Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down

Radyo dinlemek için
ADBLOCK
eklentisini kapatıp sayfayı yenilemen gerekiyor.

TAMAM
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
Yaz Yağmuru Serdar Ortaç
Çok seneler geçti senden sonra
Ben hep yalancı aşklar yaşadım
Hiçbir zaman ölmeyen şarkılar gibi
Ben hiç seni unutmadım
Şimdi hatırlarım eski günleri
Belki döner gelirsin bir sabah
Ağlamaktan usanmadan
Hergün ağladım durmadan
Şimdi beni yalvartmadan gel
Yaz yağmuru düşer durur yüreğime
Bir küçük aşk yeter benim hasretime
Sen de benim yağmurum ol
Damla damla yağ gönlüme
x 2
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.
  HEMEN DİNLE

  İSİM, ŞEHİR, HAYVAN

  EREL ERYÜREK

  Medyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!

  Tüm Podcast Bölümleri

  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #22 - Doğan Duru
   01.02.2022 15:12Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #22 - Doğan DuruMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   58:13"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #21 - Ülkü Duru
   16.12.2021 16:36Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #21 - Ülkü DuruMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   58:48"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #20 - Müge Büyüktalaş
   08.12.2021 11:33Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #20 - Müge BüyüktalaşMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   50:04"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #19 - Genco Arı
   29.11.2021 13:48Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #19 - Genco ArıMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   59:18"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #18 - Özlem Saraç Özcan
   10.11.2021 10:52Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #18 - Özlem Saraç ÖzcanMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   57:24"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #17 - İpek İpekçioğlu
   10.11.2021 10:51Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #17 - İpek İpekçioğluMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   54:14"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #16 - Bahadır Baruter
   20.10.2021 10:10Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #16 - Bahadır BaruterMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   52:13"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #15 - İlksen Utlu
   13.10.2021 15:23Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #15 - İlksen UtluMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   49:36"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #14 - Deniz Gürzumar
   07.10.2021 14:00Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #14 - Deniz GürzumarMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   55:33"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #13 - Seray Öztürk
   28.09.2021 13:08Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #13 - Seray ÖztürkMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   64:20"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #12 - Kerimcan Güleryüz
   09.09.2021 15:58Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #12 - Kerimcan GüleryüzMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   59:33"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #11 - Çağan Tunalı
   01.09.2021 14:53Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #11 - Çağan TunalıMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   48:30"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #10 - Mine Kasapoğlu
   18.08.2021 17:55Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #10 - Mine KasapoğluMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   52:01"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #9 - Ferhan İstanbullu
   03.08.2021 17:57Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #9 - Ferhan İstanbulluMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   58:04"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #8 - Hakan Kurşun
   29.07.2021 13:07Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #8 - Hakan KurşunMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   44:37"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #7 - Fem Güçlütürk
   29.07.2021 12:17Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #7 - Fem GüçlütürkMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   47:36"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #6 - Şebnem Kitiş
   13.07.2021 15:47Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #6 - Şebnem KitişMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   48:52"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #5 - Güvenç Dağüstün
   30.06.2021 09:51Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #5 - Güvenç DağüstünMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   36:58"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #4 - Nuri Harun Ateş
   28.06.2021 13:35Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #4 - Nuri Harun AteşMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   33:21"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #3 - Lara Di Lara
   14.06.2021 10:30Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #3 - Lara Di LaraMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın!
   47:24"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #2 - Ayten Alpün
   04.06.2021 23:41Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #2 - Ayten AlpünMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın! 
   64:53"
  • Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #1 - Kubilay Tunçer
   04.06.2021 22:44Vestel PSM Radyo / Erel Eryürek ile İsim, Şehir, Hayvan #1 - Kubilay TunçerMedyadan dijital platformlara içerik üreten, yazan ve DJ’lik yapan Erel Eryürek, ara verdiği radyo programcılığına Vestel PSM Radyo’da devam ediyor. “İsim, Şehir, Hayvan” adını taşıyan oyunlu programında, kendinizi sürpriz konuklarla gerçekleşecek neşeli bir sohbete hazırlayın! 
   39:36"

  EN YENİ BÖLÜMLER

  icon_close
  icon_close