Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down

Radyo dinlemek için
ADBLOCK
eklentisini kapatıp sayfayı yenilemen gerekiyor.

TAMAM
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.
  CANLI RADYO

  'FANTASTİK CANLILAR' ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR

  Türkiye’nin ilk deneyimsel çocuk eğlence ve kültür merkezi ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor…

  Hayal mühendisi çocukların eğitici ve eğlenceli dünyası IMAGINEER KIDS, yeni sergisi “Fantastik Canlılar’’ ile ziyaretçilerini ağırlamaya bekliyor.

  Türkiye'nin ilk deneyimsel çocuk eğlence ve kültür merkezi “Imagineer Kids” içerisinde yer alan interaktif aktiviteleri ve sürekli yenilenen sergileriyle 42 Maslak'ta ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.  Çocuklara ve ailelerine farklı bir deneyim sunan Imagineer Kids, eğitici ve eğlenceli bir dünyanın yeni adresi oldu.

  Fantastik Canlılar sergisi Türkiye'de ilk defa Imagineer Kids'te

  Türkiye'de ilkleri gerçekleştiren Imagineer Kids “Fantastik Canlılar” sergisiyle çocukları ağırlamayı bekliyor. Sergi; çocuklara canlı türlerini, canlıların yaşam alanlarını ve deniz, kara, hava hayvanlarını fantastik yönlerini eğlenceli bir şekilde deneyimleterek öğretiyor. Çocuklar sergide zipline’da Gökdoğan Kuşlarının hızını, dinozor havuzunda dinozor kemiklerinin hangi dinozora ait olduğunu, dev zürafanın beneklerinin özelliklerini, top havuzunda yunusların ilginç yönlerini ve trambolinde Unicorn’un fantastik özelliklerini öğrenecekler.  

  Çocukların Yepyeni Dünyası Imagineer Kids 42 Maslak'ta

  Imagine(hayal et) ve Engineer(mühendis) kelimelerinin birleşmesinden doğan Imagineer Kids, Türkiye'de bir ilk olarak dijital ve analog dünyayı birleştiren özel konseptleriyle 42 Maslak'ta ziyaretçilerini ağırlıyor.
  Ulusal Tarih Müzesi- Londra, Manhattan Çocuk Müzesi- A.B.D., Miami Çocuk Müzesi- A.B.D., Londra Bilim Müzesi- İngiltere gibi şehirlerin sergi, eğitim, eğlence, kültür ve aile aktivitelerini bünyesinde bulunduran örneklerle; eğlenirken öğrenmeyi odak noktasına alan Imagineer Kids, Türkiye'deki bu eksikliği tamamlamaya gönüllü olmaya devam ediyor. Mekan, yeni bir oluşum olarak, farklı ve özel deneyimsel alanlarda çocuklara modern ve eğlenceli yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

  Eğitim ve Teknoloji Eğlenceyle Buluşuyor

  Teknoloji dünyasına doğan, eğlenceyi teknoloji ile bir arada yaşayan çocukların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan bu özel dünyada farklı ünitelerde çeşitli aktiviteler gerçekleşiyor. Çocukların sınırsız hayal gücüne bilim ve teknoloji ile yön veren eğlenceli ve öğretici alanlarıyla geleceğin üretken ve yetenekli bireylerinin yetişmesine katkı sağlayan Imagineer Kids, eğitimi ve eğlenceyi bir araya getiren “Edutainment” konseptiyle 3-12 yaş grubu çocuklara kendi okul müfredatıyla uyumlu ve STEAM (Bilim-Teknoloji-Mühendislik-Sanat-Matematik) eşliğinde eşsiz bir deneyim imkanı sunuyor. 0-3 yaş çocuklara yönelik özel modülleri ile Imagineer Kids her yaştan çocuğa bu muhteşem dünyayı deneyimleme imkanı da sağlıyor. Eğitim ve çocuk pedagojisinde uzman kadronun gözetimi eşliğinde titizlikle hazırlanan özgün içerikleriyle Imagineer Kids'te çocuklar eğlenirken öğreniyor.

  Dünyaca Ünlü Lisanslı Karakterler Imagineer Kids'te

  Çocukların hayran olduğu dünyaca ünlü lisanslı karakterlerin bir arada bulunduğu özel bir çocuk dünyası olarak tasarlanan Imagineer Kids; Cartoon Network, Oddbods, DC Comics gibi çok sevilen karakterleri çocuklarla buluşturuyor. Imagineer Kids'te, çocuk ve yetişkinler için sergilerin gerçekleştirileceği sergi alanı, çocuk tiyatroları, doğum günü odaları, özel temalı etkinlik alanları, sevdikleri lisanslı karakterlerle buluşacakları şov sahnesi bulunuyor. Çocukların kostüm karakterlerle birlikte hayal dünyalarındaki gibi doğum günü partileri düzenleyebileceği Imagineer Kids; küçüklerin keşif dünyalarına hitap ederken söyleşilere, atölyelere ve ayrıca iş dünyası içinde eğlenceli kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Gün sonunda unutulmayacak birçok deneyim ile alandan ayrılacak aile ve çocuklar bu deneyimi her anı yaşayabilecek!

  Benzer Haberler

  icon_close
  icon_close