Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down

Radyo dinlemek için
ADBLOCK
eklentisini kapatıp sayfayı yenilemen gerekiyor.

TAMAM
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute

saniye sonra kapanacak.

Diğer Radyoları Gör icon_arrow_left
JoyTurk Rock

JOYTURK ROCK

Türkçe Rock'ın En İyisi

Türkiye’nin en büyük radyo grubu olan Karnaval Medya Grup bünyesindeki 5 Karasal ve onlarca dijital radyodan biri olan JoyTurk Rock, geniş karasal yayın ağı ile Türkiye’nin bir çok noktasında canlı radyo dinlemek isteyenlerle buluşuyor! “JoyTurk Rock” online canlı radyo olarak, Karnaval.com internet sitesinde, Karnaval App ile akıllı telefonlarda, tabletlerde ve Smart TV’lerde canlı ve online olarak radyo dinleyicileriyle buluşuyor!

2014 yılında yayın hayatına başlayan JoyTurk Rock, yeni ve eski rock şarkılarıyla dinleyenlerine zamanda kısa bir yolculuk yapma fırsatı sunmaktadır. “Türkçe Rock’ın En İyisi” sloganıyla 7/24 yayına yapmaya devam eden JoyTurk Rock, Karnaval.com internet sitesinde, Karnaval Uygulaması ile akıllı telefonlarda, tabletlerde ve Smart TV’lerde canlı online radyo olarak sizinle!

Karnaval.com ve Karnaval app üzerinden en son çalan 10 şarkı listesine, şarkı bilgilerine ve sözlerine, eski program kayıtlarına ve podcast’lere online olarak ulaşabilir; podcast’leri ücretsiz indirerek istediğiniz yerde dinleyebilirsiniz.

ŞU AN ÇALAN Firavun Sezar Dengi Dengine

Radyoda Çalan Şarkılar

JoyTürk

TOP20

icon_close
icon_close