Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
/radyolar/superfm

Radyo dinlemek için
ADBLOCK
eklentisini kapatıp sayfayı yenilemen gerekiyor.

TAMAM
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
Yatıya Melis Kar
Yeter artık! Naza çekme
Kendini bana bir teslim et be!
Senin o güzel yüzü suyu hürmetine
Amadeyim emrine

Off ! Olamam asla
Yerine birini koyamam asla
Off ! Düştüm aşka
Tadın dilimde
Zehir de olsa

Hadi ya!
Gel kalbime yatıya
Hadi ya!
Gel kalbime yatıya

Sen Mecnun ol, ben de Leyla
Destan yazalım kara sevdaya
İbret olsun aşkımız tüm Dünya’ya

Süper FM
saniye sonra kapanacak.

HEMEN DİNLE

LEVENT SEVİ İLE LEVO'NUN TAVERNASI

LEVENT SEVİ

Yönetmen ve yapımcı Levent Sevi’nin geçtiğimiz yakın dönemde, hayatımız normal akışındayken yüzyüze konuklar alarak yaptığı sevilen etkinlik serisi Levo’nun Tavernası, Vestel PSM Radyo’da başlıyor. Her hafta yeni nesil müzisyenlerin konuk olacağı programda, konukların sevdikleri eski bir şarkıcıyı birlikte hazırlayacakları playlistler eşliğinde konuşacakları ve geçmişi yad edecekleri sohbet programı Levo’nun Tavernası, her Perşembe 21:00’de Vestel PSM Radyo’da.

Tüm Podcast Bölümleri

 • Vestel PSM Radyo / Levent Sevi ile Levo’nun Tavernası #10 – Simge Pınar
  20.05.2022 13:25Vestel Psm Radyo / Levent Sevi Ile Levo’nun Tavernası #10 – Simge PınarYönetmen ve yapımcı Levent Sevi’nin geçtiğimiz yakın dönemde, hayatımız normal akışındayken yüzyüze konuklar alarak yaptığı sevilen etkinlik serisi Levo’nun Tavernası, Vestel PSM Radyo’da! Her hafta yeni nesil müzisyenlerin konuk olacağı programda, konukların sevdikleri eski bir şarkıcıyı birlikte hazırlayacakları playlistler eşliğinde konuşacakları ve geçmişi yad edecekleri sohbet programı Levo’nun Tavernası, her Perşembe 21:00’de Vestel PSM Radyo’da. Bu bölümün konusu: Vera.
  44:55"
 • Vestel PSM Radyo / Levent Sevi ile Levo’nun Tavernası #9 – Seda Erciyes
  13.05.2022 17:11Vestel Psm Radyo / Levent Sevi Ile Levo’nun Tavernası #9 – Seda ErciyesYönetmen ve yapımcı Levent Sevi’nin geçtiğimiz yakın dönemde, hayatımız normal akışındayken yüzyüze konuklar alarak yaptığı sevilen etkinlik serisi Levo’nun Tavernası, Vestel PSM Radyo’da! Her hafta yeni nesil müzisyenlerin konuk olacağı programda, konukların sevdikleri eski bir şarkıcıyı birlikte hazırlayacakları playlistler eşliğinde konuşacakları ve geçmişi yad edecekleri sohbet programı Levo’nun Tavernası, her Perşembe 21:00’de Vestel PSM Radyo’da. Bu bölümün konusu: Yasemin Mori.
  43:34"
 • Vestel PSM Radyo / Levent Sevi ile Levo’nun Tavernası #8 – Emir Yargın
  05.05.2022 09:41Vestel Psm Radyo / Levent Sevi Ile Levo’nun Tavernası #8 – Emir YargınYönetmen ve yapımcı Levent Sevi’nin geçtiğimiz yakın dönemde, hayatımız normal akışındayken yüzyüze konuklar alarak yaptığı sevilen etkinlik serisi Levo’nun Tavernası, Vestel PSM Radyo’da! Her hafta yeni nesil müzisyenlerin konuk olacağı programda, konukların sevdikleri eski bir şarkıcıyı birlikte hazırlayacakları playlistler eşliğinde konuşacakları ve geçmişi yad edecekleri sohbet programı Levo’nun Tavernası, her Perşembe 21:00’de Vestel PSM Radyo’da. Bu bölümün konusu: Athena.
  44:25"
 • Vestel PSM Radyo / Levent Sevi ile Levo’nun Tavernası #7 – Batuhan Polat
  22.04.2022 17:31Vestel Psm Radyo / Levent Sevi Ile Levo’nun Tavernası #7 – Batuhan PolatYönetmen ve yapımcı Levent Sevi’nin geçtiğimiz yakın dönemde, hayatımız normal akışındayken yüzyüze konuklar alarak yaptığı sevilen etkinlik serisi Levo’nun Tavernası, Vestel PSM Radyo’da! Her hafta yeni nesil müzisyenlerin konuk olacağı programda, konukların sevdikleri eski bir şarkıcıyı birlikte hazırlayacakları playlistler eşliğinde konuşacakları ve geçmişi yad edecekleri sohbet programı Levo’nun Tavernası, her Perşembe 21:00’de Vestel PSM Radyo’da. Bu bölümün konusu: Barış Manço.
  50:30"
 • Vestel PSM Radyo / Levent Sevi ile Levo’nun Tavernası #6 – Barış Demirel
  15.04.2022 14:16Vestel Psm Radyo / Levent Sevi Ile Levo’nun Tavernası #6 – Barış DemirelYönetmen ve yapımcı Levent Sevi’nin geçtiğimiz yakın dönemde, hayatımız normal akışındayken yüzyüze konuklar alarak yaptığı sevilen etkinlik serisi Levo’nun Tavernası, Vestel PSM Radyo’da! Her hafta yeni nesil müzisyenlerin konuk olacağı programda, konukların sevdikleri eski bir şarkıcıyı birlikte hazırlayacakları playlistler eşliğinde konuşacakları ve geçmişi yad edecekleri sohbet programı Levo’nun Tavernası, her Perşembe 21:00’de Vestel PSM Radyo’da. Bu bölümün konusu: Duman.
  57:20"
 • Vestel PSM Radyo / Levent Sevi ile Levo’nun Tavernası #5 – Güneş Özgeç
  01.04.2022 13:35Vestel Psm Radyo / Levent Sevi Ile Levo’nun Tavernası #5 – Güneş ÖzgeçYönetmen ve yapımcı Levent Sevi’nin geçtiğimiz yakın dönemde, hayatımız normal akışındayken yüzyüze konuklar alarak yaptığı sevilen etkinlik serisi Levo’nun Tavernası, Vestel PSM Radyo’da! Her hafta yeni nesil müzisyenlerin konuk olacağı programda, konukların sevdikleri eski bir şarkıcıyı birlikte hazırlayacakları playlistler eşliğinde konuşacakları ve geçmişi yad edecekleri sohbet programı Levo’nun Tavernası, her Perşembe 21:00’de Vestel PSM Radyo’da. Bu bölümün konusu: Tarkan.
  40:39"
 • Vestel PSM Radyo / Levent Sevi ile Levo’nun Tavernası #4 - Nilipek.
  30.03.2022 11:55Vestel Psm Radyo / Levent Sevi Ile Levo’nun Tavernası #4 - Nilipek.Yönetmen ve yapımcı Levent Sevi’nin geçtiğimiz yakın dönemde, hayatımız normal akışındayken yüzyüze konuklar alarak yaptığı sevilen etkinlik serisi Levo’nun Tavernası, Vestel PSM Radyo’da! Her hafta yeni nesil müzisyenlerin konuk olacağı programda, konukların sevdikleri eski bir şarkıcıyı birlikte hazırlayacakları playlistler eşliğinde konuşacakları ve geçmişi yad edecekleri sohbet programı Levo’nun Tavernası, her Perşembe 21:00’de Vestel PSM Radyo’da. Bu bölümün konusu: Mirkelam.
  40:46"
 • Vestel PSM Radyo / Levent Sevi ile Levo’nun Tavernası #3 - Gülinler
  11.03.2022 12:31Vestel Psm Radyo / Levent Sevi Ile Levo’nun Tavernası #3 - GülinlerYönetmen ve yapımcı Levent Sevi’nin geçtiğimiz yakın dönemde, hayatımız normal akışındayken yüzyüze konuklar alarak yaptığı sevilen etkinlik serisi Levo’nun Tavernası, Vestel PSM Radyo’da! Her hafta yeni nesil müzisyenlerin konuk olacağı programda, konukların sevdikleri eski bir şarkıcıyı birlikte hazırlayacakları playlistler eşliğinde konuşacakları ve geçmişi yad edecekleri sohbet programı Levo’nun Tavernası, her Perşembe 21:00’de Vestel PSM Radyo’da. Bu bölümün konusu: Ferdi Özbeğen.
  44:46"
 • Vestel PSM Radyo / Levent Sevi ile Levo’nun Tavernası #2 - Paptırcem
  04.03.2022 12:00Vestel Psm Radyo / Levent Sevi Ile Levo’nun Tavernası #2 - PaptırcemYönetmen ve yapımcı Levent Sevi’nin geçtiğimiz yakın dönemde, hayatımız normal akışındayken yüzyüze konuklar alarak yaptığı sevilen etkinlik serisi Levo’nun Tavernası, Vestel PSM Radyo’da! Her hafta yeni nesil müzisyenlerin konuk olacağı programda, konukların sevdikleri eski bir şarkıcıyı birlikte hazırlayacakları playlistler eşliğinde konuşacakları ve geçmişi yad edecekleri sohbet programı Levo’nun Tavernası, her Perşembe 21:00’de Vestel PSM Radyo’da. Bu bölümün konusu: Mor ve Ötesi.
  44:43"
 • Vestel PSM Radyo / Levent Sevi ile Levo’nun Tavernası #1 - Tuğçe Şenoğul
  03.03.2022 16:39Vestel Psm Radyo / Levent Sevi Ile Levo’nun Tavernası #1 - Tuğçe ŞenoğulYönetmen ve yapımcı Levent Sevi’nin geçtiğimiz yakın dönemde, hayatımız normal akışındayken yüzyüze konuklar alarak yaptığı sevilen etkinlik serisi Levo’nun Tavernası, Vestel PSM Radyo’da! Her hafta yeni nesil müzisyenlerin konuk olacağı programda, konukların sevdikleri eski bir şarkıcıyı birlikte hazırlayacakları playlistler eşliğinde konuşacakları ve geçmişi yad edecekleri sohbet programı Levo’nun Tavernası, her Perşembe 21:00’de Vestel PSM Radyo’da. Bu bölümün konusu: Ajda Pekkan.
  46:17"

EN YENİ BÖLÜMLER

icon_close
icon_close