Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
ÜZÜLMEDİN Mİ? SİMGE
Vuruldum
Aynı yerden üst üste vuruldum
Ama sustum

Dağıttın hayatımı
Beni ağır yanılttın
Acım oldun

Ve gördüm gerçeği
İçindeki seni
Buna rağmen tutuyordum o soğuk ellerini
Gidiyordum kaç defa
Ama tuttum kendimi
Yapamazdım, acıtamazdım asla senin gibi

Üzülmedin mi kalbimi çarpıp çıkarken
Küçülmedin mi aşkla verdiğin sözden cayarken
Nasıl bakıyorsun gözlerime veda ederken
Ben çok üzüldüm, sen üzülmedin mi?
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  DÜNYANIN EN MİSAFİRPERVER 5 ÜLKESİ SEÇİLDİ

  Bir online otel rezervasyon portalının dünya çapında gerçekleştirdiği anketin sonucunda ‘en misafirperver’ ülkelerin sıralaması yapıldı.

  Dünya çapında 21 bin 500 kişi ile gerçekleşilen anket yöntemiyle oluşturulan listenin birincisi Tayland olurken, Endonezya ikinci, Meksika üçüncü, Tayvan ve Hindistan ise sırasıyla dördüncü ve beşinci sıraya yerleşti.

  Anket katılımcılarından, kendi ülkelerinde gösterdikleri misafirperverliği, yurtdışında seyahat ederken edindikleri deneyim ile karşılaştırmaları istendi.

  TAYLAND (YÜZDE 85)

  En çok Taylandlıların, diğer ülkelere göre daha misafirperver olduklarını düşündükleri ortaya çıkan araştırmada, harika tropikal plajları ve Budist tapınakları ile meşhur olan güneydoğu Asya ülkesi Tayland birinci oldu.

  ENDONEZYA (YÜZDE 83)

  Poral, volkanik adaları ve Komodo ejderi ile bilinen Endonezya’da turistler arasında çok popüler olan Bali adasının yanı sıra doğal plajları ve tertemiz deniz suyu ile büyüleyen Nusa Penida adasına, ayrıca geleneksel Bali kayığı ile Sumatra adasının en büyük kenti olan Medan’a ziyaret öneriyor.
  Ankete katılan Endonezyalıların yüzde 83’ü, diğer ülkelere göre turistlere daha misafirperver davranışlarda bulunduklarını savunuyor.

  MEKSİKA (YÜZDE 77)

  Vatandaşları kendilerini diğer ülkelere göre daha misafirperver kabul eden ülkeler listesinde 3. olan Meksika’nın başkenti Meksiko’da seçkin gezginlerin isteyebileceği her şey mevcut. Bu ülke, modaya uygun ürünlerin bulunabileceği mağazalar, sıra dışı yemekler sunan restoranlar ve müthiş müzelerle birlikte harika kumsalları, heybetli dağ tepeleri, tropikal ormanları ve kurak çölleri ile öne çıkıyor.

  TAYVAN (YÜZDE 77)

  Bu küçük ada ülkesinin seyyahları çektiği önemli unsurlardan biri, aktif gece hayatı. Bunun yanı sıra 2007’ye kadar dünyanın en yüksek binası olarak kabul edilen Taipei 101 gökdeleni, İmparator Sarayı Müzesi ve Shilin Gece Pazarı da turistler tarafından büyük ilgi görüyor.
  Kent yaşamından usananlarsa hilal şekilli Qixingtan plajını, Liyu Gölü’nü ziyaret etmek isteyebilir ve Taroko Ulusal Parkı’nın güzelliklerine tanık olabilir.

  HİNDİSTAN (YÜZDE 75)

  Sıralamanın beşinci ülkesi Hindistan’da tamamı beyaz mermerden yapılan ünlü anıt mezar Tac Mahal, bakır renkteki Amber Kalesi ve kırmızıyla pembe kumtaşından inşa edilen Hawa Mahal sarayı gibi görülmeye değer birçok yapıt bulunuyor.

  Bu güzelliklerin tüm dünyadan turistleri bu ülkeye çekmesi hiç de şaşırtıcı değil, zaten ankete katılan Hindistan halkının yüzde 75’i, ülkelerini diğer ülkelere göre daha misafirperver olarak tanımlıyor. (kaynak)

  Benzer Haberler

  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1
  icon_close