Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down

Radyo dinlemek için
ADBLOCK
eklentisini kapatıp sayfayı yenilemen gerekiyor.

TAMAM
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  JoyTurk
  saniye sonra kapanacak.
  HEMEN DİNLE

  İYİ Kİ AGESA

  AGESA HAYAT VE EMEKLİLİK

  Keşkeleri iyi ki’lere dönüştürmek için yola çıkan AgeSA Hayat ve Emekilik’in podcast kanalına hoş geldiniz. Burada pek çok değerli konukla birlikte hayal kurduğumuz, farklı hikayelerden ilham aldığımız, hayata, geleceğe, sağlığa, ekonomiye ve daha pek çok konuya dair samimi sohbetlerimizi dinleyebilirsiniz. Zamanını anlamlı kılmak, monotonluktan çıkmak ve farklı bir ses duymak isteyen herkes burada buluşuyor.

  Tüm Podcast Bölümleri

  • Bahar Eriş - Büyüyünce Ne Olacaksın?
   21.06.2022 09:00Bahar Eriş - Büyüyünce Ne Olacaksın?AgeSA Hayat ve Emeklilik - Büyüyünce Ne Olacaksın? podcast serimiz devam ediyor. İkinci bölümün konuğu Bahar Eriş. Büyüyünce ne olmak istersin? Zengin! Şahane yanıt:) Peki zenginlik nedir? Potansiyel nasıl geliştirilir? Akademisyen, yazar Dr. Bahar Eriş, aslında simultane tercüman. İşi sırasında yolu "üstün potansiyelli çocuklara eğitim verenlerle" kesişiyor; ünlü Fulbright bursunu kazanıp ABD'de bu alanda eğitim görüyor. Sonrası kitaplar, konferanslar, sürekli öğrenme ve aktarma süreci... Bu bölüm de o aktarımlardan biri; Bahar Eriş'le uzayan yaşam sürelerinden çocukların eğitimine pek çok konuda konuştuk... See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
   38:08"
  • Ümit Alan - Büyüyünce Ne Olacaksın?
   14.06.2022 14:49Ümit Alan - Büyüyünce Ne Olacaksın?AgeSA Hayat ve Emeklilik - Büyüyünce Ne Olacaksın? podcast serimizin  ilk konuğu Ümit Alan. Çok kişi Ümit Alan'ı gazeteci sansa da aslında o, 'yüksek lisansını gazetecilikle ilgili bir konuda yapmış', yıllardır da düzenli gazete yazıları yazan, 'kitaplı' bir reklamcı. Bir dönemin televizyon yorumcusu, şimdinin podcast yayıncısı. Ümit Alan ile "Sosyal medyadaki yaş ayrımcılığı" üzerine yazdığı yazıdan yola çıkarak farklı kuşakları, aralarındaki çatışma ya da geçişkenlikleri, "ağ nesli"ni, çocukluğu, yaşlılığı konuştuk. "İyi ki"lerden söz ettik, "zamanın" önemine değindik. See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
   29:40"
  • Büyüyünce Ne Olacaksın? - Trailer
   13.06.2022 14:20Büyüyünce Ne Olacaksın? - TrailerNilay Örnek ile birlikte hazırladığımız Büyüyünce Ne Olacaksın? podcast serisine hoşgeldiniz. Bu mini seri içerisinde konuklarımızla büyümek, gelecek, gelecek için atılan ya da atılmayan adımlar, keşkeler, iyi ki'ler, ve hayatın kendisini konuşurken bugünü ve yarını anlamaya çalışacağız. Birilerini daha yakından tanıyıp, belli kavramları tartışacağız. See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
   00:33"

  EN YENİ BÖLÜMLER

  icon_close
  icon_close