Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
AŞKA HAKARET İRFAN ÖZATA
Başını yasladığın o
Yabancı biri
Senin halinden anlamaz
Aşk mantığa yenilsin tamam da
Kalbi de hesaba kat biraz

Bir masal bitti
Ya ömrü dolmadan
Bir elveda yetti
Bir cümle kurmadan
Beni duymadan gitti
Yarından korkmadan
Yemin ettiği sözünü tutmadan

Hevesini aldığın tende emanet
Şüphesiz aşka hakaret
Bizi bir de böyle idam et

Yerini bulunca ilahi adalet
Hakkın vardır helal et
Bizi bir de böyle ziyan et
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.

  KATILIM KOŞULLARI

  Karnaval’ın radyo kanalları Süper FM ve JoyTurk’te gerçekleşen radyo programı Pusula ve bu radyo kanallarının sosyal medya hesapları aracılığıyla gerçekleştirilen hediye kampanyası katılım koşulları...

  1. Karnaval’ın radyo kanalları Süper FM ve JoyTurk’te gerçekleşen radyo programı Pusula ve bu radyo kanallarının sosyal medya hesapları aracılığıyla gerçekleştirilen hediye yarışması (Bundan böyle Yarışma olarak anılacaktır.)  Karnaval Televizyon Ve Radyo Yayıncılığı Tic. A.Ş.  (Bundan böyle Karnaval olarak anılacaktır.) tarafından gerçekleştirilmektedir. 

  2. Yarışma aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar Yarışma’ya katılmakla bu koşulları kabul etmiş sayılır.

  3. Yarışma 6 Nisan 2019 tarihinde başlar ve sene boyunca devam eder. Karnaval’ın yarışmanın tarih aralığını değiştirme, uzatma, durdurma hakkı saklıdır. 

  4. Yarışma’dan yararlanmak isteyen dinleyicilerin, Süper FM ve JoyTurk Pusula yayınlarında program sunucusu tarafından verilecek olan şifre, kodlar veya sorulan sorulara yanıtları, radyo programcısının vereceği Instagram hesabına madde 5’te verilen şekilde yorum ile göndermeleri gerekmektedir. 

  5. Dinleyiciler program yayıncısının belirttiği katılım detaylarına uyarak yarışmaya katılırlar. Yarışmaya katılan dinleyiciler verilen kod, şifre ve ya sorulan sorulara olan yanıtlarını belirtilen hesaba girerken, o hesabı takip etmelidir. 

  6. Yarışmaya katılım her Pazartesi günü saat 15:30’da Instagram yorumları ile gerçekleştirilen çekiliş ile sonlanır. Çekiliş radyo hesabının http://www.instagramcekilis.com/ hesabında gerçekleşir ve radyo hesabının Instagram story hesabında paylaşılarak kazanan açıklanır. Kazanan dinleyici mesaj ile e-mail adresini doğru paylaşmakla yükümlüdür. Yanlış e-mail verilmesi durumunda olabilecek aksaklıklardan Karnaval, JoyTurk ve Süper FM sorumlu tutulamaz. En fazla 4 aya kadar ücretsiz Apple Music kodları Karnaval tarafından verilen e-mail adresine gönderilir. 

  7. Kazanan dinleyici 1 ay içinde tekrar yarışmaya katılsa dahi kazanma şansı elde edemez. Çekilişte 1 ay içinde kazanmış bir dinleyici tekrar kazandığı takdirde, çekiliş tekrar gerçekleştirilir. 

  8. Kazanılan hediye başka bir hediyeyle değiştirilemez. 

  9. Karnaval’ın hediye edeceği Apple Music kodları sadece bireysel üyelik içindir. Deneme süresinin ardından otomatik olarak yenilenir ve sadece yeni üyeler için 4 aya kadar ücretsizdir. Daha önce Apple Music hesabını aktive ederek deneme süresini doldurmuş kullanıcılar için kodlar sadece 3 ay boyunca geçerli olacaktır. 

  10. Karnaval’ın hediye edeceği Apple Music hediye kodları 31 Aralık 2019’da geçerliliğini yitirir. Bu promosyon kodu yeniden satılamaz, nakit paraya çevrilemez ve kaybolduğunda ya da çalındığında yeniden geri alınamaz. Sadece Türkiye 

  Apple Music bireysel üyeliği olanlar için geçerlidir. iTunes hesabı gerektirir. Apple Medya Hüküm ve Koşulları uygulanır, ülkenizde geçerli koşullar için https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/tr/terms.html sayfasını ziyaret edin.

  11. Katılımcılar 13 yaşın üzerinde olmalıdır. Kodların kullanımı için uyumlu ürün ve servisler gerekir.  

  12. Kazanan katılımcıların isimleri tanıtım ve reklam amacı ile basın ve yayın araçları ile internet ortamında yayınlanabilecek ve ayrıca yarışma düzenleyici firma tarafından bütün katılımcılara her türlü bilgilendirme, reklam ve yarışma SMS ve e-mail yolu ile gönderilebilecektir. Katılımcılar yarışmaya katılmakla bu izinleri vermiş sayılırlar. 

  13. Karnaval, yarışma kapsamında vereceğini duyurduğu ödülü, kapsamını, yarışma kurgusunu, yapısını ve koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Karnaval, ayrıca yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.

  14. Katılımcıların yarışmaya katılırken verdikleri tüm kişisel bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Verilen bilgilerde eksiklik veya yanlışlık olması durumunda olabilecek aksaklıklardan Karnaval, JoyTurk ve Süper FM sorumlu değildir.

  15. Ödül kazanma ve alma hakkı satılamaz ve ertelenemez. Tamamı ya da kullanılmamış kısmı paraya çevrilemez.

  16. Bu yarışma Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.

  FOTO

  GALERİ

  • KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan National Park, vahşi yaşam meraklılarının uğrak merkezi konumunda yer alıyor...
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM!
   KENTİN İÇİNDE VAHŞİ YAŞAM! icon_go
  • TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN!Dünyanın en renkli ülkelerinden birisi olan Hindistan'dan gelen bu görüntüler şaşırtıcı edğil normal kabul ediliyor...
   TUHAF HİNDİSTAN!
   TUHAF HİNDİSTAN! icon_go
  • 'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİAdanın adı John Marshall'dan gelmektedir...
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ
   'MARSHALL ADASI'NIN GİZLİ GÜZELLİĞİ icon_go
  • HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!Dünyaca ünlü dergilerde hayvanlar aleminden inanılmaz güzel ve çarpcı fotoğraflar yayınlanıyor...
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER!
   HAYVANLAR ALEMİNDEN MÜKEMMEL KARELER! icon_go
  • YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!Uluslararası ajanslar bu sene içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen gösterilerde inanılmaz görüntüler çekti...
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI!
   YILIN EN İYİ PROTESTO FOTOĞRAFLARI! icon_go
  • ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'Çin’in Sichuan kentinin kuzeybatısında yer alan Huanglong, Çin'in Pamukkalesi olarak son yıllarda turistlerin ilgisini çekiyor.
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG'
   ÇİN'İN PAMUKKALESİ 'HUANGLONG' icon_go
  • YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!Bugün dünya üzerinde 23 milyon civarında berberi olduğu sanılıyor.Berberiler bugün itibari ile Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Mali, Nijer ve Mauretania’da dağınık gruplar halinde yaşıyor.
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER!
   YER ALTINDA YAŞAYAN BERBERİLER! icon_go
  • BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARIKurt köpeği Sitka ile seyahat etmeyi bir tutku haline getiren Çek fotoğrafçı Honza Řeháček,dünyanın farklı noktalarından harika manzaraları, köpeğini temel aldığı fotoğraflarıyla gösteriyor.
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI
   BİR KÖPEĞİN 'BENİ TAKİP ET' DEDİĞİ FOTOĞRAFLARI icon_go
  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1