Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
player_minimize
btn_menu_close Altay
1970 doğumlu Türk pop müzik şarkıcısı ve besteci.

Gerçek Adı: Mehmet Altay Biberoğlu
Doğum Yeri: Rize
Doğum Tarihi: 1970

Hakkında:
- Profesyonel müzik kariyeri 2000 yılında yayımladığı "Kalpsizsin" isimli albümle başladı.
- "Sana Bayılıyorum" ve "Şekil A" albümleriyle büyük beğeni topladı.
- 2014 yılında "Bi'şey Söyle" adlı single çalışması piyasaya çıktı.

İlk Albüm: Kalpsizsin
SÜPER FM
saniye sonra kapanacak.

YAŞAM

Gelecek Ay Kıyamet mi Kopacak?

Giza Piramitleri'ndeki yazıtlarda da geçtiği söylenen X Gezegeninin gelecek ay Dünya'yı etkilemeye başlayacağı ve sonun başlangıcı olacağını iddia edildi.

David Meade adlı komplo teorisyeni, Giza Piramitleri'ndeki yazıtlarda da geçtiği idda edilen X Gezegeninin gelecek ay Dünya'yı etkilemeye başlayacağını ve Dünya'nın sonunun başlangıcı olacağını iddia etti.

2003'de, 2012'de ve 2015'de iki kez gerçekleşeceği söylenen kıyametleri hatırlıyorsunuzdur. Hepsi Güneş sistemimizdeki 9. gezegen olduğu ve Neptün'ün arkasında saklandığı için(!) görülmediği idda edilen "X Gezegeni"nin Dünya gezegenine olan yıkıcı etkilerinden dolayı gerçekleşecekti. Tam diyorduk ki 2016 yılı kıyametsiz geçti, heralde 2017 de kıyametsiz geçecek, David Meade isimli komplo teorisyeni-yazar bizi şaşırtmadı ve 20-23 Eylül arasında yine aynı sebeple kıyametin başlayacağını iddia etti. Ancak NASA'ya göre bunu destekleyen bir şey ortada yok.Komplo teorisyenleri çoğunlukla NASA'nın X Gezegeni'nin varlığını bildiğini ve toplumdan sakladığını düşünüyor. Ancak hiç bir bilimsel veri olmadan ortaya atılan aynı kıyamet teorileri tarih değiştirilerek ortaya sunuluyor. Dr. Damir Zarkhovic'e göre NASA'nın WF-9 isimli asteroid hakkında yayınladığı verilerin, aslında X Gezegeninden kopan bir parça olduğunu idda etmişti. Ancak 2016 yılında Dünya'ya çarpacağı idda edilen ve "X Gezegeni" teorisyenlerini mutlu eden bu açıklamadan da bir sonuç gelmemişti. Daha önce bu konuyla ilgili NASA araştırmalarından sonuçlarını göstererek net yalanlamalar yapmıştı. Eylül'de bir kıyamet geliyor mu bilmiyoruz (Zaten Meade'nin iddiasına göre hemen gezegen çarpışması gerçekleşmeyecek sadece Eylül ayında etkilerini hissetmeye başlayacakmışız) fakat bu işin tatsızlaşmaya başladığı kesin. Bakalım daha ne gibi kıyamet haberleri duyacağız. 

webtekno.com

DEVAMINI OKUicon_open_down

Benzer Haberler

İlginizi Çekebilir

 • MAGAZİNBaşak Dizer'in Davetinde Olay Pişti!Dostlukları biten Özge Ulusoy ile Ahu Yağtu, Başak Dizer Tatlıtuğ'un davetinde karşı karşıya gelirken, birbirlerine selam bile vermediler.
  Başak Dizer'in Davetinde Olay Pişti!
  Asset 1 btn_play_mini
 • MAGAZİNCaner'in Aylık Kazancı AraştırılacakBeşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, eski eşi Asena Atalay’ın nafaka davası sürüyor.
  Caner'in Aylık Kazancı Araştırılacak
  Asset 1 btn_play_mini
 • MAGAZİN'Ben Otel Odalarında Kimseyle Basılmadım'Yeşim Salkım, canlı yayına bağlanıp Gülben Ergen'e, "Ben otel odalarında kimseyle basılmadım, para karşılığı satılmadım." diyerek zehir zemberek açıklamalarda bulundu.
  'Ben Otel Odalarında Kimseyle Basılmadım'
  Asset 1 btn_play_mini
 • MAGAZİNMustafa Ceceli - Selin İmer Çifti GecelerdeMustafa Ceceli ile dört ay önce evlendiği eşi Selin İmer, önceki akşam Ulus Sunset çıkışı objektife takıldı.
  Mustafa Ceceli - Selin İmer Çifti Gecelerde
  Asset 1 btn_play_mini
 • MAGAZİNÖzcan Deniz Baba Oluyor!45 yaşındaki Özcan Deniz 1 yıldır kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan (25) ile birlikteydi.
  Özcan Deniz Baba Oluyor!
  Asset 1 btn_play_mini
 • MAGAZİNİşte Türkiye'nin En Güzel KızıTürkiye'nin en güzel 20 kızının kaldığı finalde, yarışmayı ünlü oyuncu Itır Esen'in aynı isimdeki yeğeni Itır Esen kazandı.
  İşte Türkiye'nin En Güzel Kızı
  Asset 1 btn_play_mini
 • YAŞAMAtatürk Havalimanı'nda Özel Jet KazasıÖzel jetin acil iniş yaptığı sırada pistten çıktığı ve daha sonra alev aldığı bildirldi.
  Atatürk Havalimanı'nda Özel Jet Kazası
  Asset 1 btn_play_mini