Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down

Radyo dinlemek için
ADBLOCK
eklentisini kapatıp sayfayı yenilemen gerekiyor.

TAMAM
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.

  KARNAVAL’DA KAZAN

  Karnaval dinleyen kazanıyor! Üye girişini yap, dinlemeye başla sıralamanı yükselt! Unutma ki daha çok Karnaval Para kazanabilmen, sıralamada öne geçebilmene bağlı.

   

  Karnaval’da Kazan Nedir?

  Karnaval'da Kazan; indirmesi ve kullanması tamamen ücretsiz olan Karnaval platformunun keyifli zaman geçirdiğin için sana hediyeler vermesidir!

  *Karnaval.com veya Karnaval Uygulaması üzerinden en sevdiğin radyoları, playlist’leri ve podcast’leri dinlerken, video izlerken, hesabında yıldızlar biriktirmeye başlarsın.

  *Dinledikçe kazandığın yıldızlarla o ayki Karnaval dinleyicileri arasında bir sıralamaya girersin. Bu sıralamada yukarıya çıkarak her ay sonu alacağın Karnaval Para miktarını arttırabilirsin. Unutma ki; sadece ilgili ay içerisinde ilk 300’e girebilen dinleyiciler Karnaval Para kazanabilir!

  *Her ay dağıtılacak ödül tutarı değiştiğinden, ilgili ay içinde en çok yıldız kazanan dinleyici sıralamasına göre belirlenen Karnaval Para’sı tutarı katalog hesabına yüklenir. Eğer ilk 300’e girebildiysen; Ay sonunda kazandığın Karnaval Para’ların Katalog’a yüklendikten sonra Karnaval platformlarındaki yıldızların sıfırlanır ve her ay başında keyifli yarış sıfırdan tekrar başlar. İlk 300’e giremediğin durumda da Yıldız’ların sıfırlanır ve ay başında herkesle beraber tekrar Yıldız toplamaya başlarsın. Ancak tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak için önce üye girişini yapmalısın. Yarışta öne geçmeni sağlayacak  "Yıldız Toplama" sistemini incelemek için “Yıldızları Nasıl Kazanırım?” bölümüne tıkla!

  *Önemli not, topladığın yıldız sayısı Karnaval Para anlamına gelmemektedir. Topladığın yıldız sayısına göre elde ettiğin sıralama ne kadar Karnaval Para kazanacağını belirler.

   

  Yıldız Kazanabileceğim Aksiyonlar Nelerdir?

  Karasal Radyo Dinle - 30 dk - 3 Yıldız
  Karasal radyolar; Joy FM, Süper Fm, Metro Fm, Virgin Radio ve JoyTürk'ü kapsamaktadır. Bu radyoları Karnaval app yada web üzerinden dinleyerek yıldız toplayabilirsin. Bir gün içerisinde -00:01 ve 23:59 arası- bir radyoyu toplam 30dk dinlediğinde yıldız kazanırsın. Birden çok radyoyu en az 30dk dinleyerek her bir radyo için ayrı yıldız kazanabilirsin.

  Web Radyo Dinle - 30 dk - 2 Yıldız
  Web Radyo Dinle: Web radyoları; Karnaval app ve web de radyolar başlığı altıda yer alan Süper Fm, Metro Fm, Virgin Radio, Joy Fm ve JoyTürk haricindeki radyoları kapsar. Bir gün içerisinde -00:01 ve 23:59 arası- bir radyoyu toplam 30dk dinlediğinde yıldızları kazanırsın. Birden çok radyoyu en az 30dk dinleyerek her bir radyo için ayrı yıldız kazanabilirsin.

  Playlist Dinle - 30 dk - 2 Yıldız
  Playlist Dinle: Playlist radyoları; Karnaval app ve web'de Playlist başlığı altıda yer alan radyoları kapsar. Bir gün içerisinde -00:01 ve 23:59 arası- bir radyoyu toplam 30dk dinlediğinde yıldız kazanırsın. Birden çok radyoyu en az 30dk dinleyerek her bir radyo için ayrı yıldız kazanabilirsin.

  Podcast Dinle - 1 Bölüm - 1  Yıldız
  Podcast Dinle: Podcast'ler; Karnaval app ve web'de Podcast başlığı altıda yer alan içerikleri kapsar. Bir podcastin daha önce dinlemediğin bir bölümünün tamamını dinleyerek yıldız toplayabilirsin. Yıldızların gün sonunda hesabına yansır.

  Podcast Serisi 5 - 5 Bölüm - 10  Yıldız
  Podcast Serisi 5: Podcast'ler; Karnaval app ve web'de Podcast başlığı altıda yer alan içerikleri kapsar. Bir podcastin daha önce dinlemediğin 5 farklı bölümünü baştan sona dinleyerek yıldız toplayabilirsin. Yıldızların gün sonunda hesabına yansır.

  Podcast Serisi 10 - 10 Bölüm - 20  Yıldız
  Podcast Serisi 10: Podcast'ler; Karnaval app ve web'de Podcast başlığı altıda yer alan içerikleri kapsamaktadır. Bir podcastin daha önce dinlemediğin 10 farklı bölümünü baştan sona dinleyerek  yıldız toplayabilirsin. Yıldızların gün sonunda hesabına yansır.

  Düzenli Ziyaret 3 - 3 Gün - 15 Yıldız
  Düzenli Ziyaret 3: 1 hafta içinde 3 gün Karnaval app yada web'de minimum 5 dakika geçirerek yıldız toplayabilirsin. Pazar 23:59 ile bir sonraki Pazar 23:59 arasındaki zaman dilimi göz önüne alınır. Hafta bittiğinde yıldızların hesabına yansır.

  Düzenli Ziyaret 5 - 5 Gün - 20  Yıldız
  Düzenli Ziyaret 5: 1 hafta içinde 5 gün Karnaval app yada web'de minimum 5 dakika geçirerek yıldız toplayabilirsin. Pazar 23:59 ile bir sonraki Pazar 23:59 arasındaki zaman dilimi göz önüne alınır.  Hafta bittiğinde yıldızların hesabına yansır.

  Düzenli Ziyaret 7 - 7 Gün - 30  Yıldız
  Düzenli Ziyaret 7: 1 hafta içinde her gün Karnaval app yada web'de minimum 5 dakika geçirerek yıldız toplayabilirsin. Pazar 23:59 ile bir sonraki Pazar 23:59 arasındaki zaman dilimi göz önüne alınır.  Hafta bittiğinde yıldızların hesabına yansır.

  Favorilerini Düzenle - Aylık 1 Defa - 100  Yıldız
  Favorilerini Düzenle: Şarkı, sanatçı, radyo, playlist ve podcast'leri beğenerek kendine özel "Favorilerim" sayfasını oluşturabilirsin. Profilin sayfasında yer alan favoriler bölümünü istediğin gibi düzenleyebilir ve yıldız toplayabilirsin. Yıldız kazanımın ayın son günü hesabına yansır. Bir kere favorilerini düzenlediğinde her ay düzenli yıldız kazanımın devam eder.

  Kafana Göre'ye Katıl - Günde 1 Defa - 5 Yıldız
  Kafana Göre’ye Katıl: Hafta içi her gün 15:30-16:30 arası Metro FM'de ve 13:30-14:30 arası Virgin Radyo'da yayınlanan Kafana Göre programına katıl, en az 3 kere şarkıları ateşle yada buzla ve yıldızları topla. Günde bir defa 5 yıldız  kazanabilirsin ve yıldızların gün sonu hesabına yansır.

  Ankete Katılım - Aylık 1 Defa - 10 Yıldız
  Ankete Katılım: Web sitemizde yer alan anketlere katılarak yıldız toplayabilirsin. Anketten yıldız kazanımı her ay sadece bir defaya mahsustur. Yıldız kazanımın ayın son günü hesabına yansır.

  Bilgi Güncelle - 1 Defa - 100 Yıldız
  Bilgi Güncelle: Profil sayfandaki hesap bilgilerini güncellediğinde yıldız kazanırsın. Her ayın son günü yıldızların hesabına yansır. Bir kere bilgilerini güncellediğinde her ay düzenli yıldız kazanımın devam eder.

   

  Karnaval Paramla Ne Yapabilirim?

  En heyecanlı bölüme geldik!

  Her ay sonunda tüm Karnaval dinleyicileri ilgili ay içinde kazandıkları toplam yıldızlara göre sıralanır. Yıldız sıralamasında yukarılardaysan alışveriş kataloğunda harcayabilmen için daha fazla Karnaval Para kazanırsın.

  Her ay kazandığın Karnaval Para'yla, alışveriş kataloğunda çeşitli kategorilerdeki ürün ve indirimlerden istediğini seçebilirsin!

  Dahası da var!

  İstersen kazandığın Karnaval Paralarını hemen harcamayıp 2 yıl içerisinde biriktirerek, alışveriş kataloğunda beğendiğin ve yüksek fiyatlı ürünleri zaman içinde daha fazla Para toplayarak da almayı hedefleyebilirsin. Beklemek istemiyorsan, hesabındaki Karnaval Para tutarının yetmediği ürünlerin kalan tutarını kendin ödeyerek satın alman da mümkün!

  Daha çok Karnaval Para kazanabilmen, aylık sıralamada öne geçebilmene bağlı. Üst sıralarda yer alabilmek için Karnaval dünyasındaki içerikleri keşfederek hemen dinlemeye başla!

  icon_close
  icon_close