Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down

Radyo dinlemek için
ADBLOCK
eklentisini kapatıp sayfayı yenilemen gerekiyor.

TAMAM
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute

saniye sonra kapanacak.

HEMEN DİNLE

SPOR FÜTÜRİSTİ

HAKAN DEMİRAY

Türkiye Televizyonlarının ilk Fitness Danışmanı, Dünya ve Avrupa dereceli Kickboks Milli Takım Sporcusu, Sosyal Medyanın spor temalı ilk egzersiz videolarının içerik üreticisi, Spor Fütüristi Hakan Demiray' ın spor teknolojileri, insan ve gelecek temalı kurgusal anlatımını keyifle dinleyeceksiniz.

Tüm Podcast Bölümleri

 • Spor Fütüristi 5 - Olimpiyat sporcularının dünyasını yaşamak ister miydiniz?
  18.08.2021 12:00Spor Fütüristi 5 - Olimpiyat sporcularının dünyasını yaşamak ister miydiniz?Oturduğunuz koltuğunuzda olimpiyat şampiyonunun yaşadığı duyguları yaşamak ve kazanmak, dünyanın en iyisi olmanın verdiği özgüveni tatmak ve tüm bunları size sunan bir uygulamaya ulaşabileceğinizi bilseydiniz bunu dener miydiniz? 
  06:03"
 • Spor Fütüristi 4 - Tutkunu olduğunuz spor dalları yakın gelecekte ortadan kalkarsa ne yapardınız?
  09.08.2021 12:00Spor Fütüristi 4 - Tutkunu olduğunuz spor dalları yakın gelecekte ortadan kalkarsa ne yapardınız?Hiçbir karşılaşmasını kaçırmadığınız ve taraftarı olduğunuz takımı bir süre sonra artık göremeyeceğinizi düşünsenize? Bunun gerçekleşme olasılığı var mıdır acaba ya da neden böyle bir şey olsun ki? Peki ya olursa?
  09:15"
 • Spor Fütüristi 3 - Yanınızda koşan hayali bir antrenman partneri ister misiniz?
  06.08.2021 11:52Spor Fütüristi 3 - Yanınızda koşan hayali bir antrenman partneri ister misiniz?Nasıl görüneceğini siz seçiyorsunuz, nasıl konuşacağını, ses tonunu ve kıyafetlerini, hatta konuşacağınız konuları bile, ne dersiniz! İlginizi çeker mi?
  09:53"
 • Spor Fütüristi 2 - Alfa kuşağının spor dünyasına yön vereceğini biliyor musunuz?
  06.08.2021 11:52Spor Fütüristi 2 - Alfa kuşağının spor dünyasına yön vereceğini biliyor musunuz?Ve bu kuşak X – Y – Z kuşaklarının temsil ettiği ve içinde bulunduğu tüm süreçlerden daha izole ve sıradışı bir yaşamın temsilcisi olacak.
  06:24"
 • Spor Fütüristi 1 - Marvel karakterlerindeki gibi sporcular... Yakında!
  02.07.2021 15:26Spor Fütüristi 1 - Marvel karakterlerindeki gibi sporcular... Yakında!Hemen sorayım; kaldıramadığınız ağırlıklar kaldırmak, koşamadığınız hızlarda koşmak, sıçrayamadığınız yüksekliklere sıçramak gibi insan üstü güçleri size sunacak bir mekanizmayı giyebilmek gibi bir şansınız olsaydı neler yapardınız? Sorduğum soru ilginizi çektiyse ve bunun gerçekleşme ihtimalini “Yok canım o kadar da olmaz” diye değerlendiriyorsanız, o zaman gelin bunun gerçekleşmesinden ne kadar uzaktayız ya da ne kadar yakınız birlikte bakalım.
  24:21"

EN YENİ BÖLÜMLER

icon_close
icon_close