Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down

Radyo dinlemek için
ADBLOCK
eklentisini kapatıp sayfayı yenilemen gerekiyor.

TAMAM
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close

  saniye sonra kapanacak.

  HEMEN DİNLE

  ERİŞİLEBİLİR LÜKS DENEYİMLER

  NALAN YENİGÜN EREN, EMRE KUZLU

  İçinde bulunduğumuz global resesyon, lüks ve ekonomik seçeneklerin alışık olmadığımız birlikteliğine tanık olmamızı sağlıyor. Tüketiciler ise artan ekonomik baskılara rağmen kendilerini mutlu edebilecek yeni deneyimler arayışındalar. Uygun fiyatlı alternatiflerle lüks seçeneklerin iki karşıt gücü, uyumlu bir birliktelikte bir arada var olabilirler mi?
  I-AM Deneyim Tasarım ajansının hazırladığı MSA’nın Podcast’i Erişilebilir Lüks Deneyimler serimizde yiyecek ve içecek dünyasındaki yeni gelişmeleri ve bütçeleri konusunda hassas davranan müşteriler için erişilebilir lüks deneyimleri nasıl oluşturabileceğimizi beraber keşfedelim.

  Tüm Podcast Bölümleri

  • YEME - İÇME DENEYİMİNE DEĞER KATMAK
   18.07.2023 16:13YEME - İÇME DENEYİMİNE DEĞER KATMAK

   Global deneyim tasarım ajansı I-AM ‘in hazırladığı MSA’nın Podcast’i “Erişilebilir Lüks Deneyimler” serisinin bu bölümünde, Mutfak Sanatları Akademisi yönetici ortağı Sitare Baras, I-AM kurucu ortağı Emre Kuzlu’nun sorularını cevaplıyor.

   Fast - food ve lüks yeme içme deneyimleri ne şekilde bir araya gelerek yeni ve heyecanlı bir trende yol açabilir ? Hayatımızın merkezinde yer alan yeme-içme dünyasındaki değişimler, Türkiye pazarı ekseninde değerlendiriliyor. Samimi ve konforlu deneyimlerinin altının çizildiği, genç tüketicilerin beklentilerinin irdelendiği, ekonomik kısıtlar karşısında ortaya çıkan yaratıcı çözümlerin konuşulduğu  bu harika sohbet ilham veriyor.

   31:21"
  • ERİŞİLEBİLİR DENEYİMLERDE NİRVANA ETKİSİ
   18.07.2023 16:11ERİŞİLEBİLİR DENEYİMLERDE NİRVANA ETKİSİ

   Global deneyim tasarım ajansı I-AM ‘in hazırladığı MSA’nın Podcast’i “Erişilebilir Lüks Deneyimler”  serisinin bu bölümünde, Mey|Diageo Genel Müdürü Levent Kömür, I-AM kurucu ortağı Emre Kuzlu’nun sorularını cevaplıyor.  Yeme-içme deneyimin teknolojik inovasyonların getirdiği gelişmelere rağmen özünü kaybetmediğini, erişilebilir lüks deneyimler kavramının tarih boyunca ne şekilde var olduğunu Levent Kömür’ün değerlendirmeleri ile dinleyeceksiniz. Pek çok ilkin yanı sıra modern meyhane kavramını Türkiye'yle tanıştıran çalışmalarından özellikle ilham alabileceğiniz sohbet ufkumuzu açıyor.

   24:23"
  • YEME-İÇME SEKTÖRÜNDE DENEYİM TASARIMI
   18.07.2023 16:09YEME-İÇME SEKTÖRÜNDE DENEYİM TASARIMI

   Global Deneyim Tasarım Ajansı I-AM ‘in hazırladığı MSA’nın Podcast’i “Erişilebilir Lüks Deneyimler”  serisinin ilk bölümünde, I-AM kurucu ortağı Pete Champion ve Londra Merkezli Yeme-İçme Danışmanlığı hizmeti veren Egg Soldiers kurucu ortağı Toph Ford, I-AM İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Nalan Yenigün Eren’in sorularını cevaplıyor.

   Günümüzün ekonomik baskıları karşısında yeme-içme sektörünün tüketicilere lüks kaçışlar sunması, mutluluk veren anlar yaratması için büyük bir fırsat var. Bu sohbeti dinlerken mekanların fiziksel deneyim tasarımından menü içeriklerine kadar markaları bekleyen dönüşüme global örneklerle tanık etme şanısınız olacak.

   22:36"

  EN YENİ BÖLÜMLER

  icon_close
  icon_close