Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
/radyolar/superfm

Radyo dinlemek için
ADBLOCK
eklentisini kapatıp sayfayı yenilemen gerekiyor.

TAMAM
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute

saniye sonra kapanacak.

HEMEN DİNLE

BİR TÜRKİYE UYARLAMASI

KUTSAL MOTOR

Kutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar.

Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!

Tüm Podcast Bölümleri

 • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #15 - Matrix
  07.10.2021 13:56Vestel Psm Radyo / Kutsal Motor Ile Bir Türkiye Uyarlaması #15 - MatrixKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
  38:49"
 • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #14 - Lost In Translation
  23.09.2021 14:37Vestel Psm Radyo / Kutsal Motor Ile Bir Türkiye Uyarlaması #14 - Lost In TranslationKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
  37:39"
 • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #13 - Whiplash
  09.08.2021 16:32Vestel Psm Radyo / Kutsal Motor Ile Bir Türkiye Uyarlaması #13 - WhiplashKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
  42:12"
 • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #12 - Parazit
  02.08.2021 18:11Vestel Psm Radyo / Kutsal Motor Ile Bir Türkiye Uyarlaması #12 - ParazitKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
  40:00"
 • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #11 - Titanic
  02.07.2021 18:24Vestel Psm Radyo / Kutsal Motor Ile Bir Türkiye Uyarlaması #11 - TitanicKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
  51:16"
 • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #10 - Mad Max
  28.06.2021 13:38Vestel Psm Radyo / Kutsal Motor Ile Bir Türkiye Uyarlaması #10 - Mad MaxKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
  43:06"
 • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #9 - Ice Wide Shot
  28.06.2021 13:28Vestel Psm Radyo / Kutsal Motor Ile Bir Türkiye Uyarlaması #9 - Ice Wide ShotKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
  56:31"
 • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #9 - Eyes Wide Shut
  28.06.2021 13:28Vestel Psm Radyo / Kutsal Motor Ile Bir Türkiye Uyarlaması #9 - Eyes Wide ShutKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
  56:31"
 • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #9 - Eyes Wide Shot
  28.06.2021 13:28Vestel Psm Radyo / Kutsal Motor Ile Bir Türkiye Uyarlaması #9 - Eyes Wide ShotKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
  56:31"
 • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #8 - Gravity
  14.06.2021 10:47Vestel Psm Radyo / Kutsal Motor Ile Bir Türkiye Uyarlaması #8 - GravityKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
  38:33"

EN YENİ BÖLÜMLER

icon_close
icon_close