Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down

Radyo dinlemek için
ADBLOCK
eklentisini kapatıp sayfayı yenilemen gerekiyor.

TAMAM
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
An Edis
Elim kalbinde, bu ne güzel bir hız
Kızıp gülmen bile hep noksansız
Bazen hayranım bu kırılgan gücüne
Bile bile avucundayız

Hayat günden güne zor inan bana
Acım karışır teninin kavruğuna
O an, herkes gibi çırılçıplak
Ama bir bakan gitmez bir daha

Beni sar zaman, mekan değersiz
Ben seninsem geçer kaygım
Özleyen kalsın habersiz
Başkasından yok bir kaybım

Zaman mekan değersiz
Ben seninsem geçer kaygım
Özleyen kalsın habersiz
Başkasından yok bir kaybım

Hayat günden güne zor inan bana
Acım karışır teninin kavruğuna
O an, herkes gibi çırılçıplak
Ama bir bakan gitmez bir daha

Beni sar zaman, mekan değersiz
Ben seninsem geçer kaygım
Özleyen kalsın habersiz
Başkasından yok bir kaybım

Zaman mekan değersiz
Ben seninsem geçer kaygım
Özleyen kalsın habersiz
Başkasından yok bir kaybım

Kim anlar bizi bizden başka
Yanıma sokul lütfen hemen aşkla

Beni sar zaman, mekan değersiz
Ben seninsem geçer kaygım
Özleyen kalsın habersiz
Başkasından yok bir kaybım

Zaman mekan değersiz
Ben seninsem geçer kaygım
Özleyen kalsın habersiz
Başkasından yok bir kaybım
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close

  JoyTürk
  saniye sonra kapanacak.

  HEMEN DİNLE

  BİR TÜRKİYE UYARLAMASI

  KUTSAL MOTOR

  Kutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar.

  Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!

  Tüm Podcast Bölümleri

  • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #15 - Matrix
   07.10.2021 13:56Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #15 - MatrixKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
   38:49"
  • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #14 - Lost In Translation
   23.09.2021 14:37Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #14 - Lost In TranslationKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
   37:39"
  • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #13 - Whiplash
   09.08.2021 16:32Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #13 - WhiplashKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
   42:12"
  • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #12 - Parazit
   02.08.2021 18:11Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #12 - ParazitKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
   40:00"
  • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #11 - Titanic
   02.07.2021 18:24Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #11 - TitanicKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
   51:16"
  • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #10 - Mad Max
   28.06.2021 13:38Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #10 - Mad MaxKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
   43:06"
  • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #9 - Ice Wide Shot
   28.06.2021 13:28Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #9 - Ice Wide ShotKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
   56:31"
  • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #9 - Eyes Wide Shut
   28.06.2021 13:28Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #9 - Eyes Wide ShutKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
   56:31"
  • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #9 - Eyes Wide Shot
   28.06.2021 13:28Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #9 - Eyes Wide ShotKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
   56:31"
  • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #8 - Gravity
   14.06.2021 10:47Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #8 - GravityKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
   38:33"
  • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #7 - Kill Bill
   04.06.2021 23:10Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #7 - Kill BillKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
   44:59"
  • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #6 - Maymunlar Cehennemi
   01.06.2021 17:07Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #6 - Maymunlar CehennemiKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
   36:46"
  • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #5 - Uncut Gems
   21.05.2021 14:01Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #5 - Uncut GemsKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
   45:38"
  • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #4 - Call Me By Your Name
   14.05.2021 16:49Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #4 - Call Me By Your NameKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
   42:36"
  • Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #3 - La La Land
   07.05.2021 19:38Vestel PSM Radyo / Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #3 - La La LandKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
   49:20"
  • Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #2 - The Wolf of Wallstreet
   07.05.2021 18:20Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #2 - The Wolf of WallstreetKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da
   36:13"
  • Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #1 - Interstellar
   29.03.2021 12:00Kutsal Motor ile Bir Türkiye Uyarlaması #1 - InterstellarKutsal Motor ekibi muhabettini podcaste taşıyor ve çok sevilen, ses getiren filmleri Türkiye’ye uyarlıyor. Yönetmeninden oyuncusuna, mekanlardan müziğine kadar her detayın üzerinden geçerek uyarlamanın hakkını veriyorlar. Uzman dokunuşuyla Bir Türkiye Uyarlaması Vestel PSM Radyo’da!
   61:35"

  EN YENİ BÖLÜMLER

  icon_close
  icon_close