Biraz bekleteceğiz...Bilgilerini kontrol ediyoruz.
icon_player_arrow_down

Radyo dinlemek için
ADBLOCK
eklentisini kapatıp sayfayı yenilemen gerekiyor.

TAMAM
icon_player_favorite ŞARKIYI FAVORİLERİNE EKLEMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP.
icon_player_volume icon_player_mute
Bir Sebebi Var İkilem
Kimileri kaldı, kimileri geçti
Boşa didindi yanlışı doğrusu bak
Konuşuyor hala
Sana bana kalmaz, her şey fani
Herkese tonla bizeyse koklatıyor, şu yalan dünya

Dönüp dönüp duruyorum etrafında
Görmüyor musun aklım kaçıyor bir bak, biliyorsun sorma
Dolduruyorum ceplerimi seninle
Suya attım tek tek batıyor anılar
Karışırlar toprağa

Yak yanıyorsa söndürme, alev alsın öldürme
Kimi kimlere kırdırıyor hayat
Bırak, içiyorsak bir sebebi var
Kışa döndüm geçti bahar
Seni benden çaldı yine hayat

Yürüyorum aklım bir karış havada
Bir türkü tutturdum geceden sabaha
Başıboş sokaklarda
Düşüyorum kaldırsan mı biraz da
Duy beni artık ölüyorum anlasana, bakıyorsun hala

OYUN SONA ERDİ! SIRADAKİ ŞARKIYI SEÇMEK İÇİN TAKİPTE KAL
KAPAT
OYUN BAŞLADI! SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ HEMEN KATIL!
SIRADAKİ ŞARKIYI SEN SEÇ RADYONUN KONTROLÜ SENDE! NASIL OYNANIR?
 • Canlı yayında dinlemek istediğin şarkıları ateşle! Listede yukarı taşı.
 • Canlı yayında dinlemek istemediğin şarkıları dondur! Listede aşağı at.
 • Oyun sonuna kadar yeniden kazanacağın haklarınla mücadeleye devam et.
 • Canlı yayında çalacakları sen belirle. En sevdiğin şarkılar radyonda çalsın.
SIRADAKİ ŞARKI
Your Love Kate Linn
SOHBETE KATIL
HAKLARIN
x10
YENİ HAK İÇİN KALAN SÜRE
SOHBETE KATIL icon_close

  saniye sonra kapanacak.

  HEMEN DİNLE

  VARBİ BİLDİĞİMİZ

  RECKİTT TURKEY

  Reckitt Türkiye olarak, Freedom to Succeed kültürüne inanıyoruz. İlham vermek, birlikte eğlenmek ve gelişmek için çeşitli konularda hazırladığımız podcast’lerimizi paylaşıyoruz. Daha sağlıklı ve daha temiz bir dünya için varbi bildiğimiz!

  Tüm Podcast Bölümleri

  • Insider Talks #2: Yeni Çağda Liderlik
   17.03.2022 13:12Insider Talks #2: Yeni Çağda LiderlikInsider Talks serimiz Yeni Çağda Liderlik bölümüyle devam ediyor. İlk bölümde dinleyen herkese ilham veren Insider Talks’un ikinci bölümünde, Reckitt Hijyen Genel Müdürü Abhishek Chuckarbutty ve Reckitt Sağlık Genel Müdürü Borja Lomba; Reckitt Hijyen Pazarlama Müdürü Harun Çeliksoy’un sorularını yanıtladı. Yenilikçi ve benzersiz bakış açılarıyla yeni dünyadaki liderlik kavramını değerlendiren liderlerimiz tüm merak edilenleri cevapladı.   
   50:27"
  • InsiderTalks#1: Satışın Kalbine Yolculuk!
   08.11.2021 11:44InsiderTalks#1: Satışın Kalbine Yolculuk!Benzersiz Reckitt bakış açısıyla, herkes için farklı bir ilham noktası yaratmayı hedeflediğimiz Insider Talks’un ilk bölümünde, Reckitt Hijyen NKA Kanal Müdürü Mehmet Özdal ve Reckitt Hijyen Ticari Pazarlama Kanal Müdürü Mustafa Karaken; Reckitt Hijyen Ev Bakım Kategori Müdürü Harun Çeliksoy’un moderatörlüğünde satış ve pazarlamaya dair A’dan Z’ye tüm merak edilenleri cevapladı.
   31:47"
  • Ben Yaptım Sen Yapma
   22.10.2021 10:28Ben Yaptım Sen Yapmavarbi bildiğimiz’in yeni bölümünde Reckitt Türkiye Sağlık Satış Direktörü Esat Oğuz, başarılarla dolu kariyer yolculuğunun ardındaki ilham verici anları ve “Ben Yaptım Sen Yapma” dediği deneyimlerini bizimle paylaştı. Reckitt Türkiye Sağlık Müşteri Yöneticisi Kubilay Can’ın sorularıyla ilerleyen bölümümüzde, iş yaşamınıza farklı bir gözden bakmanızı sağlayacak motivasyon notları ve samimi bir anlatım sizi bekliyor.
   23:53"
  • Gelecek için varbi bildiğimiz: Yeni Nesil, Yeni Beklentiler
   02.09.2021 18:49Gelecek için varbi bildiğimiz: Yeni Nesil, Yeni BeklentilerReckitt Türkiye'nin "yeni nesil" çalışanları Reckitt Hijyen Finish & Surface Care Ürün Planlama Müdürü Buse Şimşek ve Reckitt Sağlık Gaviscon & Nurofen Marka Müdürü İlke Bıçakcı, yeni neslin çalışma hayatına olan bakış açısını farklı perspektiflerden değerlendirerek bizim için paylaştı.
   17:54"
  • Başarı için Özgürlüğe Giden Yolda Mülakat Tüyoları
   24.05.2021 10:45Başarı için Özgürlüğe Giden Yolda Mülakat TüyolarıReckitt Türkiye Hijyen İş Birimi İK Direktörü Duygu Arlı Gürler ve Reckitt Türkiye Sağlık İş Birimi İK Direktörü İrem Önal’ın, iş hayatının vazgeçilmezi olan mülakatları yeni normal çerçevesinde değerlendirerek birbirinden değerli tüyolar paylaştığı bölümümüze davetlisiniz!
   24:03"
  • Konu Cinsel Sağlıksa varbi bildiğimiz!
   10.05.2021 07:42Konu Cinsel Sağlıksa varbi bildiğimiz!#FreedomtoSucceed kültürümüzle başarılı projeler üreten markalarımızdan Durex Türkiye'nin, cinsel sağlığa bakış açısını değiştiren "Lisa Ann ve Rocco'dan Tüyolar" projesini yaratıcılarından dinliyoruz!
   30:48"
  • Beyhan Budak ile İş Hayatında Mental Sağlık
   08.04.2021 19:46Beyhan Budak ile İş Hayatında Mental SağlıkReckitt Sağlık Talep Planlama Müdürü Çağla Aghayev ve Reckitt Hijyen Finish Kıdemli Marka Müdürü Ece Erel’in moderatörlüğünde, Beyhan Budak’a "İş Hayatında Mental Sağlığa Dair" sorularımızı yönelttik. Beyhan Budak, hepimizin hayatından kesitler bulabileceği samimi bir dil ve gerçekçi örnekler ile cevapladı! "Mental olarak sağlıklı olup olmadığımızı anlamak, ev ile iş hayatımız arasındaki fiziksel sınır ortadan kalkınca nelerin değiştiğini analiz etmek ve iş sonrası kalan zamanımızı nasıl değerlendirebileceğimiz hakkında yeni pencereler açmak" gibi birçok önemli konu başlığının cevabını keşfetmek için dinleyebilirsiniz.
   48:54"
  • Gelecek için Dönüştür!
   22.03.2021 22:01Gelecek için Dönüştür!Reckitt Türkiye Hijyen İş Birimi Pazarlama Direktörü Tarık Bayar, Reckitt Türkiye Hijyen Kategori Müdürü - Finish&Surface Care Cem Oğuzcan ve Circus Kurucu Ortağı Özer Sata; Finish'in sosyal sorumluluk amacıyla oluşturduğu Yarının Suyu projesinin tüm detaylarını anlattı! Boğaz’a karşı beyin fırtınası ile başlayan serüvenin; National Geographic’den Müge Anlı’ya, ulusal kanallarda yer alan dizilerden yerel makamlara kadar nasıl çığ gibi büyüyen bir sosyal sorumluluk hareketine dönüştüğünü aktaran bu samimi sohbete siz de ortak olun.
   26:59"
  • #BugününDündenFarkıYok
   07.03.2021 22:07#BugününDündenFarkıYokMurat Yeşildere moderatörlüğünde, Reckitt Hijyen Hukuk Direktörü Duygu İnce Yılmaz ve Reckitt Sağlık İnsan Kaynakları İş Ortağı Gökçe Yılmaz’ın katılımıyla #BugününDündenFarkıYok bölümümüz yayında. Hayatın her alanında birçok rolü olan kadınların, ev hayatı, iş hayatı, sosyal hayat ve diğer tüm alanlardaki rolünün altındaki gerçekleri masaya yatırdık. Farkındalıklarımızın ve eşitlikçi yaklaşımlarımızın sadece bir gün değil, her gün ön planda olmasını diliyoruz.
   56:39"
  • varbi öğrendiğimiz: Nilay Örnek ile Yeni Normalin Peşinde
   09.02.2021 23:20varbi öğrendiğimiz: Nilay Örnek ile Yeni Normalin Peşindevarbi bildiğimiz'e hoş geldiniz! Nilay Örnek moderatörlüğünde, Reckitt Hijyen İş Birimi İK Direktörü Duygu Arlı Gürler ve Reckitt Sağlık İş Birimi İK Direktörü İrem Önal ile birlikte gerçekleşen ilk bölümü keyifle dinleyebilirsiniz. Reckitt'in #FreedomtoSucceed kültürü ile çalışma sistemlerinden; özgürlüğün, herkesin kendi işinin sahibi olduğu kurumsal bir yapının, şeffaflığın, açıklığın ve yeni normalin/yeni çalışma modellerinin konuşulduğu ilham verici samimi bir sohbet bulacaksınız.
   27:46"

  EN YENİ BÖLÜMLER

  icon_close
  icon_close