Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
BU BÖYLE SERTAB ERENER
O zor günler, solan güller eskidendi geçti
O zaman aşık olduğum rüzgârlar esti esti geçti

Aşk seni bulabilir de
Uzakta durabilir de
Samimi oluyor derken
Mesafe koyabilir de
Bu böyle vurabilir de
İlgisiz durabilir de
Onu sana katıyor derken
Tuzaklar kurabilir de
Bu böyle...

O zor günler, solan güller eskidendi geçti
O zaman aşık olduğum rüzgârlar esti esti geçti

Aşk seni bulabilir de
Uzakta durabilir de
Samimi oluyor derken
Mesafe koyabilir de
Bu böyle vurabilir de
İlgisiz durabilir de
Onu sana katıyor derken
Tuzaklar kurabilir de
Bu böyle...

Geriye sadece yarım yarım sevgiler
Yüzüme inceden uzun uzun çizgiler
Öznesi kalan süresi kısalan cümleler
Yalan dolan birkaç resim kaldı

Aşk seni bulabilir de
Uzakta durabilir de
Samimi oluyor derken
Mesafe koyabilir de
Bu böyle vurabilir de
İlgisiz durabilir de
Onu sana katıyor derken
Tuzaklar kurabilir de

Aşk seni bulabilir de
Mesafe koyabilir de
Bu böyle... Bu böyle...
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

  Astrolog Ferhan Akçidem, burçları her hafta Cuma sabahları Süper FM’de Geveze’nin Oyunu’nda anlatıyor...

  17-23 Haziran Astroloji Gündemi ve Burçlar;

  •    17 Haziran Yay Burcunda Dolunay; Bireysel hayatlarımızda Yay burcu, Yurt dışı, yabancılarla bağlantılı işler, ithalat, ihracat konuları, ticaret, medya, iletişim ve yayıncılık, yüksek öğrenim ve eğitimler, turizm, sportif konular ve alanlar, dini meseleler, İlahiyat, maneviyat ve felsefe ile bağlantılıdır. Dolunay sembolizmi, süresi dolmuş belli süreçlerin, ayağımıza dolanan, bizi aşağıya çeken, ilerlememizi engelleyen ve geride bırakmamız gereken konuların artık neticelendirilmesini vurgular ve bu konuları gün yüzüne çıkartır.  Dolayısıyla bizler de bireysel olarak yukarıda saydığımız konuları içeren işlerimizde, somut neticeler elde etmeye çalışacağız. Özellikle 03 Haziran İkizler Yeni ayı ile birlikte başlayan fikir ve düşüncelerin uçuşması ve iletişimlerimizin artması konularında artık ne yöne ilerleyeceğimize karar verip o konuda derine inmemizin, uzmanlaşmamızın zamanının geldiğini gösteriyor. Fakat Dolunay zamanı Ay, Aculeus yıldızıyla kavuşum halinde yer alıyor. Bardağın boş tarafını görmeye ve daha kötümser bakış açılarına sahip olmayı beraberinde getiren bu yıldız, aynı zamanda dinsel fanatizmi de ifade ediyor. Dolunay zamanı Merkür ve Mars’ın kavuşum halinde olması ve Satürn ve Plüton’a karşıt açılarının yer alması, Jüpiter Neptün stresli etkileşimi biraz gergin bir süreçte olduğumuzu, tartışmaları, fikir ayrılıklarını, dinsel duygularımızın ve manevi değerlerimizin manüple edilme riskini, ülkemiz ve sevdiklerimiz için mücadele etme zorunluluğunu göstermekte.

  •    18 Haziran Satürn Neptün dost etkileşimi; Aşırı hayalci ve gerçeklikten uzak yaklaşımlarımızın altını doldurabileceğimiz ve istikrar ve süreklilik kazandırabileceğimiz bir etkileşimdir. Uçan balonu yakalayıp sağlam bir yere bağlamayı ifade ediyor. Hayal gücü ve yaratıcılık kullanılarak etkili ve güzel işler ortaya koyabiliriz. 

  •    18 Haziran Merkür Mars kavuşumu; Merkür iletişimlerimizi, Mars ise mücadele motivasyon ve savaşmayı ifade ediyordu. Bu kavuşum ile birlikte fikir ve düşüncelerimizi karşımızdakilere zorla kabul ettirme eğilimine yönelebiliriz. Tartışma ve kavgalara meyillenen bir etkileşimdir. Her iki gezegende Yengeç burcunda olduğu için duyguların bastırılamaması ve içimizdekileri dışarı püskürtmeyi beraberinde getirebilir. 

  •    19 Haziran Merkür Plüton karşıt etkileşimi; Merkür iletişimlerimizi ve fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteriyordu ve Yengeç burcunda ilerliyor. Plüton ise değişimi dönüşümü, var olanı yıkıp yerine yenisi koymayı temsil ediyor, ayrıca otorite pozisyonundakileri ifade ediyor ve Oğlak burcunda ilerliyor. Bu ikili arasındaki karşıt etkileşim özellikle duygusal içsel, aşırı korumacı reaksiyonların, atarlı, giderli iletişimlerin bunları karşı tarafa zorla kabul ettirme eğiliminin hiç bir işe yaramayacağını ifade ediyor, özellikle otor,te pozisyonundakiler tarafında refüze edilme ve iletişimin kopması durumu ortaya çıkabilir. 

  •    20 Haziran Mars Plüton karşıt etkileşimi; Oldukça zor bir etkileşimdir. Öfke patlamalarına, aşırı hırs ve inatlaşma kaynaklı tartışma ve kavgalara dikkat çekiyor, sabırlı olmak oldukça zordur, inceldiği yerden kopsun anlayışı ağır basar, aşırı hırs, aşırı mücadele ve ölümüne kadar savaşma içgüdüsü taşır. Bu süreçte dünya üzerinde de Yangınlar, patlamalar ve volkanik faaliyetlerde artış olabilir, büyük ayaklanmalar ve toplumsal karşı koyma gündemleri ortaya çıkabilir, savaşın hararetli olduğu bölgelerde şiddet aratabilir.  

  •    21 Haziran Güneş Yengeç burcuna geçiyor; Yengeç Burcu Astroloji de 4. Burçtur. Ev kurmak, Aile olmak, çocuk sahibi olmak ve beslemek, büyütmek içeriğine sahiptir. Öncü bir burçtur, pasif değildir harekete geçme enerjisini yansıtır. Yazın başlangıcı olsa da , Güneş’in 21 Haziran sonrası açısını değiştirip, gücünü azaltması bireysel olarak dışarı dönük yapımızdan çıkıp daha çok içimize yönelmemiz konusunu vurgular, hatırlatır. Sahip olduğumuz değerler, kökenler öne çıkar. Hayal gücümüz ve içsel dünyamız daha aktif çalıştığı için duygusal duyarlılığımız artar. Normalde tepki vermeyeceğimiz, üzerinde düşünmeden geçeceğimiz konular karşısında tepkisel davranışlar gösterebiliriz. Ailemize, sevdiklerimize, milletimize karşı daha duyarlı olup, aidiyet duygumuz gereği korumacı tavırlarımızı ortaya koyabiliriz. Ay’ın sonunda önemli bir Seçim sürecinin içinde yer alacağız. Dolayısıyla Yengeç Burcu etkileri altında seçime girmek, ülkemizi korumak, ailemiz, çocuklarımız ve sevdiklerimizin geleceği için karar vermek adına harika bir ortam sunuyor.  Ancak bunun yanı sıra içine gireceğimiz duygusal derinliğin boyutları bizi zaman zaman zorlayabilir, alınganlık göstermemize, tepkilerimizin duygusal yönde ortaya çıkmasına ve mantık çerçevesinin ortadan kalkmasına yol açabilir. Mücadele ve motivasyonumuzu direk yansıtmak yerine daha dolaylı yollardan gösterme eğilimi gösterebiliriz. Bu süreçte ev kurmak, aile olmak, çocuk sahibi olmak, büyütmek, yetiştirmek gibi konulara daha fazla çekilebilir, kararlarımızda bu temayı öne çıkarabilir, hayatımızın önceliği haline getirebiliriz. 

  •    23 Haziran Venüs Jüpiter karşıt etkileşimi ; Her ikisi de iyicil özelliklerde yer alan Venüs ve Jüpiter’in stresli etkileşimi öncelikle aşk konusunda aşırı hayalci ve iyimser yaklaşımlar sergilemeyi ama aynı zamanda kibri ifade edebilir. Aşkta duyguları yansıtırken aşırı tepkiler verebilir, beklentilerimizi çok yukarılara konumlandırabiliriz. Parasal konularla alakalı olarak da kontrolü kesinlikle elden bırakmamak gereken bir zamandayız. Harcamalarımızda aşırıya kaçma eğilimi tetiklenebilir.

  17-23 Haziran 2019 Haftası Burç Analizleri; 

  17-23 Haziran 2019 Koç ve Yükselen Koç Burçları; 

  •    17 Haziran Yay Burcunda Dolunay; Bireysel hayatlarımızda Yay burcu, Yurt dışı, yabancılarla bağlantılı işler, ithalat, ihracat konuları, ticaret, medya, iletişim ve yayıncılık, yüksek öğrenim ve eğitimler, turizm, sportif konular ve alanlar, dini meseleler, İlahiyat, maneviyat ve felsefe ile bağlantılıdır. Dolunay sembolizmi, süresi dolmuş belli süreçlerin, ayağımıza dolanan, bizi aşağıya çeken, ilerlememizi engelleyen ve geride bırakmamız gereken konuların artık neticelendirilmesini vurgular ve bu konuları gün yüzüne çıkartır.  Dolayısıyla bizler de bireysel olarak yukarıda saydığımız konuları içeren işlerimizde, somut neticeler elde etmeye çalışacağız. Özellikle 03 Haziran İkizler Yeni ayı ile birlikte başlayan fikir ve düşüncelerin uçuşması ve iletişimlerimizin artması konularında artık ne yöne ilerleyeceğimize karar verip o konuda derine inmemizin, uzmanlaşmamızın zamanının geldiğini gösteriyor. Fakat Dolunay zamanı Ay, Aculeus yıldızıyla kavuşum halinde yer alıyor. Bardağın boş tarafını görmeye ve daha kötümser bakış açılarına sahip olmayı beraberinde getiren bu yıldız, aynı zamanda dinsel fanatizmi de ifade ediyor. Dolunay zamanı Merkür ve Mars’ın kavuşum halinde olması ve Satürn ve Plüton’a karşıt açılarının yer alması, Jüpiter Neptün stresli etkileşimi biraz gergin bir süreçte olduğumuzu, tartışmaları, fikir ayrılıklarını, dinsel duygularımızın ve manevi değerlerimizin manipüle edilme riskini, ülkemiz ve sevdiklerimiz için mücadele etme zorunluluğunu göstermekte.

  •    21 Haziran Güneş Yengeç burcuna geçiyor; Yengeç Burcu Astroloji de 4. Burçtur. Ev kurmak, Aile olmak, çocuk sahibi olmak ve beslemek, büyütmek içeriğine sahiptir. Öncü bir burçtur, pasif değildir harekete geçme enerjisini yansıtır. Yazın başlangıcı olsa da , Güneş’in 21 Haziran sonrası açısını değiştirip, gücünü azaltması bireysel olarak dışarı dönük yapımızdan çıkıp daha çok içimize yönelmemiz konusunu vurgular, hatırlatır. Sahip olduğumuz değerler, kökenler öne çıkar. Hayal gücümüz ve içsel dünyamız daha aktif çalıştığı için duygusal duyarlılığımız artar. Normalde tepki vermeyeceğimiz, üzerinde düşünmeden geçeceğimiz konular karşısında tepkisel davranışlar gösterebiliriz. Ailemize, sevdiklerimize, milletimize karşı daha duyarlı olup, aidiyet duygumuz gereği korumacı tavırlarımızı ortaya koyabiliriz. Ay’ın sonunda önemli bir Seçim sürecinin içinde yer alacağız. Dolayısıyla Yengeç Burcu etkileri altında seçime girmek, ülkemizi korumak, ailemiz, çocuklarımız ve sevdiklerimizin geleceği için karar vermek adına harika bir ortam sunuyor.  Ancak bunun yanı sıra içine gireceğimiz duygusal derinliğin boyutları bizi zaman zaman zorlayabilir, alınganlık göstermemize, tepkilerimizin duygusal yönde ortaya çıkmasına ve mantık çerçevesinin ortadan kalkmasına yol açabilir. Mücadele ve motivasyonumuzu direk yansıtmak yerine daha dolaylı yollardan gösterme eğilimi gösterebiliriz. Bu süreçte ev kurmak, aile olmak, çocuk sahibi olmak, büyütmek, yetiştirmek gibi konulara daha fazla çekilebilir, kararlarımızda bu temayı öne çıkarabilir, hayatımızın önceliği haline getirebiliriz.

  17-23 Haziran 2019 Boğa ve Yükselen Boğa Burçları; 

  •    17 Haziran Yay Burcunda Dolunay; Dolunay sembolizmi, süresi dolmuş belli süreçlerin, ayağımıza dolanan, bizi aşağıya çeken, ilerlememizi engelleyen ve geride bırakmamız gereken konuların artık neticelendirilmesini vurgular ve bu konuları gün yüzüne çıkartır.  Yay burcu bizler adına dışardan gelen kazançları yansıtan alanımızdır. Bu süreçte  03 Haziran İkizler Yeni ayı ile birlikte başlayan kişisel kazançlarımızı artırma adına gerçekleştireceğimiz iş ve projeler ile girişimlerimizin sonucu elde etmeye başlarız. Burada bize yük olan masrafları, ödemeleri ortaklıklarımız varsa buradaki kar zarar maliyetlerini değerlendirmeyi beraberinde getirebilir. Belki eşimiz ya da partnerimizin gelirlerindeki değişimler nedeniyle parasal konularda daha titiz olmamız gereken temalar ön plana çıkabilir. Dolunay zamanı Merkür ve Mars’ın kavuşum halinde olması ve Satürn ve Plüton’a karşıt açılarının yer alması, Jüpiter Neptün stresli etkileşimi yakın çevremiz veya ailemizle alakalı konularda borç alıp vermemek gerektiğini, aldanma, aldatılma dolandırılma kandırılma gibi risklere karşı da uyanık olmak gerekliliğini göstermekte, süregelen finansal davalarımızda da kayıp riski ortaya çıkabilir.  

  •    21 Haziran Güneş Yengeç burcuna geçiyor; Yengeç Burcu biizm adımıza yakın çevremiz iletişimlerimiz, yeteneklerimizi sergilediğimiz konular, eğitim alanlarını temsil ediyor. Güneşin bu alana geçmesiyle birlikte bir aylık süreçte artık konsantrasyon ve kararlarımızı bu alanda göstermeye eğilim gösterebiliriz. Yeni eğitimlere katılmak, tatil planları yapmak, satış pazarlama veya dijital alanlarda ortaya koyabileceğimiz iş ve projelere odaklanmak daha kolay olacaktır. Su elementi olan Yengeç burcu sayesinde hayal gücümüz ve içsel dünyamız daha aktif çalıştığı için duygusal duyarlılığımız artar. Dolayısıyla hayal gücü ve yaratıcılığımızı kullanarak ortaya çıkaracağımız projelerde daha büyük başarı elde edebiliriz. Diğer taraftan yakın çevremize kardeşlerimize vs karşı daha duyarlı olup, aidiyet duygumuz gereği korumacı tavırlarımızı ortaya koyabiliriz. Ancak bunun yanı sıra içine gireceğimiz duygusal derinliğin boyutları bizi zaman zaman zorlayabilir, alınganlık göstermemize, tepkilerimizin duygusal yönde ortaya çıkmasına ve mantık çerçevesinin ortadan kalkmasına yol açabilir. Mücadele ve motivasyonumuzu direk yansıtmak yerine daha dolaylı yollardan gösterme eğilimi gösterebiliriz. 

  17-23 Haziran 2019 İkizler ve Yükselen İkizler Burçları; 

  •    17 Haziran Yay Burcunda Dolunay; Dolunay sembolizmi, süresi dolmuş belli süreçlerin, ayağımıza dolanan, bizi aşağıya çeken, ilerlememizi engelleyen ve geride bırakmamız gereken konuların artık neticelendirilmesini vurgular ve bu konuları gün yüzüne çıkartır.  Yay burcu bizler adına ikili ilişkilerimiz ortaklıklarımızı  yansıtan alanımızdır. Bu süreçte  03 Haziran İkizler Yeni ayı ile birlikte başlayan yaşam hedeflerimiz doğrultusunda aldığımız kararları uygulamaya koyabiliriz, ektiklerimizi biçebiliriz. Hayatımızda birisi yoksa bunu görünür kılacağı gibi, hayatımızda var olan ilişkilerimizi de ciddi bir sorgudan geçirebiliriz. Sıkıntılı ve sorunlu olan kaotik ilişkiler veya ticari ortaklıklarımız bu süre zarfında son bulabilir. Dolunay zamanı Merkür ve Mars’ın kavuşum halinde olması ve Satürn ve Plüton’a karşıt açılarının yer alması, Jüpiter Neptün stresli etkileşimi evimiz ailemizle alakalı konular sevgili ilişki gündemleri vesilesiyle ortaya çıkabilecek finansal zorlanmaları gösteriyor, parasal konularda özenli ve dikkatli olmamız gereken bir süreçte olacağız. 

  •    21 Haziran Güneş Yengeç burcuna geçiyor; Yengeç Burcu bizim adımıza kişisel kazanç alanımızdır. Güneşin bu alana geçmesiyle birlikte bir aylık süreçte artık konsantrasyon ve kararlarımızı kişisel kazançlarımızı toparlamak, düzenlemek ve artırmak üzere motive hissedeceğiz. Dolunay zamanında ortaya çıkabilecek finansal sorunları artık geride bırakmak ve toparlanmaya başlamak Güneşin bu alanda ilerlediği süreçte mümkün olabilir. Su elementi olan Yengeç burcu sayesinde hayal gücümüz ve içsel dünyamız daha aktif çalıştığı için duygusal duyarlılığımız artar. Dolayısıyla hayal gücü ve yaratıcılığımızı kullanarak ortaya çıkaracağımız projelerde daha büyük başarı ve kazanç elde edebiliriz. 

  17-23 Haziran 2019 Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları; 

  •    17 Haziran Yay Burcunda Dolunay; Dolunay sembolizmi, süresi dolmuş belli süreçlerin, ayağımıza dolanan, bizi aşağıya çeken, ilerlememizi engelleyen ve geride bırakmamız gereken konuların artık neticelendirilmesini vurgular ve bu konuları gün yüzüne çıkartır.  Yay burcu bizler adına iş yerimiz, iş ortamımız ve beraber çalıştığımız kişiler alanımızdır, ayrıca sağlığımızı gösterir. Bu süreçte  03 Haziran İkizler Yeni ayı ile birlikte başlayan manevi dünyamızda yaşadığımız gelişmeler ve gündemleri, manevi huzurumuzu artırmak üzere aldığımız kararları uygulamaya koyabiliriz, ektiklerimizi biçebiliriz.  Bu süre zarfında gizli saklı arkamızdan dönen işler, iş yerinde bizi çekemeyen kişilerin aktiviteleri varsa bunlarda görünür hale gelecektir, çözülemeyecek kadar kaotik sıkıntı ve sorunlar belki iş değişikliklerine bizleri itebilir, tartışma ve gerginlik ortaya çıkarabilir ama neticede bu manevi yüklerden kurtulmamızı da kolaylaştıracaktır. Dolunay zamanı Merkür ve Mars’ın kavuşum halinde olması ve Satürn ve Plüton’a karşıt açılarının yer alması, Jüpiter Neptün stresli etkileşimi ikili ilişkilerimizde de anlayışlı ve dikkatli hareket etmemiz gerektiğini aşırı alınganlık ve duygusal baskılardan uzak durmamız gerektiğini, sağlık olarak da kendimize özen göstermemiz gereken bir süreçte olduğumuzu gösteriyor.  

  •    21 Haziran Güneş Yengeç burcuna geçiyor; Yengeç Burcu bizim adımıza yaşam hedeflerimizi gerçekleştireceğimiz alanımızdır. Güneşin bu alana geçmesiyle birlikte bir aylık süreçte artık konsantrasyon ve kararlarımızı artık kendi hayatımızı ve hayatımızda gerçekleştirmek istediğimiz idealleri toparlamak, düzenlemek, yeni kararlar almak ve artırmak üzere motive hissedeceğiz. Dolunay zamanında kariyer ve iş konularında, ikili ilişkilerimiz veya ticari ortaklıklarımızda bazı sorunlar ve kopmalar yaşamış olabiliriz, Güneşin Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte ise artık silkinip kendimize geleceğimiz bir sürece giriyoruz. Hayal gücümüz, duygularımız, hislerimiz daha aktif çalışacağı için içimizdeki sese kulak vermek daha kendimiz olan ve huzur veren kararlar almamıza destek sağlayacaktır. 

   17-23 Haziran 2019 Aslan ve Yükselen Aslan Burçları; 

  •    17 Haziran Yay Burcunda Dolunay; Dolunay sembolizmi, süresi dolmuş belli süreçlerin, ayağımıza dolanan, bizi aşağıya çeken, ilerlememizi engelleyen ve geride bırakmamız gereken konuların artık neticelendirilmesini vurgular ve bu konuları gün yüzüne çıkartır.  Yay burcu bizler adına Aşk alanımızı simgeliyor. Bu süreçte  03 Haziran İkizler Yeni ayı ile birlikte başlayan sosyal çevremizdeki gelişmeler ve gündemler, aldığımız kararları uygulamaya koyabiliriz, ektiklerimizi biçebiliriz. Hayatımızda birisi yoksa aşk fırsatını beraberinde getirir, birisi varsa, aşkımız ve sosyal çevremiz arasındaki dengeyi iyi ayarlamamız gerekir. Aşk gündemi dışında çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlarımız güzel haberleri alabilir, çocuk sahibi olanlar çocuklarının eğitimiyle ilgili konularda bazı gelişme ve fırsatları yakalayabilir. Ortaya çıkarmak istediğimiz bir hobimiz varsa ortaya çıkarmak için güzel bir zamandayız. Yatırım ve borsa konularında, eğlence ve tatil konularında girişimlerimiz veya planlarımız varsa bu süreçte biraz temkinli olmamız gerekiyor. Çünkü Dolunay zamanı Merkür ve Mars’ın kavuşum halinde olması ve Satürn ve Plüton’a karşıt açılarının yer alması, Jüpiter Neptün stresli etkileşimi sağlığımız dikkat etmemizi, bizi çekemeyenlerin arkamızdan çevireceği dolaplara karşı uyanık olmamız gerektiğini, finansal anlamda da aldanma aldatılma ve dolandırılmaya karşı tedbirli olmamızı kimseye borç vermemeyi ve kefil olmamayı işaret ediyor. 

  •    21 Haziran Güneş Yengeç burcuna geçiyor; Yengeç Burcu bizim adımıza gizli saklı işler, gizli düşmanlar, bilinçaltı psikoloji konuları ve gizli endişelerimizi ifade eden alanımızdır. Dolayısıyla bu konularda zihnimizin olağanüstü bir hızla çalışacağı, işlerimizi biraz daha gizlilikle yürütmek isteyeceğimiz, kendimizi ön plana çıkarmak ve parlatmak konusunda biraz daha temkinli ilerleyeceğimiz bir zamana giriyoruz. İlgimiz varsa maneviyat, psikoloji, okült konular, yoga meditasyon vb ruhsal rahatlama tekniklerini öğrenebileceğimiz eğitimlere başlamak veya bu konuda çalışmalar yürütmek harika bir çıkış noktası olabilir.  

   17-23 Haziran 2019 Başak ve Yükselen Başak Burçları; 

  •    17 Haziran Yay Burcunda Dolunay; Dolunay sembolizmi, süresi dolmuş belli süreçlerin, ayağımıza dolanan, bizi aşağıya çeken, ilerlememizi engelleyen ve geride bırakmamız gereken konuların artık neticelendirilmesini vurgular ve bu konuları gün yüzüne çıkartır.  Yay burcu bizler adına Ev aile ve yerleşim alnımızı beraber yaşadığımız kişileri simgeliyor. Bu süreçte 03 Haziran İkizler Yeni ayı ile birlikte başlayan kariyer gelişmeleri ve gündemler sonucu taşınma yer değiştirme konuları ortaya çıkabilir. Bununla beraber kariyerimizle evimiz arasındaki dengeyi iyi bulmamız gereken bir zamandayız. Dolunay zamanı Merkür ve Mars’ın kavuşum halinde olması ve Satürn ve Plüton’a karşıt açılarının yer alması, Jüpiter Neptün stresli etkileşimi sosyal çevremiz ve aşk gündemleri konusunda baskı yaratırken, mevcut ilişkilerimizde bazı zorlanmaları ve dengesizlikleri de beraberinde getirebilir. 

  •    21 Haziran Güneş Yengeç burcuna geçiyor; Yengeç Burcu bizim adımıza sosyal çevremizi ve arkadaşlık ortamlarımızı ifede ediyor. Dolayısıyla bir aylık süreçte konsantrasyonumuz bu alana kayıyor. Sosyal çevremizde daha aktif ve etkili iş ve projeleri hayata geçirmek isteyeceğimiz, sosyal medya da veya dijital platformlarda çok daha fazla kendimizi gösterebileceğimiz yetenek ve becerilerimizi sergileyebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Bu sürede sosyal toplumsal kurum veya derneklere üye olabilir, toplumun yararına olabilecek iş ve faaliyetlere yönelebiliriz. Kariyer kazançlarımızı artırabileceğimiz sosyal çevremiz destekli projelere imza atabiliriz. Davet ve organizasyonların vazgeçilmezi haline gelebilir ve kendimizi ortaya koyabiliriz. Yengeç burcunun daha duygusal ve içsel yönü, hayal gücü ve yaratıcılığımızı da devreye sokmamız halinde daha etkili ve güzel sonuçlar elde etmemize destek sağlar.   

  17-23 Haziran 2019 Terazi ve Yükselen Terazi Burçları; 

  •    17 Haziran Yay Burcunda Dolunay; Dolunay sembolizmi, süresi dolmuş belli süreçlerin, ayağımıza dolanan, bizi aşağıya çeken, ilerlememizi engelleyen ve geride bırakmamız gereken konuların artık neticelendirilmesini vurgular ve bu konuları gün yüzüne çıkartır.  Yay burcu bizler adına yakın çevremiz, yeteneklerimiz, eğitimler ve kişisel projelerimizin yer aldığı alanımızdır. Bu süreçte 03 Haziran İkizler Yeni ayı ile birlikte başlayan eğitim gündemleri, italat ihracat işleri, yurt dışı bağlantılı konularda başlatacağımız işleri somut bir hale dönüştürmek mümkün olabilir, bu noktada belki daha geniş kapsamlı hareket etmek yerine daha lokalize işler gerçekleştirmeyi düşünebiliriz. Dolunay zamanı Merkür ve Mars’ın kavuşum halinde olması ve Satürn ve Plüton’a karşıt açılarının yer alması, Jüpiter Neptün stresli etkileşimi kariyer ve ev ortamımızda bazı zorlanmaları ortaya koyabilir, fiziksel sağlığımızı tehlikeye sokabilir, yine bu süreçte verdiğimiz sözlere dikkat etmeli kimseyi kırmayayım derken tutamayacağımız sözler vermemeliyiz. 

  •    21 Haziran Güneş Yengeç burcuna geçiyor; Yengeç Burcu bizim adımıza kariyer alanımızı ifade ediyor. Dolayısıyla karalarımız ışığımız bir ay boyunca kariyer gündemlerine ayrılacak. Kariyerimizde daha aktif ve etkili iş ve projeleri hayata geçirmek isteyeceğimiz, yükselmenin, üst pozisyonundakilerce fark edilmenin gerçekleşeceği bir zaman başlıyor. Kariyerimizi geliştirmek, daha iyi olabilecek iş fırsatlarını araştırmak adına kararlar alabilir ve uygulamaya koyabiliriz. Beklediğimiz zam terfi prim fırsatları varsa gerekli konuşmaları yapmanın zamanıdır. Yengeç burcundaki Merkür daha duygusal ve içsel hareket ettiği için hayal gücü ve yaratıcılığımızı da devreye sokmamız daha etkili ve güzel sonuçlar elde etmemize destek sağlayacaktır.  Yengeç burcunun daha duygusal ve içsel yönü, hayal gücü ve yaratıcılığımızı da devreye sokmamız halinde daha etkili ve güzel sonuçlar elde etmemize destek sağlar.   

  17-23 Haziran 2019 Akrep ve Yükselen Akrep Burçları; 

  •    17 Haziran Yay Burcunda Dolunay; Dolunay sembolizmi, süresi dolmuş belli süreçlerin, ayağımıza dolanan, bizi aşağıya çeken, ilerlememizi engelleyen ve geride bırakmamız gereken konuların artık neticelendirilmesini vurgular ve bu konuları gün yüzüne çıkartır.  Yay burcu bizler adına kişisel kazançlarımızı temsil eden alanımızdır. Bu süreçte 03 Haziran İkizler Yeni ayı ile birlikte başlayan dışarıdan elde edeceğimiz ortak kazançlar konusundaki işleri somut bir hale dönüştürmek mümkün olabilir, buradan gelecek paralar ile kendi finansal dengemiz içinde bazı gedikleri kapatmamız ve finansal dengemizi sağlayabilmemiz mümkün olabilir. Dolunay zamanı Merkür ve Mars’ın kavuşum halinde olması ve Satürn ve Plüton’a karşıt açılarının yer alması, Jüpiter Neptün stresli etkileşimi ise özellikle ailemiz ve yakın çevremizle bağlantılı finansal gündemlere karşı bizleri uyarıyor. Bu süre zarfında evden aileden gelecek borç isteme, kefil olma veya birlikte ortaklık fırsatlarını değerlendirme konularında biraz daha temkini hareket etmemiz gerekiyor. Aldanma aldatılma ve kandırılma ile gelebilecek finansal kayıp riskleri mevcut. 

  •    21 Haziran Güneş Yengeç burcuna geçiyor; Yengeç Burcu bizim adımıza yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler, medya iletişim, eğitim, akademik kariyer ve yayıncılık konularının yer aldığı alandır. Dolayısıyla kendimizi bir ay boyunca ortaya koyacağımız konular ve alacağımız kararlar İthalat ihracat işleri, akademik kariyer konuları, medya iletişim ve yayıncılık alanlarında gerçekleşebilir. Yengeç burcundaki Güneş daha duygusal ve içsel hareket ettiği için hayal gücü ve yaratıcılığımızı da devreye sokmamız, içgüdülerimize ve önsezilerimize güvenmemiz  daha etkili ve güzel sonuçlar elde etmemize destek sağlar.  

  17-23 Haziran 2019 Yay ve Yükselen Yay Burçları; 

  •    17 Haziran Yay Burcunda Dolunay; Dolunay sembolizmi, süresi dolmuş belli süreçlerin, ayağımıza dolanan, bizi aşağıya çeken, ilerlememizi engelleyen ve geride bırakmamız gereken konuların artık neticelendirilmesini vurgular ve bu konuları gün yüzüne çıkartır.  Yay burcu bizlerim yaşam hedefleri ve ideallerini simgeleyen alanımızdır. Bu alanda bir dolunay olması yaşam hedeflerimizi gerçekleştirmek adına ayağımıza dolanan ve bizi aşağıya çeken konularda kararlar almamız gerektiğini, ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda sıkıntılı ve sorunlu olanlar varsa kopmalar, ayrılmaları beraberinde getirebilir. Dolunay zamanı Merkür ve Mars’ın kavuşum halinde olması ve Satürn ve Plüton’a karşıt açılarının yer alması, finansal konularımızla alakalı çok dikkat etmemiz gereken bir süreçte olduğumuzu Jüpiter Neptün stresli etkileşimi ise özellikle ailemizle bağlantılı finansal gündemlere karşı bizleri uyarıyor. Bu süre zarfında evden aileden gelecek borç isteme, kefil olma veya birlikte ortaklık fırsatlarını değerlendirme konularında biraz daha temkini hareket etmemiz gerekiyor. Aldanma aldatılma ve kandırılma ile gelebilecek finansal kayıp riskleri mevcut. Taşınmak, yer değiştirmek, evde bazı değişimler ve finansal riskler adına uygun bir zamanda değiliz. 

  •    21 Haziran Güneş Yengeç burcuna geçiyor; Yengeç Burcu bizim adımıza ortaklaşa kazanç alanımızı temsil ediyor. Dolayısıyla bu alanda ilerleyecek Güneş ile birlikte konsantrasyonumuzu ortaklaşa kazançlarımızı artırabileceğimiz yeni ticari birliktelikleri, ortaklıkları, hayatımıza girecek yeni bir eş ve partner kaynaklı gelişmeleri veya eş veya partnerimizin iş bulması ve finansal gelirlerini artırması konularına ayıracağız. Kredi başvurularından güzel haberler gelebilir, beklediğimiz miras nafaka vb gelirler konusunda güzel gelişmeler ortaya çıkabilir. 

  17-23 Haziran 2019 Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları; 

  •    17 Haziran Yay Burcunda Dolunay; Dolunay sembolizmi, süresi dolmuş belli süreçlerin, ayağımıza dolanan, bizi aşağıya çeken, ilerlememizi engelleyen ve geride bırakmamız gereken konuların artık neticelendirilmesini vurgular ve bu konuları gün yüzüne çıkartır.  Yay burcu bizlerin gizli saklı işler, gizli düşmanlar, bilinçaltı psikoloji konuları ve gizli endişelerimizi yansıtan alandır. Burada bir dolunay olması bizi gizliden endişelendiren konu ve gündemlerle yüzleşmeyi beraberinde getirebilir, gizli saklı dönen işler varsa görünür olur. Ama manevi anlamda bizi aşağıya çeken ne varsa bunlardan kurtulma şansını da bizlere sağlıyor, dolayısıyla bu yüzleşme sonrası manevi huzuru elde edebilmek ve rahatlamak mümkün olacaktır. Dolunay zamanı Merkür ve Mars’ın kavuşum halinde olması ve Satürn ve Plüton’a karşıt açılarının yer alması, ikili ilişkilerimizde ve ortaklıklarımızda bazı zorlanmaları beraberinde getirebilir. Jüpiter Neptün stresli etkileşimi ise özellikle yakın çevremizle bağlantılı finansal gündemlere karşı bizleri uyarıyor. Bu süre zarfında yakın çevremizden gelebilecek borç isteme, kefil olma veya birlikte ortaklık fırsatlarını değerlendirme konularında biraz daha temkini hareket etmemiz gerekiyor. Aldanma aldatılma ve kandırılma ile gelebilecek finansal kayıp riskleri mevcut. 

  •    21 Haziran Güneş Yengeç burcuna geçiyor; Yengeç Burcu bizim adımıza ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanımızı simgeliyor. Dolayısıyla bu alanda ilerleyecek Güneş hayatımızda birisi yoksa yeni bir aşk ve ilişkiyi de beraberinde getirecektir.  Bunun yanı sıra ticari anlamda kazanç sağlayacağımız ve kendi işimizi yapacağımı yeni ortaklıklar yeni kazanç fırsatları ve danışmanlık imkanları karşımıza çıkacaktır. Yengeç burcundaki Güneş daha içsel ve duygusal hareket ettiği için içgüdülerimize güvenmemiz, hayal gücü ve yaratıcılığımızı devreye sokmamız yeni ortaklıklar konusunda şansımızı artıracaktır.  

  17-23 Haziran 2019 Kova ve Yükselen Kova Burçları; 

  •    17 Haziran Yay Burcunda Dolunay; Dolunay sembolizmi, süresi dolmuş belli süreçlerin, ayağımıza dolanan, bizi aşağıya çeken, ilerlememizi engelleyen ve geride bırakmamız gereken konuların artık neticelendirilmesini vurgular ve bu konuları gün yüzüne çıkartır.  Yay burcu bizlerin sosyal çevre arkadaşlıklar konularını içeren alanıdır. Burada bir dolunay olması arkadaşlıklarımızı gözden geçireceğimizi bazılarıyla yollarımızı ayıracağımızı yeni arkadaşlık ortamlarına girebileceğimizi gösteriyor. Sosyal ve toplumsal dernek veya kurumlara üye isek bu süreci de gözden geçirip belki daha farklı ya da daha faydalı olacağını düşündüğümüz alanlara veya kurumlara kayma şansımızda olacak. Bu süreçte ayrıca hayatımıza girebilecek aşk fırsatıyla birlikte arkadaşlarımıza ve aşkımıza ayırdığımız zamanı iyi dengelememiz gerekiyor. Bu konu yalnızca aşk ile ilgili değil belki hobimiz veya çocuk gündemimizle de ortaya çıkabilir. Dolunay zamanı Merkür ve Mars’ın kavuşum halinde olması ve Satürn ve Plüton’a karşıt açılarının yer alması, sağlık konularında da çok dikkatli olmamız gerektiğini ortaya koyuyor, bu süre zarfında iş yerinde bizi çekemeyenlerle, patron müdür pozisyonundakilerle gerginliklere de dikkat etmeliyiz. Jüpiter Neptün stresli etkileşimi ise özellikle sosyal çevremizle bağlantılı finansal gündemlere karşı bizleri uyarıyor. Bu süre zarfında arkadaşlarımızdan gelebilecek borç isteme, kefil olma veya birlikte ortaklık fırsatlarını değerlendirme konularında biraz daha temkini hareket etmemiz gerekiyor. Aldanma aldatılma ve kandırılma ile gelebilecek finansal kayıp riskleri mevcut. 

  •    21 Haziran Güneş Yengeç burcuna geçiyor; Yengeç Burcu bizim adımıza iş yerimiz günlük rutin sorumluluklarımız beraber çalıştığımız kişileri ifade ediyor. Dolayısıyla bu alanda ilerleyecek Güneş , beraber çalıştığımız kişilerle birlikte yeni iş ve projeleri ortaya koymak konusunda yeni sorumluklar almayı işaret edebilir. Yeni kararlar almak yeni projelere girişmek veya yeni iş fırsatlarını araştırmak, teklifler almak yönünde hareket edebilir. Yengeç burcundaki Güneş daha içsel ve duygusal hareket ettiği için içgüdülerimize güvenmemiz, hayal gücü ve yaratıcılığımızı devreye sokmamız yeni projelerde başarı potansiyelimizi artıracaktır. 

  17-23 Haziran 2019 Balık ve Yükselen Balık Burçları; 

  •    17 Haziran Yay Burcunda Dolunay; Dolunay sembolizmi, süresi dolmuş belli süreçlerin, ayağımıza dolanan, bizi aşağıya çeken, ilerlememizi engelleyen ve geride bırakmamız gereken konuların artık neticelendirilmesini vurgular ve bu konuları gün yüzüne çıkartır.  Yay burcu bizlerin kariyer alanıdır. Bu alanda bir dolunay olması kariyer konularında sıkıntı ve zorlanma çektiğimiz  hususlar varsa ortaya çıkmasına neden olabilir, iş yerindeki sıkıntı ve sorunları gidermek üzere hareket edeceğiz, kaotik durumda yer alan çözülemeyecek sorunlar varsa işten ayrılmak, yeni alternatiflere yönelmeye çalışmak şeklinde gelişmeler yaşayabiliriz. Bu süreçte kariyer değişimi ile bağlantılı taşınma ve yer değiştirmeler veya yer değiştirme zorunluluğu sebebiyle yeni kariyer planları yönünde etkiler ortaya çıkabilir, Diğer taraftan kariyerimizde yoğun veya sıkıntılı olabilecek süreç gereği evimize yeteri kadar vakit ayıramamak veya eve fazla vakit ayırmak kaynaklı işi ihmal etmek söz konusu olabilir, aradaki dengeyi iyi bulmak ve analiz etmek gerekiyor. Dolunay zamanı Merkür ve Mars’ın kavuşum halinde olması ve Satürn ve Plüton’a karşıt açılarının yer alması, aşk veya hobiler veya yatırım borsa kaynaklı gelişmelerle sosyal çevremizin değişmesi yenilenmesi ve dönüşümü konusunda ilave etkiler getirebilir. Jüpiter Neptün stresli etkileşimi ise özellikle kariyer konusunda karşımıza çıkabilecek yeni fırsatlar olursa iyi analiz etmek gerektiğini, aşırı hayalci ve gerçekçilikten uzak yaklaşımlardan uzak durmamız gerektiğini ifade ediyor. 

  •    21 Haziran Güneş Yengeç burcuna geçiyor; Yengeç Burcu bizim adımıza aşk, hobiler ve çocuklar alanımızdır ayrıca şans oyunları ve borsa gibi yatırım argumanları da içerir. Dolayısıyla bu alanda ilerleyecek Güneş yatırım konularında fikir ve düşünceleri ortaya koymayı sağlayabilir, hayatımızda birisi yoksa yeni aşk fırsatlarını getirebilir. Çocuk sahibi olan arkadaşlarımızın çocuklarının gelişimi ve eğitimi konularında yeni eğitimleri çalışma ve projeleri ortaya koyabilir, kararlar alabilir. Hobi olarak gördüğümüz bir işi parlatmak büyütmek hayata geçirmek bu süreçte daha kolay olur. Yengeç burcundaki Güneş daha içsel ve duygusal hareket ettiği için içgüdülerimize güvenmemiz, hayal gücü ve yaratıcılığımızı devreye sokmamız yeni projelerde başarı potansiyelimizi artıracaktır. 

  Ferhan Akçidem (Ferhangiastrology)

  Benzer Haberler

  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1
  icon_close