Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
player_minimize
btn_menu_close Sen Maşallah Güven Yüreyi
Bir günah bırakmadın bana
Sen maşallah hepsini topla
Her yerdesin bi orda bi burda
Hızlı büyüdün ortamda
Ama iyi mi kötü mü bilemiyorum
Senin adına endişe ediyorum
Gözüne hoş gelen aslında boş
Aslında boş geleceği görüp sadece gülüyorum
Üzgünüm seni üzdüm
Ama pişman değilim
Sayende az yaşarmadı gözüm
Ama pişman değilim
btn_menu_close Güven Yüreyi
2017 yılında yayımladığı ilk single çalışması olan "Sen Maşallah" ile çıkış yapan Türk şarkıcı.
saniye sonra kapanacak.

YAŞAM

Gördüğünüz İlk Şey Gerçek Kişiliğinizi Yansıtıyor!

Hemen hepimiz sonunda kendimiz hakkında söylenecek olanların merakından bu testlere bayılmaz mıyız? Şimdi hemen ilk gördüğünüz ne, söyleyin!

Kişiliklerimiz aynı anda sabit ve değişken, genel ve özel, basit ve karmaşıktır.

Bir diğer gerçek ise, insanlar kendileri hakkında söylenebilecek her şeyi duymak ister. 

Dergiler/ internette eğlence amaçlı yayınlanan ya da geniş kapsamlı profesyonel/ akademik kişilik testleri fark etmez, hemen hepimiz sonunda kendimiz hakkında söylenecek olanların merakından bu oyuna katılırız.

İlişkisel psikoloji, ‘benzersiz kişisel geçmişlerimiz, çatışmalarımız ve dünyayla bağlantı kurma yollarımızı yansıtan tekrar eden ilişkisel kalıplar‘ olduğunu söyler. Yani, çevremizdeki insanlardan ve şeylerden hepimiz sürekli ve bilinçsizce etkileniyoruz, buna karşın sürekli olarak ve bilinçsizce bu insanları ve şeyleri etkiliyoruz da.

Neyse işin eğlenceli kısmına geçersek, resme ilk baktığınızda ne gördüğünüzü belirlemek ve aşağıda bunun ne anlama geldiğini listeden öğrenmeye geldi sıra…

1. Bir aygır
Genel olarak atlar ve özellikle aygırlar, tutkunuzu takip etmenizi sağlayan bir itici gücü temsil eder. Aynı zamanda, içgüdüsel doğasını izlerken bir yandan da sosyal açıdan uygun davranmayı bilen dengeli bireylerin işaretidir.

Ek olarak, resme baktığında ilk olarak aygırı gören birinin güçlü bir cinsel enerji barındırması muhtemeldir.
 


2. Bir horoz
Eğer ilk olarak horozu fark ettiyseniz, tüm ihtişamınızı gözler önüne sermek için coşkulu davranan birisiniz demektir. Bu kendini beğenmişlik olarak algılanmamalı. Horoz, Çin mitolojisinde beş erdemle bağdaştırılır:  Sivil sorumluluk, evlilik sadakati, cesaret, şefkat ve güven.


 
3. Bir yengeç
Yengeçlerin bize birkaç şey hatırlatmak için var oldukları söylenir:
* Hedeflerimize ulaşabilmek için her zaman tek bir yol izleyemeyiz; yanlamasına adım atmaya ve yeni bir bakış açısı kazanmaya hazır olmalıyız.
* Toplum, büyümek için hayati önem taşımaktadır, ancak kendi kendimize kalıp düşünmek için de izolasyona ihtiyaç duyarız.
* Ne zaman ilerleyeceğimizi bildiğimiz gibi geri çekilme zamanımızı da bilmeliyiz.

Eğer ilk fark ettiğiniz yengeç oldu ise, muhtemelen utangaç ve oldukça duyarlı birisiniz ama aynı zamanda keşfetmeyi seviyor ve zamanınızı kendiniz ve etrafınızdakiler için en iyi şekilde değerlendirmeyi biliyorsunuz.4.Bir peygamber devesi
İlk gördükleri bir peygamber devesi olanlar için barış, sessizlik ve sükûnet oldukça derin ve köklü ihtiyaçlardır.

Kaosun zayıflattığı bu insanlar, kendi iç bilgeliklerine dönebilmek için dış dünyadan en az şekilde etkilenmeyi öğrenmek zorundalardır. 

Dikkatinizi vererek hayatınızda önemli bir eylemde bulunma olasılığınız düşük olsa da, gerektiğinde hızlı kararlar almaya yetecek kadar akıllı ve anlayışlısınız. 


5. Bir kurt
Kurtlar, uygar yaratıklar olmamıza rağmen bazen vahşi içsel ruhumuzun dürtülerini onurlandırmamız gerektiğini hatırlamamız gereken zamanlarda bize kendilerini gösterirler.

Eğer görselde ilk fark ettiğiniz bir kurt oldu ise, uyum ve disiplin arasındaki dengeyi anlayan son derece organize bir kişisiniz. Keskin bakış açılarınıza güvenme yeteneğiniz sizin başkaları ile hızlı ve güçlü duygusal bağlar oluşturabilmenizi sağlar. Güçlü bir şekilde zekisiniz ve arkadaşlar ve ailenizden oluşan sadık bir ağınız var. Bunlar iyi yönleriniz. Diğer yandan, kötü zamanlarınızda yapı ve sınırlara olan güçlü ihtiyacınıza bağlı olarak katı ve rekabetçi olabilirsiniz. 6. Bir köpek
Eğer ilk fark ettiğiniz bir köpek oldu ise, muhtemelen kendinize karşı daha nazik, sadık ve gerçekçi olmayı hatırlamanız gerekiyor. 

Son zamanlarda hak ettiğiniz özgüven ve özsaygıdan uzaklaşmış olabilirsiniz.

Sevgi için kocaman bir ruhunuz ve kapasiteniz var ve bu yüzden bir başkasının sizi tamamen alt etmesi oldukça zor.

Ayrıca, söylediğiniz ve yaptığınız her şeyden sevecen, nazik ve koruyucu bir kalite yayılıyor.

7. Bir kartal
İlk gördüğü kartal olan biri, maneviyatı ile yeniden bağlantı kurmaya ihtiyaç duyuyor demektir.  Fırsatları elinizden kaçırmamak ve belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için kalbinizin sesini dinlemelisiniz.

Doğada kartalla uyum içinde olduğunuzda, dünyanın tüm boyutlarında dengelenmiş olursunuz. Hava kadar özgür, toprağa sağlam basan ve 
ihtiyacı olan nemi sağlayacak kadar suya yakın. 

Hayatın günlük gerçeklerinin son derece farkındayken iç büyüme için gereken teşebbüslere de muktedir olmalısınız.


 
8. Bir kelebek
Eğer ilk gördüğünüz bir kelebek ise, nezaketle değişimi kucaklayan birisisiniz.  Her şeyi olduğu gibi kabul ediyor ve çoğuyla uyum içinde kanat çırpmaya devam ediyorsunuz. Ama oldukça duyarlı bir yanınız var ve ortamdaki ufak değişiklikler yüzünden kolayca üzülebiliyorsunuz da. 

Yine de güzelliğiniz her an ışık gibi parlıyor ve hayatınıza girecek kadar şanslı olan herkese sevinç katıyorsunuz.

 9. Bir güvercin
Güvercinler, barışın sembolüdür, yani eğer ilk gördüğünüz şey bu büyülü kuş olduysa, 'bazen bu dünyada istediğiniz şeyi elde etmenin en iyi yolunun kanatlarınızı açarak ilk adımı atmak ve  rüzgarın sizi eve taşımasına izin vermek' olduğunun farkındasınızdır. Dünyanın en nazik ve verici insanlarından birisi olabilirsiniz.

Masumiyetiniz pek çok insana çekici gelecektir, hatta gereğinden fazla insana. 

Kötü insanların cömert doğanızdan beslenmelerini engellemelisiniz!


 

DEVAMINI OKUicon_open_down

Benzer Haberler

 • YAŞAMTHY Hostesi Ödüle DoymuyorTürk Hava Yolları (THY) hosteslerinden Kırgız Oksana Likhonina, bikini şampiyonalarında ödüle doymuyor.
  THY Hostesi Ödüle Doymuyor
  Asset 1 btn_play_mini
 • YAŞAM"Romanlarımdan Film Yapılmasını Hep İstedim"Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk, romanlarından film yapılmasını hep istediğini, ancak başarısızlık korkusuyla bir türlü olmadığını söyledi.
  "Romanlarımdan Film Yapılmasını Hep İstedim"
  Asset 1 btn_play_mini
 • YAŞAMDoktora Tezi Dünyada Haber Oldu!İngiliz araştırmacı, doktora tezini daha önce hiç araştırılmadığını keşfettiği üçlü cinsel ilişki üzerine yazdı!
  Doktora Tezi Dünyada Haber Oldu!
  Asset 1 btn_play_mini
 • YAŞAMWolfenstein II'den Çıkış FragmanıWolfenstein II: The New Colossus çıkış fragmanı yayınlandı.
  Wolfenstein II'den Çıkış Fragmanı
  Asset 1 btn_play_mini

İlginizi Çekebilir

 • MAGAZİNÖzge Borak'tan Kısa ve Net Aşk TanımıÖzge Borak sevgilisi Berkay Tahmaz'la çekilmiş samimi bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.
  Özge Borak'tan Kısa ve Net Aşk Tanımı
  Asset 1 btn_play_mini
 • MAGAZİN"Sıla Beni Dakikalarca Ağlattı"Sıla’nın müzik hayatının 10’uncu yılına özel bir belgesel hazırlandı.
  "Sıla Beni Dakikalarca Ağlattı"
  Asset 1 btn_play_mini
 • MAGAZİNMustafa Erdoğan Çocuklarının Velayetini Alacak mı?Gülben Ergen'in çocuklarının babası Mustafa Erdoğan, velayet sorularına yanıt verdi.
  Mustafa Erdoğan Çocuklarının Velayetini Alacak mı?
  Asset 1 btn_play_mini
 • YAŞAMPlayboy'da Bir İlk!Ünlü erkek dergisinin 64 yıllık tarihinde bir ilke imza atıldı, transseksüel model Ines Rau'nun pozları kapak oldu.
  Playboy'da Bir İlk!
  Asset 1 btn_play_mini
 • MAGAZİN"Peşimde Kamera Yoksa Bikini Giymem"Ünlü model ve TV yıldızı görev aldığı çekim için rengarenk bikinisiyle kamera karşısına geçti.
  "Peşimde Kamera Yoksa Bikini Giymem"
  Asset 1 btn_play_mini
 • MAGAZİNBerrak Tüzünataç’tan Sosyal Ayar!Sevgilisi Birkan Sokullu’nun yeni dizisine övgüler yağdıran Berrak Tüzünataç, takipçisinden gelen yoruma ilginç bir yanıt verdi.
  Berrak Tüzünataç’tan Sosyal Ayar!
  Asset 1 btn_play_mini
 • MAGAZİNTuba ile Umut İstanbul'da El EleTuba Büyüküstün ile Umut Evirgen İstanbul gecelerinde el ele ortaya çıktı.
  Tuba ile Umut İstanbul'da El Ele
  Asset 1 btn_play_mini