Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
KIYAMAM SANA LEMAN SAM
Bir gün anlayacaksın
Neden sessizce gittiğimi
Senden vazgeçmek uğruna
Nasıl bir savaş verdiğimi
Mevsim kış olur hani
Bir yudum güneş bulamazsın
Sonsuz uçurumlardaki çiçeklere dokunamazsın

Her sabah bir sayfa daha
Eksilip gidiyor ömrümden
Gönlümün yıkıntılarında
Can çekişiyor umutlarım
Ellerimde acı var ellerini tutamam
Kıyamam kıyamam sana
Yollarımda ayaz var
Yaklaşma yollarıma
Kıyamam kıyamam sana
Karanlık gecelere ortak edemem seni
Kıyamam kıyamam sana
saniye sonra kapanacak.

DOĞRU ERKEKLE Mİ EVLENİYORSUNUZ!

Malum düğün sezonundayız. Ama içinizde korkular var biliyorum...

Son zamanlarda düğün haberlerinden çok boşanma haberleri alır olduk. Ne oluyor da, bir ömür geçirmek için yola çıkılan evlilikler, çok da uzun süre geçmeden bir anda sonlanıveriyor. Elbette, sonu kötü biten örneklere bakarak hayallerinizden vazgeçemezsiniz. Vazgeçmeyin de. Peki, ama "evet” demeyi düşündüğünüz erkek, sizin için doğru erkek mi nasıl anlayacaksınız?

ÖNCELİKLE KENDİNİZİ İYİ TANIYIN

Maalesef birçok kadının zihninde, her istediğini bulamayacağına dair endişeler var. Elbette kimse mükemmel değil. Her istediğinizi bulamayabilirsiniz. Hem yakışıklı, hem iyi eğitimli, hem zengin hem o, hem bu olsun. Hayal gibi, değil mi? Ama kendiniz için öncelikli meseleleri belirlemelisiniz. Sizi çok seviyor diye, sizin için öncelikli olan özelliklerin eksikliğini görmezden gelemezsiniz. Mesela sizin için eşinizin iyi eğitimli ya da iyi bir kariyer sahibi olması yüksek öncelikliyse, sırf çok yakışıklı ya da çok ilgili diye, ileride kültür farkından rahatsız olacağınız bir evlilik yapmamalısınız. Neyin sizi mutsuz edeceğini çok iyi bilmelisiniz.

SİZDEN ÖNCEKİ HAYATINI NE KADAR BİLİYORSUNUZ?

Elbette hepimiz yaş aldıkça olgunlaşıyoruz. Zaman içinde daha sakin, daha olgun davranmayı hayat bize öğretiyor. Gençliğinde çok çapkın olan bir erkek, sizinle tanışınca bir aile hayal eden sadık bir eş olabilir. Çok makul. Ancak geçmişinde şiddet uygulamış ya da kumar veya alkol sorunu yaşamış biri, ilerideki hayatında sorun yaşadığı dönemlerde, yeniden bu alışkanlıklarına geri dönebilir. Sevgiyle her şey düzelir demeyin, bazı bağımlılıklardan kurtulmak için tedavi şart.

ERKEK ARKADAŞINIZ İÇİN DEĞİŞİR MİSİNİZ?

Belki erkek arkadaşınızın daha şık giyinmesi için ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Ya da onu sizin hobilerinizle tanıştırıp ortak ilgi alanları yaratabilirsiniz. Ama sakın onun karakterini değiştirebileceğinizi düşünmeyin. Çalışkan olmayan birini hırslı, ev işlerinde isteksiz bir erkeği usta bir tamirci, içine kapanık bir erkeği sosyal bir kelebek haline dönüştürebileceğinizi düşünmek, sadece sizin yanılgınız olur. Huylu huyundan vazgeçmez, kimse kimse için değişmez. İnsanlar sadece kendileri istedikleri konularda değişirler. Gelişim de budur işte!

ARANIZDA ÇEKİM VAR MI?

Mantığa önem veren, rasyonel kararlar almayı seçen biri olabilirsiniz. Ne güzel! Ancak bir iş ortaklığı yapmadığınızı göz ardı etmeyin. Mantığınızla bir karar almak, duygularınıza hitap etmeyen biriyle evlenmek demek değildir. Bir ömrü birlikte geçirebilmek için aranızdaki sevginin sağlayacağı tahammül ve hoş görüye ihtiyacınız olduğunuzu sakın unutmayın. Cinsel ve duygusal bir çekim hissetmediğiniz bir insanla, evde köşe kapmaca oynayarak yaşayamazsınız.

(Yeşim Varol ilişki ve Evlilik Danışmanı)

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.
 

Benzer Haberler

FOTO

GALERİ

 • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
  'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
 • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
  HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
 • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
  YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
 • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
  ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
 • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
  YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
 • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
  BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
 • KORKUNÇ VOLKANLAR!
  KORKUNÇ VOLKANLAR!Endonezya yapısı itibariyle volkanik dağlardan oluşur. Çoğu sönmüş yaklaşık 150 civarında volkan bulunmaktadır.
  KORKUNÇ VOLKANLAR!
  KORKUNÇ VOLKANLAR! icon_go
 • PHOTOSHOP KULLANMADAN ÇEKİLEN EN İYİ FOTOĞRAFLAR
  PHOTOSHOP KULLANMADAN ÇEKİLEN EN İYİ FOTOĞRAFLARProfesyonel ya da ciddi olarak fotoğrafçılık ile uğraşanların çok daha iyi anlayacağı üzere doğada zaman zaman öyle anlar vardır ki, fotoğrafını çektiğinizde ömür boyu mükemmel bir anı olarak kalırlar.
  PHOTOSHOP KULLANMADAN ÇEKİLEN EN İYİ FOTOĞRAFLAR
  PHOTOSHOP KULLANMADAN ÇEKİLEN EN İYİ FOTOĞRAFLAR icon_go
icon_close
icon_fikirFİKRİNİ PAYLAŞ
PARTİYİ KAÇIRMA!
icon_close
KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1