşılığını vermeyebilirler, arkamızdan dönebilecek gizli işler, bizi çekemeyenlerin aktiviteleri ruhsal ve psikolojik anlamda bizi olumsuz etkileyebilir, öfke patlamalarına veya sert söylemlere yönelmemize yol açabilir. İş yerinde uygulamaya konacak yeni değişiklikler veya kurallar bizim beklentilerimizin gerisinde kalabiilr, çok hoşumuza gitmeyebilir. İşten ayrılmak, çıkmak , sinirlerimize hakm olmamız gereken ve hem fiziksel hem de ruhsal sağlıımıza dikkat etmemiz gereken bir süreçteyiz.

  Hafta sonunda ise Jüpiter ve Neptün arasındaki stresli etkileşim özellikle aşk, çocuklar, yatırım konuları, eğlence hayatı ve hobilerimize yönelik çalışmalarda finansal dengeyi iyi tutturmamız gerekliliğine dikkat çekiyor. Aşırı hayalci ve gerçeklikten uzak yaklaşımlar, aşırı iyi niyetli davranışlarımızın suitimal edilmesi ve finansal anlamda bize zarar vermesi yönünde etkiler ortaya çıkabilir, Aşk konusunda hayatımıza girebilecek birisi bizi kandırıp dolandırabilir, çocuğumuz varsa onun eğitim giderleriyle alakalı finansal durumumuz zorlanabilir, bir hobimizi hayata geçirmek istiyorsak fizibilitesini doğru çıkaramayabilir ve parasal zarara uğrayabiliriz. Aynı şekilde eğlence, tatil, kumar, şans oyunları, borsa ve yatırım konularında da asla risk almamamız gereken bir zamandayız.

  10-16 Haziran 2019 Başak ve Yükselen Başak Burçları; 

  Hafta genelinde 03 Haziran tarihinde İkizler burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor. Yani İkizler burcu bizim adımıza kariyer alanımızı simgeliyor. Bu alanda yeni ay gerçekleşmesi zihnimizin kariyer gelişimimiz konusunda  olağanüstü bir hızla çalışacağı, yeni kariyer fırsatlarını değerlendirmek isteyeceğimiz, işsiz isek iş bulabileceğimiz, kendimize güvenimizin artacağı, iletişimlerimizin hızlanacağı bir dönem giriyor olduğumuzu gösteriyor. 

  Hafta ortasında Mars ve Merkür’ün Satürn’le karşıt etkileşimleri ise özellikle sosyal çevremiz ve arkadaşlık ortamlarımızda yürüttüğümüz bazı sosyal girişimlerimiz veya organizasyonlarımız konusunda bazı zorlanmaları ve tıkanmaları, engelleri ve kısıtlamaları beraberinde getirebilir, arkadaşlarla aramız açılabilir. Özellikle hayatımıza yeni giren bir aşk fırsatı varsa, arkadaşlarımzıla aramızın açılmasına ve arada kalmaya işaret edebilir. Çocuk sahibi isek veya bir hobimizi ortaya koymak üzere hareket ediyorsak, üzerimizdeki sorumluluk artabilir ve bunun etkisi ile arkadaşlarımıza ayırdığımız zaman sekteye uğrayabilir, bu da gerginliklere ve öfke patlamalarına yol açabilir.  

  Hafta sonunda ise Jüpiter ve Neptün arasındaki stresli etkileşim özellikle ikili ilişkilerimiz ve evimiz arasında finansal dengeyi iyi tutturmamız gerekliliğine dikkat çekiyor. Evimizde dekoratif çalışmalar, taşınma yer değiştirme ve tadilat konularında uygun bir zamanda değiliz. Bu konudaki harcamalarımızı kontrol edemeyebiliriz. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir, gerçekilikten uzak veya gerçekleri tamolarak sezinleyemeyeceğimiz bir süreçteyiz. Gayrimenkul alım satımı veya taşınma yeni eve geçme konularında ise kandırılabilir, bize verilen sözlerin veya şartların gerçekle alakası olmadığını fark edebiliriz. Ama iş işten geçmiş olur. 

  10-16 Haziran 2019  Terazi ve Yükselen Terazi Burçları; 

  Hafta genelinde 03 Haziran tarihinde İkizler burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor. Yani İkizler burcu bizim adımıza yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler, medya iletişim, eğitim, akademik kariyer ve yayıncılık konularının yer aldığı alandır. Bu alanda bir Yeni ay olması yeni iş birliktelikleri, yeni projeler, yeni başlangıç fırsatlarını beraberinde getirecektir. İthalat ihracat işleri, akademik kariyer konuları, medya iletişim ve yayıncılık alanlarında yeni başlangıçlar bekleyebiliriz.  
  Hafta ortasında Mars’ın ve Merkür’ün Satürn’le karşıt etkileşimleri ise özellikle kariyer konularında bazı zorlanmaları, ev ile iş arasındaki dengeyi korumak konusunda bazı sıkıntıları beraberinde getirebilir, belki eve çok fazla iş taşımak veya işteki gerginlikleri eve yansıtmak ve evdekilerle gerilmek yönünde bir etkiler ortaya çıkabilir. Çalıştığımız yerde yeni kurallar veya değişiklikler biraz canımızı sıkabilr. Ayrıca özellikle kariyer de otorite veya patron pozisyonundakilerle iletişimlerimize, evde aile büyükleriyle olan diyaloglarımıza çok çok dikkat etmemiz gereken bir haftadayız. 

  Hafta sonunda ise Jüpiter ve Neptün arasındaki stresli etkileşim özellikle iletişim eğitim, medya, yayıncılık, yakın çevre iletişimlerimiz ve satış pazarlama konulu işlerimizde aklımızın fazlaca karışık olmasına, gerçekleri görmekte zorlanmalara, tutamayacağımız sözler verme eğilimlerine yol açabilir, tatil planlayan arkadaşların seyahat işlerinde uçak veya otel rezervasyonu konularında problemler ortaya çıkabilir, iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle alakalı olarak da iyi niyetimizin ve ortayı bulma çabamızın suistimal edilmesi ve buna bağlı dolandırılma, aldatılma ve kandırılmalar ortaya çıkabilir.

  10-16 Haziran 2019  Akrep ve Yükselen Akrep Burçları; 

  Hafta genelinde 03 Haziran tarihinde İkizler burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor. Yani İkizler burcu bizim adımıza ortaklaşa kazanç alanımızı temsil ediyor. Dolayısıyla bu alanda bir yeni ay olması ortaklaşa kazançlarımızı artırabileceğimiz yeni ticari birliktelikleri, ortaklıkları, hayatımıza girecek yeni bir eş ve partner kaynaklı gelişmeleri veya eş veya partnerimizin iş bulması ve finansal gelirlerini artırması yönünde bir etki ortaya koyabilir, şans ve fırsatları karşımıza çıkarabilir.  
  Hafta ortasında Mars ve Merkür’ün Satürn’le karşıt etkileşimleri ise özellikle eğitim iletişim, yurt dışı yabancı bağlantıı işler, ithalat ihracat konuları, süregelen davalarımızla alakalı işlerde bazı zorlanmaları, engelleme ve kısıtlamaları ve kopmaları beraberinde getirebilir, süregelen eğitimler sona erebilir, kopabilir, özellikle eğitim veren ve öğretici pozisyonda olan kişilerle gerginlikler artabilir, tartışmalar yaşanabilir. Okulların kapanmasına yakın zamanlarda olduğumuz için beklenen notlar ve sınav sonuçları elde edilemeyebilir. Bu süreçte yakın çevremizde de yaşça bizden tecrübeli ve deneyimli kişilerin kısıtlmalarına maruz kalabiliriz. Süregelen davalarımız varsa pozitif sonuç elde etmek de biraz zor olabilir. Yeni uygulamaya konacak eğitim konusundaki bazı yeni uygulama ve kanunlar bizi olumsuz yönden etkileyebilir.   

  Hafta sonunda ise Jüpiter ve Neptün arasındaki stresli etkileşim özellikle aşk, çocuklar hobilerimizle alakalı konular, yatırım borsa işleri, eğlence ve tatil gündemleriyle alakalı olarak finansal dengemizi iyi kurgulamamız ve ayarlamamız gerektiğini ortaya koyuyor. Aşk konusunda karşımıza çıkabilecek yeni fırsatlarda aldatılma, kandırılma ve dolandırılma riskleri var, ortaya koyacağımız bir hobimiz veya sanatsal bir çalışmamız varsa evdeki hesap çarşıya uymayabilir, hayal ettiğimiz ile gerçekler arasında büyük fark ve finansal risk ortaya çıkabilir. Şans oyunlarından kumar borsa vb faalietlerden uzak durmamız gereken bir zamandayız.  

  10-16 Haziran 2019  Yay ve Yükselen Yay Burçları; 

  Hafta genelinde 03 Haziran tarihinde İkizler burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor. Yani İkizler burcu bizim adımıza ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanımızı simgeliyor. Dolayısıyla bu alanda bir yeni ay olması hayatımızda birisi yoksa yeni bir aşk ve ilişkiyi de beraberinde getirecektir. Bunun yanı sıra ticari anlamda kazanç sağlayacağımız ve kendi işimizi yapacağımı yeni ortaklıklar yeni kazanç fırsatları ve danışmanlık imkanları karşımıza çıkacaktır. 

  Hafta ortasında Mars ve Merkür’ün Satürn’le karşıt etkileşimleri ise özellikle finansal konularda bazı zorlanmaları, kopmaları ve ek finansal yükleri beraberinde getirebilir, Parasal kazanç dengemize çok dikkat etmemiz gereken bir süreçteyiz. Bizim dışımızda elde ettiğimiz gelirde sorun ortaya çıkabilir, eşimizi işsiz kalabilir, ortaklığımız bitebilir, unuttuğumuz atladığımız bir borç ya da masraf faiziyle karşımıza çıkabilir, kredi kartı veya bankaların ek düzenlemeleri veya uygulamaya konacak yeni kanun ve kuralların finansal konularımızla alakalı bizi biraz daha zorlayacak koşulları ortaya koyması beklenebilir.   

  Hafta sonunda ise Jüpiter ve Neptün arasındaki stresli etkileşim özellikle ev aile ve yerelşim konularında finansal dengeyi iyi tutturmamız gerekliliğine dikkat çekiyor. Evimizde dekoratif çalışmalar, taşınma yer değiştirme ve tadilat konularında uygun bir zamanda değiliz. Bu konudaki harcamalarımızı kontrol edemeyebiliriz. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir, gerçekilikten uzak veya gerçekleri tam olarak sezinleyemeyeceğimiz bir süreçteyiz. Gayrimenkul alım satımı veya taşınma yeni eve geçme konularında ise kandırılabilir, bize verilen sözlerin veya şartların gerçekle alakası olmadığını fark edebiliriz. Ama iş işten geçmiş olur.  

  10-16 Haziran 2019  Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları; 

  Hafta genelinde 03 Haziran tarihinde İkizler burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor. Yani İkizler burcu bizim adımıza iş yerimiz günlük rutin sorumluluklarımız beraber çalıştığımız kişileri ifade ediyor. Dolayısıyla bu alanda bir Yeni ay olması beraber çalıştığımız kişilerle birlikte yeni iş ve projeleri ortaya koymak konusunda yeni sorumluklar almayı işaret edebilir. Zihnimizin bu alanlarda olağanüstü bir hızla çalışabilir, daha aktif ve etkili iş ve projeleri hayata geçirmek fırsatlarını yakalayabiliriz, etkili kararlar alabiliriz.

  Hafta ortasında Mars ve Merkür’ün Satürn’le karşıt etkileşimleri ise özellikle ikili ilişkilerimizde ve varsa finansal ortaklıklarımızda veya danışmanlık verdiğimiz konularda bazı sıkıntı ve zorlanmaları, kopmaları beraberinde getirebilir, İlişkilerde evliliklerde agresyon artabilir, ayrılık kararları alınabilir, aşırı inatçı veya karşı tarafa aşırı tahammülsüz, alınganca ve zorlayıcı etkiler bu kopmayı hızlandırabilir. Kendimize karşı haksızlık yapıldığını düşünüp içsel bir isyan modeli sergileme eğilimi gösterebiliriz. Ticari anlamda ortaklıklarda ise yine benzeri anlaşmazlıklar ortaklığın bozulmasına veya kopmasına, yeni yürürlüğe girecek bazı uygulama veya düzenlemelerin ortaklık yapısının finansal anlamda negatif etkilenmesine yönelik etkilerde mevcut. Oldukça sakin ve sabırlı geçirmemiz gereken bir süreçteyiz.  

  Hafta sonunda ise Jüpiter ve Neptün arasındaki stresli etkileşim yakın çevremizle, eğitim, iletişim ve satış pazarlama konularında yeteneklerimizi ortaya koymak istediğimiz alanlarda aşırı hayalci ve gerçekçilikten uzak yaklaşımlar sergileme eğilimine ve bundan kaynaklı finansal sorunlara dikkat çekiyor. Oğlak olarak elbette gerçekçilikten uzak yaklaşımlar sergilemek söz konusu olamaz ama burada karşımıza çıkan fırsatlarda manüplatif veya gizli kalmış, tam aydınlatılmamış veya bizi yanlış yönlendirebilecek bazı unsurlar saklı olabilir, bu da gerçekleri tam görmemizi engelleyebilir. 

  10-16 Haziran 2019  Kova ve Yükselen Kova Burçları; 

  Hafta genelinde 03 Haziran tarihinde İkizler burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor. Yani İkizler burcu bizim adımıza aşk, hobiler ve çocuklar alanımızdır ayrıca şans oyunları ve borsa gibi yatırım argumanları da içerir. Dolayısıyla bu alanda gerçekleşecek yeni ay sayesinde  hayatımızda birisi yoksa yeni aşk fırsatlarını getirebilir. Çocuk sahibi olan arkadaşlarımızın çocuklarının gelişimi ve eğitimi konularında yeni eğitimleri çalışma ve projeleri ortaya koyabilir, hobi olarak gördüğümüz bir işi parlatmak büyütmek hayata geçirmek bu süreçte daha kolay olur. Çocuk sahibi olmak isteyen arkadaşlarımız güzel haberleri alabilir. 

  Hafta ortasında Mars ve Merkür’ün Satürn’le karşıt etkileşimleri ise özellikle iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte yürüttüğümüz işlerde bazı zorlanmaları ve tıkanmaları beraberinde getirebilir, amir veya müdür pozisyonunda olanlar yeteneklerimizi görmezden gelebilir veya emeklerimizin karşılığını vermeyebilirler, arkamızdan dönebilecek gizli işler, bizi çekemeyenlerin aktiviteleri ruhsal ve psikolojik anlamda bizi olumsuz etkileyebilir, öfke patlamalarına veya sert söylemlere yönelmemize yol açabilir. İş yerinde uygulamaya konacak yeni değişiklikler veya kurallar bizim beklentilerimizin gerisinde kalabiilr, çok hoşumuza gitmeyebilir. İşten ayrılmak, çıkmak , sinirlerimize hakm olmamız gereken ve hem fiziksel hem de ruhsal sağlıımıza dikkat etmemiz gereken bir süreçteyiz.    

   Hafta sonunda ise Jüpiter ve Neptün arasındaki stresli etkileşim özellikle sosyal çevremiz ve arkadaşlıklarımızda bazı hayal kırıklıklarını beraberinde getirebilir. Finansal anlamda bizden birtakım beklentisi olan arkadaşlar peydah olabilir, beraber iş yapmaya aşırı hayalci yaklaşımlarla aklımızı karıştırmaya çalışabilirler, bu süreçte borç vermek, finansal riskler içeren işlerin içinde girmek, ortaklık kurmak veya kefil olmak yönünde eğilimlerden kesinlikle uzak durmamız gerekiyor.

  10-16 Haziran 2019  Balık ve Yükselen Balık Burçları; 

  Hafta genelinde 03 Haziran tarihinde İkizler burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri halen aktif durumda yer alıyor. Yani İkizler burcu bizim adımıza ev aile taşınma yer değiştirme konularını içeriyor. Dolayısıyla bu alanda bir yeni ay olması evimizde değişimleri taşınma konularını yenileme ve tadilat işlerini yapmak üzere güzel bir zaman girdiğimizi gösteriyor. Zihnimiz bu alanlarda olağanüstü bir hızla çalışabilir, daha aktif ve etkili iş ve projeleri hayata geçirmek fırsatlarını yakalayabiliriz. Gayrimenkul yatırımı ev alıp satma konusunda niyetlerimiz varsa aradığımız beklediğimiz teklif veya fırsatta bu süreçte karşımıza çıkacaktır. 
  Hafta ortasında Mars ve Merkür’ün Satürn’le karşıt etkileşimleri ise özellikle sosyal çevremiz ve arkadaşlık ortamlarımızda yürüttüğümüz bazı sosyal girişimlerimiz veya organizasyonlarımız konusunda bazı zorlanmaları ve tıkanmaları, engelleri ve kısıtlamaları beraberinde getirebilir, arkadaşlarla aramız açılabilir. Özellikle hayatımıza yeni giren bir aşk fırsatı varsa, arkadaşlarımzıla aramızın açılmasına ve arada kalmaya işaret edebilir. Çocuk sahibi isek veya bir hobimizi ortaya koymak üzere hareket ediyorsak, üzerimizdeki sorumluluk artabilir ve bunun etkisi ile arkadaşlarımıza ayırdığımız zaman sekteye uğrayabilir, bu da gerginliklere ve öfke patlamalarına yol açabilir.

  Hafta sonunda ise Jüpiter ve Neptün arasındaki stresli etkileşim özellikle kariyer konularında bazı hayal kırıklıklarını beraberinde getirebilir. Yeni iş veya kariyer fırsatları karşımıza çıkabilir ama sunulan şart ve koşullar aşırı hayalci ve gerçeklikten uzak koşullar olabilir, mevcut kariyerimizde aldanma kandırılma geçiştirilme veya oyalama taktikleri ön plana çıkabilir, hayaller Paris gerçekler Somali olabilir. 

  Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)

  Benzer Haberler

  • DÜNYANIN EN PAHALI EKMEĞİ!
   YaşamDÜNYANIN EN PAHALI EKMEĞİ!İspanya'da bir fırında içinde altın olan ekmek, tanesi 9 bin liradan satılıyor. Ekmeğin, yabancı ülkelerden de alıcısı var.
   DÜNYANIN EN PAHALI EKMEĞİ!
  • GÖZLERİ TUHAF DİYE BARINAĞA BIRAKTILAR!
   YaşamGÖZLERİ TUHAF DİYE BARINAĞA BIRAKTILAR!ABD'nin New Jersey eyaletinde, 'gözleri tuhaf' olduğu için barınağa bırakılan bir köpeği sahiplenmek için 150 kişi başvurdu.
   GÖZLERİ TUHAF DİYE BARINAĞA BIRAKTILAR!
  • JAPONYA'NIN NÜFUSU HIZLA DÜŞÜYOR!
   YaşamJAPONYA'NIN NÜFUSU HIZLA DÜŞÜYOR!Japonya'da bu yıl doğum oranı rekor seviyede düşerken, ölüm oranı da rekor bir sayıya yükseldi ve ülke nüfusu 512 bin kişi azaldı.
   JAPONYA'NIN NÜFUSU HIZLA DÜŞÜYOR!
  • ANNE, BEBEK, ÇOCUK FUARI İBS 2019 KAPILARINI AÇIYOR
   YaşamANNE, BEBEK, ÇOCUK FUARI İBS 2019 KAPILARINI AÇIYORAnne, Bebek, Çocuk Fuarı İBS 2019 bu yıl 13-15 Aralık tarihleri arasında kapılarını açacak.
   ANNE, BEBEK, ÇOCUK FUARI İBS 2019 KAPILARINI AÇIYOR
  • TATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM SÖZÜ DOĞRULANDI
   YaşamTATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM SÖZÜ DOĞRULANDIAcı tüketenlerin değer yargılarının daha katı, tatlı tüketenlerin ise uyumluluk düzeyinin yüksek olabileceği, bilimsel çalışmalarla ortaya konuldu.
   TATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM SÖZÜ DOĞRULANDI
  • TÜRKİYE'DE 10 KİŞİDEN 7'Sİ DİŞLERİNİ FIRÇALAMIYOR!
   YaşamTÜRKİYE'DE 10 KİŞİDEN 7'Sİ DİŞLERİNİ FIRÇALAMIYOR!Uzmanlar, Türkiye'nin ağız ve diş sağlığı açısından Avrupa ve Amerika ile kıyaslandığında daha çok eğitime ihtiyacı olduğunu düşünüyor.
   TÜRKİYE'DE 10 KİŞİDEN 7'Sİ DİŞLERİNİ FIRÇALAMIYOR!

  FOTO

  GALERİ

  • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
  • TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
   TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
  • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
  • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
  • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
  • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
  • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
  • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1