Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
SOR BANA PİŞMAN MIYIM? DUMAN
Kimseyi beklemedim
Kimseden istemedim
Hiç kimseye soramazdım
O beni bağlar
Ben yine durmam

Sor bana pişman mıyım
Anlamadan geçilmesin
Başka yöne çekilmesin
Yanlışım yok sanılmasın
O beni bağlar

Ben yine durmam
Sor bana pişman mıyım

Doğruyu söyler
Hiç bana gülmez
Sor bana pişman mıyım
Herkesin günahı boynuna

Öyle bir adım atarsın
Yenilmeden gelirsin oyuna
Anlarsın
O beni bağlar

Ben yine durmam
Sor bana pişman mıyım
Doğruyu söyler
Hiç bana gülmez
Sor bana pişman mıyım

Kimseyi beklemedim

Kimseden istemedim
Hiç kimseye soramazdım
O beni bağlar
Ben yine durmam

Sor bana pişman mıyım
Doğruyu söyler
Hiç bana gülmez
Sor bana pişman mıyım

Herkesin günahı boynuna
Öyle bir adım atarsın
Yenilmeden gelirsin oyuna
Anlarsın
O beni bağlar
Ben yine durmam
Sor bana pişman mıyım
Doğruyu söyler
Hiç bana gülmez
Sor bana pişman mıyım
O beni bağlar
Hiç bana gülmez
OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close
  saniye sonra kapanacak.

  GEVEZE'NİN OYUNU KATILIM KOŞULLARI

  GEVEZE’NİN OYUNU BİLGİ TESTİ KURALLARI

   

  1. GEVEZE’NİN OYUNU PROGRAMINDA, BİLGİ TESTİ’NE BAŞLIYORUZ. BİLGİLERİNİZİ TEST EDİN, KATILMAYA HAK KAZANMANIZ DURUMUNDA 10 ADET SORUNUN TAMAMINI, 60 SANİYE İÇİNDE DOĞRU CEVAPLAYIN  ANONS ETTİĞİMİZ ÖDÜLÜ KAZANIN.

   

  2. ÖNCELİKLE SUNUCUMUZ GEVEZE, YAYINDA BİR SORU SORAR  VE TESTE KATILMAK İSTEYEN KİŞİLERİN, SORUNUN CEVABINI YAYINDA BELİRTECEĞİ WHATSAPP NUMARASINA GÖNDERMESİNİ ANONS EDER.

   

  3. SORUNUN DOĞRU CEVABINI EN HIZLI BİÇİMDE, GEVEZE’NİN BİLDİRECEĞİ WHATSAPP NUMARASINA İLK OLARAK ULAŞTIRAN KİŞİYE, GEVEZE KATILIM KOŞULLARINI YİNE WHASAPP’TAN GÖNDERİR. YAYINIMIZIN ULAŞMASI; DİNLEYİCİLERİMİZİN DİNLEDİĞİ YAYIN ARAÇLARINA BAĞLI OLARAK DEĞİŞMEKTEDİR. İNTERNET VASITASIYLA DİNLENİLEN YAYIN, DİNLEYİCİYE GEÇ ULAŞMAKTADIR. BU NEDENLERLE KATILIM İÇİN CEVAPLANMASI GEREKEN SORUNUN DİNLEYİCİYE GEÇ ULAŞMASINDAN KAYNAKLANAN DURUMLARDA, SÜPER FM’İN HERHANGİ BİR SORUMLULUĞU OLMAYIP, HERHANGİ BİR İTİRAZDA BULUNULMAYACAKTIR.        

   

  4. 12 MADDEDEN OLUŞAN KATILIM KOŞULLARI AŞAĞIDA ‘KATILIM KOŞULLARI’ BAŞLIĞI ALTINDA YER ALMAKTADIR. 

   

  5. KENDİSİNE KATILIM KOŞULLARI GÖNDERİLEN BİLGİ TESTİNDE YER ALMAYA ADAY KİŞİ, KATILIM KOŞULLARINI KABUL VEYA REDDETTİĞİNİ, EN FAZLA 5 DAKİKA İÇİNDE  GEVEZE’NİN BİLDİRECEĞİ WHATSAPP NUMARASINA ULAŞACAK ŞEKİLDE BİLDİRMEK ZORUNDADIR. 5 DAKİKA İÇİNDE CEVABIN ULAŞMAMASI YA DA CEVAP VERİLMEMESİ RED EDİLDİĞİ ANLAMINA GELECEK VE BİLGİ TESTİNDE YER ALINAMAYACAKTIR.

   

  6. KATILIM KOŞULLARININ, KABUL EDİLMEK İSTENMESİ HALİNDE, ‘KABUL BOŞLUK BIRAKARAK T.C. KİMLİK NUMARASI’ YAZARAK GÖNDERİN. BU ŞEKİLDE YAZARAK CEVABIN  5 DAKİKALIK SÜRE İÇİNDE GEVEZE’NİN BİLDİRDİĞİ WHATSAPP NUMARASINA ULAŞMASI HALİNDE, BİLGİ TESTİNDE YARIŞMAYA HAK KAZANARAK, TELEFON NUMARANIZDAN GEVEZE TARAFINDAN ARANACAKSINIZ. TELEFONUNUZ BİR DEFA OLMAK ÜZERE GEVEZE TARAFINDAN ARANACAK VE BU ARAMADA EN FAZLA 5 DEFA ÇALDIRILACAKTIR. GELEN ARAMAYI CEVAPLAMANIZ DURUMUNDA BİLGİ TESTİNE KATILACAKSINIZ. YAPILAN ARAMADA TARAFINIZA HERHANGİ BİR NEDENLE ULAŞILAMAMASI YA DA YAPILAN ARAMAYI BELİRTİLEN ÇALDIRMA SAYISINDA CEVAPLAMAMANIZ DURUMUNDA BİLGİ TESTİNE KATILAMAYACAK VE HERHANGİ BİR HAK VE/VEYA ALACAK İDDİASINDA BULUNAMAYACAKSINIZ. 

   

  7. BİLGİ TESTİNDE YER ALACAK KİŞİYE  BİLGİ TESTİNDE EN FAZLA 10 ADET SORU SORULACAKTIR.

   

   

  BİLGİ TESTİ ŞU ŞEKİLDE GERÇEKLEŞECEKTİR; SORU METNİ OKUNACAK, CEVABI KATILIMCI TARAFINDAN VERİLECEK, CEVABIN DOĞRU OLMASI HALİNDE  BİR SONRAKİ SORUYA GEÇİLECEK, YANLIŞ OLMASI HALİNDE, BİLGİ TESTİ SONA ERECEK, KATILIMCI HERHANGİ BİR ÖDÜL KAZANMAYACAKTIR. 10 ADET SORUNUN OKUNMASI VE CEVAPLARININ VERİLMESİNİN TOPLAM SÜRESİ; EN FAZLA 60 SANİYE OLACAKTIR.  BU SÜRENİN AŞILMASI HALİNDE BİLGİ TESTİ SONA ERECEK VE KATILIMCI HERHANGİ BİR ÖDÜL KAZANMAYACAKTIR.

   

  8. 60 SANİYE İÇİNDE, 10 ADET SORUNUN TAMAMININ DOĞRU CEVAPLANMASI HALİNDE, KATILINAN TEST  İÇİN YAYINDA ANONS EDİLEN ÖDÜL İLE İLGİLİ OLARAK, VERASET VE İNTİKAL VERGİSİ DOĞARSA, BU VERGİ ÖDÜL TUTARINDAN DÜŞÜLDÜKTEN SONRA KALAN TUTAR, YAYIN TARİHİNDEN İTİBAREN 4 AY İÇİNDE, KATILIMCIYA ÖDENECEKTİR.

   

   

  KATILIM KOŞULLARI

   

  1. SÜPER FM’DE YAYINLANAN ‘GEVEZENİN OYUNU’ İSİMLİ PROGRAMDAKİ BİLGİ TESTİNE, İŞBU KATILIM KOŞULLARINI KABUL ETMENİZ HALİNDE KATILMAYA HAK KAZANACAKSINIZ.

   

  1. KATILIMCI ŞARTLARI; 18 YAŞINI DOLDURMUŞ, REŞİT OLMAK, DAHA ÖNCEDEN BU PROGRAMDAKİ BİLGİ TESTİNDEN ÖDÜL KAZANMAMIŞ OLMAK, KARNAVAL MEDYA GRUBU ŞİRKETLERİ VE BU ŞİRKETLERİN İŞ İLİŞKİSİ İÇİNDE OLDUĞU ŞİRKETLERDE ÇALIŞMAMAK, GÖREV ALMAMAK VE KARNAVAL MEDYA GRUBU ŞİRKETLERİ ÇALIŞANLARI, YETKİLİLERİ, ORTAKLARI İLE 3. DERECEYE KADAR AKRABA OLMAMAK.

   

  1. BİLGİ TESTİNDE EN FAZLA 10 ADET SORU SORULACAKTIR. BİLGİ TESTİ ŞU ŞEKİLDE GERÇEKLEŞECEKTİR; SORU METNİ OKUNACAK, CEVABI KATILIMCI TARAFINDAN VERİLECEK, CEVABIN DOĞRU OLMASI HALİNDE  BİR SONRAKİ SORUYA GEÇİLECEK, YANLIŞ OLMASI HALİNDE, BİLGİ TESTİ SONA ERECEK, KATILIMCI HERHANGİ BİR ÖDÜL KAZANMAYACAKTIR. 10 ADET SORUNUN OKUNMASI VE CEVAPLARININ VERİLMESİNİN TOPLAM SÜRESİ; EN FAZLA 60 SANİYE OLACAKTIR.  BU SÜRENİN AŞILMASI HALİNDE BİLGİ TESTİ SONA ERECEK VE KATILIMCI HERHANGİ BİR ÖDÜL KAZANMAYACAKTIR.

   

  1. 60 SANİYE İÇİNDE, 10 ADET SORUNUN TAMAMININ DOĞRU CEVAPLANMASI HALİNDE, KATILINAN TEST  İÇİN YAYINDA ANONS EDİLEN ÖDÜL İLE İLGİLİ OLARAK, VERASET VE İNTİKAL VERGİSİ DOĞARSA, BU VERGİ ÖDÜL TUTARINDAN DÜŞÜLDÜKTEN SONRA KALAN TUTAR, YAYIN TARİHİNDEN İTİBAREN 4 AY İÇİNDE, KATILIMCIYA ÖDENECEKTİR. ÖDEMENİN YAPILABİLMESİ İÇİN, KATILIMCI, NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİNİ, ADRES BİLGİSİNİ, ÖDEMENİN YAPILACAĞI KENDİSİNE AİT BANKA IBAN BİLGİSİNİ, YAYIN TARİHİNDEN İTİBAREN, EN GEÇ 1 AY İÇİNDE SÜPER FM’E TESLİM EDECEKTİR. AKSİ TAKDİRDE, KATILIMCI ÖDÜL YA DA HERHANGİ BİR NAM ALTINDA HAK VE/VEYA ALACAK TALEP ETMEYECEKTİR.

   

  1. KATILIMCI, KİŞİSEL VERİLERİNİN, 6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA, KARNAVAL MEDYA GRUBU ŞİRKETLERİ TARAFINDAN İŞLENMESİNE, AÇIK RIZASI BULUNDUĞUNU KABUL EDER.

   

  1. KENDİSİNE YA DA DİĞER KATILIMCILARA SORULAN SORULARIN, ZORLUK DERECESİ İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR İTİRAZDA BULUNULMAYACAKTIR. SORULARIN CEVAPLARINDA SÜPER FM’İN KAYNAKLARI DOĞRU CEVAP  OLARAK KABUL EDİLECEK, BAŞKA BİR CEVABIN DOĞRULUĞU YÖNÜNDE YA DA HERHANGİ BAŞKA BİR İTİRAZDA BULUNULMAYACAKTIR. SORULARIN CEVAPLANMASINDA, ÜÇÜNCÜ KİŞİLERDEN YARDIM VE/VEYA CEVAPLARIN BULUNABİLECEĞİ KAYNAKLARDAN YARARLANILAMAZ, AKSİ TAKDİRDE, ÖDÜL VERİLMEYECEKTİR.

   

  1. YAYINDA, BAŞTA 6112 SAYILI RADYO VE TELEVİZYONLARIN KURULUŞ VE YAYIN HİZMETLERİ HAKKINDA KANUNA VE BUNUNLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE TÜM MEVZUATA AYKIRI DAVRANILMAYACAK, ÜÇÜNCÜ KİŞİLERİN, KURUMLARIN HAKLARI İHLAL EDİLMEYECEKTİR.

   

  1. KATILIMCI, BİLGİ TESTİNE KENDİ TELEFON NUMARASI İLE KATILABİLİR, KENDİSİNE AİT OLMAYAN BİR TELEFON NUMARASI İLE KATILAMAZ. KATILIMCI, KENDİSİNE WHATSAPP YOLUYLA GÖNDERİLEN İŞBU KATILIM KOŞULLARINI, KABUL VEYA REDDETTİĞİNİ, KATILIM KOŞULLARININ KENDİSİNE GÖNDERİLMESİNDEN İTİBAREN EN FAZLA 5 DAKİKA İÇİNDE SÜPER FM’E ULAŞACAK BİÇİMDE, KATILIM KOŞULLARININ GÖNDERİLDİĞİ WHATSAPP MESAJINI CEVAPLAYARAK  BİLDİRECEKTİR.  5 DAKİKALIK SÜRE İÇİNDE SÜPER FM’E BİR CEVAP MESAJI ULAŞMAMASI, KATILIM KOŞULLARININ RED EDİLDİĞİ ANLAMINA GELECEKTİR. KATILIM KOŞULLARININ KABUL EDİLMESİNDE, BİLGİ TESTİ YAYININDA, OLUŞABİLECEK TEKNİK YA DA DİĞER AKSAKLIKLAR NEDENİYLE, KATILIM KOŞULLARININ KABUL EDİLDİĞİNİN GEÇ ULAŞMASINDAN, TEST SÜRESİNİN AŞILMASINDAN, YAYINDA İLETİŞİMİN KOPMASINDAN, SESLERİN DUYULMAMASINDAN YA DA GEÇ DUYULMASINDAN SÜPER FM  SORUMLU OLMAYACAK VE BU NEDENLERLE KATILIMCI, SÜPER FM’DEN, KARANAVAL MEDYA GRUBU’NDAN ÖDÜL VE/VEYA HERHANGİ BİR NAM ALTINDA HAK VE/VEYA ALACAK TALEP ETMEYECEK, HERHANGİ BİR İTİRAZDA BULUNMAYACAKTIR.

   

  1. KATILIM KOŞULLARININ KABULÜ İÇİN BELİRLENEN EN FAZLA 5 DAKİKALIK SÜRE VE BİLGİ TESTİNİN EN FAZLA 60 SANİYELİK SÜRESİNİN TESPİTİNDE SÜPER FM KAYITLARI ESAS ALINACAK, HERHANGİ BİR İTİRAZDA BULUNULMAYACAKTIR.

   

  1. KATILIMCININ BİLGİ TESTİNDEKİ SESLERİ, DİYALOGLARI, KONUŞMALARI; KISMEN VE/VEYA TAMAMEN VE/VEYA BAŞKA SESLERLE VE/VEYA GÖRÜNTÜLERLE SENKRONİZE EDİLEREK, SÜPER FM’İN BELİRLEYECEĞİ MECRALARDA, SÜPER FM TARAFINDAN BELİRLENECEK BİÇİMDE, SÜRE, YER VE SAYI SINIRLAMASI OLMAKSIZIN YAYINLATILABİLECEKTİR. KATILIMCI’NIN ÖDÜL KAZANMASI HALİNDE, ÖDÜL VERİLMESİ İLE İLGİLİ, SÜPER FM VE/VEYA KARNAVAL MEDYA GRUBU ŞİRKETLERİ TARAFINDAN YAPILABİLECEK ETKİNLİKLERDE KATILIMCI YER ALAK, SÖZKONUSU ETKİNLİKTEKİ  GÖRÜNTÜLERİ VE/VEYA SESLERİ, ETKİNLİK, ETKİNLİK OLMASA BİLE VERİLEN ÖDÜL, KATILIMCI BİLGİLERİ, SÜPER FM VE/VEYA KARNAVAL MEDYA GRUBU ŞİRKETLERİ  TARAFINDAN BELİRLENECEK BİÇİMDE VE MECRALARDA, SÜRE, YER, SAYI SINIRLAMASI OLMAKSIZIN DUYURULABİLECEK, YAYINLANABİLECEK, KULLANILABİLECEKTİR. 

   

  1. KATILIMCI’NIN, BU KATILIM KOŞULLARINA AYKIRI DAVRANMASI VE/VEYA  AYKIRI BİR DURUMUN ORTAYA ÇIKMASI VE/VEYA SORULARIN TAMAMININ BELİRLENEN SÜREDE DOĞRU CEVAPLANMAMASI VE/VEYA VERİLEN KİŞİSEL BİLGİLERDE EKSİKLİK, YANLIŞLIK OLMASI, GERÇEK, DOĞRU OLMAMASI HALLERİNDEN HERHANGİ BİRİNİN ORTAYA ÇIKMASI HALİNDE, KATILIMCI, HERHANGİ BİR NAM ALTINDA HAK VE/VEYA ALACAK TALEBİNDE BULUNMAYACAKTIR.

   

  1. İŞBU KATILIM KOŞULLARINI KABUL ETMEK İSTEMENİZ HALİNDE, SÜPER FM TARAFINDAN SİZE GÖNDERİLEN BU MESAJIN GÖNDERİ ZAMANINDAN İTİBAREN EN FAZLA 5 DAKİKALIK SÜREDE SÜPER FM’E ULAŞACAK BİÇİMDE, ‘KABUL BOŞLUK BIRAKARAK T.C. KİMLİK NUMARANIZI’ YAZARAK CEVAPLAYINIZ. RED ETMEK İSTEMENİZ HALİNDE, YİNE AYNI SÜREDE RED YAZARAK CEVAPLAYIN.

   

  KATILIM KOŞULLARINI KABUL EDEREK, KABUL YAZIP BOŞLUK BIRAKARAK T.C. KİMLİK NUMARANIZI GÖNDERMENİZ HALİNDE, BİLGİ TESTİNDE YER ALMANIZ İÇİN, TELEFONUNUZ BİR DEFA OLMAK ÜZERE SÜPER FM TARAFINDAN ARANACAK VE BU ARAMADA EN FAZLA 5 DEFA ÇALDIRILACAKTIR. GELEN ARAMAYI CEVAPLAMANIZ DURUMUNDA BİLGİ TESTİNE KATILACAKSINIZ. YAPILAN ARAMADA TARAFINIZA HERHANGİ BİR NEDENLE ULAŞILAMAMASI YA DA YAPILAN ARAMAYI BELİRTİLEN ÇALDIRMA SAYISINDA CEVAPLAMAMANIZ DURUMUNDA BİLGİ TESTİNE KATILAMAYACAK VE HERHANGİ BİR HAK VE/VEYA ALACAK İDDİASINDA BULUNAMAYACAKSINIZ.

   

  icon_close
  icon_fikirANKETİMİZE KATILMAK İSTER MİSİN? icon_close
  KATILIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ! Asset 1
  icon_close